68
  • Bulykin
    #68
    1.évad jön dvd-n:D
  • Bulykin
    #67
    Az AXN le meri adni a sorozatot című cikk...mintha olyan überdurva lenne h locsognak a beleg avgy ilyesmi...lol
  • Bulykin
    #66
    Az AXN-re decemberben 22-én 23.05-kor érkezik a a Fear Itself A félelem maga magyar címmel - viszont az AXN SCIFI már december 6-án 21.55-től elkezdi adni.
  • Bulykin
    #65
    végre elkészült a 8.rész magyar felirata^^ a holnapi nap során meg is lessük:)
    egy kérdés: most akkor ennyi volt a sorozat?? nem is lesz mrá soha több rész? cancel? mert még nem olvastam cancelről, csak annyit hogy levették a műsorról...
  • stargatelost
    #64
    1x08

    Nah, megnéztem angol felirattal, mert ki tudja mire lesz kész, én meg már csütön nem leszek itthon... semmi extra, simán lehet érteni mindent :)

    Maga a rész: egy hatalmas nagy fostalicska :D De tényleg, talán ez az eddigi legrosszabb rész.
    Balfasz szereplők, balfasz párbeszédek, idióta sztori....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ráadásul a legvégén semmi durvaság, vagy csavar nincsen


    3/10
  • Bulykin
    #63
    S01E07
    az eleje tényleg kicsit döcögős, nehezen indul be, de nagyon jó a sztori, engem teljesen magával ragadott:)
    én egy 10/7-est kap^^
  • stargatelost
    #62
    1x07

    Nos, ezt a részt vártam a legjobban, ezért elfogult leszek vele kapcsolatban :D
    Az ok amiért vártam pedig Shiri Appleby, aki számomra a legszebb színésznő. Rosswellben húzott le 3 évadot :)
    A rész maga nem árult semmilyen zsákbamacskát, egy psycho-thrillert kaptunk. Az eleje kicsit döcögősre sikerült de a második felére valamennyire elkezdett pörögni, bár a vége csattanóra lehetett számítani valamelyest.
    A rész maga kb egy ötös-hatos osztályzatot érdemelne, de mivel Shiri Appleby, ezért tőlem kap egy:

    8.5/10-et :)
  • Bulykin
    #61
    azt nem írták miért??
  • stargatelost
    #60
    "Az NBC jövő héten már nem ad Fear Itself-et, a maradék részekkel ki tudja, mi lesz."
  • Bulykin
    #59
    sry elírtam^^
    úgy látszik a feliratok mindig késnek...most is-.-
  • Cekrény
    #58
    amugy tényleg jó volt ez a 6. rész. Nekem a Rec. című spanyol horror jutott eszembe előszőr.
    Itt a főcím dal : http://data.hu/get/451969/09-serj_tankian-lie_lie_lie.mp3.html
  • Cekrény
    #57
    Csak helyesbítek : Serj Tankian : Lie Lie Lie
  • Bulykin
    #56
  • stargatelost
    #55
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah, az nekem sem tetszett hogy mindig ott volt az a csávó, főleg a végén amikor előbukkant a kanapé mögül, na mondom ez hogy került oda?


    amúgy nem kell annyira magasra tenni a mércét, meg világhírű filmeket említeni mellé. az alapján kell értékelni, hogy ez egy sima sorozat, ami ráadásul kereskedelmi csatornán megy, (szóval annyira nem is durvulhatnak benne ), és ezeket figyelembe véve nagyon is korrekt volt ez az epizód, sőt.... :)
  • AntiHero
    #54
    Megnéztem a 6. részt.

    Nekem nem tetszet. Nem volt félelmetes, kiszámithataó volt. Egyedül a végső csavar tetszet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Cloverfildes koppintás is volt benne. Na meg az hogy az idétlen szemüveges "csávó" (zombi) ott volt mindenüt az vicc volt.


    10/5

  • Bulykin
    #53
    kicsit gyengén indult a sorozat, de az ez előtti 2rész is már elég ütős volt, ez meg szerintem is nagyon állat, remélem ennél alább nem adnak
  • stargatelost
    #52
    1x06

    basszus, ez iszonyatosan fasza volt
    emberek, a Fear Itself megcsinálta az első 10/10-es részt!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel posztapok fan vagyok, ezért egyből erről a pontszámról indult, azonban a flashbackekkel mindig kizökkentettek, de a második felétől már ez sem zavart, és hát kéremszépen olyan egy odabaszós csavart kaptunk a végére, hogy még a szomszédban is hallották ahogy koppan az állam :D ezt biztos nem sütötték el még sehol ilyen módon. hihetetlen jó volt.
    a kép és hangeffektek is külön említést érdemelnek, sokban rásegítettek a hangulat megteremtéséhez.
    amúgy a rész első perceiben pont azon gondolkodtam, hogy miért nem sütnek el egy posztapokaliptikus epizódot, és lám tessék :D


    szóval mégegyszer: 10/10
  • Bulykin
    #51
    bazze' nagyon durva a 6.rész, eddig a legjobb!! nálam simán 10/10es, isteni rész:)
  • Bulykin
    #50
    ez az 5.rész kúrva jó volt:D:D
    ZUZU ZUZU ZIZA durva volt az a csávó, hogy nézett már ki^^
  • Mayday
    #49
    Koszi!
  • Bulykin
    #48
    Serj Tarkan - Lie Lie Lie
  • Mayday
    #47
    A focim zenenek tudja valaki cimet/eloadot?
  • Bulykin
    #46
    a héten nincs Fear Itself...azt nemtom miért
  • AntiHero
    #45
    4. rész iszoynat rossz volt 2/10

    5. rész viszont annál inkább 7.5/10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ja és azért nem halt meg gondodlom mert nem nyelte le csak a a szájába vette.
  • Bulykin
    #44
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen a csaj volt a sorozatgyilkos és sztem a bátyja is, de ő vlahogy "rendesebbnek" tűnt, ezért is próbálta figyelmeztetni a palit:)
    a csaj meg azért parázott végig, mert vagy nem akarta hogy leleplezzék, vagy mert azt hitte hogy a férje szintén sorozatgyilkos és megijedt...de ez jó is volt így sztem, képzeld milyen lett volna ha már 5perc után megtudjuk ki a gyilkos...
  • Mayday
    #43
    Nekem nem volt tiszta a 1x04 vege, valaki spoilerben elmagyarazhatna!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csaj volt a sorozatgyilkos? Vagy a batyja? Vagy egyutt? De akkor miert irt a batyja errol uzenetet? Es miert parazott a csaj vegig, ha mindvegig tudta, hogy O maga az?
  • Bulykin
    #42
    nah akkor holnap én is megnézem^^
    mostanában egyre jobban tetszik mindenkinek ez a sori, úgy figyeltem meg:)
  • stargatelost
    #41
    1x05

    na wow, ez már igen, megint kaptunk egy jó részt
    a hangulat nagyon ott van, a zene is nagyon jó, valamint a helyszín is kellően creepy
    a történet érdekes, nem a szokványos
    csak a csaj milyen iszonyú ronda volt, jujj.....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a shapeshifting jó ötlet volt, az elején még én sem tudtam hogy mi is van :)
    egy kérdés: miért nem halt meg a csaj is egyből amikor bevette a paktánymérget? a gyilkos pár másodpercre rá érezte a hatását...


    nah, elszórok rá egy 8/10-et :)
  • AntiHero
    #40
    SPOILER TAG HASZNÁLATA!!!
  • Bulykin
    #39
    az tényleg ütős volt a végén, nem hittem volna hogy pont Ő:)
    jöhet az 5.rész^^
  • stargatelost
    #38
    1x04

    alapjában véve unalmas volt végig, de a végén a csavar tényleg ütött rendesen, szóval ez sokat lendít a pontszámon

    6.5/10
  • grebber
    #37
    Ez a n. rész jó volt tényleg azthittem hogy a csávó sorozatgyilkos mert furcsán viselkedett de a vége az ütött hogy ki a gyilkos :D
  • Bulykin
    #36
    van felirat a 4. részhez és haamrosan jön az 5. részhez is^^
  • Bulykin
    #35
    azt olvastam, hogy a 4.rész írtózatosan gáz...
  • Bulykin
    #34
    igen, ez tényleg nagyon jó rész volt, sokkal jobb mint az első 2, csak így tovább^^
    a félelmet én is hiányoltam egy kicsit,de a történet és úgy az egész kárpótolt:)és a vége az nagyon ütős volt.
  • sorrow
    #33
    1x03
    Hát azért elég nyilvánvaló volt rögtön az elején, hogy mi lesz, és már nagyon sok film, -sorozat feldolgozta ezt a szituációt is.
    A "főhős" játéka is végre nyújtott valamit, Clifton Collins-é, a többieké semmi különös.
    A film vége viszont tényleg OK.
  • stargatelost
    #32
    1x03

    woooow na ez már igen, ez már hozott valamilyen színvonalat!
    végre nem egy elcsépelt sztori hanem valami érdekes és nem agyonrágott.
    nem is tudnék most rossz dolgot, vagy hibát vagy butaságot felemlíteni a részből.
    nagyon jó volt, ilyet még többet! :D

    8/10
  • AntiHero
    #31
    Megnéztema 3. részt. Eddig a legjobb rész. 1 baja van, nem félelmetes. A story viszont nagyon jó és érdekes végig szerintem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (1x ilyedtem meg az elején mikor a kocsi összeütközik)A másik baj meg az hogy nem derül ki mégis, hogy cseréltek testek. (lélekvándorlás oké, de mégis hogyan stb...)


    10/8 (mert nem félelmetes):)
  • Bulykin
    #30
    egyébként már van felirat, csak nem mükszik a feliratos oldal...
  • Bulykin
    #29
    hol késik már a felirat? grrrr...