1403
  • DarknessX
    #243
    Elméletileg ez a megoldás hozzá!
    http://blog.gib.me/wp-content/uploads/2009/01/gibbedsaintsrow2resolution.zip
    Bocs de másképp nem tudok linket beilleszteni mivel nemrég regisztráltam és 30 napig nem lehet...
  • xido
    #242
    Na kipróbáltam én is...hát vicc...a felbontás állításánál legtöbb esetben elküld a fenébe és visszateszi az alapbeállításra,ami szerinte 1024*768..egy WS monitoron:)..olyan,hogy 1650*1050,minek raktak volna bele...apróbb állítások,mint AA és társai..ott vannak,de elérhetetlenül..lehet commandline.txt megoldás kellene ehhez is?...ne döntse már el helyettem,megnézném-e a finomhangolást vagy sem:)
    pár lépést tettem az elején a börtönben..hát érződik a 20fps,de nem lenne nagyon csúnya...lekötne,ha be lehetne lőni mindent...
  • Istencsászár
    #241
    Nem a GTA4ről van szó. Ott van a Tomb Raider, pont neked írtam abban a topikban is h ne a torrent verziókat nézegesd meg várj rájuk, hanem ott van vedd meg mert egy jó játék és csak 7000 ft, persze nem vetted, nem is fogod ahogy lényegében mást sem, erről ennyit.
  • DarknessX
    #240
    FAIL
  • ricsa008
    #239
    akkor már csak a mirrors edge be bizhatok ha az se megy v. azt is elbasszák eladom a gépet
  • DarknessX
    #238
    A GTA-hoz való patch se ért semmit,akkor ehhez ha lesz is se fog semmit érni.
    De tuti nem lesz ha itt hazudgáltak összevissza
    Ime a optimizálatlanság első helyezettje
    1. SAINTS ROW 2
  • DarknessX
    #237
    LoL a grafika nagyon scarface feelinges....
    Minek ehhez ekkora gép? Simán mennie kéne maxon egy 1 magos procin
  • grebber
    #236
    És ilyenkor gondolok arra a szövetségre amit a nagyobb gyártok hoztak létre hogy a pc-s játékokat újra felemeljék régi fényükbe.Ilyenkor ezek hol vannak mit néznek amikor ilyen szarokkal árasztják el a pc-t?
  • KADARKA
    #235
    UNDORÍTÓÓÓÓÓÓ de mi fogja ennyire? egyék meg a szarukat....1 forintot nem ér az egész talán a dvd tokja...
  • KADARKA
    #234
    Hát ez nem igaz egyenesem KAKA ez a ...nem is tudom játéknak nevezni....Paksról lehoztam az erőművet de tép mint a disznó!!!!!!! Kurva anyukkat segbe tolhatják a fejlesztők...:)
  • grebber
    #233
    Na megcsináltam az első küldit cimbi kiszabadítása rendőrségről.Hát rendőrök elöl menekülés 14 fps el nem volt valami izgalmas :(
    Kihaltabb a város mint a GTA4-ben grafika olyan mintha lowpoly lenne minden:(



  • ricsa008
    #232
    magyarul ha a gta nem ment ez sem fog?
  • Maxtreme
    #231
    nem?
  • Maxtreme
    #230
    Thx az infót, akkor várjuk a 4 gigányi peccset (ha egyáltalán foglalkoznak vele etéren)
  • ricsa008
    #229
    optimaliztáltabb mint a gta?
  • grebber
    #228
    Még csak az elejébe néztem bele (karakterünk megalkotása,szabadulás a börtönböl vízen is.)









    Feltettem minden maxra a játékon belül amit csak lehetett.
    Hát volt hogy sokáig 6-8 fps kint a menkülés is a börtönben átlag kb 14 fps a vizen volt hogy 20 néha nagyon ritkán 32 ig is felkuszott az fps szám.
    Eddig amit észlelni lehetett optimalizálatlan (nem is akarták szerintem) másik itt nem láttam egyelőre olyat hál istennek mint gta4ben hogy előttünk válnak láthatóvá a cuccok.De ez még nagyon az elejéről van.
  • Neoncsoves
    #227
    megvenném, ha: lenne benne multi, optimalizálták volna... gta4-t megvettem, pedig nem full grafon megy, meg nem full jól... ennyit erről
  • hapi
    #226
    Gta4 is és ez is az abszolult hülyének nézés kategória. xbox360 hardwereit hasonlítsuk már össze a mai PC-kel. RAM mennyi is van benne?
    És akkor jönnek a magyarázatok hogy a konzol még mindig jobb. Ez kb. ugyan az mint amikor néhány benzinkútnál 45 litert tudok tankolni a 40 literes benzin tankomba úgy hogy nem is teljesen üres.
  • DarknessX
    #225
    Egyébként ha a portolás jobb lett volna,akkor egy erős 1 magos processzor simán elvinné legalábbis szerintem.
    És annak idején a SA engem sokkal jobban lekötött,mint most az IV
    Talán mert ott sokkal több dolgot lehetett művelni,és a grafika engemet egy cseppet se zavart mert a játékmenet mindent vitt
    De az IV az olyan GTA III szinten van,szerintem...legalábbis játékmenet.
  • tobias88
    #224
    mondjuk ezt a 2 tényezőt nem tudom hogy hozták össze:
    - 3.2 GHz Dual-Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
    - 256 MB 3D Video Card with Shader Model 3.0 Support (Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD3850)

    tólhattak volna a vga kihasználtságon
  • bertino
    #223
    jaja.
  • DarknessX
    #222
    Szerintem amikor eső van akkor az olyan atomrobbanásos feeling mint a S.t.a.l.k.e.r-ba.
  • grebber
    #221
    Bizonyos körülmények között el lehet sütni pár szép screenshotot róla.De amikor pl esik az eső és beborul akkor minden ilyen full szürkés lesz na attól hányok!
  • Maxtreme
    #220
    Az elődjeihez képest valóban :)
    De közel sem szép sajnos. Főleg ehhez a vasigényhez képest nem az.
  • DarknessX
    #219
    A GTA IV-re értem hogy az elődjeihez képest szép.
    De annak idején a Bully játékukon is érezhető volt hogy nem a legjobban lett optimizálva.
    De az SR2 nem tudom mit akar ilyen graffal atomerőművet...
  • Maxtreme
    #218
    Mint melyik szép? EZ vagy a GTA? Mert szvsz egyik sem nevezhető annak. (a SR2 főleg nem)
  • mike369
    #217
    szuper ez a demagóg szöveg, csak sajnos itt azért nem ilyen egyértelmű a helyzet, mert itt a károsult maga generálja a bűncselekmények egy részét a hozzáállásával.
  • DarknessX
    #216
    Én számítottam arra hogy egy ilyen szép grafikával ellátott játék ráadásul ilyen jó fizikával,nem lesz stabil.
    Ezért is olvasgattam az SG-t meg a Gamestart
  • bertino
    #215
    hát én meg meg is vettem megjelenés napján.
    annyira vakon hittem benne, hogy jó lesz,
    aztán csak fogtam a fejem...
  • DarknessX
    #214
    Egyébként meg én is pontosan így voltam vele hogy mindenképpen megakarom venni,de aztán olvasgattam a fórumokat,teszteket meg mindenfélét és hát...
    Elgondolkoztam hogy megéri-e ha magasról elszarták a portolást,már bocsánat.
    És a Saints Row 2-vel is így lesz ahogy látom...ha nem hallok valami pozitív visszajelzést
    Meg különben is a multit is csak eredetivel lehet zökkenő mentesen használni GTA-ba szóval már ez volt egy ok hogy megvegyem
  • Maxtreme
    #213
    Elárulom neked (és 10000% hogy ezzel nem csak én voltam így) én a megjelenés napján már meg akartam venni a GTA4-et pl.. Csak miután olvastam hogy milyen szinten elb*szták, nem tettem. Gondoltam ha a fejlesztők leszarják a fejem, én úgyszint az övükét..
  • grebber
    #212
    Már vártam mikor jönnek a konzolos istenségek beszólni!Ha normális gamet adnának ki az ember talán meg is venné de ilyen GTA 4 féle szenny portokért 10 fillért nem adnék nemhogy 10 ezer forintokat.
  • Leky
    #211
    Próbálta már valaki?
  • Maxtreme
    #210
    Még a Just Cause is, pedig az sem mai gyerek :/
  • ReaL KiLLeR
    #209
    Saints.Row.2-Razor1911, de valószínűtlen, sőt egészen biztos, hogy nem kevésbé más miatt, mint miattam nem fogy majd elég belőle.
  • felony
    #208
    A bűncselekményért nem a károsult felett kell ítéletet mondani, hanem az elkövetőket kell jobb belátásra bírni. De ez a történet nem most kezdődött.
  • Istencsászár
    #207
    Amúgyse veszed meg, nem teljesen mindegy?
  • ReaL KiLLeR
    #206
    Ez megirigyelheti a GTA III-at, mert bár a színvilág ugyanolyan poros és fakó, a talaj csak ugyanannyira mosott, a fényeffektek vannak olyanok, mint az Unreal első részében, az említett játék 2002-es (?) megjelenése miatt nem tartozik az abszurd kategóriába.
    Az arányrontást kissé borsos árnak tartva most letöltöm az Xbox 360-ra készült változatot, nem sokkal később pedig vonakodva feláldozom az utolsó Verbatim lemezemet.
    Nem fogom azért gyakori és súlyos anyagi rááldozások árán a felső kategóriában tartani a PC-met, hogy sebességproblémák nélkül játszhassak azzal, aminél szebbet és gyorsabbat is láttam már anno az FX 5600-amon. Sebaj, legalább tényleg nem ösztönöz nagy kiadásokra az a tény, hogy az éppen aktuális csúcskategóriás konfigurációk képességeinek határa sokkal kijjebb van, mint a 2 - 3 éves konzolomé.
  • DarknessX
    #205
    Hát jah...
  • grebber
    #204
    Rohadjak meg direkt ezért adnak ki szar portokat hogy a lötéri herélt kutya se vegye meg.És akkor fennhangon ugathatják többet nem adunk ki semmit pc-re hiszen az xy game ből sem fogyott el 20 db se.
    Elmehetnek annyukba.