145
(Budapesten)
  • Rockynhooo
    #24
    -.- szivesen máskor is.
  • Matthew Prosac
    #23
    Talán itt?
  • ba32107
    #22
    ne bomolj szerintem kurva vicces volt :D:D
  • I.C.ram
    #21
    Manager Shopokban is érdemes szétnézni. Mammutban mintha lenne egy. Ők szerintem tartanak ilyen elegánsabbat.
  • ZilogR
    #20
    Hátha van magyar kirendeltség - vagy gyorsposta

    Mindent bele és Google
  • PyRex
    #19
    egy cég felsővezetésének kell. olyan embereknek, akik 25 millió forintos autókkal gurulnak.
  • Énvagyokazapád
    #18
    áruld már el nekünk, minek neked drágáért esernyő? :D
  • PyRex
    #17
    köszi, beírom oda is.
  • Balumann
    #16
  • Maco13
    #15
    good luck
  • PyRex
    #14
    na az első értelmes hozzászólás. köszi.
  • tugyiti
    #13
    hátha segit vmit :|
  • PyRex
    #12
    na te meg a másik... piacon... olyat amit leírtam? direkt hangsúlyoztam, hogy nem gagyi kell.

    sg-re tényleg ennyi okos ember jár??
  • Balumann
    #11
    Szerintem az Ázsia centerbe lehet kapni, ott nagyon sok fajta esernyőt árulnak! Anyum is vett egyet, aminek az a jó tulajdonsága, hogy teljesen átlátszó, tök jó :D (csak az a rossz benne, hogy nem csukható össze ilyen kisebb táska méretre, így nehézkes elrakni :D )
  • PyRex
    #10
    fa*ért nem bannolják az ilyen okos embereket... nyit az ember egy normális topicot, mi a francnak jössz be hülyülni?
  • tommyg
    #9
    szatyor a fejre oszt jó
  • Rockynhooo
    #8
    vmi piacon , gondolom ott van árulnak mindent :D
  • Ronny
    #7
    kérdezd meg az indexen!
  • PyRex
    #6
    nem találom a topicot...
  • PyRex
    #5
    baszki, nagyon rendesek vagytok, de... NEM MINDEGY milyen esernyő :) Azért írtam le, hogy milyen kell, mert olyan kell, nem viccből.

    Szóval?
  • kulabácsi
    #4
    lol micsoda problémák :D
  • hunbasser
    #3
    hallod,kajak nem röhögtem volna,ha nem így kezded :D "Ne röhögjetek :)"
  • [HUN]FaTaL
    #2
    Bocsi de ezt nem lehet röhögés nélkül bírni. Amúgy épp most nyílt egy topic hol lehet ilye kapni címmel:DD De nem mindegy milyen esernyő? Védjen a víztől és kész:D
  • PyRex
    #1
    Ne röhögjetek :)

    Holnap (azaz ma) kellene vennem 1-2 minőségi esernyőt. Nem 100 ezer forintosat, de nem is a leggagyibbat. mondjuk minimum hajlított fa fogantyúja legyen és nagyméretű, egyszínű sötét kellene (nem mintás, nem olyan, amin reklám van). Rákerestem google-ben de nem nagyon találtam megfelelő helyet. Valaki esetleg segítene?

    Köszi :)