5079
htc_one_banner_1.jpg
  • Bandee1987
    #278
    álomszép :)
  • desigo
    #277
    Videón a HTC Touch Pro2
  • desigo
    #276
    lesz az még olcsóbb is...
  • Bandee1987
    #275
    kissé sok, ha lemegy 100re vennék mint a cukrot.
  • desigo
    #274
    Diamond 2
    Beszerzés alatt. Várható érkezés: 2009-04-10
    Bruttó: 149,990 Ft
  • desigo
    #273
    HTC Touch Diamond2 / Pro2 Software Preview

  • desigo
    #272
    Friss infok a HTC hét újdonságáról!

  • Bandee1987
    #271
    Korrekt áron kezd a kicsike, remélem nem fogják felb*szni itthon az árát 160-ra...
  • Kaszi46
    #270
    ...és 99%-al hosszabb, és dúsabb lesz tőle a szempillád! :P
  • desigo
    #269
    Előrendelhető a HTC Touch Diamond2
    561 dollár

    "a gyártó állítása szerint 55 százalékkal hosszabb működési idővel rendelkezik, mint elődje."
  • desigo
    #268
    az nagyon baráti ár lenne...
    nálunk gondolom lesz 160
  • Bandee1987
    #267
    expansys.com-on ez van a diamond2-re :

    Handset Only Price: £399.99 (347.82 exc.) (kb. 135 ezer ft)

    Discounts available for orders of 5 units or more - call +44 (0)161 868 0868

    Availability: Expected release date 17 Apr 09
  • Bandee1987
    #266
    Sztem nyárra tuti megérkezik legkésőbb. Bár én sokkal inkább kíváncsi vagyok, mennyibe fognak kerülni a gépek.
  • desigo
    #265
    Tegnap voltam a gyorsboltban megnézni a HTC Touch Cruise 2-t.
    Jó kis kütyü,eléggé tetszett.Mondjuk 130-at nem ér max 80-at.
    Kérdeztem a sráctól,hogy mikor lesz Diamond 2 náluk erre nézeggette kicsit a gépet majd megkérdezte a raktáros kollégát.
    Azt mondták ha érkezik akkor ki lesz rakva egyből az oldalukra...
  • desigo
    #264
    HTC Touch Pro2 és Diamond2 először Németországban



  • desigo
    #263
    Minden nap használom...
    iGO 8.3.2.64873 (Nov 13 2008) ast Hungary8.TOPMAP.2008.07.081012-as térképpel...
  • Pipör
    #262
    Hát én is remélem :)
    az Igo 8 simán műxik?
  • desigo
    #261
    pöpec
    remélem,hogy hibátlan darabot kapsz...
  • Pipör
    #260
    jövőhetén hoznak vodába először csak kipróbálom ha teccik megveszem de akarok ilyet :-)
  • desigo
    #259
    Nah sikerült beszerezni valamilyet vagy csak tervben van?
  • GX25
    #258
    Sziasztok!

    Mi a véleményetek a HTC P3600 Trinity-ről?
    Ha valakinek van légyszi írja le a tapasztalatát.

    Java játékot lehet rá rakni?
  • Pipör
    #257
  • desigo
    #256
    Nem árulom egyenlőre még
    meg vagyok vele elégedve :)
  • Pipör
    #255
    Mennyiért árulod? :D eladom az n82-t és beszélhetünk róla :D
  • franc0
    #254
    Igen, ott. Ha jól emlékszem 130K...
    Nem volt zavaró a kisebb felbontás, de azért azonnal kiszúrható.
  • desigo
    #253
    hey

    várd meg a kettőt és akkor vedd meg tőlem az egyet xD
  • desigo
    #252
    Nah ezt én is szívesen tesztelném.
    Gyorsboltban láttad? Ára is volt már neki?
    Milyen volt a kijelző benne?
    kisebb felbontás nem volt zavaró?
  • franc0
    #251
    Szerintem mire ide eljut a Diamond2, lesz kb 150k. Akkorra pedig a használt de jó állapotú HD-k 100-ért fognak menni. (Igaz a Dia2 update-elhető lesz WM6.5-re, de legyünk őszinték nem akkora durranás)
    Szóval én azt mondom a kérdés inkább Dia vs HD :)
  • franc0
    #250
    Üdv!
    Kipróbáltam tegnap a Touch Cruise 2-t a tudjátokhol.
    Annyira nem érdekelt eleinte a cucc mert a képeken csúnyának tűnt, de a MWC hirek keltette zsongást le kellett valahogy vezetni :)
    Meglepetésemre élőben (szerintem) baromi jól néz ki, ráadásul olyan érzésem volt mintha csak a kezembe tervezték volna (furcsa volt utána kézbe venni a Diámat). Most csak pár olyan apróság amit a specifikációkból nem lehet kiolvasni:
    Nagyon össze van rakva a telefon, inkább ezt ejteném le véletlenül a betonra mint a többi HTC-t hamár választani lehet :)
    A navigációs gyűrű simán odaveri a Diamond-ét , itt már alapból több mindenre használható (kicsit ipod feeling). Tudom a Diamond tweek ezt is lehetővé teszi, ellenben sose használtam mert pontatlan.
    Miután lelőttem az átlaguserek által nyitva hagyott párhuzamosan futó 26 db taskot, 3x% százalékon állt a memória szal hasitott rendesen, de több is benne a kraft.
    Összességében nagyon jó benyomást tett rám, ha egy árba lennének a Diamonddal én a TC2-t választanám, de az újdonság ereje miatt még elég drága. Ráadásul a szolgáltatós 60k-s Diamond ár még ma is rendben van...
  • Bandee1987
    #249
    Hát nemtom, én lehet megvárom, de remélem nem szalad el a ló a htc-nél, és korrekt áron adják majd.
  • Pipör
    #248
    Üdv!!
    Sztetek megvegyem a Diamondot vagy várjak a Diamond2re?
  • GregSB
    #247
    Kijelző nagyon fasza, de a telefon nem kéne. Ugyan az a gagyi OS van rajta mint az előző Omnia-n.

    Asszem ez a videó elmond mindent:

    Érintőképernyős Samsungok a MCW 09-en:

  • Bandee1987
    #246
    félig OFF

    Nem ide tartozik, de az új Samsung Omnia HD-t láttátok? Az is nagyon odabaszós. Legalábbis ez alapján a videó alapján (2:15-től a lényeg)

    720p-s videó lejátszásnál nagyon odavág a minőség a többi mobilénak.

    ON
  • Bandee1987
    #245
    tudom, hogy nem ez a legfőbb szempont, de nem kellett volna inkább fekete színben kihozni ez a telót?
  • GregSB
    #244
  • GregSB
    #243
  • GregSB
    #242
    Itt a G2:





    Sokkal szebb mint a G1 volt, bár ennek nincs kicsúszó billje. Vodafeone hálózatában lehet majd kapni.
  • hykao #241
    Hát túl sok újdonságot nem hoz, úgy tűnik. A specifikáció majdnem ugyanaz (egy kicsivel több RAM és ROM), kivéve az 5 megapixeles kamerát és a 3.2 hüvelykes 800x480-as kijelzőt (ami szintén nem újdonság, hisz már a HD-nek is ez van)...kinézetre nekem a mostani gyémánt jobban tetszik, és a hátlap dizájn legalább utal a névre - ellentétben ezzel a 2. szériával.

    Ami viszont érdekes lehet: már a mostani 640x480-as kijelzőjű Diamond sem viszi röccenésmentesen az xvid-divx-es filmeket, kíváncsi leszek, hogy akkor, hogy boldogul majd egy nagyobb felbontású filmmel...

    Egyébként a hivatalos oldalon 6.1-es wint írnak: KATT
  • GregSB
    #240
    "em unatkozott az elmúlt néhány hónapban a HTC sem, a távol-keleti gyártó elkészítette ismertebb mobiljainak újabb verzióit. A Touch Pro2 például 800x400-as kijelzőt, 512 megabájt ROM-ot és 288 megabájt RAM-ot kapott, a mobil várhatóan nyáron kerül piacra. A Diamond sorozat is frissült, az új modell 3,6 colos kijelzője 480x800 pixelt tud megjeleníteni és felbukkant a mobilon „touch zoom bar”-nak hívott érintésérzékeny felület, amivel a megjelenített tartalomra lehet ráközelíteni."

    800 x 400 (és 480) odab@sz.
  • Bandee1987
    #239
    Uhh, gecc ezek elég korrektek :)

    Épp diamondban gondolkodom a jövőben, erre nemsoká kijön a diamond 2 :DDDD