1694








  • ChuckyHUN
    #26
    Asszem bünti lesz...
  • schrank
    #25
    árujja már el valaki hogy a pankrátoroknak miért hosszú a haja mert én anno a 90-es évek elején azt hittem azért mert az a divat de most 20 évvel később bon jovi szteroid változatai még mindíg élnek
  • szurop
    #24
    Még mindig ki szoktad verni Randy Orton-ra? Máskor emléxel mennyit veszekedtünk miatta? Úgy istenítetted, hogy az már szánalom volt.
  • Prince of Máté
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én most néztem meg az ONS-t :(:(:(:(
    Undertakernek vége van? nem jön többet vissza SOHA? :(:(:(:(
  • Lacc 88
    #22
    Scátok. Én is szeretem ezt a műfajt de nem sokat tudom megnézni a tv-ben. Honnan lehet letölteni vagy megnézni az eddigi adásokat? youtube-on sokat néztem de nemtom manapság mennyit változhatott.

  • John Cena
    #21
    csak hogy n legyen off és hozzá szóljak értelmesen szakmai szemmel a Pankrációhoz
    "FRIDAY NIGHT SMACKDOWN Ez a WWE másik nagy show-ja. Viszont nem mindig volt ez a neve"

    én úyg tudom hogy eleinte ez az adás nem a WWE(vezető panckáció szervezeté volt) hanem egy konkurenciáé és azt úgy hívták hogy WCW Nitro de ugye fel vásárolta a WWE de nemazért mert ne mment neki kannyira hanem csődbe ment mert hihetetlen nézettségi intexelel rendelkeztek amerikába és így vásárolták fel aWCW Nitrót és lett belőle SmackDown!
  • John Cena
    #20
    Moderátor és SRY a helyesírási hibákért/betűcserélésért:)
  • John Cena
    #19
    amúgy itt van a topic mert 1 adminak nem tetszik agolog mert kb. havonta 1x 10-12 komment erejéig offolunk bár ha Lenne Legend Killernek vagy valameik Pankráció fannak Házigazda joga plédának fel hozom magamat akkor biztos más lenne a dolog én nem kelene Modikat cseszegetni hogy "halljátok pankrációs tápigba offolás van"
  • John Cena
    #18
    de nicnsen saját fórumon avn egy amit én nyitotma és az ilyen mindenes szóval
    OFFOS flémes topic úgy tudom sajátba me ggumiba lehet oylat nyitni itt Sport/Általános részen pedig on duma lenne stb.
  • csgery
    #17
    De ha van ilyen topik????
  • John Cena
    #16
    nincs WWE-topic csontig töröltéll a LEGESLEG ELSŐŐT! akinek atéma nyitója CSOCSO volt!!
  • John Cena
    #15
    Szerintem jogtalanul zárták az ez elötti WWE-s tiopicot kemény 3 hozzá szólással no offal lényegtelen.
  • hunbasser
    #14
    te jó ég...:SSS ez már minimum a 4. vagy 5.reged.
  • Pókmalac
    #13
    én vok stone cold huu de joXDDD
  • Legend Killer
    #12
    Én vok Dexantreal :D. Csak hát bannolták azt a nickem. Amúgy meg tanultunk a hibából, hogy azért offolni nem szabad, de, ha megnézed a top10 topikokat, akkor némelyik offolgatással tartja fent a helyét :). Nem biztos, hogy a mostaniak közül így van, de régen volt rá helyzet, láttam és olyankor semmit se szóltak.

    Amúgy részemről igyekszem a topikot a rendes elfogadható szinten tartani.
  • hunbasser
    #11
    csak annyit mondok,hogy nem véletlenül lett zárva...megint beszabadul majd ide john cena,dexantreal és pajtásaik,és akkor elszabadul a pokol,kb gumiszintre fog süllyedni a topik,ez volt az előzővel is,ezért lett törölve.
  • Legend Killer
    #10
    Jahh :D, , I quit meccsnél járok.
  • Magnumrolcsi
    #9
    Kimennek egészen a parkolóig. :D Umaga most is nagyon kész van. :))
  • Legend Killer
    #8
    :). Én most nézem, mert táborban voltam. Eddig nagyon jó hardcore :D.
  • Magnumrolcsi
    #7
    Olyan sűrűn nem írtam oda, viszont néztem az adásokat. Most hajnalban is megnéztem a One Night Standot.
  • Legend Killer
    #6
    Aha, sajna nem emlékszem rád, nem baj. Nézed az adásokat és a havi ppv-ket?
  • Magnumrolcsi
    #5
    jaja, arra emlékszem. Felvettem kedvencek közé, még írtam is oda csak eltűnt.
  • Legend Killer
    #4
    De az a saját :). Régen volt itt egy helye, amíg be nem zárták, szóval megnyitottam, hogy legyen egy nem a sajátban. A sajátot bezárjuk és marad ez. Mert a WWE egyszerűen nem lehet a sajátok között, neki is kell egy topik a sport fórum általános szekcióban, csak valaki soha nem akarja ezt. Tudom is ki :D.
  • Magnumrolcsi
    #3
    Tényleg van ilyen topik, még Te is írtál oda.
  • zoolee
    #2
    Te nagyon gyökér..-.-
    Van már WWE topik.
  • Legend Killer
    #1
    Megnyitom én a topikot, engem nem érdekel. Ha ez se lesz jó így, akkor leszarva, akkor valakinek nagyon üldözési mániája lehet, v rüheli eccerűen a pankrációt.



    Nos a WWE a World Wrestling Entertainment nevű szervezet rövidítése. Ez a szervezet, heti rendszerességgel 3 show-t csinál. Raw, Smackdown és ECW. Ezeket angolul brand-eknek hívják, ami márkanevet jelent.

    MONDAY NIGHT RAW

    Ez a WWE legrégebbi és ezzel együtt leghíresebb műsora. A show-t minden héten láthatjuk, hétfő este. Az USA-ban a USA Network-ön sugározzák, a hossza átlagosan 2 óra 7 perc, reklámok nélkül 1 óra 35 perc. A legelső adás 1993. január 11.-én volt.

    FRIDAY NIGHT SMACKDOWN

    Ez a WWE másik nagy show-ja. Viszont nem mindig volt ez a neve. 1999. április 23.-án volt az első adás és egészen 2005 szeptember 9-ig csütörtök esténként volt látható és simán Smackdown-nak hívták. Szeptember 9.-én volt az első adás pénteken és ez azóta nem változott. Az USA-ban a CW Network sugározza. Hossza átlagosan 2 óra, reklámok nélkül 1 óra 25 perc.

    ECW

    Nos ez a harmadik show jóval kisebb mint a másik kettő. Minden héten kedden láthatjuk és 2006. június 13.-án debütált. Az USA-ban a Sci Fi Channel sugározza. Hossza átlagosan 60-65 perc, reklámok nélkül 45 perc.



    Asszem ez így korrekt leírás a WWE-ről, ezekután bezárni...