5079
htc_one_banner_1.jpg
  • desigo
    #318
    FingerKeyboard 2-t használok
    fekete alapon fehér betűk
    teljesen jól használható
  • DannyL
    #317
    Én is ezért vettem Touch Pro-t. A full képernyőt még nem szoktam meg. :)
  • hykao #316
    Nekem valahogy az első Diamond jobban tetszik külsőre, mint az utód.
  • mila69en
    #315
    én is így vagyok vele bár nem is igen jutott még eszembe, dejólenne ha lenne bill a dian:) nem hiányzik interwrite keypadja szerintem nagyon korrekt!
  • franc0
    #314
    Úgy vagyok vele ha mindent tud tudja ezt is. Amúgy iszonyat kényelmes meg gyors rajta gépelni.
    A Dián milyen billt használsz? A gyári sztem fos (az újban viszont már fasza). Nálam FingerKeyb megy, de verőfényes napsütésben az is halott ügy. Ezért lesz nálam a következő qwertys.

    A Vodánal hála sztem a Dia2 hamar ócsó lesz :)
  • desigo
    #313
    Minőségi darab az biztos
    szépek a gombjai is
    kezdem megszokni a gomb nélküli telefont
    inkább várok arra,hogy a Dia 2 jóárasodjon :)
  • franc0
    #312
    Hát nem olcsó (főleg abban a boltban), mivel vadiúj.
    A Touch HD is ennyivel debütált fél éve, ma már 110 körül hozzá lehet jutni.
    Én ráérek (a Diamondom csak 5 hónapos), de egyszer veszek egy ilyet az hótziher.
  • GregSB
    #311
    Nagyon baba, csak az ára kegyetlen: 185e Huf függetlenül. WTF?
  • DannyL
    #310
    Szééép!
  • franc0
    #309
    Nincsmit.
    Touch Pro 2
  • DannyL
    #308
    Megkaptam, köszönöm szépen! :)

    A képen látható HTC, melyik típus pontosan?
  • franc0
    #307
    Mondhatni. De nekem összecsukva is jobban bejön.

    Amúgy ma kipróbáltam a cuccot. Nálam must have.
  • mila69en
    #306
    összecsukva olyan mintha a HTC-HD lenne
  • franc0
    #305
    Ez is megjött. Durva.


  • franc0
    #304
    privi megy
  • DannyL
    #303
    Halihó!

    Garmin-ból tudnátok segíteni, hogy melyiket tudnám kipróbálni a HTC Touch Pro-n?

    Köszi!
  • mila69en
    #302
    interwrite pro!
  • amdopteron
    #301
    Hallo van nekem egy htc touch diamondom és kellene rá nekme egy magyar nyelv vki tudna ebben segíteni vagy esetleg felvenne vki msnen és segítene ott köszi
    msn:[email protected]
  • DannyL
    #300
    Egy ilyet "beszereztem" már. Örülök, hogy te is ezt dobtad fel.
    Remélem jó lesz. :) Köszi!

    Igo Amigo + v8.3.2.83157 + EU + USA
  • Pipör
    #299
    Igo 8 ? vagy passz :)
  • DannyL
    #298
    Sziasztok! Tudnátok adni egy tippet?
    Szerintetek milyen GPS programot tegyek fel a Touch Pro-mra?
    Köszi!
    D.
  • desigo
    #297
    hát dettó :)
  • mila69en
    #296
    csak menjen lejjebb kicsit az ára:) tuti erre cserélem le a diamondom
  • Pipör
    #295
    htc touch diamond2 az igaz
  • desigo
    #294
    HTC Hero -

    a HTC harmadik Android alapú telefonja

  • Fenrir
    #293
    Jól néz ki, bár szerintem az 1-es is szép tervezésű.
  • desigo
    #292
    Hangvezérlés WM 6.5-re

  • desigo
    #291
    Kipróbáltuk: HTC Touch Cruise 2, a második felvonás

  • Tujm
    #290
    sziasztok, nem tudom tud-e valaki segiteni nekem, azért hátha :)
    van nekem egy htc touchom. p3450 (elf), és hát 64 mega van programok futtatására és nekem 13 mega van szabadon ebből ha nem fut semmi. pár progi kiirja hogy kevés a memória és állitsak le pár alkalmazást, de csak az az egy fut és 3-4 figyelmeztetés után ki is lép a programból. nem tudjátok hogy lehetne esetleg több helyet felszabaditani?
  • desigo
    #289





  • desigo
    #288
    TouchFLO 3D Diamond2

  • desigo
    #287
    HTC Touch Diamond2 Hardware Tour

  • mila69en
    #286
    ez mitől warez?:) romok legálisan letölthetőek nem?:D

    mikiking: azt tudod, hogy a magyaritásod is ugrik:) amúgy igen romcsere megoldja de romcserét csak a hard spl csere után tudsz amivel viszont a garid is ugrik bár biztos van rá valami okosság hogy le ments mindent
  • desigo
    #285
    Én függetlenül vettem tehát nem tudom biztosan,hogy rom cserével független lesz.Ezért írtam,hogy olvass utána
    ajánlott fórum
  • mikiking
    #284
    hat az iphone-t jailbreakeltem ( vagy hogy kell irni),volt egy viewtym,azt flasheltem, és ezek probléma nélkül siekrültek... egy jo leiras kene,ezt is megcsinalnam..és muszaj megcsinalni,mert nem megy benne igy a kártyám. Boltba nem viszem, nagyon drágán csinaljak a kornyékünkön
  • desigo
    #283
    Ha nem ismered a telefont akkor nem biztos,hogy rom cserével kellene kezdened,főleg ha van rá még garancia
    jobban jársz ha elviszed egy boltba ahol értenek is hozzá és ott hagysz pár ezrest de biztos nem teszik tönkre
  • mikiking
    #282
    akkor priviben légyszi irj mar... mert nem igen érteka romcsere,meg semmihez.... magyarul esetleg valami oldal ? csak tegnap vettem a telot
  • desigo
    #281
    Ha függetleníteni szeretnéd akkor rossz helyen jársz mert sg tilos a warez...
    olvass utána,ha jól emlékszem romcsere megoldja...
  • mikiking
    #280
    sziasztok...htc tousch diamond- telefonhoz szeretnék valami unlockert kérni.. valaki tud segiteni ???
  • desigo
    #279
    A MobileTechReview értesülései szerint a HTC Diamond2 még áprilisban a boltok polcaira kerülhet legalábbis Tajvanon, méghozzá 21.900 tajvani dolláros, azaz 143.000 forint körüli áron. A 3,2 hüvelykes, 480x800 képpontos érintőkijelzővel, 5 megapixeles autofókuszos kamerával, 8 GB belső memóriával, 7,2 megabites HSDPA letöltéssel és 2 megabites HSUPA feltöltéssel, WLAN, GPS és sztereó Bluetooth modullal szerelt eszköz lelke egy 528 MHz-es Qualcomm processzor, mely 288 MB RAM és 512 MB ROM társaságában futtatja a Windows Mobile 6.1 Professional operációs rendszert és a TouchFLO 3D kezelőfelületet. Az 1.000 mAh kapacitású akkumulátorral felszerelt, akár 5 óra beszélgetési idővel is kecsegtető 107,9x53,1x13,7 milliméteres és 117,5 grammos készülék európai és amerikai premierjének időpontja június körül várható.