1263
Forza Motorsport 3
  • RED BULL F
    #1263
    Akkor a jövőből üzenem a múltbéli önmagamnak, hogy igen, fel kell hozzá telepíteni a 2. lemezt is ami minimum 2 gigát foglal ezért vegyél a konzolhoz HDD-t is!!!
  • rastaman
    #1262
    2. lemezen autók és pályák (?) vannak
    elég ha felmásolod a merevlemezre, így játék közben nem fogja kérni.
  • johny85
    #1261
    értem,a 2. disc mikor kell v kell egyátalán?
    Elég ha 2. lemezt felmásolom winyóra?
  • rastaman
    #1260
    nem elég ha csak az évadokat játszod végig. nagyon sok verseny kimarad közben, ezeket utólag is ki tudod választani az "event list"-ből (? azt hiszem így hívják, régen játszottam már)
  • johny85
    #1259
    eddig az 5. évadnál járok full arannyal,és kikapcsoltam minden segítséget,kivéve a pálya nyomvonalat.
  • rastaman
    #1258
    6 évad.
    összes verseny arany fokozattal, valamint pár online acsi. a többi meg úgyis jön majd magától :D

    ha kell segítség: achievement guide
  • johny85
    #1257
    értem,és hány évad van,mikor van kijátszva a game 100%-ba?
  • rastaman
    #1256
    ahogy jónak látod. ha sok pénzed van, vegyél nyugodtan autót, és tuningoljad. én viszont mindig a kapott autókat fejlesztettem tovább.
  • johny85
    #1255
    nekem csak annyi lenne a kérdésem ,hogy hány évad van és megéri -e autót venni vagy elég az amit magától bead?
  • RED BULL F
    #1254
    A naptárban hol találom a time trial versenyeket? ÉS az összes márkából legalább 1 autót birtokolj acsihoz kell a 2. lemez is?
  • rastaman
    #1253
    igen
  • Petyus1994
    #1252
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy, ha eseménylistában csinálom a versenyeket és nem évadjátékban attól ugyanúgy jegyzi a game hogy megcsináltam azokat a versenyeket már?
  • piamania
    #1251
    Vkinek nem kell egy Forza Motorsport 3?Bundle verzió.
  • alex88
    #1250
    vannak még online versenyek?
  • danyi2
    #1249
    De játszik!
  • rastaman
    #1248
    de
  • HUN BECSEHELY
    #1247
    Hát,ezzel sem játszik már senki?
  • Danyi95
    #1246
    Lehetne egy olyan kérdésem hogy az online autó piacot lehet sima LIVE-al is használni vagy Gold tagság kell hozzá?
  • DarkSector
    #1245
    Csak vicceltem nemtudom mennyi van pontossan, azt tudom hogy kb 6 vagy 10 DLC lesz fejenként 10 verdával asszem...ezen kívül az alapjáték még párszáz autot tartalmaz...
  • Krisztiam #1244
    azt a ... de, ha megveszem a játékot, akkor az 1000 alapból benne van?
  • DarkSector
    #1243
    1000kb.:D
  • Krisztiam #1242
    forza 4-ben mennyi autó van?
  • RED BULL F
    #1241
    Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni a Forza 3 játékosoktól. Nos, van ez a Entrepreneur nevezetű achievement, és arra kérnélek titeket, hogy akinek van némi kis szabadideje, az nem venné meg a tuningbeálításomat, hogy megszerezhessem az acsit? Az eladónevem szogyenyi 1993 és egy 1000 Zs értékű vauxhal tningbeállítást kellene keresnetek. Egyébként ez egy remek kis fájl a Vauxhall Astra VXR-hez, amellyel a C kategóriás autók egyik legjobjává lehet tenni a kicsikét. Remekül lehet irányítani és a fék is nagyon jól fog. Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Krisztiam #1240
    sziasztok
    az lenne a kérdésem, hogy érdemes megvenni a Forza 4-et? miben különbözik a 3-tól? köszi a választ.
  • crazyman33
    #1239
    Újabb hosszútávú verseny. Lehet jelentkezni!
    Nórdslájfe fórevör dvá!

    Jelentkezés
  • Minstrel
    #1238
  • DarkSector
    #1237
    Figy én elfogadom, irtam is hogy nem probléma, valszeg én néztem rosszul és hittem profilnak a GOLD és SILVER minősitéseket, az egbeesés miatt volt félreérthető, mivel nem vágom ezt a fórumot, és első ránézésre ez jött le. :)

    Még azon gondolkoztam hogy hogy lehet versenyezni net nélkül, de arra már rájöttem hogy nem közösségi verseny ez hanem magánköröket kell menni és azokat mérik össze. :P
  • crazyman33
    #1236
    "Én ezt olvastam, azt hittem hogy az Off-osok a Silver tagok, vagyis magyarul a FREE-k."

    Ezzel nincs is baj. Ezért magyaráztam el az első NEKED írt válaszomban. #1230
    "van aki Online (Gold, és Silver tag), és van aki Offline (nincs neten a gépe különböző okok miatt) játszik."

    Ne erőltessük, mert 1000 karakter magyarázás után te még mindig "azt hittem...". Legyen az hogy "hülyén lett megfogalmazva". Oké?
    Én meg akkor büntetésből megiszok egy, nem, két sört.
  • DarkSector
    #1235
    "1. Futam


    Ahogy láthatjátok, Gold és Silver tagsággal rendelkezőknek külön! Az Offos versenyzők a Silver Bajnokságban nyugodt szívvel indulhatnak, de a nyereményre nem jogosultak! Ja, és a Vasárnapi Online Köridő futamban is lesz egy kis csavar. A szabályok mindkét futamra ugyanazok!"

    Én ezt olvastam, azt hittem hogy az Off-osok a Silver tagok, vagyis magyarul a FREE-k.

    De mindegy vagy segghülyén lett fogalmazva, vagy csak én hittem azt hogy a Gold meg a Silver a tagságot jelenti. Akkor elnézést.
  • crazyman33
    #1234
    Azt írja? Reménytelen vagy, idézem, mert a végén még tényleg megmagyarázod a hülyeséget. Kezd egy kicsit bosszantani hogy nem vagy képes hívni valakit aki elmagyarázza amit olvasol, ha már magadtól ilyen nehezen érted meg. Ha le van írva feketén - fehéren akkor mit nem lehet érteni? Én itt befejeztem a magyarázást.

    "Silver Bajnokság (kiíró: Csülök)

    Porsche Supercup GT3 Championship

    A Bajnokság első 8 helyezett közt kisorsolok 3 Hónapos Gold előfizetést. A többi résztvevő közt pedig 800 MS pontot. Természetesen csak azok indulhatnak a nyereményért (szokás szerint) akik mind a 4 futamon résztvesznek!

    A szponzorok: 3hónapos Gold (Csülök), 800 MS pont (GalaHU)"
  • DarkSector
    #1233
    Igen de rákattintottam és azt írja hogy a díj csak a gold-osoknak lesz, silvereknek nincs díj csak versenyben vehetnek részt. :)
  • crazyman33
    #1232
    Te most viccelsz velem, ugye?

    A játék megjelenése óta együtt küzdenek a Gold, Silver Live tagsággal rendelkezők és az OFF versenyzők.
    Tehát eddig ha volt díj akkor azt mindenki élvezte. A cikkben is írtam, hogy "Rendhagyó módon kettő Bajnokság indul párhuzamosan."

    "mi a késztetés hogy részt vegyünk a "silveres" versenyben?Csak gondoltam oda is feldobnak valami kis díjat, mondjuk 400MP-t vagy ilyenek"
    Most a Silvereseknek van olyan verseny, hogy 3 hónapos lájv előfizetést és 800 MS pontot nyerhetnek. Te egyáltalán elolvastad a cikkemet amit linkeltem? haha
  • DarkSector
    #1231
    Hát én néztem be valszeg a dolgokat azt hittem az xbox profilokról van szó.
    Ott nincs Silver, van FREE meg GOLD. Azt hittem hogy a régi Silver tagsággal keverik. :)

    A másikra meg nem probléma hogy nincs díj, szép hogy civilek összedobnak de akkor mi a késztetés hogy részt vegyünk a "silveres" versenyben?
    Csak gondoltam oda is feldobnak valami kis díjat, mondjuk 400MP-t vagy ilyenek. :P
  • crazyman33
    #1230
    "Amúgy meg minek a versengés a FREE-vel ha nincs díj?"

    1. Mit értesz Free alatt? Mert van aki Online (Gold, és Silver tag), és van aki Offline (nincs neten a gépe különböző okok miatt) játszik.

    2. Ettől függetlenül. Van aki nem csak akkor versenyzik ha van díj. Ez egy közösség, egy csapat. Mi szeretjük ezt a játékot és szeretünk egymás ellen versenyezni nem csak nyereményt hajhászás közben tapossuk a gázpedált.

    A játék megjelenése óta vannak versenyeink, szerinted mindegyiken volt díjazás? Nem volt. Sok fajta versenyző van a csapatban, de ilyen felfogás szerencsére nincs senkinek.

    A tagok ( vagy jó magam ) néha feldobnak valamit nyereménynek a saját pénzükből, ezt akárhonnan nézem fantasztikus dolog.

    Aki csak akkor jön közénk ha van miért a markát tartania (akinek nem inge...) , az ne jöjjön. Menjen a Lidl elé a többiekhez.
  • DarkSector
    #1229
    Kár hogy náluk a FREE helyett még Silver tagság van.
    Amúgy meg minek a versengés a FREE-vel ha nincs díj?
  • crazyman33
    #1228
    Külön Bajnokság Silver tagsággal rendelkezőknek!
    3 havi Gold előfizetést nyerhetsz!

    RÉSZLETEK
  • Macccy
    #1227
    nekem most kezdődött el egy 2 hónapos Live,, szoval én is jövök szerintem majd ... :)
  • crazyman33
    #1226
    Akkor üdv. Köztünk. Elég halott ez a topik, de hátha van aki felnéz még ide.

    Még ma 24 óráig lehet szavazni a Forza fotóverseny képeire. Értékeljük a fotósok munkáját.

    Fotóverseny
  • LaciSimi
    #1225
    regiztem , tetszik az ötlet ! Már csak be kell szereznem (eredetibe) is !!
    Mivel "megtértem" a warezolás rögös útjáról. Vettem egy 250es silmet :) Szóval most szerzem be a forza3 at is . Ha esetleg valakinek van kedve Forza2 be kicsit csapatni az meg kereshet Hun Simi vagyok a live on is !!
  • Bujden91
    #1224
    Stig Top Gear pack Part of the Forza Motorsport 3 Ultimate Collection