189
Te is gyűjtöd?
  • bujcsik555
    #29
    1. bujcsik555 a nicknevem nem sallen

    2.Saleen, nem sallen ha már azt irtad

    a többi rendbe volt
  • Kandurex
    #28
    viccet félre, megtartjuk és várjuk a: "Nagy fúziós reaktor gyűjtő topik" -ot, vagy mehet a törlés?
  • gazgoblin
    #27
    affene lebuktam...bocsanat ha valaki felhergelte magat :D

    de milyen fura hogy ha ilyesmirol van szo akkor egybol nagy az egyetertes....remeljuk a warez elleni egyetertes is ilyen nagy
  • Pheel
    #26
    Mindegy. Akkor szóljon ez annak, aki tényleg ekkora pöcsköszörű, hogy ezzel szórakozik! ;-)
  • Kandurex
    #25
    csak olt a Goblin :))
  • karajjj
    #24
  • gazgoblin
    #23
    @sallen: köszi de az messze van (viszont cora itt is van majd letekerek oda)

    @hentes: neked most mibajod? ki ezt lop...ki azt...vagy te most pl eredeti windowsrol irkalsz?
  • Atkamon
    #22
    juj egyszer engem is elkaptak xD

    Ott üvöltözött egy órát a pasi, még miután elbringáztam is mondta a magáét xD
  • Pheel
    #21
    Remélem egyszer elkapnak és rátekerik a pöcsödre az ellopott szelepsapkát, de úgy igazán paszentosan!
  • hen-tes
    #20
  • bujcsik555
    #19

    persze, gyere szolnokra, cora parkolo, akad egy pár auton :D
  • gazgoblin
    #18
    az jol hangzik...megkerdezem mutert ad-e ra penzt..ha nem akkor tudsz valakit aki vett es utcan parkol?
  • karajjj
    #17
    én szeretném gyűjteni az atomreaktorokat, de még nemtaláltam eladót
  • bujcsik555
    #16
    Én nyitok egy atomreaktor gyüjtök topikját, hátha azt is gyüjti vki:D


    goodyeart szelepsapkát tudok szerezni neked 400/garnitura(szakmabeli)
  • gazgoblin
    #15
    egyszer engem is majdnem elkaptak...de felpattantam a bringamra es nem ertek utol :D
  • Énvagyokazapád
    #14
    jó topik, fav, bár én nem gyüjtöm, de kéne valami jó darab motorra
  • tugyiti
    #13
  • hen-tes
    #12
    A lovakon is van szelepsapka?
  • w77d
    #11
    a mi környékünkön állandóan lopták a szelepsapkákat addíg, amíg tavaly el nem kapták a gyereket és eltörték az egyik kezét...
  • gazgoblin
    #10
    en is gyujtom oket...igaz hogy meg csak 43db-os a gyujtemenyem de teljesen ra vagyok izgulva a temara...

    tegnap lattam havernal a 2007-es goodyear szelepsapka kollekcio kepeit es eros birtoklasi vagy fogott el rogton....csak ne lenne olyan draga egy komplett set
  • zoolee
    #9
    Halihó, én nem gyűjtöm, de nállunk tavalyi évben volt sztályl ez a megyek ma lopok pár sapkát azt adom el.

    Mindenki erről dumált, hogy így-úgy szerzett, mondanom sem kell, hogy egyik se tudtra volna megvenni.

    Engem nem érdekelt a dolog.

    Mi swiftünkön egy egyszerű szutyok emblémás van.1 emeletes.
  • Balidani
    #8
    Szelepsapka für President.
  • PrasCo
    #7
    Nem, én konkrétan a kardánkereszteket gyűjtöm. Szelepsapkával a nagy játékosok nem szórakoznak.
  • bujcsik555
    #6
    Elég érdekes dolgok játszodnak le a fejedbe :D



    Haveromnak a biciklijén van egy "extrém", saját gyátmányu, majd lefotozom :D
  • davidka003
    #5
  • hen-tes
    #4
    Na mutasd mid van Pistikém! Ezek gondolom nem sajátok!

    "feljösz hozzám, megmutatoma szelepsapkagyüjteményembaszni?" D:
  • Kandurex
    #3
    Először ez jutott eszembe:

    Aztán ez:

    És most itt tartok:
  • karajjj
    #2
    ez mot komoly?
  • Pistike 007
    #1
    Üdv!
    Azért nyitottam ezt a topikot, mert tudom, hogy rengetegen gyűjtik a szelepsapkákat, ki így, ki úgy...:)
    Itt megmutathatnánk egymásnak gyűjteményünket, kedves darabjainkat, extrém szelepsapkákat.
    Hajrá!