148
Magyar börtönök
  • Viktorr
    #26
    Van valami jó könyv,ezzel a börtön témával kapcsolatban?
  • Zenszkij
    #25
    Magyar BV szakszervezeti honlap. Innen sokmindent meg lehet tudni a magyar börtönhelyzetről...
  • Zenszkij
    #24
    A 30-40 évet kapott ítéletesek nagyon jól beilleszkednek és qrvajól kezelhetőek, hisz a börtön az életük. Az újak viszont rengeteget szívnak. Hallottam olyanról, hogy valamelyik rab a saját szarát etette velük, meg rendesen "alájukrakott" és nem mertek szólni. Nem egy leányálom :).
  • schrank
    #23
    női börtön ? "... különben szeletelve kapod a répát a levesbe!!!"
  • Csesza
    #22
    elolvastam a cikket, meg alatta pár bejegyzést, hááát nem is nagyon tudok annál többet hozzáfűzni, minthogy ez írdatlan kemény...
  • Rundstedt17
    #21
    szerintem hamarabb.el ne felejtsd hogy jó magaviseletért szabadulhat.Usa-ban már kivégezték volna ezért.Utálom ezt a jogrendet a bünőzők alig kapnak büntetést.Egy gyilkosnak egyetlen igazságos büntetés járhat a halál.
  • Verseghy
    #20
    És a jó magaviselet még lehozhat pár évet.
  • Zenszkij
    #19
    Magyarország legkeményebb bűnözői, illetve gyilkosok, gyermekek megrontói Szegeden a HSR körleten vannak elhelyezve. Ők azok akik sohase szabadulnak, mivel fekvőnyolcast kaptak. Érdekes, hogy míg a balástyai rém fekvőnyolcast kapott, addig a százhalombattai rém (5 nőt ölt meg kínzásokkal stb..) csak 20 évet kapott és 2016 körül szabadul....
  • Palinko
    #18
    jaja mint látod többünket érdekel és ne csak az amcsi börtönökről tudjuk hogy milyen az élet. célzok itt a national geographic börtönös műsorára.
  • schrank
    #17
    vagy korpa közé keveredik és felzabálják a disznók ha nem tudja hol a határ de nekem senki ne mesélje be hogy a smasszerek a bérükből élnek
  • Rundstedt17
    #16
    nem éri meg.
  • Aspyrin
    #15
    Egy ismerősöm fegyőr, mesélte, hogy gyakran kap fenyegetéseket a raboktól, egyik-másik még a torkának is ugrik. 12-16 órákat dolgozik, de már nagyon tele van a töke.
  • degenerator
    #14
    sajnos nem tudják hova dugni a cigányokat, így elévül az ügyük, mire bevonulhatnának.
  • Beast Machine
    #13
    érdekes topig, +fav
  • David2
    #12
    itt egy érdekes írás a "börtönbe vonulóknak"
  • TomBond
    #11
    Jöhetnek a sztorik!
  • gyuri12
    #10
    Engem is érdekel!
  • extramagascsaj
    #9
    ha érdekel vkit, akkor később talán...mondjuk semmi extra...csak a benti szokásokról mesélt egy-két jellegzetes dolgot
  • Alexease
    #8
    A bortonok helyek inkabb banyakat kellene nyitni, annak tobb ertelme lenne...
  • Palinko
    #7
    pár sztorit amit hamarosan megosztol velünk?
  • extramagascsaj
    #6
    hát...nekem van smasszer ismerősöm...nem egyszerű meló
    mesélt pár sztorit
  • Frosty01
    #5
    ne dugj travikat :D
  • Verseghy
    #4
    Kell hozzá idegrendszer, hogy ott dolgozz, meggondoltad?:)
  • kulabácsi
    #3
    ne dolgozz börtönbe!
  • Pistike 007
    #2
    Érdekes lehet, az már bizos. Ilyen helyen szeretnél dolgozni?
  • Zenszkij
    #1
    Szeretném, ha ebben a fórumban a mai börtönviszonyokról, azon belül is az ott dolgozókról esne szó. Kevés a fizetés vagy elegendő, megéri oda menni melózni avagy sem? Mennyibe másabb mint a rendőrségnél? Szivesen várom a hozzászólásokat.