1403
  • Prince23
    #283
    180.21 WHQL
  • xido
    #282
    Na...kapjon tőlem is kritikát...délelőtt még felületesen néztem bele csak,most láttam,mennyire komplex a karakter generálás..azzal jót elröhögcséltem,cuki kiscsajt csináltam,akin még a sittes ruha is jól áll,megkapta az ausztrál/ír pasi hangját,ijedt arckifejezést,Hollós sminket,igazi psziho:)..Aztán az első küldetést megcsináltam..nem tudom mennyivel megy,de még a rendőrkocsiban a szigeten kanyarogva se volt vészes,20 körül biztosan tartotta az fps-t...fegyverek tetszenek,grafika is tetszik..AI segghüje,kikötőben megdobáltam pár embert ládákkal,többi meg se rezzent..szóval az NPC nem a legrealisztikusabb,de majd felfogom amolyan karikatúraként,mint anno a Just cause-t...felbontás a kis tweak-progival 1680*1050..semmit nem engedett állítani,azt még mindig nem tudom hogy lehet feloldani,hogy AA meg antizotróp...de számomra megér egy misét...
  • Carloska
    #281
    betonfail b+++
  • DarknessX
    #280
    Na ez szánalmas...
    Full low grafikán egy 2003-as játékot közelít meg és szaggat
    Minden kikapcsolva felbontás legalacsonyabb és mégis...
  • Carloska
    #279
    hányinger magam löném fejbe ha felteném ezt a játékot azta kurva élet......
  • oregon1987
    #278
    Gyalogosan még megy is de amint autóba ülök és elkezdek száguldani szaggatni kezd mint rosseb! Ilyen ratyi dolgot!
  • Prince23
    #277
    Mennyien lehet tolni coopba?
  • xido
    #276
    Noha még jobban szétszedné az fps-t,de valaki rájött már,hogy AA-t és pár beállítást hogy lehet skálázhatóvá tenni,vagy ennyire durván gépfüggő,hogy nem enged hozzányúlni a menüben?
  • Neoncsoves
    #275
    ez a coop nagy cucc lett!
  • TomDantes
    #274
    Addig nem nyugszom amíg nem jövök rá ,miért csak női ruhák vannak benne...vagy én vagyok túl hülye hozzá.
  • eightmiles
    #273
    Úgyvan, hagyd a fenébe.. Játssz GTA-t, sokkal jobb :)
  • TomDantes
    #272
    Nem...ahhoz most nincs kedvem. De lehet én nem értek valamit...de ahoghy láttam minden boltban csak rózsa szín pólók...női kalapok...kis kivágott top-ok...vagy mik...

    Mindegy fura az egész...
  • eightmiles
    #271
    Nemtom, nem játszottam :) Csinálj női karit, ha már ilyen finnyás vagy :)
  • TomDantes
    #270
    Hát...én mér csak konzervatív vagyok...vess meg érte...de egy férfi férfi ruhát hordjon

    De tényleg én vagyok hülye...vagy tényleg csak női ruhák vannak benne?
  • eightmiles
    #269
    Mibajod a női ruhákkal?
  • TomDantes
    #268
    Izé. Ez a játék egy izé....akad...csúnya...ház...ők sem tudták át írni akárcsak a GTA4-et

    Más.
    Vannak ruha boltok.
    De miért csak női ruha van a boltokban? Én férfi karaktert indítottam...érti ezt valaki, néztétek már a ruhákat?
  • Csavez
    #267
    hamachin probálta valaki?
  • Bence94
    #266
    hali! rossz látni, hogy ez is szar lett pedig én reménykedtem itt nem lesz semmi gond.
  • eightmiles
    #265
    Oké, your choice ^^

    Arra viszont, hogy Saints Row 2 ilyen ratyi lett, nemtok mit mondani :) SR1 nekem nagyon bejött anno, kár ezért a 2-esért.
  • DarknessX
    #264
    Jóhogy még nincs olyan hogy:
    Sajnáljuk de a hangokat,és a textúrákat nem tudtuk időben elkésziteni de a játék még ígyis játszható állapotban van
  • DarknessX
    #263
    Jah mért nem írják a nevük mellé.
    GTA IV ALPHA vagy Saints Row 2 ALPHA :D
  • Maxtreme
    #262
    Mellesleg ez a fos állítólag konzolon is szaggat helyenként, nem kicsit.
  • Maxtreme
    #261
    Az iylen "munkát" pár éve még alfa verziónak hívtuk...
    Eszméletlen hogy hova süllyedt a játékfejlesztő ipar.
  • DarknessX
    #260
    Még akkor se ha továbbra is ilyen portolásokat adnak ki :P
  • DarknessX
    #259
    Mért hazudnék? :)
    Sose volt konzolom,és sose lesz.

  • eightmiles
    #258
    Értem én :)

    (úgyis hazucc' :P)
  • DarknessX
    #257
    Nem...
    Sokkal jobban szeretem a PC-t
    Nosztalgiázni jó dolog =)
  • 50cent911
    #256
    készül a játékhoz magyarítás?
  • eightmiles
    #255
    Nem konzolt vettél addig amig nem jött össze a lé új konfigra? :P
  • DarknessX
    #254
    Én amikor így voltam akkor elővettem pár régi játékot,és azokkal játszottam addig amíg össze nem gyűlt elég pénzem új konfigra
  • TrIp
    #253
    mit vársz egy 5 éves konfigurációtól? nem fog menni a mirrors se ezt most veheted készpénznek
  • eightmiles
    #252
    megtérsz? :)
  • ricsa008
    #251
    akkor most érdemes vele megpróbálkoznom ? minimumon elmenne? nekem csak a mirrors edge-k kell valami elfoglaltság aztán ha az sem megy vége a pc korszakomnak és teret kap a konzol
  • insp
    #250
    Sok fika között legyen egy eléggé FÉLELMETES "pozitívum" is:

    Fél óra szöszöléssel teljesen élethűen be tudod magad pakolni a játékba karaktergeneráláskor. Egyedül a karakter hangjának választásakor szűkek kicsit a lehetőségek (3 férfi/3 női hang).

    Amint viszontlátod "magad" a játékban, az eléggé elgondolkodtató. Szerintem ez már igencsak 18+ kategória

  • IMYke2.0.0.0
    #249
    Inkább hagyd...
  • JackSparrow88
    #248
    Hali, engem érdekelne a game de olvasom sok helyen h nincs optimalizálva, még brutál gépeken is szaggat. Érdemes -e akárcsak letölteni is majdnem 7 gigát v. hagyjam a fenébe nem ér annyit se?
  • gfreak
    #247
    ismént eljött egy játék aminek a concept art-ja többet ér mint a produktum..
  • DarknessX
    #246
    Nincs mit
  • xido
    #245
    na mindjárt másabb a baba fekvése,köszi:)
  • DarknessX
    #244
    A kezelését nem tudom mert a játék nincs meg,és még nem is próbáltam de itt egy leírás,hátha hasznodra válik és azoknak akiknek szüksége van rá

    Saints Row 2: Resolution Editor

    Since the game does not properly detect 16:9 and 16:10 resolutions, I’ve made an editor which can edit settings.dat for the resolution you specify.

    The game appears to operate just fine with resolutions such as 1440×900 and 1680×1050.

    Saints Row 2 Resolution Editor

    Requires .NET 2.0.