5079
htc_one_banner_1.jpg
  • matyi0323
    #158
    Ahham végülis télleg szépecske:D de ez már azért drágább is^^ 65 E. Sajnos most ennyim nincs, kell márciusba jogsira meg miegyebek..ezért gondoltam egy ilyen MAX 35Eig..^^:D
    Egyébként az LG viewty-ról mit gondolsz?? ( gondoltok ) megér annyit?? vagy valami jobb tipp? :D
  • desigo
    #157
    Nem éppen a legkisebb darab de annyi pénzt szerintem megér...

    Esetleg E-TEN Glofiish X500+ bár az kicsit drágább
  • matyi0323
    #156
    Sziasztok, tudnátok nekem valamilyen érintőképernyős viszonylag jó telefont mondani?? Mostanában az LG viewty-t nézegettem ez már szinte " baráti áron " kb 35 ezerért be lehet szerezni.. Valami ehhez hasonlót esetleg ilyen kb 35 ezerig..? köszi..!!
  • desigo
    #155
    Nem smsezek de van rá rengeteg képernyő billentyűzet.
  • mila69en
    #154
    sms írás meg ujjal vagy cerkával:) van teljes képernyős bill simán lehet írni hát lassúságában van némi igazság de nem vészes azért 5 mp-t nem kell várnom míg megnyílik max 2mp bár én nem használom a manilat rajta mobilshelt az meg villám gyors! plussz van hozzá proci huzó ami ami 600 vlahányra emeli a sebességet joval gyorsabb vele a manila
  • aabelus
    #153
    aha... sms írás megy ujjal?

    tesztekben pedig írják, hogy nagyon lassú. pl üzenet megnyitásnál 5 másodpercet kell várni... ebből mi igaz?

    nekem SE w950i-m van, na ez tényleg lassú.

  • aabelus
    #152
    és az sokáig tart rajta?
  • mila69en
    #151
    igen van benne folia
  • desigo
    #150
    Nem próbáltam még egész xvidet rárakni de van pcre sok konvertáló program.
    Pl: Xilisoft Video Converter
    Azzal bármilyen méretűre átalakíthatod a videókat.Akár 640 X 480-ra is.
    A KungfuPandát pl 250 megásra kicsinyítettem és teljesen hibátlanul futott rajta.
    CorePlayert használok a Dián és az optimálisan kitölti a képernyőt.
    Nekem ezeket akadásmentesen,hibátlanul lejátsza:avi,mov,mp4,flv,3gp,
  • desigo
    #149
    A kijelzőre mindenképpen érdemes Brando képernyővédő fóliát rakni.
    Valahol azt olvastam,hogy a dobozában is van gyárilag fólia,csak fel kell rakni.
    A kijelzőt én újjal nyomogatom.Ceruzát csak akkor használom ha pl Toal Commanderben szerkesztgetek valamit.
  • aabelus
    #148
    ja, igen.. pl ha felteszek rá egy 700mb-os avi filmet, lejátssza?
  • aabelus
    #147
    áá köszi :)

    ujjlenyomat nem számít, majd vigyázok.

    a kijelző megy rendesen ujjal is? karcolódik?

    iphone-nál ez a 2 kérdés nem merülne fel, de nekem ez kell :P
  • mila69en
    #146
    ahh ez zsír kösz

    amúgy addig addig nyomkodtam míg csak összejött a vistás cumo hát nem egy nagy szám meg pár dolog hibásan jelent meg maradok a mobil shell nél
  • desigo
    #145
    van választék SPB MS-hez is bőven
    xda
  • mila69en
    #144
    ezt használom jelenleg:) nagyon jó! átláthato egyszerű letisztult és nagyon szép a blue earth mobile shell theme!! csak kiváncsiságbol néztem volna meg a vistás meg iphonos cumot:/
  • desigo
    #143
    Én megszoktam a TF3Dt szal mással nem próbálkoztam még...
    erről jókat hallottam esetleg ezt teszteld
    Spb Mobile Shell
  • mila69en
    #142
    az SG a kezdőlap:XD amugy regizve vagyok innen szedem a témákat mindent úgy csinálok ahogy le van írva mégsem jo:SS
  • mila69en
    #141
    igen az fent van!! meg a diamond tweak is... de én nem a touchflo témáit akarom cserélni azt ki is kapcsoltam:DDD hanem a wisbaradvance desktop... megy is a progi az alap témával de ha de ha csrélek témát akkor az ikonok nem jönnek elő:( nem tudom hova kéne másolni az ikonokat
  • desigo
    #140
    jah és xda legyen a kezdőlapod :)
    tessék regisztrálni...

    témák,stb
  • desigo
    #139
    Szedjél le Diamond TF3D Configot
    azzal le lehet cserélni a programok ikonját bármire és témákat is ő tudja cserélgetni
    én eddig csak a White Themet próbáltam ki de megtetszett és maradt is...

    gyémántcsiszolás
  • mila69en
    #138
    még egy kérdés hogyan tudom magukat az ikonokat levserélgetni? nem a touch flon!! hanem a programok ikonjain?
  • mila69en
    #137
    igen már megcsináltam nem volt jo a plugin leszedtem ezt a htc costumizert az meg automatice leszedte a helyes plugint egyébként probáltál már diamondon wisbardesktoppal témákat? mert nem igazán akar működni vagy én vagyok a hülye:D szóval láttam csomo tök jo témát wisbar advance+wisbar desktop vista iphone stb... beállítom a témat aztán az ikonok nem igazán akarnak megjelenni csak ilyen szürke kockák:/ hova kell másolni az ikonokat?:SS
  • mila69en
    #136
    én nem rég vettem kb 2 hete eddigi legjobb döntésem volt:D imádom
  • desigo
    #135
    nem
    fix 4 giga + 200 mega
  • Kaszi46
    #134
    memória bővíthető benne?
  • desigo
    #133
    Üdv

    Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Kicsi,szép sokat tud.
    Igo hibátlanul fut rajta,rengeteg program,játék van hozzá.
    Az újjlenyomatok sajnos nagyon meglátszanak rajta de ez van.

    Azért az nem árt ha 1-2 év garisat veszel mert ha elrontod ingyen javítják...
  • aabelus
    #132
    sziasztok.. van itt olyan akinek Htc Touch Diamond mobilja van?

    szóval nagyon érdekelne ez a mobil, de érdekelne előtte pár vélemény.
  • mila69en
    #131
    hátő pontosan nem tudom gondoltam megnézem miaz:XD
    de nem nyert
  • desigo
    #130
    mire való az a home plugin?
    lehet,hogy nem jót próbálsz rárakni...
  • mila69en
    #129
    sziasztok nem tudjátok miért van az hogy htc diamondra felrakom a htc home plugint 2.1.... és kakukk kinyírja a diamondot úgy hogy csak a hard reset segít:(
  • GregSB
    #128
    Ide is:

    Index HTC G1 teszt.
  • desigo
    #127
    Ujjlenyomatos kütyük harca

  • GregSB
    #126
    Az is jó lenne :)
  • MR SUGAR
    #125
    nekem úgy tetszene a legjobban hogy bekapcsoláskor válsztani tudj, az Android, és a WinMo között :) igazi csemege lenne =P
  • GregSB
    #124
    Keringenek olyan pletykák a neten, hogy állítólag Androiddal is megvásárolható lesz a Touch HD valamikor jövőre. Amennyiben ez igaznak bizonyul (és lejjebb is megy az ára ) akkor igencsak el fogok gondolkodni rajta :D
  • desigo
    #123
    Hát idén szerintem felejtős
    talán januártól lesz valamivel olcsóbb...
  • MR SUGAR
    #122
    mármint a HD nek
  • MR SUGAR
    #121
    eshetne már az ára :)
  • pacclacc
    #120
    #116 erre xD

    eszméletlen :D
  • bigbigle
    #119
    mire jó a 4g?