1403
  • robicarlos6
    #1403
    Csúszik...

    Saints Row will no longer release on the originally announced date of 25th February 2022, instead it will launch worldwide on 23rd August 2022.
  • Calver
    #1402
    whoa, még senki nem írt SR2 rerelease-ről és hogy mik történtek utóbbi időben? akkor kis összefoglaló.

    Mike "IdolNinja" Watson, az egyik ember aki dolgozott rajta, szeptember elején elhunyt, és kurvára remélem, hogy Saints Row rebootban minimum baromi nagy megemlékezést kap.

    ennek ellenére elvileg még dolgoznak rajta pár napos tweet alapján, de lófasznyi extra infót sem osztottak meg.

    ...de ha tippelnem kellene, egy-két hónappal reboot előtt fogják piacra dobni, hogy generáljanak egy kis hype-ot, szóval 2021 vége vagy 2022 eleje.
  • robicarlos6
    #1401
    Gondolom mert egy szar mint a többi (szerintem mindenképpen)....de más nevében nem beszélhetek.
  • Maxtreme
    #1400
    Az még istenes, ezt csekkold
  • Anonymusxx
    #1399
    Miért lehet rajta ennyi dislike?
  • robicarlos6
    #1398
    Saints Row: Exclusive First Look At The World of Santo Ileso

  • robicarlos6
    #1397
    GC 2021: Saints Row - bővebben a rebootról

  • robicarlos6
    #1396
    A 3. rész Remastered verziója a mindenkit lefizetek storeban ingyenes
  • robicarlos6
    #1395
    GC 2021: Bemutatkozott a Saints Row-reboot



  • robicarlos6
    #1394
    Saints Row-bejelentést hozhat a Gamescom

    Sajnos a SR2 javított verzió azóta se készült el :(
  • Calver
    #1393
    rerelease FAQ, egyelőre nincs dátum.
  • grebber
    #1392
    "A Volition bejelentette, hogy hamarosan modok nélkül is lehet majd élvezni a Saints Row 2 PC-s változatát, mivel rábukkantak az elveszettnek hitt forráskódra. Azonnal ráállítottak a feladatra egy kisebb csapatot, hogy helyretegyék, amit kell. Várhatóan 2020-ra fognak elkészülni vele, de ezt a kis időt már valahogyan kibírjuk."
  • RAMyMamy
    #1391
    közben megoldódott a probléma
  • RAMyMamy
    #1390
    szokott még valaki coopozni ezzel?

    egy barátommal szeretnék játszani, mindkettőnknek megvan eredetiben steamen a játék. egymás játékát látjuk a coopnál, de csatlakozásnál hibát ír ki. már szinte mindent próbáltunk, tűzfal kikapcsolás, hamachi, tunngle, de nem működik sehogy sem :/
  • mans
    #1389
    Est

    Azt a gentlemen mod-ot hogy kell berakni a játékba?mert nem tudok grönlandiul és nem értem a leírását.
  • xxxpaulxxx
    #1388
    Azért várost sem kensz be szarral más játékban:DD
  • Calver
    #1387
    respect csak akkor lenne zavaró, ha nem lennének ilyen kurvajók az activityk... lángszóróval tüntetést oszlatni? autók elé ugrálni? még a kurvafutárkodás is jó, bár egyetértek előttem szólóval, Fuzz-t semmi nem üti
  • RAMyMamy
    #1386
    egy idő után valóban idegesítő tud lenni, főleg mikor elkezd nagyon pörögni a sztori és már nyomnád tovább, erre rákényszerít a játék, hogy ugyan, toljál már egy kis mellékküldit is, merthát az jó. igazából viszont sokféle mellékküldetés van benne, szerintem mindenki talál kedvére valót, nekem a rendőrösök (fuzz) tetszettek a legjobban :D
    ennek (és az optimalizálatlanság) ellenére szerintem egy igen fasza játék, legalább még egyszer végigjátszanám
  • Maxtreme
    #1385
    omg na azzal meg mi baj? :D
  • grebber
    #1384
    Ja + még magyarítás sincs hozzá így semmit nem ér
  • TheGrinder
    #1383
    És ez a respectes dolog nagyon elrontja számomra a játékot, hogy csak akkor vihetek küldetést, ha respectet szerzek, emiatt sajnos még csitet is kellett használom, emiatt hagytam abba anno, csak akkor azt hiszem még nem volt hozzá trainer.
  • TheGrinder
    #1382
    Pont tegnap vittem végig. Szerintem egy rakat kaka. Laggzik, monoton küldetések, túl mű színek, szarul lemodellezett járműirányítás.
  • RAMyMamy
    #1381
    francba, de kedvet kaptam hozzá megint :D kár, hogy nem megy a gépemen :(
  • Maxtreme
    #1380












  • Maxtreme
    #1379
    nem, nincs rajt semmiféle mod. :)
    A sebességgel nincs baj. Néha csinál olyat (de tényleg csak ritkán) hogy adott helyen leesik 50 fps-ről 22-re a sebesség (mindegy hogy járművel, vagy gyalog vagy) de 3-4 másodperc múlva visszaáll minden a normális kerékvágásba :)
    A vezetés közbeni swappelések pl teljesen eltűntek. (most hogy ez a gyorsabb hdd, jobb proci, vagy a patchek hatása, azt nem tudom)
  • Calver
    #1378
    baromi szépen néz ki nálad, alapból ilyen, vagy valami grafikai patch?
    na meg: megy normális FPS-el?
  • Maxtreme
    #1377
    pár képz, csak úgy hirtelen felindulásból :) (hátha valaki kedvet kap hozzá, aki még eddig nem próbálta)















  • Maxtreme
    #1376
    ahhh...

    "Talán a rossz fényhatásokkal szúrták el, nem tudom."

    * A rosszat kéretik nem figyelembe venni :)
  • Maxtreme
    #1375
    "De hála steam-nem remélhetőleg még a nyugdíjas éveimben is játszaható lesz majd!Addigra talán lesz magyarítás "

    Annyira azért ne hamarkodd el a dolgot..

    IMYke:
    Ő jah, viszonyítás kérdése. Érdekes hogy alapjába véve nem mondanám hogy csúnya, de valami (ne kérdezd mi) mégis piszkosul rontja az összhatást. Talán a rossz fényhatásokkal szúrták el, nem tudom.

    Az Viszont külön odabasz hogy sok ruhaboltba beesik az fps 30 alá (hálisten csak ott, kint szabad téren tökéletes, 40-50) a második ami ennél 10x szebb, meg nem nagyon megy a vsync által nyújtott 60 alá.
    Éljen az optimizáció.
  • IMYke2.0.0.0
    #1374
    Tudom-tudom... :)
  • grebber
    #1373
    Én még mindig várok arra a napra amikor végre elkezdhetem magyarul.
    Csak azért vettem meg a játékot semmi másért!
    De hála steam-nem remélhetőleg még a nyugdíjas éveimben is játszaható lesz majd!Addigra talán lesz magyarítás
  • IMYke2.0.0.0
    #1372
    Hát, azért néhány játék szeretne csak ilyen "csúnya" lenni :)
  • Maxtreme
    #1371
    Egész jó ez a Gentlemen of saints mod.
    Új járműkezelés, 150 új szemszín, új ruhák, stb stb.

    ..és valamit a képi világgal is variál (a shader fileal) mert nem annyira mosottak a színek mint alapesetben:











    Persze szép így sem lett, de azért jobb lett a helyzet na :)
  • grebber
    #1370
    Privátba add meg a steam neved megveszem neked!
  • Maxtreme
    #1369
    oks, np.
  • Fpocok
    #1368
    Segítenék, de holnap tankolok és kell majd minden fillér. Az átutalás meg nem jön meg addigra.
  • Maxtreme
    #1367
    sajna nem tudok steamen vásárolni (nuku dombornyomott kártya) ha átutalom neked az összeget elküldöd nekem gift-ként? :)
  • Fpocok
    #1366
    Na vettem is kettőt.
    Amúgy tök véletlenül láttam meg. Azt látom, hogy a harmadik le van árazva... szóval nézegettem a játékokat, hogy mik kerülnek kevesebb, mint 5euróba, és akkor ott látom, hogy ez csak ennyi...
  • Fpocok
    #1365
    lol
    pont 5 másodperce néztem meg ezt a linket. Steam fórumon olvasgatom most, miket írnak. Amúgy köszi a linket, ennyiért szerintem megéri akkor.
  • Calver
    #1364
    az utóbbi évek egyik legjobb játéka szvsz... és egyben a legrosszabbul optimizált is.
    abszolút de megéri megvenni, de ezt nézd meg mielőtt belevágsz.