5079
htc_one_banner_1.jpg
  • REPS0L
    #118
    azthiszem ha EUban is lesz, telón fogok torrentezni :D
  • desigo
    #117
    nem gyenge!
  • GregSB
    #116
    Uhh, azon az apró tényen el is siklottam, hogy ezt a 70MB/sec-es sebességet sziimetrikusan tudja, szal fel és letölteni is ennyivel tud
  • GregSB
    #115
    HTC Max 4G, a viág első WiMAX-os PDA-ja.

    Jelenleg csak oroszországban működik, viszont már USA-ban is gőzerővel építik ki (WiMaxot). Európa még sajna le van maradva... a cikkben írjáko hogy ideális körülmények között 70MB/Sec-es sebességre képes. Durva O.o
  • LoDMaSt
    #114
    http://xda-developers.com/ fórum, készüléked, és a mobile 6 topik, ha van faq, elég részletes.
  • desigo
    #113
    itt is sok hasznos infó van...
  • Bandee1987
    #112
    Az újakat sztem már új rommal adják.

    Speedshop:

    ezen az oldalon mindent megtalálsz, infókat, címet, stb.
  • bigbigle
    #111
    és hogy lehet frissíteni???
  • desigo
    #110
    mediában vagy electro worldben esetleg saturnban is lehet,hogy találkozhatsz vele..
    Egyik helyen láttam már külön HTC üvegvitrint...
  • Cowboy03
    #109
    Jolvan, már megtaláltam őket, de tuti nem most fogok tudni felmenni érte..:S
  • Cowboy03
    #108
    Bandee: Új rom frissítést a telo magától szedi le, vagy amit hozzá adnak szoftver azzal kell leszedni?

    Desigo: A helyzet az, hogy szolnoki vagyok...pont ma voltam bennt a vodafone-ban, megnézni h élőben milyen meg ki is akartam volna próbálni, de benyögték, h a dobozt nem csomagolhatják ki...Pesten is voltam már fennt a Westendbe ez után kutatva..ott meg azzal a szöveggel jöttek, hogy nincs, csakis kizárólag előrendelésre...

    Akkor a következő a kérdésem: Speedshop hol van?:D
  • desigo
    #107
    2008 januárban lett felrakva a videó... ennyit erről
    ajánlom figyelmedbe ennek a topiknak az átolvasását...
    Inkább az Igoval szenvednek többen.De én már vásárláskor teszteltem és azóta is hibátlanul megy.
    Egyébként ha 100 ezerért veszel telefont akkor előtte miért nem mész el valahova és fogod a kezedbe és próbálod ki?
    Ennyit mindenképpen megér...
  • Bandee1987
    #106
    Sztem ezek régebbi videók lehetnek talán, új rom frissítéssel már egész fasza állítólag. De menj el a speedshopba, ott van htc kiállítóterem, és kipróbálhatod.
  • Cowboy03
    #105
    http://www.youtube.com/watch?v=xE23duRUnuA

    0:53-0:55 sztem itt amikor lapoz, nem elég gyors..ennél sztem ennyi pénzért gyorsbbnak kellene lennie....
  • bigbigle
    #104
    ez nem lassítja pl a sima touch-ba is 128MBrom/64MBram??..
  • desigo
    #103
    mutass egy videót ahol lassúnak találod...
  • Cowboy03
    #102
    Sziasztok!
    HTC Touch Diamond vásárlása előtt álok, bár most kétségbe vagyok esve..Nemrég nézegettem ilyen tesztelős videókat róla youtube-n és meglepve láttam, hogy nem valami fürge..sőt, szerintem lassú..ha most veszek egy Diamondot, akkor elkezdi leszedni a frissítéseket? vagy egyáltalán vannak hozzá frissítések? és ha vannak, akkor valamennyivel gyorsabb lessz? kérlek segítsetek, köszi

    Kovboj
  • desigo
    #101
    Az Omniában tényleg elég gyatra a 240 x 400 pixel...
    mégis nagyon népszerű.
  • MR SUGAR
    #100
    nem tudom mennyire illenek a PDA fogalmába, de nálam 3 esélyes volt.SonyEriccson XPERIA X1, SAMSUNG Omnia, valamint a HTC Touch HD.
    de ugye egyik sem tökéletes... XPeria tetszett,kézre is állt, csak lassú, remélem azért kiforrja majd magát az oprendszer.
    omniát a kijelző buktatta meg nálam, amúgy tetszett a sebesség, egyben van meg minden, de ilyen árért jobb kijelzőt várok
    Nálam maradt a HD, amiből így elsőre csak a vakut hiányolom, de nem létfontosságú, mint az előző kettőnél a hibák sajnos fontosak számomra.
    Továbbá nyüstöltem még az ANDROID-os telót is, aminél látok jövőt a nyilt oprendszerben, kezdésnek rosszabra számítottam...
    (EZ az én véleményem, lehet h nem mindenkiével egyezik)
  • pacclacc
    #99
    Milyen PDA-t érdemes venni ami ugy egybe van?
  • MR SUGAR
    #98
    Természetesen kézzel is! a nagy kijelző miatt elég nagyok az ikonok! a borítás nem túl jó az újlegyomatok miatt, de nem vészes..súly, valahol 140 gramm körül emlékszem, de az sem volt zavaró, legalább érzem h van valmi a kezemben, de egyáltalán nem voltt "nehéz"
  • LoDMaSt
    #97
    Touch hd: kézzel is nyomkodható, vagy csak cerkával, ujjlenyomatot gyűjti? :) Meg nem nehéz?
  • MR SUGAR
    #96
    hahó! ma voltam MobilShow-n!(mit ne mondjak, nagy csalódás az előző évekhez képest)
    de a lényeg, hogy kipróbáltam a Touch HD-t :) és...szerintem Ő lesz a következő telefonom!! nagyon egyben van, a szoftver is gyors volt, teljesen meggyőzőtt, bár a netezést nem tudtam valami alaposan kipróbálni, a többi funkciót nézegettem rendesen! Továbbá kipróbáltam az Xperia 1et is, ami még nekem szóbajöhetett volna, de nem voltam elájulva tőle!:( maga a készülék tetszik, mert minőségi, és pofás darab, de nagyon lassú volt :(
    ha valakinek van valami kérdése, bátran kérdezzen, hátha tudok válaszolni!
  • bigbigle
    #95
    és hol érdemes pda-t venni?
  • Bandee1987
    #94
    esetleg ajánlom még a HTC Touch 3G-t, elég sok mindent tud, mobilarena.hu is ajánlja, és kártyaolvasó is van benne.

    itt egy teszt róla
  • Bandee1987
    #93
    Haveromnak Kaiser van, maximálisan meg van vele elégedve, bár a videólejátszás asszongya nem a legprofibb. Diamond meg a frissített romokkal baromi jó lett, egyetlen hátránya, hogy nincs sd kártyaolvasó, de remekül fut rajta az igo8, lehet rá vásárolni külön, vagy pedig kis buherálással megoldható házilag is :)
  • desigo
    #92
    Én előtte egy Mio C320-ast használtam és maximálisan meg voltam vele elégedve.
    A napi első indításnál kellett neki kb 20-30 sec,hogy műholdakat megtalálja.
    A HTCn egyenlőre nem a legújabb IGO8-at használom (8.0.0.41506) és nem is a legújabb magyar térképet (2008.06.19) sajna ebben még nincs benne M0 új szakasza és a megyeri-híd.
    De van fent egy kiegészítő progi (QuickGPS 1.0) amivel egy hétre előre le lehet tölteni a műholdak állását kb 5 másodperc alatt.

    Igo program indulása ugyanannyi időt vesz igénybe mint a MIOn de utána jött nekem a meglepetés:semmit sem kellett várni a műholdak megtalálására !
    Ha az előzményekből 2 sec alatt kikeresem a legfelső célpontot és rányomok máris tervezi az útvonalat azonnal ! A műholdakat stabilan látja,semmivel nem rosszabb mint egy MIO...

    Ha navigálás közben érkezik egy hívás azt felveszem (Igo háttérben marad) és a lerakáskor automatikusan folytatja a feladatát.

    Nekem hibátlanul működik.
  • pacclacc
    #91
    "navigátszió" lol istenem hogy tudtam igy irni :S
  • pacclacc
    #90
    Üdv. Mit szolsz a Kaiserhez? Amugy a Diamonddal minden navigátszió okés? igo8 megy rajta?
  • desigo
    #89
    Én a diamonddal maximálisa meg vagyok elégedve
    Mondjuk egy HD jó lenne de azt még aranyárban mérik...
  • bigbigle
    #88
    én nekem olyan kéne ami nem nagyon haladja meg a 100000FT-ot és jó legyen



  • pacclacc
    #87
    ÜDV most melyik HTC PDA-t érdemes megvenni megilyik a legjobb, megbizhatobb??

    Nem vagyok jártas PDA-kal kapcsolatban :S Most tervezek 1et venni, és segitségeteket kérném
  • desigo
    #86
    sokat nem kellett volna visszaolvasni...
    #79
  • bigbigle
    #85
    melyiknél?
  • desigo
    #84
    A telefonkönyvre jobban is rágyúrhattak volna.
    pl nem sikerül megjeleníteni csak kizárólag a készülékmemóriában bejegyzett neveket.A simen tároltakat is mellé rakja...
  • bigbigle
    #83
    de már van HTC Touch VIVA
  • desigo
    #82
    kicsit húzós még de megy az még lejjebb :)
  • Kaszi46
    #81
    megérkezett a mobilarénás teszt:
    HTC Touch HD - nagyképű


    Az előzetes információk szerint Angliában 80 fontért lesz elvihető a készülék 18 hónapos hűséggel, havi 40 angol font fejében, mely 250 MB adatforgalmat is magában foglal.
  • bigbigle
    #80
    és amit én írtam az mijen már mint a sima touch
  • desigo
    #79
    Diamond mai nappal beszerezve
    szép és eléggé kicsi
    bejövős
    Igo hibátlanul fut rajta
    érintőképernyőt még szokni kell :)