194

Te vállalod önmagad az interneten keresztül, ha nem miért nem!?
Őszintén!
  • sparrow35
    #194
    Én nem vállalom magam mert a véleményemet leírom, nem szükséges hozzá a személyem ismerete, ha arctalan maradok akkor pedig a témára fókuszálhatunk, nem kell a személyeskedő idiótákat olvasni. Kifejezetten ellenségeskedni amúgy sem szoktam, úgyh ha kértek is tőlem ilyet, akkor megismerni akartak nem elkalapálni. Másokra sem keresek rá se facebookon, se máshol, egyetlen kivétel pedig a város ahol lakik ha eladni akar valamit meg tudom-e nézni személyesen. Aki meg a valódi nevén regisztrál, és nem tud egy rendes nicket kitalálni az szerintem kimondottan gagyi pl.: kovacsbela02.
  • drevil6666
    #193
    szal igen
  • drevil6666
    #192
    Aki tényleg nagy hacker az tudja ki vagyok. Aki pedig szájhős [apró]BüdösBohóc, Tommygear[/apró] az aknakeresőt játszik a fórumon.
    Amit írok, lehet, hogy flém, lehet, hogy troll, vagy csak simán nem tetszik valakiknek, leszarom.
    Egy Internetes fórumon Én a saját értékrendem fogom követni és fenyegetőbben írogatok, még ha az életben nem is mernék/akarok senkit se megölni. Az SG értékrendje pedig moderátorfüggő.
    Azzal együtt, ha most a véleményeim visszaolvasom azt személyesen se tagadnám le. Utálok népcsoportokat, gondolkodásmódokat, politikai irányzatokat és amíg itt hangot adhatok ennek (bírósági eljárás nélkül) hangot is adok.
    Némán bégessen az, akinek az a sorsa. Első felszólításra kussoljon valaki, ha az a sorsa.
    Ott a Facebook, aki nagyon meg akarja mondani nekem a tutit az írhat bátran, ugyanazt a sódert lököm neki, mint amit a regeimtől kap.
  • Laci
    #191
    Igen!
  • Bruk
    #190
    Vállalom. Profilomra igaz nem írtam ki a nevem akit érdekel megkérdezi vagy ha kicsit ügyes kinyomozza. Dolgozzon meg a jó nép. :D
  • CopyKing92
    #189
    én vállalom magamat mindenhol bazdmeg.. :)
  • jhetedikj
    #188
    Én,én vagyok és remélhetőleg ez így is marad. Konkrétan most már nem adom meg sehol,hogy ki vagyok,de aki ügyes annak nem tartana semeddig kiderítenie szvsz.
  • jackcsabi
    #187
    Tegyék, ha ez jó nekik. Bár nem értem, kinek lenne rá oka... Ha valaki megakarja tudni akkor elmondom neki, persze csak ha megbízom benne. Iwiwet meg nem hiszem, nem használok ilyen izéket :)
  • SHADOWEYES7
    #186
    Ha nagyon akarják kinyomozzák hol laksz,mi az iwiw profilod stb..
  • jackcsabi
    #185
    Már amikor.
    Ezt úgy értem, hogy itt az sg-n vagy hasonló oldalakon nem fogom megmondani hol lakom, mi a nevem stb...
    De ha valakiben megbízok, elötte természetes, hogy vállalom magam, semmi titkom.
  • #184
    én jah
  • ewuk
    #183
    az a baj, hogy nem kimondottan és szerintem emiatt vagyok ennyire búvalbaszott. majd lesz valami. :D
  • Atomreaktor
    #182
    hát annyira nem is. ha érdekel, akkor read;)
  • n3whous3
    #181
    végülis nem sok
  • Atomreaktor
    #180
    olvasd végig;)
  • Zocsi
    #179
    célod van-e? heh.
  • n3whous3
    #178
    mi a téma, mert ahogy látom nem az van ezen az utolsó lapon se, mint ami a bannerban XD
  • n3whous3
    #177
    flegmatikus/kolerikus

    de igazából a többiből is van azért pár dolog, nem is 1.
  • n3whous3
    #176
    hi
  • pinnacle
    #175
    nah akkor pár tanács:D nem kell megfogadni őket:P

    - barátnő lapát (mert ha mellette is úgyérzed nem köt le, akkor bajvan:D)
    - műszaki fősulis bulikat kihagyni, sőt elkerülni. Helyette hétközbe Dokk Café-Morrisons-ok, közgázklub( annyira nem jött be nekem). Más lesz hidd el:D
    - remeteség... fasság:P
    - legrosszabb esetbe lődd be magad, vagycsak simán tolj el egy blantot:D
    ajánlott :)
  • ewuk
    #174
    van barátnőm nem is az a baj, csak van hogy, úgy érzem semmi nem köt le, suli is megy, be is járok, bulizni is járok mondjuk már ideje nem ha egy műszaki fősulis bulin voltál akkor kb az összesen. szal, nem tudom lehet elkéne mennem pár évre remetének aztán értékelném azokat a dolgokat, amiket most nem :D
  • Rundstedt17
    #173
    Szerintem is rohadt unalmas mind2 :/.Kedvfüggő amúgy de igazság szerint elég uncsi az élet:D.
  • pinnacle
    #172
    Látom, fősulis vagy, szal nem lehet azt mondani, hogy túlságosan fiatal:D

    Egy barátnőt szerezni, aztán haveri társasággal pl 1 héten 1x egy közös foci a mozgás nevében terembe. Aztán ha még mindig unatkozol, akkor meló (mértékkel) majd tanulgatás, plussz bejárni előadásra meg gyakorlatra. Aztán heti 1 buli fősulis csajokkal és kész is az élet:D
    A barátnő eléggé opcionális, sőt kerülendő, ha látni akarod a féktelen fősulis bulik szebbik arcát:P

    visszaolvasva, olyan mintha a sajátomat irtam volna le:D
  • ewuk
    #171
    jójó nyilván azt nem is azért mondtam, mert azt jelentené, csak, hogy alátámasszam, hogy hogy a kockaság után nagyon "menő" siheder lettem :D
  • w77d
    #170
    de jelentős részét lefedi XD
  • pinnacle
    #169
    talán a való élet nem a piálásból áll:)

    hidd el.
  • bogyoka
    #168
    Én vállalom magam, hiszen magamat adom a neten is, olyan vagyok, mint a valóságban, senki nem csalódott bennem akikkel taliztam, és ennek örülök.
  • ewuk
    #167
    én kocka voltam, aztán elmúlt, aztán sokat lógtam haverokkal mindig piáltunk, aztán az is elmúlt most szopóágon vagyok a főiskolán és majd ez is elfog múlni, de eddig nekem egyik se hiányzik igazán, kockaság se és a "való világ" se. ez akkor most mit jelent?
  • Erik32
    #166
    Én is tiszta ugyan ez vagyok.
  • Erik32
    #165
    Én is úgy vagyok mint atomreaktor.Mondjuk nekem nem baj ha nem gépezhetek de ha lehet nem bírom ki hogy ne üljek oda.Persze ha haverok hívnak valahova akkor megyek.De magamtol nem mindig bírom otthagyni a gépet.
  • Miskolc88
    #164
    LOL
  • SHADOWEYES7
    #163
  • fr3ddy14
    #162
    én köcsög vagyok, próbálok nem az lenni fórumon, de mindíg beszólok valamit, és csinálok mindíg új nicket :o
  • Atomreaktor
    #161
    hát igen, én is szívesen lennék kocka és nem tudom, hogy örüljek-e neki, hogy nem vagyok az, vagy inkább szomorkodjak. mindig a másik világ fog jobban hiányozni, hidd el. ha megváltozol és nem leszel kocka, titkon vágyódni fogsz utána. ha kocka vagy, akkor meg a "normális" élet az álomvilág.
  • fery02
    #160
    Ha mindenhol önmagamat adnám, eléggé lehangoló vélemény születne rólam az emberek körében. Például egy vidám hangulatú topikban (ahová szívesen, meg úgy érzem kell írnom :)) minek szomorítsam az embereket, erre is megvannak a külön topikok. Néhány ember már ismer milyen is vagyok valójában, köztük a téma nyitó modi is, ha még emlékszik rám egyáltalán. Bár az az érdekes, hogy a valóságban sem vagyok mindíg egy, tulajdonképpen néha már én sem tudom mi az igazi énem. Jó depresszióshoz méltóan széles skálán mozog a hangulatom: tud lenni nagyon mélyen, de tudok lenni nagyon boldog is. Csak ez a boldogság is nálam online érhető csak el, a valóságban nem. Ez is jelzi, hogy nem egészen önmagam vagyok.
    Mint néhányan már írták, online sokkal könnyebb feloldódni, jobban érezni magunkat, például ismerek egy olyan ismerőst, aki dadog, viszont ha játszunk egy csapatban vele valami online fps-t, akkor mikrofonon keresztül teljesen normálisan beszél.
    Én őszintén szólva nagyon szégyellem magam, hogy így jött össze sg-s pályafutásom, hogy leginkább álarc mögé bújtam, legszívesebben újrakezdeném. Bár az se garancia, hogy ha újrakezdeném, akkor minden megváltozna jobb irányba.
    Azonban veszítenivalóm nincsen nagyon, hogy nem adom magam, ugyanis én nem akarok ismerkedni senkivel, nem akarok találkozni senkivel sem, szingliként akarok élni. Ennek több okai is vannak, de nem ez a megfelelő topik, hogy részletezzem.
    Tulajdonkép valamilyen szinten hibás is vagyok a kialakult helyzetem miatt (elismerem, hogy egy rohadt nagy kocka vagyok, és változtatni szeretnék ezen), de vannak tényezők is, amiről nem tehetek.
  • NessieGraf
    #159
    Eneagramm 1-es, ha önfenntartó vagy, 9-es, ha ritkán vagy dühös, de a szárnyad és a további bontás nem derül ki ennyiből amit leírtál.

    Amúgy az eneagramm azért tetszik nekem a részletes és pontos megfogalmazáson kívül, mert a szufik szerint nem az a feladat, hogy más legyél, hanem hogy úgy fejlődj, amitől felül tudsz emelkedni a besorolásokon.
  • bardocz
    #158
    Én meg nem tudok dönteni...mindenből van bennem egy pici.Meg ellentétek is vannak bennem,van,hogy agreszív vagyok,és mindent szétcsanék,van,hogy halálnyugodt.
  • DJ Skyline
    #157
    ez alapján melankoliuks
  • RoR zsozso
    #156
    Ez a #109hsz-re ment :D
  • RoR zsozso
    #155
    "A hozzászólásaim pedig teljes mértékben a saját stílusomban születnek, ezt Gabi is alátámaszthatja :D"
    Kivétel ez alól a 10h utáni időpontok mikor már csak a pia beszél belőled XD