1263
Forza Motorsport 3
  • Laceee
    #121
    csak a valóságtól van mesze, ahhoz képest, hogy rá van írva THE REAL DRIVING SIMULATOR..., gondolom ezt viccnek szánják :), el kell fogadni, hogy vannak más platformon is jó(bb) játékok
  • balla27
    #122
    autós játék, kormánnyal az igazi .ugye?nem tudom,hogy a forza pl támogatja a 900 fokos kormányzást,mert ha nem akkor egyből egy dologgal kevesebb a játék ,mint a gt 5 prologue.mi az a jobb?kiváncsi vagyok rá.lfs?mondjuk az jó,csak a grafika nem az igazi
  • balla27
    #123
    ha alkalmad lesz rá,akkor próbáld ki,hogy milyen egy 900 fokos kormánnyal.nagyon ász
  • Laceee
    #124
    van rá alkalmam :), GTR2, Race sorozat, 1-2 rFactor mod, amik grafikában felveszik a versenyt a GT-vel, fizikáról nem beszélve
  • balla27
    #125
    akkor azt nem mondhatod,hogy egy szar
  • balla27
    #126
    neked megvan a gt5 prologue?
  • Istencsászár
    #127
    Forza 2

    + fizika
    + törés
    + mechanikai meghibásodás
    + élvezetes drift
    + jó az Ai
    + solid tunning, részletes fejlesztés és beállítási lehetőségek
    + remek online
    + remek festőműhely, ahol bármilyen festést elő lehet állítani
    + Suzuka, Silverstone, Nordschleife
    + jó az FFB
    - nincs műszerfal
    - fals sebességérzet
    - van amikor irreálisan csúszikál a kocsi
    - gagyi hangok
    - a grafikai kivitelezés
    - idétlen, noname amcsi? pályák
    - nincs napszakváltozás
    - nincs időjárás változás
  • Laceee
    #128
    azt mivel magyarázod, hogy oldal irányú ütközésnél (másik autóval) miért nincs FFB ? Ha megálsz a pályán miért üt el az AI ? 5 éve ugyanazok a hangok, nem rosszak de van sokkal jobb, igen megvan a Prologue
  • balla27
    #129
    ezt a ffb dolgot sohasem figyeltem meg,de biztos igazad van mert az ütközések rosszak benne.de viszont amikor csak te vagy a pályán ,és köridőre mész,az valami nagyon jó.kocsi állítgatás ,stb.nürburgringre 1 napig állítgattam egy bmw csl-t,és ez adta nekem a gt érzést.nem a versenyzés másokkal.de a versenyre is van megoldás,csak tenni kell érte.a gt5 számomra csalódás volt,de a prologue sorozat mindig ilyen volt.de majd az igazi rész az profi lesz.az is mindig így volt.
  • balla27
    #130
    még mindig a gt4 tolnám,csak az új tv-n már csúnya nagyon.ezért ps2 süllyesztőbe ment
  • amdrula
    #131
    Szóval a Laguna Seca idétlen noname pálya?...
  • Istencsászár
    #132
    nem túl karakteres pálya, a dugóhúzó egy egyedi kanyar, de a többi semmi extra...
  • balla27
    #133
    az xbox-ra rálehet kötni pl a driving force pro kormányt?
  • deep
    #134
    Azt pl nem. De ezt igen.
  • DanielT
    #135
    Rá, csak nem működik.
  • balla27
    #136
    akkor xbox kilőve. csak a forza 2 miatt vettem volna gépet,de így.nekem driving force pro van.ezért csak nem veszek mégy 1-et.köszi a választ nektek
  • deep
    #137
    Nnnnna, megvolt a hivatalos beelentés, meg kötelező video:errefelé.

    Szerintem durván rendben lesz.
  • Istencsászár
    #138
    meglepődtem rajta, de meg kell nézni HDben majd és kivizsgálni, minden esetre minden elképzelésemet felülmúlta és idén októberben jönni fog
  • deep
    #139
    Igen, engem is meglepett. Úgy látszik új grafikus csapatot szereztek:D
    Nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz, de félek ez még kamuvideó...
  • lageszgt
    #140
    Remélem valami brutális jó játék lesz a forza3 ,legyen nagyon szép a grafika és szuper az irányítás ,már nagyon ideje lenne végre egy színvonalas autós game xbox-ra, xbox1 en is ez volt a gyenge pont ,volt szuper fps,tps,rpg, stb ,de nem volt soha igazán jó saját autós game xbox-ra. Itt lenne az ideje végre egy húzó autós játéknak xbox-ra, de bevallom az irányításától és a fizikától tartok ,hogy megint elszúrják. Az alább látható videó csak videó intrónak szánják ez az egyik vezrió ,nem real time sajnos ,de jó lenne valami szuper autós game xbox-ra.
  • deep
    #141
    Itt vannak ingame videók. Szerintem nagyon rendben van a cucc. Box 1-en miért nem volt jó a PGR2, meg a Forza 1?
  • lageszgt
    #142
    Nekem azok nem nagyon jöttek be a forza grafikára oké csak az irányítása nem tetszett és a fizikája ,grafika az forza 1-é is szép volt a pgr-aztán meg abszolút nem az én világom. A videók alapján a forza 3 grafikája nagyon szép ,az irányítás ahogy a faszikám irányítja még mindig furának tűnik de remélem jó lesz nagyon ,mikor jelenik meg a forza3?
  • deep
    #143
    2009 október
  • lageszgt
    #144
    Köszi! remélem minden oké lesz a játékban ,a grafika előreláthatólag nagyon szép lesz ,bízzunk benne ,hogy a többi is.
  • deep
    #145
    Köszönjük a jókívánságokat, sikerrel vettük az akadályt:)







  • DanielT
    #146
    Vakhangya :DDD
  • lageszgt
    #147
    nagyon szééép!!!! remélem tényleg így fog kinézni ,ha még az irányítás is jó lesz ez lesz az egyik kedvencem.
  • Istencsászár
    #148
    ezen már nem kell mit remélni, láttunk nem egy gameplay videót, nem fog hanem így néz ki, persze nem ennyi AAval:)
  • High end PC #149
    Végre lesz belsőnézet is...
  • lageszgt
    #150
    én belső nézetet csak akkor használom ha kormánnyal nyomom azzal úgy a legjobb ,joyal mindig külső nézetet használok.
  • DanielT
    #151
    Fél perce publikált képek:





  • lageszgt
    #152
    nagyon zsír már várom! adhatnának ki belőle demót.
  • guardian hero
    #153
    Remélem végre lesznek normális replay kamerák...
  • lageszgt
    #154
    hát az jó lenne ,mert az elődöké olyan volt mintha nem is azt a játékot nézné vissza az ember.
  • Istencsászár
    #155
    kicsit sok a tükröződés, ami szalonba egy megvilágításnál a steril kasznin oké, de szabadba ne legyen már ilyen... a kocsi modellek nagyon szépek, azt nem tudom megmondani hogy ebbe vagy a GT5be szebbek e, talán közelebbről kijön némi előny a GT5nél a legapróbb részletekbe, de max ennyi
  • DanielT
    #156
    A modellek nem rosszak (GT-ben szebbek persze) de ez a megvilágítás, csillogás, főleg az első, fehér Bömcsin... gáz. Egy fehér autó nem ilyen.
  • DanielT
    #157
  • DanielT
    #158
    Ez fehér és fotoreal.

  • deep
    #159
    Kibaszottul környezet kérdése hogy milyen egy fehér autó. Ha sötét dolgok vannak körülötte, már nem ilyen hófehér...
  • DanielT
    #160
    Fehér, fotoreal.