1694








  • Randy Orton
    #306
    És a Rawban mi volt?
  • Rusnyi
    #305
    303. hsz-be válaszoltam
  • Randy Orton
    #304
    Miért? Rusnyi
  • Rusnyi
    #303
    Csak dumáljunk mint innen mindenki, azt később meglátjuk..

    Akkor dobok valami témát: Smackdownt mindenki látta már?
  • chelseafc921
    #302
    :D
  • Randy Orton
    #301
    Barátság?
  • chelseafc921
    #300
    végre.
  • Randy Orton
    #299
    Akkor haggyuk a vitát.
  • Rusnyi
    #298
    Felőlem.
  • Randy Orton
    #297
    Abba hagyuk végre ezt a vitát.
  • Rusnyi
    #296
    WTF?
  • Randy Orton
    #295
    Mi van mit mondasz.
  • Rusnyi
    #294
    Ja.
  • Prince of Máté
    #293
    Nem, hanem Randy Orton. Mármint a felhasználó. De most komolyan, mindenki tudja hogy szteroidokon élt, publikus.
  • Randy Orton
    #292
    Hello Szia Szevasz van nálad terasz.
  • Rusnyi
    #291
    Ja, és ez a jo bennük..:D
  • Rusnyi
    #290
    Amugy tom h a bookerek, de Randy nem Booker h eldö9ntse h Randy lesz az uj bajnok, és mivel még nem láttam h köszöntél volna a forumba
    igy Hello
  • Randy Orton
    #289
    Na jó mind a kettő ugyan olyan csaló és kész.
  • Rusnyi
    #288
    Jo, nekem nyolc, ki a vadláma? ugye nem én?
  • Rusnyi
    #287
    És a No Mercy az hol ért amit Orton csinált? elején volt egy meccse Ortonnal, aztán Umagával, aztán orton kihivta , 3 meccs egy estén... kicsit se köcsögség
  • Randy Orton
    #286
    Na jó neked Edge a kedvenced nekem meg Randy haggyuk má ezt a témát hogy ki jobb mind a kettő ugyanolyan és kész.
  • Prince of Máté
    #285
    Ezen vitatkozni hogy ki nyer lol... Mellesleg ezt nem a pankrátor dönti el, hanem a bookerek. De ez a vadláma rendesen felbaszta az agyam.
  • Rusnyi
    #284
    Csak Edge 5szörös világbajnok, Orton meg 2szeres:D
  • Rusnyi
    #283
    Bam Neely az a hülye.. És TLC meccsen az jön aki akar, és azt csinálsz amit akarsz, de inkább haggyuk a csalást, Orton nem szokott csalni? de. ugyanolyan mint Edge..
  • Randy Orton
    #282
    Egyébként láttam az One Night Standet de azért bejöttek az Edge fejek meg még csávo és az a hülye kicsit se volt csalás.
  • Rusnyi
    #281
    És félreértettél , azt akartam kifejezni, hogy CM Punk lehet h szerinted szar, mégis neki van harci multja Brazil jui jitsu, és mégis ő a bajnok ,nem pedig Batista, vagy Just Big Loser JBL..
  • Rusnyi
    #280
    Biztos hogy nem, de jo reménykedj, Amugy, láttad a One Night Stand 2008at? Taker vs Edge hoppsz! Kikapott Taker Edgetől...
  • Legend Killer
    #279
    :DD
  • Legend Killer
    #278
    dobd má fel vhova :D.
  • chelseafc921
    #277
    Batista évente egyszer veri le Takert!!!!
    WrestleMania 23 -on ménem verte meg??? :D
  • Randy Orton
    #276
    Egyébként ott elötte meg verte rendesen Henry és így még egy bébi is nyer.Meg Cenát is így verte le. Állitolag Batista lesz a Sumerslammen a New World Heavyweight Champion egészen a Wrestle Mania 25-ig.
    De ezt csak hallottam.
  • chelseafc921
    #275
    Tessék ::D 2007.05.11 :D
  • Randy Orton
    #274
    FIGYELJ! Batista leverte Takert úgy hogy ennyi és még az előbb odaírtad hogy CM Punkot nem azért szereted mert bajnok akkor miért szereted Batista leverte volna ha nem jön be Kane JBL Cena úgy hogy ennyi.
  • chelseafc921
    #273
    2007.05.11 Smackdown.. Edge simán leveri Undertakert.. :DDDD
    Egy spear.. aztán NEW World Hevyweght Champ. RATED R Superstar EDGE !!!!!!!
  • Rusnyi
    #272
    Amugy én is birom Takert me gis van az összes meccse 89-2008ig lazán 55GB:D
  • Rusnyi
    #271
    Kurva nagy szám, szidd Punkot szarom le, mégis ő a bajnok és nem Batista, ha Punk szteroidozna ő is oylan lenne mint batista vagy cena..
    ja megverte Takert és? Taker meg Ortont párszor, és Taker is megverte Batistát amugy meg:D, és Goldberg mindenkit leverne, amugy abba mi a nagy szám, hogy Taker megveri Edget???? Inkább szánalmas, 140kilos ember johogy leveri a 110 kilosat, Batista meg Taker egy sulcsoport, reális. Szoval Edge a maga sulycsoportjába jo..
  • Legend Killer
    #270
    :DDDDD.... sok spenót, loááááááááállll.
  • Prince of Máté
    #269
    LoL Batista nem steroidozik? Nézz már rá a felső testére :D Ez annyira látszik rajta, sőt publikus is, még a Wikipedián is benne van. Szerinted mitől olyan eres?:D
  • Legend Killer
    #268
    :D és mi van, ha Randy is ezt a szerepet kapta és kész? Nem tehet róla, meg mi van, ha úgy is megnyerte volna az övet, csak mondjuk pár hónap múlva? Jött szupercérna sérülése :D és megkapta az övet, de sztem úgy is elnyerte volna. és tök jó volt, miko bajnok volt, főleg WM24 után...... time to play the game.... the time is now... majd az ő zenéje és a ringben megkérdi, h tán vki mást vártatok?

    ez nagyon teccett :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Randy Orton
    #267
    Elöstör is Goldberg simán leverné Edgét is és nehogy már te mond hogy Randy szar. Mert Edge mégkullább mint Randy, ja és hallottam a Rated RKO-ról. Egyéblént még egyet akartam mondani hogy CM Punkot Chavo is leverte és nem csalással. Batista meg nem steroidozik csak ilyen erős Undertakert is leverte és Edge mikor verné le Undertakert talán csalással!