127
Remélem az amerikai forumozók segítenek! :-)
  • Mersant
    #127
    "cirkuszi vezető"
  • zvaragabor
    #126
    Végül meglett, chaten segítettek. Uncle Sam. Azért köszi. :)
  • popzu
    #125
    konkrétképet tudnál linkelni?
  • zvaragabor
    #124
    Hej, tudnátok segíteni? Annak az "amerikai" figurának keresem a nevét/eredetét, ami plakátokon szokott jelen lenni, egy amerikai zászló mintájú valaki, aki felém mutat. Leginkább ilyen cirkuszi vezetőnek néz ki. :)
  • Falconer
    #123
    Persze, amerikában a pepperoni pizza az a szalámis. Sehol nem láttam, hogy paprikát tettek volna rá :)
  • sz4bolcs
    #122
    Ezt nem árt tudni, mielőtt külföldön pepperonis pizzát rendeltek. 8)
  • sz4bolcs
    #121
    Szóval nem túl erős volt nekik, hanem nem azt kértek. :D
  • sz4bolcs
    #120
    Igen, mert a pepperonis pizza az kb. paprikás szalámis pizzát jelent sok helyen. :D

    Ezt onnan tudom, hogy egyszer voltak holland vendégeink, és kértek pepperonis pizzát sok pepperonival, miközben leszedegették a paprikát a pizzáról. Kérdeztük, hogy hogy is van ez, akkor elmondták, hogy náluk a pepperoni egy szalámifajtát jelent.

    (Ha rákeresel gugliban képeknél a pepperoni szóra, akkor is egy csomó szalámis képet fog kidobni, és csak elvétve egy paprikásat.)
    katt
  • Rundstedt17
    #119
    akkor milyen lehet az átlag?
  • trogerzsiger
    #118
    A tanárok szerint szép ország, meg őket érdekelte is ahova vittük őket, vagy csak jól csinálták :D de nemtudom, mindenesetre ezek értelmisebbike volt mert amelyik suliból jöttek az kereszténysuli volt és benne van az államok legjobb 10 ilyen sulija közt.
  • qtab986
    #117
    És nekik mi volt a véleményük a magyarokról meg az országról?
  • trogerzsiger
    #116
    na tehát vtittük őket emberi éttermekbe, de ott is csak pizzat kértek. Peperonis pizzát, de a fele peperonit leszedték és otthagyák csak úgy, a csajok sajtos pizzát ettek :D Elég lazák voltak, sok minden megengedtek maguknak, néha azért sok volt.. De beettetük nekik hogy a rántothús azt jelenti hogy bitch, pörkölt kemény meg hogy szopj le keményen:D Amikor Füreden voltunk egyik srác kérdezte hogy mi a Let's go, mondtuk Tejbepapi. Egész végig azt ordibálta hogy tejbepapi:D nem jött rá hogy átkurtuk :D Aztán egymást gatyázták, egymást dobálták a fűben, egymás gatyáját húzták le, mi tanárunk aztmondta hogy legszívesebben kinyirta volna a kölyköket, de az amerikai tanárok le se szarták. Az egyik legjobb az volt amikor az én srácom futot a táskájáért azt egyszer csak leesett a gatyája és elesett:D
  • Falconer
    #115
    Jaja, mesélj csak! :) Én elvittem volna őket valami normális étterembe azért, utána tuti, hogy eszükbe nem jutott volna mégegyszer hamburgert enni.
  • FZoleee
    #114
    ok, akkor holnap számolj be részletesen :D
  • trogerzsiger
    #113
    na kissé bővebben az 12-13 éves srácok jöttek. Cola, mcdonlads pizza burger king, ezeket ették. Mást nem. na majd ha van rá igény beszámolok, csak megyek aludni.
  • FZoleee
    #112
    ennél bővebben? :)
  • trogerzsiger
    #111
    ittvoltak, jó volt, teljesen másmilyenek, tavasszal megyünk..
  • FZoleee
    #110
    trogerzsiger, jelentkezz :D
  • Falconer
    #109
    Hát ha nem ir hogy mivan
  • FZoleee
    #108
    up, lendítsük fel ezt a tök jó topikot

    [nézegette trogerzsiger megnyitott topikjait, és rátalált erre is]
  • trogerzsiger
    #107
    :DDDDDDD
  • milk41
    #106
    amerikaiak kedvenc játéka:D a gatyázás:D
  • Falconer
    #105
    Jaja :)
  • Mersant
    #104
    remelem felvilagositottad oket a tortenelemmel kapcsolatban...;)
  • Falconer
    #103
    Én meg személyesen voltam kint, és tényleg van sok nagyon buta, de ugyanez elmondható Magyarországról.

    Azt azért fontos megemliteni, hogy a préri közepén egy kisvárosban, ahol tartották az oktoberfestet csomó emberrel beszéltem. És jópáran közülük tudták hol van Magyarország, és voltak is itt. Meg emlitették, hogy Tokaji, meg goulash, meg jó csajok, stb :D Szóval virult a fejem.
    A Budapestet többnyire vágták, néhányan Bukarestet mondtak :)

    Ellenpélda: Megkérdezték, hogy mi milyen nyelvet beszélünk itt (marketing + AutoCAD tanár pl), szlovákot, románt, vagy sajátot.
  • Falconer
    #102
    Én egy évet voltam kint.
    Az első fele az ok, főleg ha vmi kisvárosi arc volt. A másik azért eléggé kamu szagú nekem.
  • ba32107
    #101
    egyetértek

    amúgy az is nagyon durva, hogy Franciaországot Ausztrália helyére teszik.....és nem tudják, MI a United Kingdom....
  • Dragooon #100
    ahajaja:)

    láttam, és nem is azt mondom, hogy ezek az emberek nem ostobák, mert ők tényleg azok, de szerintem ilyen videókból, amikbe összevágnak 7-8-9 teljesen hülye embert 200 megkérdezett közül, nem kéne másik 300milliót hülyének elkönyvelni.mert a legtöbb helyen ugye ez megy..
    de ez csak az én véleményem, nem fogok megpróbálni senkit sem "megtéríteni", csak én tartom/tartottam a kapcsolatot több tucat amerikaival és majdnem mindről jó véleményem alakult ki, ezért próbálom őket védeni :)
    az előző hsz-t meg nem támadó szándékkal küldtem..bocs ha úgy hatott
  • Legend Killer
    #99
    ezen röhögtem én is :D.
  • 89
    #98
    Igen??? megnézted egyáltalán a videót???

    "-Hány oldala van a háromszögnek? -Fenébe is, 4? -Egysem...egy?"

    És ezek nem részeg csövesek vagy sötét prolik...hanem egy tök átlagos középkorú, és egy fiatal diáklány...
  • John Cena
    #97
    omg:D
  • Dragooon #96
    kicsit értelmesebb mondat. ...azok se lehettek a legokosabbak, akiknek ezt a kérdést fel kell tenni.
    és persze akinek nem inge... :)
  • Dragooon #95
    "most tényleg miért vágják be azt aki tudja, hogy harcoltak-e a vietnámi háborúban vagy nem."

    ebben az a poén, hogy akik az ilyen videókban szidják az amerikaiakat, vagy bárki mást, hogy milyen hülyék, azok se lehetnek a legokosabbak, ha arra nem voltak képesek rájönni, amit az előbb leírtál..


    kimentek az utcára és ugyanilyen sötét embereket láttok..
  • Darukezelő
    #94
    Valószínű nem ezt az X embert kérdezték meg, hanem jóval többet. Ez a krém, ez az érdekes, most tényleg miért vágják be azt aki tudja, hogy harcoltak-e a vietnámi háborúban vagy nem. Vannak hasonló videók a magyarokról is, szóval ha gyökereket akarsz találni nem kell nagyon messze menni :D
  • Narxis
    #93
    LOL
  • Legend Killer
    #92
    triangle: "Damn, four." :DDDDDDDDDDD
  • ba32107
    #91
    ennek szvsz nem sok köze ahhoz, hogy cserediák-e vagy sem...

    meg amerikához se
  • kakaoskalacs
    #90
    LoL :DDDD
  • Zenszkij
    #89
    Az amerikai cserediálok mind szentfazekak, rengeteg volt a mi kéttannyelvű sulinkban is. Ez a pedálmedál de amúgy fogalma nincs hol van amerika a térképen stílus jellemzi őket. Jött egy srác Ausztráliából. Szolid visszafogott kis kölök volt. Reggel kifli meg tejecske, órán folyamatos jegyzetelés, no buli, no kóla no csaj. Nah egy évet töltött a sulinkban. Lett tetkója, fülbevalója, felvette a rock stílust, megqrt 2 csajt, füvezni kezdett, majd 18 évesen hazament, hogy az anyja szívrohamot kapjon, jaj mi lett az én kisfiammal kelet eu-ban. LOL. Na ennyit a cserediákokról...
  • Dragooon #88
    ahhah közben kitöröltem, gondoltam nemsokértelme volt megosztani veletek.

    viszont az előző hozzászólásoddal egyetértek.. ^^