1694








  • Rusnyi
    #346
    Nekem megvan. Szerintem innen mindnekinek.
  • Rusnyi
    #345
    Nemvoltam elég figyelmes..:D, DE jo lenne amugy, de nem face team lenne hanem heel remélem.
  • Randy Orton
    #344
    Kinek van meg az Armageddon amiben Edge vs Batista vs Undertaker meccs van?
  • Legend Killer
    #343
    Pedig mondta Randy egyik ppv-n meccs előtt.
  • Rusnyi
    #342
    Mind a 2 néven hivják, erre a legjobb példa HBK , vagyis The Showstopper, Mr Wrestlemania, Main Event stb..
  • Randy Orton
    #341
    Nem mert Randy mondta Batistának hogy lehetnének az Evolution de Batista még nem adott választ.
  • Legend Killer
    #340
    hm... és Big Red Machine is van, nem? Ebben mi a különbség? :D *nem elég pro még a témához, hogy mindent tudjon*
  • Rusnyi
    #339
    Én nem, de nemlenne rossz, de egynelőre utálják egymást
  • Randy Orton
    #338
    Hallotáttok hogy Randy és Batista lehet hogy megalkotják az Evolution!
  • Rusnyi
    #337
    Mostanában azért nézem élőbe a RAWokat hogy megtudjam mi van a zsákban, mert nagyon kiváncsi vagyok!
  • Rusnyi
    #336
    Remélem!
  • Rusnyi
    #335
    Utolag nézve kilehet szűrni valamit. Ja. És télleg az a kis vékony hang ami Paulnak van. GO Kane!
  • Randy Orton
    #334
    Hát Kane szerintem most fog megőrülni és a régi Kane lesz vagyis a Big Red Monster.
  • Rusnyi
    #333
    Nekem van egy ismerősöm, birja is a WWE-t, csak ritkán van msn-en, de ő ért hozzá.
  • Prince of Máté
    #332
    Nem is Raw-n, hanem a Bashon, mikor bejött a WHC meccsre és lerúgta a kamerást, valaki nagyon "NOOooo!"-zott, és tisztára Paul bearer hangon...
  • Legend Killer
    #331
    majd du-tán :P.
  • Legend Killer
    #330
    okés... de sztem nem sok szíd van, majd megnézem.

    Banner igen, megin az kell, hogy mindenki boldog legyen :D... na majd les zvhogy, de kell találnunk vkit, aki ért a készítéshez.

    Randyről a legjobb képa backlashen lévő utoljára övvel való bevonulása :D.
  • Rusnyi
    #329
    Ma nézi valaki élőben a RAWot? (hajnal 3kor kezdődik, és 5ig tart)
  • Rusnyi
    #328
    Paul Bearer Kane Heel Stable ismét, nagyon űtős lenne, Kane ujra monster lenne! Dreams Come True lenne:D
  • Rusnyi
    #327
    Nagyon remélem hogy a maszkja van, de akkor felső is kell hozzá, és Oldschool Kanet kapunk, akit imádok, sőtt...
  • Rusnyi
    #326
    Ja XWT, Matches kategoria, és Ultimate Undertaker Collection néven, évenként van rendszerezve.
  • Prince of Máté
    #325
    A zsákban valószínű hogy a maszk van, más nem nagyon lehetne... Lapos alakja van, szal szinte biztos, minthogy Paul Bearerről beszélt, mivel meghalt és vissza akarja hozni... De a múltheti Raw-n mintha lehetett hallani a hangját, mikor a kameráshoz megy!
  • Randy Orton
    #324
    A maszkja van benne a zsákjában szerintem mert most is fejeberugta a kamerást és megörül mint a régi Kane.
  • Rusnyi
    #323
    Szerintem a banneron ők legyenek rajta: Randy Orton, Edge, Triple H, Santino, meg HBK vagy CM Punk mind1, de egyik kedvencem nekem is legyen rajta, döntsetek ti, Punk nehézsulyu bajnok, HBK meg karrierje utolso évében van.. meg persze WWE logo is kell.
  • Legend Killer
    #322
    micsoda sztori :D... amúgy mondom, töltsd má fel vhova a meccseit, vagy XWT ez is? de má biztos nincs szíder.
  • Rusnyi
    #321
    Amugy szerintetek mi lehet Kane zsákjában? Lehetséges hogy Paul Bearerről kérdezgetett? Mert ugye 98ba Kane menedzsere volt Paul, rátalált Kane-re akit Takernek gyerekkorában nem sikerült felgyujtania amikor felgyujtotta a családi házat, melyben azthitte mindenki meghalt, de nem:d, 98ba Paul megtalálta Kanet és hozta a WWFbe Taker ellen, szoval lehetséges hogy Pault kereste? Őt 2004 great american bash ota nem láttuk, mivan ha ujra ő lesz Kane menedzsere (DREAM) nagy remélem... Mert birom Pault meg taker meg Kanet is, Takerről mindent tudok, minden sztoriját stb..:D (ugye megvan minden meccse, igy megnéztem, és igy a sztorikat is vágom)
  • Legend Killer
    #320
    Amúgy kellene1banner ja, de ne régi képek legyenek, hanem mostaniak. Rusnyi, ha teccik neked Santino, h nagy promo, akko rakjuk be őt is, legyen bent az a kép,h lesmacizza Beth Phoenixet, az nagyon nagy volt :D és lol, jó lenne, ha lenne folytatása hétfőn, h ő lesz Santino új csaja, gyáááááááá :D.
  • Legend Killer
    #319
    Örökítsük meg azé :D.


    Népszerű témák
    1. Football Manager
    2. Modellautók
    3. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    4. World of Warcraft
    5. Radeon HD Series
    6. Fórumozók fényképei
    7. Ismerd fel a képről a játékot
    8. Közösségi portálok legmagabiztosabb hölgyei
    9. World Wrestling Entertainment

    De nem offolni! :P
  • Legend Killer
    #318
    hivatalosan!!!!! aztán, hogy mi az igaz magánéletében, azt csak ő tudja és lehet ezerrel drogozik :D... bár akkor nem lehetne pankrátor, mer lebukna, mint Jeff és elküldenék drog izé terpáiára v mire.

    #316: aha, értem

    #31= yeahh :D és most nem offolunk, beeee :P.
  • Rusnyi
    #317
    Nem kéne nekünk egy banner?

    Amugy TOP 9:D
  • Rusnyi
    #316
    Punk a jui jitsuba tanult annyi rugást, meg ilyeneket, meg persze submission move-okat.
  • Rusnyi
    #315
    :D, CM Punk Straight Edges, vagyis azt vallja hogy No Drog, No Alkohol, No Cigi, nem véletlen volt WM 23on XXX-es poloja, és nem véletlen, hogy X van a kezén, az a jele a straight edge-nek, meg a XXX, és azért van pepsis tetkoja, mert ő inkább azt issza mint az alkoholt, hivatalosan ezt vallja: I Dont't smoke, I Don't drug, I Don't Alcohol.
  • Legend Killer
    #314
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pont az van a hivatalos oldalon, h elvilleg Shane lesz az! Here Comes The Moneeeey!


    Amúgy kemény, nem tudtam, h jui jitsu-ja is volt CM Punknak! Meg asse tudtam, h Batista szteroidos... bár monnyuk eléggé gyanús a sok izom köteg rajta ja, de eddig ne mgondolkodtam el rajta és kész :D, meg nem érdekelt, na :D.
  • Legend Killer
    #313
    32új üzenet, loooááállll.
  • Randy Orton
    #312
    Á értem.
  • Rusnyi
    #311
    Nem, drogpromblémáii boltak mint Jeffnek, és eltiltották 60napra, ami mult héten lejárt ,szoval visszajön.
  • Randy Orton
    #310
    Regalt nem rúgták ki?
  • Rusnyi
    #309
    jah, Shane kinevezi a GM-et, szerintem Flair vagy regal lesz az.
  • Randy Orton
    #308
    De arra gondoltam a maira hogy szerintetek mi lesz benne?
  • Rusnyi
    #307
    Nem láttad? De ugye nem a mostanira gondolsz ami még lese ment:D