67
Link-Vélemény,Link-Vélemén,Link...
  • htr93
    #67
    ll junior is tehetséges. a maga műfajában. szerintem ,azthiszem, vagy legalább is mindenképpen próbálok reálisan véleményt alkotni, többször belehallgattam a linkjeidbe mielőtt leírtam volna a véleményemet. sajnálom , szimplán nem értünk egyet a csaj tehetségének kérdésében.
  • akirsch
    #66
    Ja haver ha komolyzenét hallgatsz akkor értem. Egyébként csak hogy felvilágosítsalak a görög modern zene nem ugyanaz mint a nyugati szóval fogd vissza magad. Amúgy is csak az butít és azt lehet butítani aki eleve hülye. Na mindegy. Ja amúgy meg azért mert te komolyzenét hallgatsz és nem szereted a hasonló zenét nem kéne leszólni azt aki tehetséges. Tanuld meg egy életre!
  • htr93
    #65
    Butít?ya^^
    ferde ízlés? ha te mondod..

    Hogy nem e tehetséges? talán a mai sztárokhoz/énekesekhez képest az. Talán azért nem tetszik annyira, mert hébe-hóba klasszikust is hallgatok, és játszok, ezek után pedig AZ AHOGY énekel, és a kíséret semmitmondó és unalmas a számomra. (csellózok, ami az énekhez hasonlóan egy dallamot vezet, és az ahogy pl a dinamikával bán(nincs benne) vagy ahogy a hangját remegteti, vibrálja, ha úgy tetszik..nahát igenn..néha mintha hallanék valamit de ez édes kevés, vibrátónak is, hát még zenének..
  • htr93
    #64
    neharagudj, ezt télnyleg túl hamar jelentettem ki, anélkül hogy ismernélek.
  • akirsch
    #63
    Amúgy ne tudjad már hogy milyen fajta vagyok. Szeretek én más stílust is, ha vannak benne jó számok. Mondjuk számítottam is ilyen véleményre magyar fórumokon..pfff
  • akirsch
    #62
    mi van? HÁt te sem vagy eszednél öregem. Butít? Elena zenéje pontosan nem olyan de mindegy. Nem is olyan gyönyörű? na neked is ferde ízlésed van haver. Mindegy. Nem is olyan tehetséges? El mész a sunyiba... ilyen szép hangot én még nem sokat hallottam mint az övé. De mindegy is... nem sokat adok a véleményedre.
  • Anaid
    #61
    Nekem tetszik a dallam és főleg a szöveg. Finoman , burkoltan de konkrétan is megfogalmazza a lényeget. Tetszik, mert igényes nem tucatcikk. Harmincas vagyok. Nem a korom, inkább az igényességem a meghatározó zenében. A maiak közül is van amelyik tetszik. Alapvetően jó dallam, egységben a szöveggel és legyen értelme, mondanivalója a szövegnek és némileg igényesen megfogalmazott legyen, ne alpári...Kb. ennyi, nem előadó, nem műfaj a meghatározó nálam. Nem tetszenek, a divatzenék, a tucatzenék, nemigen tekintem művészetnek, csak piaci áru-szint. Nem beszélve arról, hogy elsekélyesítik a közizlést.
  • htr93
    #60
    pl EZyoutubésvideó? nekem nem tetszik, megkérdezhetem hány éves vagy? elég "régies" ez a szám
  • Anaid
    #59
    Nem engedi, nem telt le a 30 nap.
    Pl.: Koncz Zsuzsa: Vigyázz magadra
  • htr93
    #58
    Link pls
  • Anaid
    #57
    Ákos dalok
    Bródy dalok
    Vélemények?
    Nekem a kedvenceim.
  • htr93
    #56
    nemár, szerintetek nem jo ez a topic?

    arra szolgálna hogy olyan számok számok amik titeket időröl időre boldoggá tesznek, másoknak is hasonlóképpen szolgálhassanak.
  • htr93
    #55
    ne haragudj de nekem nem tetszik... szerintem nem is olyan gyönyíörű, és ne is olyan tehetséges.. szerintem te pont az a fajta vagy aki azt mondja "mindenfél zenét hallgatok" de igazábol csak pop-ot ami köztudottan butít...

    íme az én ujabb, em is kedvencem, sőt egész unalmas is tud lenni, néha-néha egyszer halgatom csak, viszont akkor nagyon tetszik

    bonobo-walk in the sky
  • akirsch
    #54
    Hali! Ákos vagyok:)

    Az én kedvenc előadóm a gyönyörű és tehetséges Elena Paparizou, aki 2005-ben megnyerte az Eurovíziót és azóta is nagy sikernek örvend Görögországban, Svédországban és sok más helyen egyaránt szerte Európában. Magyarországon rajongói alig akadnak tulajdonképpen szinte egyedül vagyok, ezért most szeretnék neki egy kis reklámot csapni itt azzal hogy belinkelem pár videóklippjét! Elena te vagy a legjobb!!!:)

    http://www.youtube.com/watch?v=HQyFDOFFVpQ

    http://www.youtube.com/watch?v=sVBrGBIIfdY&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=qSA2s8pWVJE&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=G6T5EfhwP3Q&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=au60MLQ60JA&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=XmDB-3wtmbc&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=6nl6UXnHZPc&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=hVz0CF2VepA

    Láttam őt élőben is tavaly nyáron Thesszalonikiben...egyszerűen lenyűgöző volt az első sorból:) Plusz tud rólam mert küldtem neki sok ajándékot is más rajongókkal egyetemben és egy rádió interjúban még üzent is nekem:))) IMádom őt
  • htr93
    #53
    dezarie-quake léécci ilyen stílusu zene kéne még....jó a hangulata:D irjatok ha ismertek ilyet plspls...
  • Hegi90
    #52
    elég jó a szövege
  • Hegi90
    #51
    nemrossz :PP

    én ma erre találtam rá
  • htr93
    #50
    Huhh Diszkó? ez is elég monoton:(!
    Sajnos nem szeretem a diszkót, ezt nem is hallgattam végig, 1-2 perc elég volt(és még a német nyelvű dolgok is antipatikusak, nemtudom miért, talán mert nem értem és mert utálom a németeket?)

    Ok, most egy én kedvencem(kifogok fogyni belőlük...)
    D-passage Ilyen tekknós béka..weehhe nemám ilyen techno-zongora de odabadsz, má 3000 szer meghallgattam.a listát amin 16szor szerepel csak ez a szám. ha többször meghallgatod, akkor látod hogy ez a szám Nem ugyanolyan végig,és naggyon összetett:D
  • Hegi90
    #49
    Klipp nélkül tényleg elég monoton, már a hosszúsága miatt is.
    ez a handlebar meg tényleg nagyon jó :D. A dobos feldolgozások is elég jól sikerültek hozzá :))

    nah, ha már belelestem a topikba, akkor linkelek énis egyet Paxi Fixi (deepforces remix)

    A szöveg alatta:
    Pack sie fick sie knack sie leck sie schmeck sie schick sie drauf.
    Pack sie fick sie reib sie knall sie nimm sie wirf sie zieh sie aus.
    Pack sie fick sie rotz sie treib sie saug sie lutsch sie schick sie drauf.
    Pack sie fick sie stoß sie pop sie reib sie pimp sie schmeiß sie rauf.

    Nem mondhatnám a kedvencemnek, de attól még szeretem :) Most valahogy nincs egy kedvencem se :D. Bár sztem neked nem fog tetszeni egyáltalán :D
  • htr93
    #48
    Tényleg hangulatos:)
    De végigallgattad már klipp nélkül? kicsit szerintem unalmas.. a klipp véres, elég érdekes:) Zenét illetően nem hiszem hogy bármi nehéz lenne benne, könnyű dolgokból van összerakva.

    Ha ez tetszett akkor valószínüleg ez is fog(most egyik kedvencem nekem is...:D ):
    Flobots- with no handlebarEnnek is megan amaga sajátos hangulata és ez is egyszerűbb dolgokból van összerakva, ha tetszik, szerintem írd be mellé youtube-ba hogy drummer, és úgy nézz meg pár videót, mert bár a minősége rosszabb lesz, de a dobot bonyolítják, amitől 3szor jobb lesz a egész.Jó szórakozást:)
  • Hegi90
    #47
    Itt egy másik:
    Most mutatták, de nagoyn megtetszett :)
    Ritmusos, hangulatos, ne tessék megijedni a koponyáktól, sztem még a nyílt típusú discos/rapes bandábol is megtetszik páraknak.

    Avenged Sevenfold - A Little piece of Heaven
  • htr93
    #46
    köszönöm:)
  • htr93
    #45
    Hű ez király. A dob Az ..élénk. változatos, jó. meg a gitár is. a szóló annyira nem tetszett...:(
    Crhistian epidemic- lehajtott fejjel

    ...
  • Hegi90
    #44
    öööö nincs mit?
  • [HUN]FaTaL
    #43
    Ezek fasza számok, de csak a Humanityt ismertem thx:)
  • stp4trick
    #42
    zsír

    Illdisposed - Submit (fan video mix)
  • Hegi90
    #41
    ja meg még ez is (pod-boom)
  • Hegi90
    #40
    Néhány mostani kedvencem vegyesen a stílusokból:
    Rise Against - Prayer of The Refugee
    ATB - Humanity
    Vengeance - Temptation (a videon a DJ: Armin van Buuren)

    talán ennyi
  • SötétBarom
    #39
    A másodikért nyilvános kibelezéssel súlytanám azt a kis pöcsköszörűt, aki létrehozta ezt a szart :CCCCCCC
  • Dragooon #38
    hmhm, az ilyen zenéke nekem nem tetszenek..:)
    viszont ez jó topik, majd néha benézek :D

    jelenlegi kedvenctől valami zene
  • [HUN]FaTaL
    #37
    Hopp az awakeningből véletlen a belepofázósat linkeltem, itt a rendes:

    Rank 1 - Awakening
  • [HUN]FaTaL
    #36
    Ez nekem már túl kemény:)

    Rank 1 rulez:

    Rank 1 - Conspiracy
    Rank 1 - Awakening
  • 12346
    #35
    juj^^ a pax zenéjét én is szokszor hallgattam anno. arra aludtam. egy ost albumot nem tudtam még meghallgatni ezen kívül.

    aztán, hogy témábavágó legyek^^ a teljesség igénye nélkül kettő darab szám, amit mostanában többet fülelgettem talán.
    The Nasty Boyz - Angel
    DJ Zany & DV8 - Nothing Else Matters
  • htr93
    #34
    Bocs, sosem szerettem a rappet meg az ilyesmiket....



    Catamenia-Tuhot vuotta :))
  • daneszbaby
    #33
    Én általában magyar rapet hallgatok plSisa,Children of distance,hősök,anonim MC.
    De most ez a szám naon rám ragadt szerintem naon joh szám.
    Busta Rhymes feat Linkin Park-We made it
  • TommyC
    #32
    ja Ősi melett van
  • dav1d
    #31
    waá
  • Vlala #30
    Ha nem a Zene fórumon lennénk, helytálló is lenne. Bár van macskazene is...
    Ez a totyik inkább a "fikázd a másik kedvencét" lett, ahogy elnézem, de lehet, hogy csak szubjektív utálatosságom szülte ezt a véleményt. :)
  • F1re
    #29
    "vélemények kedvencekrol" en azth ittem ide mindenki betesz a hazialatarol kepet es meg kell mondani hogy aranyose :D
  • hunbasser
    #28
    de ezt nem úgy kéne,hogy először vélemény,és ha már jött rá pár vélemény,akkor jöhet valakinek a kedvenc száma?