43
...
  • passatgt
    #43
    na már megint egy új reklámtopik, lehet zárni + örök bann + atomtámadás
  • nandorb
    #42
    -fav
  • Énvagyokazapád
    #41
    "látszólag az embert szórakoztatják"

    nemtom, engem ha valami szórakoztat, nem nagyon érdekel az hogy vki máshol dollár milliókat keres miattam Oo
  • atomkrumpli
    #40
    Ez a Gerilla marketing.
    Tisztelet a kivételnek de elég sok buta lelkesedik ezekért a sz@rokért, szerintük ez csak egy jópofa dolog és semmi baj nincs ezekkel meg amúgy is ő szivesen nézegetne hasonló vicces videókat/képeket/oldalakat.
    A youtubeon is sok a vírusfilm és csak jönnek a kamu videók meg a hamis honlapok amik látszólag az embereket szórakoztatják. Ez van.
  • 5c0rp330n
    #39
    biztos nem rossz cucc, de azellen azért csak nem véd :) esetleg ha van még mellette drautkoszurú
  • Csirke4
    #38
    Fasság.
    Procit meg lehet hajtani hüjére. MEg egyéb dolgokat is.
    Tanultál volna informatika szóbelire
  • Frosty01
    #37
    de, mert ugy hívják durex extra safe
  • 5c0rp330n
    #36
    lolmár de szánalomláma vagy -.-
    ilyet beszopni. én meg olyan vírusról hallottam, amitől átváltozik a géped egy transformerré és kilövi magát a világűrbe, még ezellen sincsen védelem sajnos
  • davidka003
    #35
    Ilyen már régóta van. A neve láma vírus. Régebben is olvastam már, hogy egy hasonló vírus szétégette egy gyerek Codegen tápját meg az alaplapját.
    Sokan ezt el is hiszik.
    Az alkatrészekben 1000 fajta védelem van. Egy szoftver nem tud egy fizikai dologban kárt tenni.
  • modellmaker
    #34
    jah, sry, benéztem. :|
  • dav1d
    #33
    elkezdi h kreativ ügynökség, szósincs az emberek megtévesztéséről pff xD
  • dav1d
    #32
    http://www.ebolamedia.hu/
  • dav1d
    #31
    fasság
  • Énvagyokazapád
    #30
    ?_:SDA?SDA:_?SDA:_D?ASasda
  • nandorb
    #29
    meg nincsen te
  • joebacsi
    #28
    de te tudsz hozzá megelőző védelmet ötezeré, mi? :)
  • modellmaker
    #27
    Persze, híkkád fel azt a szerencsétlent aki beregelte a domaint.... -.-
  • nandorb
    #26
    mondom teljesen uj
  • Frosty01
    #25
    hülyevagy mint egy uborka. nincs olyan vírus ami tönkreteszi a hardwaret fizikálisan, but np.
  • SHADOWEYES7
    #24
    nem
  • dav1d
    #23
    szerintem ez most nem vág témába (egy undorito kis cég vagy minek nevezzem) probálkozásaihoz...
  • nandorb
    #22
    en egy olyan virusrol hallotam ami 4napja jelent meg a antivirusoknak nincs meg a definicio vedelemre de viszont SPAMKENT jon es mikor kinyitjuk azonnal kiegeti a vinnyot
  • dav1d
    #21
    hülyeség lenne felhivni őket?
  • dav1d
    #20
    na akkro tisztazzuk:
    a mogul imola az http://ebolamedia.hu/ ceg
    alkalmazottja
    vmiert azthiszik hogy 1. a virusmarketing errol szol,
    2. igy kell
    csinalni

    de pedig nem :)

    g.
  • PíszLávJuniti
    #19
    domain: ebolamedia.hu
    org: org_name_eng: E-Bola Media Ltd.
    org: org_name_hun: E-Bola M�dia Kft.
    address: Bokor Utca 15-21.
    address: 1037 Budapest
    address: HU
    phone: 06-1-4391828
    fax-no:
    hun-id: 0991575226
    admin-c: 2000580637
    tech-c: 2000580638
    zone-c: 2000254895
    nameserver: ans0.t-online.hu
    nameserver: ans1.t-online.hu
    registered: 2006.12.04 00:12:18
    changed: 2006.12.04 01:12:18
    registrar: 1990930008

    person: Lacz� Eszter
    address: Bokor utca 15-21.
    address: 1037 Budapest
    address: HU
    phone: 06-20-3536906
    fax-no:
    hun-id: 2000580637
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Szerinted? Csalezlopez bt.!
  • dav1d
    #17
    talmácsis videonál van egy rejtett iframe ami nyilván egyedi azonosito alapján számolja a találatokat kiv vok mivel foglakozik ez a (KFT)

    http://www.ebolamedia.hu/
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Ilyet látok, azonnal ban, indoklás és felszólítás nélkül (esetleg átjavítom a hozzászólását is, hogy "Buta kis szpemmer vagyok, aki nem tanul a saját hibáiból sem!", vagy ilyesmi, akár durvábban). A rohadék kis férgek ott vannak mindenütt és terjesztik a kórságot. Nem újkeletű dolog.

    Még dühítőbb, mint a sima mezei spam, mert ez szándékosan megtévesztő és mellesleg CSALÁS.

    Hasonlóképpen a b*t*fight és más tévesztős linkekhez, amikor a kis tetvedék állat hamis indokkal veszi rá az embereket, hogy a szánandó linekcskéjére klikkeljenek és ezzel Ő "virtuális előnyökhöz" jusson. Aki már ennyire elképesztően mélyre süllyed, azon már nem lehet segíteni.
  • SHADOWEYES7
    #15
    Az a valami van mögötte,hogy valóban 1 rejtett reklám ez,amivel telefossák nem csak itt hanem máshol is a fórumokat.
    Valóban a topik címben szereplő dologra utal,tehát újfajta video spam terjed.
  • karajjj
    #14
    összeesküvés elmélet
  • sapkafej
    #13
    üldözési mánia?
  • karajjj
    #12
    akkor ezekszerint te is azt mondod (mármint úgy értem, hogy mint moderátor), hogy e mögött van valami? :D
  • wantonly
    #11
    Én egy másik fórumon láttam ugyanezt, igazából a videó érdekes volt, de nagyon meglepődtem a végén, hogy ez egy reklám..
  • SHADOWEYES7
    #10
    Maradjunk annyiban,hogy 2 napja csak ezzel a Talmácsi videóval szemetelik tele a fórumot,márpedig ez az LG-nek a reklám filmje...
  • Énvagyokazapád
    #9
    motoros képek:

    © Halassboy A felhasználó átmenetileg ki van tiltva.
    ma 10:48 | privát | válasz erre | #2053

    Ez nem kép, de máshova nem nagyon illik szal nektek mutatom meg ;)

    Száguldás a Hungaroringen motorral: (link)
  • Benny04
    #8
    ja már én is láttam ilyet, nemrég volt ilyen büdös hülyeség...
  • joebacsi
    #7
    de, hasonlít a korábban tömegével emailekben terjedő "betiltott reklámok", "vicces videók" nak nevezett cuccokhoz (utóbbiak nagy része annak ellenére, hogy full spontánnak tűnik, szépen előre megtervezett volt)

    nincs ezekkel nagy baj sztem, bár igaz, hogy erőteljesen súrolja azt a képzeletbeli határt
  • theone91
    #6
    Nemlehet, hogy ez is egy gerilla-marketing? :D
  • 5c0rp330n
    #5
    N95 topicba is beugatott. én csak azon csodálkozom, hogy hogyhogy nincs még mindig bannolva..
  • Gerygrey
    #4
    Ha először látnék ilyet, akkor talán én is ezt mondanám.

    De pl Index fórumon ugyanaz a videó, mondjuk Samsung LCD TV reklám, belinkelve egy politikai topicba mondjuk "gyurcsánypélója.try.hu" vagy hasonló domain alatt, meg a Firefox-topicba "alegjobbfirefoxaddonok.uw.hu" címen.