252
VOLT fesztivál
  • kismiki
    #12
    Sőt sz.tem bejátszom, ha kijutok akkor meg mindenképp meglesem FatBoySlim-et, van 1-2 gecijó száma.
    Egyébként kibaszott vicces videok vannak eddig az oldalon.
  • hantabb
    #11
    most olvasom ezt a tefilmedtenyarad.hu-t és nemcsak a voltra lehet ilyen fullextrás ellátást nyerni, hanem a balaton sound-ra! én pedig nagyon rá vagyok pörögve jó öreg fatboy slim bácsira :)))
  • kismiki
    #10
    Hát ahogy elnézem, eddig nem kerültek föl nagy költségvetésű filmek, inkánb jellemző a paint skill, szal sz.tem simán bejátszható...
  • nagybek
    #9
    EZ KEMÉNY!!!

    Nekem meg kell nyernem ezt a pályázatot mert nagyon mennék Voltra de kevés pénzem van:S

    Rajtam kívül vki megnézte már az eddigi klippeket???
    Annyira viccesek:D Főleg az amit paint-tel csinátak...
  • The Garrett
    #8
    a koszos zoknit nem fogják ellopni a sátorból. :D
    Ruhákat táskával együtt be a csomagmegőrzőbe szerintem, és odamenni kivenni belőle amit kell. Telefon / pénztárca / iratok pedigmindig nálad zsebben.
    Sátorban én csak tisztálkodáshoz cuccokat hagynék.

    amugy en idén megyek először a voltra, eddig 7 évig Hegyaljáztunk .^^ Cypress Hill, High Contrast, RoniSize, ezekre leszek nagyon kivancsi =)
  • ba32107
    #7
    "mindössze" egy videóklippet kell forgatni......holnap délelőtt összecsapom
  • kismiki
    #6
    Hi,
    Van egy pályázat, ahol nyerhetsz 6 négy napos VIP bérletet a Voltra, valamint 6 fő számára szállást luxus lakóautókban, ami a rendezvény területén parkol + 80e ft értékű italbónt.
    A feladat annyi h készítesz egy klippet a 30Y számára, részletek itt:
    http://www.tefilmedtenyarad.hu/
  • pista89
    #5
  • ba32107
    #4
    ja lenne egy-két gyakorlati kérdésem is: zuhanyzók milyenek? gondolom rengeteg ember, stb...sátras/ponyvás megoldás? elég kényelmetlen, mi?

    a másik, hogy mennyire érdemes vigyázni a cuccokra? tehát ha pl. megyünk inni, a sátorba bepakoljuk a cuccainkat, és lecipzározzuk, akkor az mit ér? mi az általános bevett szokás? mert minden cuccomat mégse cipelhetem pogózni......az értékesebbjét persze csomagmegőrzőbe rakom majd, de a többire is vigyázni kell.
  • ba32107
    #3
    nos én a tavalyin nem voltam, de idén megyek. illetve attól függ, hogy tudnak-e nekem szerezni hetijegyet, ha nem, akkor valószínűleg csak utolsó napra megyünk, az Offspring miatt. illetve érdekel még Kőhalmi is a dumaszínházból.

    Az a rossz, hogy az első napiakra kimennék (edda, bikini) de a köztesek nem nagyon érdekelnek...........viszont Offspring húúúúú.........az nagyon durva lesz.....éjjel nappal azt hallgatom, már nagyon rajta vagyok
  • Phat Smoker
    #2
    hol VOLT fesztivál ? francba...az idén is lemaradtam róla!
  • Jaffa 2843
    #1
    Meglepődtem amikor láttam hogy még nincs VOLT fesztivállal kapcsolatos téma az SG-n..
    gondoltam ennek a remek fesztiválnak megéri témát nyitni. :)

    Mit gondoltok az idei VOLT-ról? Ki mit vár legjobban? Sztetek jobb lehet mint a tavaji?