50
  • karajjj
    #50
    Premier League: Halmosi csapata aranylabdással erősítene
    Halmosi Péter csapata, a Premier League-ben szereplő Hull City az aranylabdás támadóval, Michael Owennel erősítené meg keretét, erősítette meg Paul Duffen, a klub elnöke.
    Owen szerződése a hónap végén lejár az élvonalból kiesett Newcastle Uniteddel, és a hírek szerint a Hull készen áll egy plusz egy éves szerződést kínálni neki.

    „Érdeklődünk Owen iránt, hiszen ő egy fantasztikus játékos. Volt néhány sérülése pályafutása során, de ettől még le szeretnénk igazolni őt” – nyilatkozta Duffen.
  • pAtOcA
    #49
    Manucho (MU kölcsön csatára)
  • Sabcsee
    #48
    jeeeeaaaahhhh gól a 90. percben
  • pAtOcA
    #47
    Halmosi Gólja (2-1)
  • pAtOcA
    #46
    Halmosi a Wembleybe vágyik

    Halmosi Péter, a magyar válogatott szélsője boldogan nyilatkozott csütörtökön megszerzett találatáról, ami az első gólja volt a Hull City színeiben.

    Halmosi Péter az utóbbi hetekben nem kapott lehetőséget a bizonyításra, a Sheffield United elleni FA-kupa mérkőzésen azonban a kezdőcsapat tagja volt, és remek játékkal hálálta meg a bizalmat. Ráadásul nemcsak mezőnymunkája dicséri a magyar támadót, hiszen a második félidőben ő szerezte együttese második, egyben győztes találatát. Ez volt Halmosi első gólja a Hull színeiben, nem csoda, hogy örömmel idézte fel a találkozót az angol klub hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában.

    - Nagyon boldog vagyok, hogy megszereztem első gólomat a csapat színeiben, ráadásul ezzel sikerült megnyerni a mérkőzést. Ez fantasztikus, briliáns. Nagyon élveztem a játékot, bár az utolsó negyedórára elfáradtam kissé, hiszen nem játszottam az utóbbi egy hónapban. Ennek ellenére szerintem jól ment a játék, főleg az első félidőben - mondta Halmosi.

    A Hull City a Burnley-Arsenal párharc győztesével meccsel a negyeddöntőben, és ha sikerül túljutnia azon a körön is, akkor az elődöntőben már a Wembleyben léphetne pályára, ami nem lenne Halmosi ellenére.

    - Sosem játszottam még a Wembleyben, és nagyon örülnék, ha ez változna. Egyelőre azonban azt sem tudjuk, ki lesz az ellenfél a következő körben - nyilatkozott a magyar szélső.
  • Monoton
    #45
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1033222822
  • John Cena
    #44
    nekem is kellene de angliában tuti:P:D
  • Sabcsee
    #43
    csoki!
    nem tudja vki h hol lehet kapni hull city-s sálat?
  • Darthmushroom
    #42
    október 29., szerda:
    Hull-Chelsea 18.45
  • Darthmushroom
    #41
    hoffenheim feelinget nyomnak csak kicsit erősebb bajnokságba!!:D
  • campy
    #40
    WBA - Hull city 0-3
    Geovanni fantasztikusan játszott Halmosi pedig sajnos nem kapott lehetőséget:(
  • campy
    #39
    nem semmi:D 3.ok a tabellán lool Halmosi győztes csapatban 20 percet tolt:D
  • Darthmushroom
    #38
    Ismét nyert a Hull city!!:D
  • Darthmushroom
    #37
    október 19., vasárnap
    Hull City-West Ham 16.00
    Hajrá Tigrisek!!!
  • John Cena
    #36
    Hull City a 3dik:)
  • campy
    #35
    Tottenham - Hull city 0-1 azért ez sem semmi...
  • banok
    #34
    Halmosi viszont csak csere :(
  • Darthmushroom
    #33
    Az biztos
  • Cabell
    #32
    hat ez a Geo kincset er a csapatnak.
  • Darthmushroom
    #31
    hmm elégé elhanyagolt topic ritka itt a hozzászollás pedig elég jól megy most a csapatnak
  • John Cena
    #30
    Hull City-Everton 2-2
  • John Cena
    #29
    amúgy még J.F. Hasselbaink és Robbie Fowler is itt vannak!:) leeht itt avna listába d enem látom őket:D
  • fanka93
    #28
    akkor bújjál el a bokorba
  • bmffm856
    #27
    Windass ez a név nem gyenge :DDDDDDDDDDDDDDD
  • zolo
    #26
    #3 :DDD
  • n3whous3
    #25
    Respect, te nem írtad oda legalább a leíráshoz "és azért is nyitottam, mert senki nem nyitott még ilyet" xddDDD
  • guardian hero
    #24
    Old Boys csapatot építenek? Mondjuk én bírom az ilyet, Barmby, Windass, Okocha, Vieri remélem fognak még villogni a PL-ben is :)
  • Monoton
    #23
  • banok
    #22
    jó ez itt. Talán igazolnak egy magyar játékost és akkor pörögni fog a topik.
  • Csesza
    #21
    bocsáson meg kérem :)
  • fanka93
    #20
    am jó lenne ha nem basznád szét a topikot a hülyeségeddel Csesza!
  • fanka93
    #19
    és ebbe mér vagy oylan biztos?
  • Csesza
    #18
    :DDDdddd

    sorry all :P
  • Monoton
    #17
    szal ezzel leis zárhatnánk a témát :)
  • Csesza
    #16
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1184674517&no=5825
  • Monoton
    #15
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116880598&no=14712
  • Csesza
    #14
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1058575351&no=67660
  • ZsilKEANE
    #13
    hiba nélkül fognak jövőre kiesni. sheffield united sunderland szindroma. de lesz egy évük megszedni magukat .
  • Monoton
    #12
    Christian Vierinek június 30-án jár le a szerződése a Fiorentinánál, és az idei 26 Serie A-meccsén hat gólt szerző csatár távozhat a Violáktól. A 34 éves támadót az angol első ligáért küzdő Hull City mellett a Rapid Bukarest vezetői is leigazolnák

    1 hetes hír
  • Monoton
    #11
    Alapítás éve: 1904
    Stadion: Kingston Communications Stadium
    Férőhely: 25 504
    E-mail: [email protected]
    Net: http://www.hullcityafc.net
    Klubszínek: narancssárga-fekete
    Edző: Phil Brown

    Sikerek
    Bajnokság: -
    Kupa: elődöntős (1930)
    Liga-kupa: -
    Nemzetközi sikerek: -