18
  • valamit
    #18
    Én most megnéztem Youtube-n fent van végig az egész több videoban. Végig lehet nézni videon a végigjátszását :) Ami feltűnő, hogy mai fejjel is egész félelmetes a hangzásvilága. A nyikorgó padló, a nyomasztó csend, stb-stb.
  • Szepy2884
    #17
    Hmmm a régi szép idők. Az 1. alapmű volt, kötelező darab, akárcsak a Prince of Persia 1. vagy a WolfEinstein 3D stb.

    Emléxem annak idején nem nagyon mertem sötétben játszani vele :))
  • valamit
    #16
    Annak idején az egyessel még én is sokat játszottam, haverokkal együtt. Az "alone" szó jelentését erről a programról tanultam meg :) Ez most volt a minap, valamikor a 94-es VB előtt :)
  • Magiszter
    #15
    Még egy hónap és kiderül milyen búcsúzót dobtak össze 4 év alatt a srácok. (Feltéve ha ekkor jelenik meg nálunk is.) Videók alapján ötletes, teli lehetőséggel. És igen: Gyönyörű. Talán ezért is nem mertek még kiadni egy gépigényt, pedig tutira már a tömeggyártás fázisában van (egy hónap van hátra!!!).
  • Radee
    #14
    :D
  • Rena11
    #13
    bakker el sem olvastad a cikket
    azt írják benne hogy ennek a játékfejlesztő cégnek az utolsó akció horrorja
    de már egyből okosat akarsz mondani


  • Dante73
    #12
    Az alapgondolatod téves....
    Annak az oka, hogy ez az utolsó "single" cucc, semmi köze a pc-hez... Sokkal inkább a letölthető tartalmakhoz. (pénz) ez pedig ugye, eleve a konzolok "kiváltsága" mostanság. Tehát a mondat lefordítva emberi nyelvre úgy hangzik; -Túl sok a warez, mind Pc-n, mind Konzolon. Igazán hatásos védelmet csak online lehet elérni. Így kénytelenek vagyunk ebbe az irányba mozdulni. Viszont a szerverek fentartása pénzbe kerül, így azt letölthető tartalmakkal finanszíroztatjuk a játékosokkal.
    Ez a mondat cirka ezt jelentette, sem többet, sem kevesebbet.
  • sirpalee
    #11
    Egy ilyen játék amiben tipikusan nagyon dobna egy normális coop (obscure-ban is hangulatos lett volna ha nem lett volna tele bugokkal). Online nagyon sok játékon dobhat, már azon kapom magom, hogy nem veszek meg olyan játékot aminek nincs normális vagy akár jelzésértékű online támogatása.
  • flashpointer
    #10
    A zenét nagyon eltalálták, ha jol tudom a soundtrack cd napokban jelent meg.
    klikk
  • MrPrise
    #9
    Hát, azért én még megemlíteném itt a Cold Fear-t, Call of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth-öt és az Obscure-t is mint túlélő horrort. Ráadásul ezek nem is voltak annyira rosszak...
  • haxoror
    #8
  • Frosty01
    #7
    dehogyis. csak átcsoportosítanak mmorpgre -.-"
  • zola2000
    #6
    Mármint az utolsó ilyen jellegű játék amit pcre is megcsinálnak. Pcre szép lassan szűnik meg a játékgyártás.
  • Tinman #5
    "Nem hiszem, hogy a fogyasztók hálózati kapcsolat nélküli játékot igényelnének, melyekhez nincs közösség, vagy valamilyen letölthető tartalom kapcsolva." -Phil Harrison

    I.D.I.Ó.T.A.
  • Skyline
    #4
    Utolsó akcióhorror a tököm....Resident evil új rsze?:)
  • Rage47
    #3
    Ha van Multiplayer egy játékhoz, sokkal nehezebb megunni, a játékidő jócskán megnő.
  • Voltan
    #2
    "de kétlem, hogy az ágazat még több hasonlót csinálna. Nem hiszem, hogy a fogyasztók hálózati kapcsolat nélküli játékot igényelnének, melyekhez nincs közösség, vagy valamilyen letölthető tartalom kapcsolva"

    ????
    Én a magam részéről mindig is nagy ívben tojtam a multiplayerre. Az MMORPG-k némi kivételt képeznek, de rohadtul nem érdekel a "netes közösség". Imádom a kalandjátékokat, és a survival horror is az egyik kedvenc műfajom. Nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel...
    Az Alone első részét szerintem ma is végig tudnám vinni becsukott szemmel, annyit játszottam vele anno.
    Ez a fenti kijelentés akkor annyit jelent, hogy annyi a single playeres, sztori orientált játékoknak? Én kétlem. Illetve remélem, hogy nem így lesz.
  • Tinman #1
    Ha jól emlékszem az első survivor jellegű game a C64-es Aliens volt, de az persze nyomába sem ért az AITD 1. részének.