29
Arcade (játéktermi) gépek, honnan szerezhetők?
  • Lupofa
    #29
    Sziasztok!

    Igényesen felújított Mortal Kombat / Killer Instinct gépek eladóak :)

    http://www.automataberles.hu/?page=elado-mortal-kombat

    A felújítás menetéről itt olvashattok:



    http://videojatek.blogspot.com/2011/04/mortal-kombat-killer-instinct-felujitas_25.html
  • Totti5
    #28
  • deep
    #27
    Leírtam töviről hegyire, hogy eddig mi történt a géppel. Hát, így elolvasva, kalandos:)

    Elolvasom!
  • deep
    #26
    Szépen alakul a felújítás:)
  • High end PC #25
    Bárcsak az èn szobámban is állna egy NFS arcade cabinet :)) Talán majd egyszer...
  • deep
    #24
  • Kandurex
    #23
    !!!!!!!!!!!
  • deep
    #22
    Na, végül megszereztem életem álmát:)
  • Lupofa
    #21
    Sziasztok,

    Engedjétek meg hogy figyelmetekbe ajánljam az alábbi weboldalt

    www.retrogamer.hu

  • lacima
    #20
    Akit érdekel nekem van egy játéktermi gépem eladó. Asszem Tekken 1 fut rajta, nincs beégve normális állapotú. Akit érdekel dobjon mailt és megbeszéljük. Én is át akartam alakítani Mame-ra (Jamma board-os így könnyű a mutatvány), de nincs rá időm sajna.
  • deep
    #19
    Még lenne is rá ennyi spórolt zsém, de lehet hogy nem erre kellene elbaszni? Kurvaélet, iszonyúan akarom pedig:)
  • Istencsászár
    #18
    Hajrá:)
  • deep
    #17
    Hú, na ezt most nagyon megvenném...
  • Lambo fan
    #16
    ezt aláírom, de én nem emulálni akarok. Hanem hűtőgép méretű 21.századi masinát, az azért mégis csak más feeling :D
  • ntex
    #15
    MAME emu-val futtatható az összes régi ARCADE játéktermi játék :) Nekem van is egy kisebb gyűjteményem a régi classic-usokból (Final Fight, Street Fighter II, World Heroes, Mortal Kombat-ok, Marvel VS. Capcom stb...)

    Emut rengetek helyről le lehet tölteni, itt van egy jó kis gyűjtemény :

    ROM-World
  • kratoska
    #14
    A 3D Arcade frontend progi bekonfigolásában tudna segíteni valaki?
  • NeoMaN
    #13
    Ez rohadt durva, én is akarom!
    Leszedtem, megcsinálom itt a PC-men...

    :D
  • Kaszi46
    #12
    ez most jót jelent?
  • NeoMaN
    #11
    azt a roha******* * * * * *** * * * *kos életbe!!!!!!!!

    Uramisten!
  • Smithie
    #10
    Én ezért vettem meg a Midway Arcade treasures összes részét,főleg a Mortal Kombatok érdekeltek,ps2-n lehet vele játszani,de az igazi mégis egy hütögép nagyságú eredeti Rayden-es fekete monstrum lenne!:D
  • Zerénd
    #9
    Ajaj de mennyi! Címet, linket nem tudok sajna adni, de bemész egy közeli kocsmába, megkéred szépen a pultost, hogy ugyan már árulja el a nyerőautomata fenntartójának a telefonszámát. Egyébként meg rajt kell lennie a gépen.
  • n3whous3
    #8
    loooool, ezzel játszottam annak idején :D
  • Kaszi46
    #7
    2 éve én is be akartam szerezni 1 ilyen gépet, igaz nekem elég lett volna maga a doboz, mert én egy pc+mame+frontend progi kombót szeretttem volna belerakni, az összes régi játéktermi játékkal.
    El is jutottam addig a cégig, akik elvileg magyarországon a ilyen, és ehez hasonló játékgépek megsemmisítésével foglalkoznak, de azt mondták nincs már ilyen, csak nagyon ritkán, max nyerőgépnek a dobozát tudtak volna adni.

    Amúgy valami hasonló lett volna a cél, illetve még mindíg az, majd egyszer biztos megvalósítom!:)
  • deep
    #6
    Igen, már futottam e-bayel egy pár kört:) Sajna kb ugyanennyiért hozzák el, mit az egésznek az ára.
  • guardian hero
    #5
    Egy jobb tévé árából megvan.

    Mondjuk a szállítása nem lehet olcsó mulatság :)
  • deep
    #4
    Hát nemigen van sajnos, kihaltak a játéktermek. Bevándoroltak a lakásokba. Egy Killer Instinct masinát simán megvennék egyébként:)
  • Legend Killer
    #3
    Nekem nagyon kellene a Jurassic Park-os géjm :D.
  • guardian hero
    #2
    Maximum flipper + nyerőgép. Csődbe is menne itthon egy ilyen cég, a héten voltam a westend játéktermében, a legújabb gép talán a 2001-es tekken 4 volt, de többség inkább ilyen 90-es évek közepéről visszamaradt retro kabinet.
  • Lambo fan
    #1
    Szerintetek Mo.-n van olyan Kft, aki arcade gépek árusításával (nem bérbeadásával) foglalkozik?