176
  • Evin
    #176
    Elérhető a fordítás
  • Evin
    #175
    Inkább így:Video
  • Evin
    #174
    De rég volt itt poszt: http://www.youtube.com/user/EvinTom
    (Nem önreklám, a most uccsó videó a lényeg.)
  • Muttley
    #173
    INNEN
  • macskaurficska
    #172
    Figyeljetek már hol kel ezt letölteni,sehol se látok olyat hogy letöltés.Majd irjatok (LÉCI) [email protected]
  • Rahar
    #171
    Segítségre lenne szükségem. Tai Lung-ot nem tudom legyőzni, az életének megközelítőleg a 10 százalékát tudom csak leverni. Ki milyen technikával győzte le? Blokkolok majd a rám mért ütést visszaadom az ellenségnek, csakhogy ez mannába kerül, ami véges. A gyors ütést az erő ütést, az ugró támadást meg mindig kivédi. Lehet, hogy nem a legnehezebb szinten kellett volna nekikezdjek?
  • pukihontasz
    #170
    hello
    egy kérdésem lenne
    multiban hogy kell eggyütt nyomulni?
    gamepad -al egy gépen...vagy lan..v online?
    pls help
    löre is kössz :)
  • Gerbill
    #169
    A nyelvi fájlok foglalnak sok helyet, azok nélkül a telepítő egy sima DVD-re is ráférne.
  • CroftManor
    #168
    Na de azért végigtoltam, elég hamar vége lett, ahhoz képest, h 7,15 GB a játék.
    A kígyónak meg a sáskának igencsak rövidke szerep jutott a játékban.
  • CroftManor
    #167
  • CroftManor
    #166
    Hát, végigvittem eddig kb 4-5 pályát, de nagyon ugy látom, h ez a játék 10-15 éveseknek való [#sniffles
  • PrisonMan
    #165
    Karaktert csak úgy magadtól nem válthatsz. Vannak küldetések amiket a mellékszereplőkkel oldhatsz meg ugyanúgy, mint a tigris esetében.
  • CroftManor
    #164
    Amugy karaktert nem lehet váltani? Végig a pandával kell nyomulni?
    Az elején a tigrisre váltott annál a nagy robot szerűségnél, de utána megint pandával kellett menni. Most én is pont ennél a résznél tartok.
  • Evin
    #163
    Egyelőre semmi, azonkívül, hogy lesz.
  • CroftManor
    #162
    Én ma kezdtem vele játszani, a demót már kipörgettem háromszor, annyira megtetszett
    Leszedtem a teljes játékot, van már vmi hír a magyarítással kapcsolatban?
  • bunny
    #161
    én átdefiniáltam, de végül sikerült, az kellett nyomkodni, eddig nem tudom miért nem sikerült. Na mindegy, most asszony megint lelkesen nyomul tovább.
  • Curesz
    #160
    Asszem a numerikus billentyüzeten az 5öst...de kiírja
  • bunny
    #159
    Ööö, kérdés, még a legelején amikor a disznót bedobjuk a terembe, szóval a végén amikor rakás alá kerül poo, mit is kell nyomkodni hogy kirúgja magát? Egyszer már átjutottam, de most barátnő elkezdte, és gőzöm nincs mit nyomkodtam és hogyan...
    help!
  • Broafka
    #158
    az de idegesítő!
    baromi bénán oldották meg azt a hintázást
  • PrisonMan
    #157
    Örülök, hogy azért közben megoldódott. Ha lesz még kérdésed menet közben - ha tudunk - válaszolunk
  • Curesz
    #156
    akkor pont azo naz éjszakai pályán járhatsz amire gondoltam:)
  • Andyka0102
    #155
    Közben rájöttem, hintázni kell az ágon és utánna ugrani.
  • Andyka0102
    #154


    img232.imageshack.us/my.php?image=picturecv4.jpg

    A www-t tedd elé mert nekem még nem lehet linket beszúrni
  • Andyka0102
    #153
    itt járok
  • PrisonMan
    #152
    A felhőkkel kész vagy? Azt nem tudom most milyen fán ugrálás van.. Ez egy támpont lehet, hogy be tudjuk lőni kb hol vagy. Ezt a részt elhagytad már:


    Ha nem: jönnek rád ellenfelek, meg egy nagy fehér majom. Le kell verni őket, és kinyílik a kapu.
  • Andyka0102
    #151
    az előző pálya az volt mikor a felhőkön ugráltam
  • Curesz
    #150
    Sajna én sem tudom h most hol járhatsz...Mi volt az előző pálya? Túl vagy má azokon a Wu testvéreken? (az a 3 nőci macska, mikor fák ágain kellett ugrálni éjszaka)
  • Andyka0102
    #149
    nyomtam már sokszor de nem csinál semmit
  • Curesz
    #148
    nyomjál print screent játék közbe aztán paintbe illeszd be és mentsd el
  • Andyka0102
    #147
    nem tudom hogyan kell kivágni a képet
  • PrisonMan
    #146
    Egy képet tegyél be, így nem tudom.
  • Andyka0102
    #145
    moon a pálya neve.most mennék át a majomhoz de nem tudok átugrani a fákon.
  • PrisonMan
    #144
    Most nem tudom hol vagy. Megmentetted már az állatokat (Po társait)?
  • Andyka0102
    #143
    lenne még egy kérésem.hogy tudok átugrálni a magas fa álványokon?mert amire kellene ugrani mindig leesik.
  • Andyka0102
    #142
    Igazad volt, csak ugrálni kellett a felhőkön. Köszi szépen.
  • PrisonMan
    #141
    Tudsz egy képet betenni? Szeritem sejtem hol vagy. Szeritem most kell majd a felhőkön ugrálni és kiszabadítani a többi állatot. Ha nem akkor tegyél el képet, és segítek

    @ pukihontasz: Passz. Sajnos a multiban nem tudok segíteni, nem játszottam még, de valószínű nem is fogok, mert nem eredeti a game.
  • Andyka0102
    #140
    sziasztok.segítséget kérnék mert elakadtam shifu mesterrel.minden gémet kiszabadítottam és ott áll a szikla szélén a bejátszás után.onnan nem tudom hogy mit kell csinálni vagy hová kell menni.előre is köszönöm annak aki segíteni tud
  • pukihontasz
    #139
    multiban hogy lehet többen játszani?
  • pukihontasz
    #138
    köszi az infot
    a multi az hogy van? akkor mondjuk 3-an megyünk akkor 3 panda? v mellékszereplökkel is?
    bocsi a sok kérdésért :)
  • PrisonMan
    #137
    Igen, van benne multi lehetőség.
    Nagyrészt a pandával kell menni, de azért a mellékszereplőknek is jut nem kis szerep. 70%-30% így nagyon nagyon kb.