75
2008. június 10-én új msn vírus indult útjára
  • Pheel
    #75
    http://www.sg.hu/forumkereso.php?mit=vírus&hol=topic
  • Petka
    #74
    Megpróbáltam jelszót változtatni egy régi címemnél, mert elfelejtettem:

    Windows Live-fiók - hiba

    Átmeneti probléma lépett fel.

    Átmeneti probléma lépett fel a szolgáltatás működésében. Próbálja meg újból. Ha továbbra is ez az üzenet jelenik meg, később próbálja meg újból.

    Gyanítom, most sokan rábasztak, akik elkaptak egy vírust.
  • Sadist
    #73
    Azta, mert micsoda hatalmas teljesítmény egy sablon szöveget lefordítani több nyelvre :)
  • Sadist
    #72
    Einsten óta ugyebár tudjuk, hogy az emberi butaság határtalan.
  • Sadist
    #71
    Rádhúzták a szopóálarcot, kiszívtad :D
  • NeoMaN
    #70
    Nagy informatikus lehet, ha egy ilyet bekapott.
    :DD
  • kulabácsi
    #69
    utolsó mondatodban az igazsgág
  • dragon11
    #68
    Egyetértek.
  • Tinman #67
    MSN? Há-há
  • 5c0rp330n
    #66
    ez akkor is furcsa, egy FF-nak nem szabadna ilyet engednie..
  • takysoft
    #65
    Eh.... azt a hatalmas noobot, aki képes megadni a felhasználónevét valami weblapnak:D meg is érdemli, hogy ellopják az msn-jét:D

    Tipp: lépj be a "hivatalos" msn weblapra, és cseréld le a jelszavad.... már ha ezt a tolvajok nem tették meg előtted hamarabb, mert akkor buktad... regelhetsz új msn-t.

    Tipp2: magyar vagy, és az nagy segítség. ha valaki beszélgetésen kívül csak úgy küld egy linket, azt hagyd a francba. Vannak szöveges verziók is, de azok meg mind angolok. Angol szöveget meg eleve el se olvasok magar ismerőstől.

    Tipp3: aki annyira hülye, hogy hagyja hogy a gépén vírusok legyenek, azt tiltsd le vagy töröld ki az ismerőseid közül.

    hát igen, aki hülye, haljon meg.
  • F1re
    #64
    en ezt kb tobb mint fel eve ismerem ami nekem uj volt az olyan hogy kuld egy linket magyar !!! szoveggel kb valami iesmi "Szia ! nezd meg az uj party kepeimet amiket csinaltunk hetvegen" es utana 1 link na en ezen csodalkoztam :D es az is virus !!! szal mielott barki vamit letolt kerdewzen ra partnerere hogy irt e iet
  • plu604
    #63
    én is kaptam ismerősömtől ilyen linket... némi kockázatot vállalva megnyitottam, aztán amikor láttam hogy kéri a felhasználónevem meg jelszavam bezártam a böngészőt, és figyelmeztettem a csajt hogy nézesse meg valamivel a gépét. Aki meg hülye, haljon meg.
  • fanka93
    #62
    haverom be is szopta:SS
  • Balumann
    #61
    Az a legjobb, amikor küldi egy partner, akinek már kb. 2-3 éve van internete és állandóan használja. Tanács: Töröld le az msn-t és a plust is, majd telepítsd újra.
    "-őőő, azt hogy is kell, megtudod nekem csinálni?" vagy "oké majd megpróbálom" (2 héttel később is ugyan úgy küldi).

    Ha valaki küld egy kis angol szöveget és (vagy) smileyt és utána egy linket, nem kell rákattintani... :/
  • broman191
    #60
    Na ja...és ha valaki küldeni akar valamit akkor dobja át amikor vagyok...
  • bardocz
    #59
    Fú de rég van már ez.Először rákattintottamed gyanus volt,hogy egy külső oldalon az msn címemel lépjek be...Úgyhogy nem néztem meg.Elég gyakran kapok ilyet,az öszes mahának megmondom,hogy talán egy jelszóváltoztatás megoldana mindent,de egy se képes rá -.-
  • zoolee
    #58
    Pff, még nagyon rég van, és azt veszem észre, hogy egyre több havernak, tegnap 15 embertől kaptam pont 1 időben...-.-
  • Seth
    #57
    IE-t már ezer éve nem használok, inkább FF az is mindenféle block pluginnal, hülye meg nem vagyok hogy beírjak csak úgy mindenhova jelszavakat, elvégre informatikus lennék vagy mi a szösz,nem dőlök be ilyen szaroknak :D , mondom simán linkre kattintással rábasztam. Valószínű akkor marhára nem néztem hogy mi is az a link,egyből kattintottam rá,elvégre kedves ismerőstől jött
  • LES FORZA INTER
    #56
    mind1 így utólag, az a vinyó azóta már elfüstölte magát :(

    most meg megint vírsut talált a vírusírtóm, szal egész ese vírusírtás lessz 1000el csökkentettben.
  • Balazs15
    #55
    egyetértek
  • kulabácsi
    #54
    én ezzel a vírussal már rég találkoztam, azt meg hozzá kell tennem h aki olyan láma h külön belép egy ismeretlen oldalon a saját felhasználónevével és jelszavával az meg is érdemli az ilyen vírust....
    az msn vírusok kb 99% elkerülhető ha nem hülye az ember!
  • Jana32
    #53
    a vírus télleg régebbi már... nekem faterom nyalta be... de egy rendszervisszaállítás nekünk segített...
  • hgkj01
    #52
    na jól van úgy látom, egy jelszóváltoztatás bőven elég volt, hogy lehet megszüntetni a témát?
  • Benny04
    #51
    az már tök régi vírus..
  • hgkj01
    #50
    Istenben nem hiszek, de nem isten a nagyképű fasz, hanem az aki istennek képzeli magát attól, hogy éppen vmit jobban tud a másiknál.
  • TommyC
    #49
    valamelyest énis értek a gépekhez, ráadásul ismerem ezt felhasználó/jelszó lopásos módszert fake lapokkal a hackelésnél, mert foglalkoztam vele;
    mégis beszopatott engem is....csak akkor kapcsoltam h hihi, amiután egyik ismerősömtől kapom az infót, h valami linkeket küldözgetek.
    az a szerencse ezzel a "vírussal", h nem cseréli le a jelszavad, ahogy ellopja.

    mondjuk valszeg úgy müködik, h nem telepít semmit se a gépre, csak amikor bejelentkeztél logolja a user/jelszavad, majd bejelntkezik hozzád, és a contact listedbe szereplőknek továbbküldi a hülyeségét...

    ha csak ennyi, akkor nem annyira ártalmas, ennél többet még nem láttam belőle
  • SimaSuna #48
    ne flémelj..inkább tanulj..
  • Checkerboy
    #47
    Akkor szerinted isten egy nagyképű f*sz? :OOOOOOOOOOOOOOOOOO



    ó máj gád?
  • hgkj01
    #46
    Én meg erre a "nagyképű fasz" jelzőt használom
  • Checkerboy
    #45
    "De ti istenek vagytok, soha nem követtetek el még hibát valószínüleg... "

    Pontosan, de mi nem az 'isten' szót, hanem a 'fórumozót' szoktuk használni :D
  • Checkerboy
    #44
    Nem kellett volna formatálnod. Csökkentett módban elindítod a vírusírtót, és az megtalálja.
  • hgkj01
    #43
    Mondtam, hogy az összes ilyet eddig megúsztam, mert elég gyanakvó vagyok, de ha a bátyámtól már lassan egy éve várok egy videót és egyszercsak meglátok egy linket a amiben benne van a vezetékneve, akkor miért is gyanakodtam volna, főleg, hogy informatikus.Nem hiszem, hogy ezért nekem balfasznak vagy lámának kéne éreznem magam.Nem is érzem magam annak.De ti istenek vagytok, soha nem követtetek el még hibát valószínüleg...
  • 5c0rp330n
    #42
    hmm. milyen böngészőt használsz? egy szar ie-n keresztül még el is lehet képzelni, hogy kilpoják az adataidat.. ha normálisat használsz (FF/Opera), akkor vszínűleg mégiscsak be lett írva a dolog..

    ilyennek bedőlni amúgy nem nagy hozzáértésre utal :)
  • Picar77
    #41
    én csak azt nem értem hogy lehet valaki iylen láma hogy megnyitja :DDD
  • John Cena
    #40
    nekem is ez szokott lenni:D elég vicces + oylan partnerem is pl küldi akivel vagy 2hónapja nem is beszéltem:D
  • John Cena
    #39
    egyszerű nem mész rá alinkre sok haveromnak van iyles fajta vírusa azt sose nyitom meg
  • Hecker007
    #38
    kaspersky internet security simán megfogja, amúgy van egy másik is ami meg letöltet egy fájlt asszem imageshackrő vagy miről, abban is jó kis trójai van ami befagyasztja a gépet aztán meg nyitja megfele a hülyébbnél hülyébb weboldalakat, nálam az utóbbi is tegnap jelent meg...
  • DJ RX7
    #37
    Balfasz az, aki rákattint.
  • n3whous3
    #36
    jaja