1694








  • Legend Killer
    #66
    grat :D

    fuuullaaaggggyyyáááá beleeeeeee :D *viccelődik csak*

    leszedtem a theme-k közül párat, jó kis csomag, de Randy és Kennedy új száma nincs :'( :(.
  • John Cena
    #65
    OFF
    Vizitúra sátor kocsma stb:D nyaralni hajduszoboszlóra megyek majd byeeee
  • Legend Killer
    #64
    oké, jó nyarat, gondolo mnyaralni mész.
    én is meglepődtem rajta :D.
    by
  • John Cena
    #63
    nem leszek 1 hétig bye all:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Triple H csodálkozok hoyg megy a Smackdown!-ra:S:S na m1
  • Legend Killer
    #62
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és Undertakernek se híre, se hamva :'( :(. Draftnál ott volt mindenki képe, de övét nem láttam :S.
  • Legend Killer
    #61
    draftnak híjják és kész :P :D. Netrő leszedve is draft volt, meg a show alatt is végig draaffftttt :PPPP.

    [b]Kurrrrrrvaaajóóóóóóóó volt a draaaaaafffftttt!!!!!!!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VC-ra a végén rálőttek, de lepattant a védőkorlátról v miről, utána mikor scend lett, kibújt és rádőlt1geci nagy állvány :DD. Mondom, mint tavaly, miko a limóban felrobbantotta magát :D. Mostiscsinált1ilyesmit :D. És akko mutatták a végén kussban h micsinálnak vele, a pankrátorok emelték fel az állványt :D, ott rakosgatták a lábait, meg mindenét hordágyra, a végén má ő is beszélt és így lett vége.

    RAW: Rey Mysterio, CM Punk, Michael Cole, Batista, Kane!!!!! :DDDDDDD
    Smackdown: JR, Jeff Hardy, Umaga, Tripl H!!!!!!!!!! :DDDDDDDDD
    ECW: only just Matt Hardy :D.

    És geci élet, miko Batista elment RAWba, Edge ott integetett neki, meg övét fogdosta, aztán a végén Triple H-nél mindenki döbbenten nézett. Edge jól beszopta :DDDDDDDDDDDDDDDDD. Király lenne, ha Triple H-nél lenne a bajnoki és nehézsúlyú öv is.


    [b]Éééééééééééééésssss Randy Orton visszatééééérrtttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!![b] McMahon hivatta aszisztálni a telefon pötyögéshez, mikor a nézőt hívták. Bejácották zenéjét, bejött, mondta bocs Vince, de nem segítek neked, viszont tisztellek - v mit mondott, kábé ezt - és elmondta a népnek, h tök mind1 ki a mostani bajnok, ki nyer Vengeance-n, mer hamarabb visszafog térni, mint azt bárki is eltudná képzelni :DDDDDDDDDDD. Vááááááááááááhhh, víííjjjhhááá, de kurvára örültem :DDDDDDDD, vigyorofgtam, mint állat gonoszul és má előre láttam h szép jövőnk lesz :DDDDD.
    Sztem má Vengeance után ringben lesz Randy :S.
    Jólenne :D.
  • John Cena
    #60
    bázmeg az nem úyg hívják eleve hogy Draft :D max "igazolás":D
  • Legend Killer
    #59
    hol noname gecik? eddig kurvajó a draft.
    Amit megnéztem eddig:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    RAW: Rey Mysterio, CM Punk, Michael Cole
    Smackdown: nemtom hírtelen :D és gecinagy h JR átment:'(, pedig ő volt király együtt JL-el RAWban

    egy ideig Matt és Jeff együtt volt Smackdownban, de aztán...

    ECW: Matt Hardy :D


    saját felelősségre nézd meg :D, mámint a spoilert.
    v csekkold meg XWTről a cumót és izguld végig.
    én még nézem, ma folytatom :D.
  • John Cena
    #58
    kurvajó:D jönnek a no name geciK:D és ezt várjuk?:D
  • Legend Killer
    #57
    draft:P
  • John Cena
    #56
    na mi van fiú mcMahon gazdagodik mi meg kussba várjuk a vég kifejletet?:P
  • John Cena
    #55
    aha értem bár HHH szeritnem elég sok pénzt hoz ezzel a "házhoz":P ha McMahon-nak msot kell apénz akkor HHH-t 1-2hónapig bajnoknak fogja tolni
  • Legend Killer
    #54
    Nem biztos, csak tippeltem. De én a pénzes médiára értettem, nem Triple H-re... ő akkor is a topon van, ha minden oké.
  • John Cena
    #53
    én vagyok nem kell félni:D
  • John Cena
    #52
    aha röviden azért HHH a bajnok hogy legyen nézettség amit a Regal elbaszott?:P régen valami TediBase vagyki volt ez a "Million DOllar CHampion" vagy mi
  • Legend Killer
    #51
    Még nem :), szal plíz csak spoilerben.
  • Prince of Máté
    #50
    Láttátok a tegnapi Smackdownt?
    Jó adás volt!
  • Legend Killer
    #49
    1pillanatra asszittem, h új arc tévedt be a topikba, erre látom te vagy az :DD, csak a logód zavart meg :DD.
  • Legend Killer
    #48
    Nem :). Ez most van, gondolom, hogy feldobják még jobban a bizniszt. Regal tevékenysége alatt elvilleg lement nagyon a nézettség :DDDDDDDD. Amit nem is csodálok.
    Triple H meg azé van, mer ő a bajnok :@ :), de, ha nem ő a bajnok, őt akkor is mutatják. Mint Cena vazzeg :D.
    Randy Orton rulz!!!!!
  • John Cena
    #47
    Ez a McMahon ezzel az izével jön mindig Million dolalrs?:S voltam wwe.com-on azt végig ő van mindenhol:S meg HHH:S
  • John Cena
    #46
    jó isten:D
  • Prince of Máté
    #45
    Már hiányzik a teste (:D)
    Sztem a night of champions utáni PPV-n lesz egy Mark Henry vs Big Show meccs...remélem
  • John Cena
    #44
    passz:D
  • Prince of Máté
    #43
    Na most nem tod a választ?
  • John Cena
    #42
    iylenkor írogatunk?:P passz:P
  • Prince of Máté
    #41
    Tényleg Big Daddy V-vel mi a helyzet? régen láttam már.
  • John Cena
    #40
    majd ösze kéne zörrenteni a csaptot azt megírni a levelet
  • John Cena
    #39
    :P azt kéne:D:D
  • Legend Killer
    #38
    Legközelebb kitesznek1táblát: "Saját felelősségre molesztálja a kedves publikum a pankrátort." :DDDD
  • Legend Killer
    #37
    "
    2005 novemberében Orton bejelentette eljegyzését Samantha Speno-val. 2007. szeptember 21-én összeházasodtak, 2008 nyarára várják az első babát."

    Lehet direkt sérült meg Randy, h a feleségénél tudjon lenni :D. Most jutott eszembe ez hírtelen :D.

    Bár ne mhiszem :). Télleg elég mérges volt, majdnem neki ugrott a nézőnek :D.
  • John Cena
    #36
    csokiXD
  • Legend Killer
    #35
    Jelen! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    JSUT TWO WORDS FOR GABBER: SUCK IT!!!!!!!!! :DDDDDDDDDD That was a big D-X! :DDDDDDDD
  • John Cena
    #34
    már senki se ír mi van itt??
  • John Cena
    #33
  • John Cena
    #32
    jaaaa szerintem akkro kapott egy ksi szabadságot arra tippelek azaz 3-4hét pihi:)
  • Prince of Máté
    #31
    Mi az a TLO?
    Egyébként olvasgattam wikipedian a WWE-ről, most pl 2008-as ONS-ről!
    Írják, hogy a HHH vs Orton meccsnek nem így kellett volna végződnie, mert mikor Orton sikertelenül csinált egy RKO-t és HHH kilőkte a ringből, akkor meghúzódott az izma, vagy eltört vmilyen csontja...
    Mikor jöttek a "mentők" és ment ki Orton, egyik nézőre majdnem rátámadt, olyan ideges lett :D Szóval a lényeg, hogy ez nem így volt megírva a sztoriban, ergó "Baki".
    A másik, hogy a TLC meccsen mikor Undertaker kikapott, így írták angolul : "The Undertaker is now (Kayfabe) done in WWE"
    Szerintem még van remény hogy vissza jöjjön, utánanéztem mit jelent az a Kayfabe, bár nem nagyon értettem, de valami olyasmi, hogy ez a wrestling sztoriját jelenti, tehát nem vonult vissza, csak a show kedvéért ment el egy darabig. ( ki tudja meddig, lehet hogy a köv SD-n visszajön :D)
  • John Cena
    #30
    Legend Killer írta:

    Má több hete a Smackdownban és még bekles előtt kezdődött, hogy Vickie fúj Undertakerre és ez a sztori megy má1ideje. Mondta is eccer egyik ppv-n Vickie Undertakerre, h son of a bitch, de írtam is. Szal szegény ellen mindig ott volt Edge, Edge guys :D, ilyen két hasonmás féle, meg mosmá Vickie izéja bátyja/öccse Chavo, meg Chavo testőre és ők mind karaj bejöttek a végén ONS-n és elkezdték basztatni Undertakert, de ő lerázta magéáról choke slam + table kombóval :D. Rábaszta őket az asztalr, h reccsent gecc :D.
    De az volt a baj, h elején a ring szélére egymás mellé állítottak két asztalt, arra még kettőt és, mikor a végén Undertaker vánszorgott fel a létrán az övért, Edge felkaparta magát a sarokban lévő asztal romok közül - choke slamet kapott ő is és pőercekig szenvedett :D, meg is nyerte volna ezalatt Undertaker, ha Edge emberei nem segítenek -, felállt és a kibaszott nagy létrát arrébb taszigálta utolsó erejével és bamm, reccs! Undertaker arra a sok asztalra zuhant :((((.... Edge meg megszerezte az övet.
    És télleg olyan volt a kimenetel, mintha má nem látnánk többé :S. A nézők persze tapsoltak, biztatták :).

    Én arra gondolok, h most van Vickie, TLO-val nemtom mi van, egész Vickie miatt volt, Vickie monnyuk majd vmié elmegy és visszajön TLO és akko ő szarna erre az egészre és Undertaker is visszajönne, mer visszahívná :D. Lehet ,h olyasféle szabadság ez, mint ami rigálnak van, mer ő is ki lett rúgva RAW-ból, Kennedy verte meg :D. A vesztes elhagyja a show-t féle meccs volt.
  • John Cena
    #29
    Randy Orton amúgy egy nagyon tehecséges pankrátor sőt szerintem a legtehetséges a fiatalabbak közül fiatalabbak küzült úgy értem akik 1-4éve ott vannak
  • John Cena
    #28
    ez lehet hogy viccesnek fog hangozni és ez saját vélemény sok pankrátornak azért hosszú a haja amikor pl egy ütést "szimulálnak" "Megüti az egyik amásikat akkor direkt a fejét el rándja egy irányba és akkor télelg oylan mint ha meg ütötték + a haja is úgy mond ütés elentétes irányába megy el és így úgy néz ki mint ha meg ütötték volna de pl ha vérzik apankrátor értem ez alatt hogy direkt mert pengével vágják magukat a show kedvéért a mikor a ringben vannak akkor megint nem láccik hogy egy penkehúzás van pl a homlokán arcán valahol
  • John Cena
    #27
    csak torrentek ről igazán de az meg warez