75
  • rigidus
    #21
    Elmeletileg galandfereg akart lenni. Bar most hogy mondod jobban megneztem. Ahogy elnezem ez nem ugyanaz a galandferges kep amit en anno lattam, elegge gerinces allatnak tunik, ugyhogy inkabb egy hamisitvany kigyoval.

    Korabban lattam egy hasonlo kepet nagyjabol meteres galandfereggel azt volt szandekomban belinkelni. Szepen latszott az elhelyezkedese is a belekben.
  • sz4bolcs
    #20
    A kép, amit belinkeltél azon milyen állat van??? az x-ray-snake-re gondolok.
  • sz4bolcs
    #19
    Csak nehogy te is úgy járj, mint a Gyilkos hangyák című filmben a főhősök, akik azt hitték, hogy narancslével ki tudják irtani a rovarokat. :D
  • sz4bolcs
    #18
    Gyite paciiiii. :D:D:D
    El tudom képzelni, ahogy a paraziták mechwarriorosat játszanak a hernyókkal. :D
  • rigidus
    #17
    > Gondoljatok bele: Mi lenne,ha egy ilyen darás az emberrel is megtudná ezt csinálni.

    Szamtalan olyan allat van ami az embert hasznalja gazdatestnek a kifejlodesehez es az emberben el. Ezek kozt vannak elengedhetetlenek (bakteriumok kivul-belul mindenutt) es vannak parazitak is, pl: huskopo legy larvai ami nyilt sebbe rakja le a peteit, galandfereg ami a belekbe, majd nemelyik fajtaja ki is ragja magat az emberbol (ezek kozt vannak szep meteres peldanyok is). Lehetne sorolni.

    Ezeket csak azoknak akiknek van gyomra hozza:
    http://www.youtube.com/watch?v=2af8E-iYsM8
    http://hacked.free-bsd.org/funstuff/pics/x-ray-snake.jpg
  • rhonkhan
    #16
    ezek a rovarok nagyon udnorító élőlények (pókok, darazsak, hernyók), de a cikk az nekem tetszett, érdekes téma, rég volt ehhez hasonló jó cikk az sg-n.
  • R0sc0
    #15
    ezek a goauldok :D
  • menetrend
    #14
    Asszem bespájzolok pár tonna rovarírtót, napalmot meg egy két lángszórót :D
    Jó ha kéznél vannak, manapság elkelhet bármikor :D
  • KoS
    #13
    Megall az esz...
  • ziipp
    #12
    Olyanról már hallottam, hogy a pók az emberbe petézett, és pár hét múlva a pókcsípés helyén egy hatalmas dudor volt, majd nem sokára kikelt, és másztak ki a pici pók palánták.

    Szerintem jó nagy darázs kellene ahhoz, hogy az embert is irányítása alá vegye, viszont az lehetetlen, mert nem működne a szervezetük ilyen nagy méretekben.

    Mindenesetre érdekes cikk. Itt vannak.
  • Molnibalage
    #11
    Szó szerint ezt akartam írni én is.
  • Wharyoo
    #10
    A goa'uld faj evolúciójának elsö lépcsöfoka :D
  • BCS pixel
    #9
    Szerintem csak azt hiszi a buta, hogy azok a saját kölykei.
  • MadBence
    #8
    Ebből film lesz egy fél éven belül. "Based on true story"
  • Caro
    #7
    Azért az ember idegrendszere egy "kicsit" bonyolultabb. :) Már ha ez idegi úton zajlik egyáltalán. De szerintem elképzelhető, bár nagyon érdekes.
  • ScarY MAN
    #6
    vegre egy jo es erdekes cikk itt ezsgén
  • gyuri12
    #5
    Hátborzongató.
    Gondoljatok bele: Mi lenne,ha egy ilyen darás az emberrel is megtudná ezt csinálni. Végignézed,ahogy kimásznak belőled,és szinte felfalnak,majd akaratod ellenére meg is véded őket,hogy aztán meghalhass. Félelmetes.

    Egyébként nem értem én ezt,attól,hogy néhány parazita ott maradt a hernyóban,hogy tudják azt irányítani?
  • mcganyol
    #4
    Akkor talán egy ilyen védelmező hernyóból ki kéne szedni a bent maradt lárvát/lárvákat és megnézni, továbbra is a bábok érdekében cselekszik-e.
    azért ez tényleg durva.
    stargate feeling :)
  • willcox
    #3
    Érdekes.
  • Pochok
    #2
    Érdekes és hátborzongató
  • Zedas
    #1
    Ez dúrva. De nagyon.