26
  • oreal
    #26
    Sziasztok, lehet hogy ez itt nem a reklam helye
    de szeretnem felhivni figyelmeteket a klanunk
    weboldalara.Mi egy mindennel jatszo klan vagyunk
    1999-ota.Az uj orulet a Battlefield Heroes ami
    minket is magaval ragadott.A weboldal meg fejlesztes
    alatt all.De egyenlore az elso hivatalos
    magyar battlefield klan vagyunk,oldalunk cime megtalalhato
    a hivatalos oldalon is.Uj hirezoket,szerkesztoket keresunk,
    valamint klan tagok jelentkezeset is varjuk.Ha unod mar
    hogy egyedul jatszol, nezz be hozzank,itt jo tarsasagra
    talalhatsz garantaltan ( nem a 14-20 eves korosztaly )
    Szerverunk mar ki van fizetve, aprilis vege elott mar
    elesben is mehet a jatek.A szerver valamint teamspeak
    igeny szerint ventrillo cimet az oldalunkon megtalaljatok.
    A napokban egy Battlefield Heroes Beta Key jatekot is
    hirdetunk azoknak akik meglatogatjak oldalunkat.
    Addig is mindenkinek jo jatekot kivan a B52 clan!
    B52 Magyar Battlefield Heroes klan hivatalos honlapja :

    http://theb52clan.com/

    Sós perec
  • trogerzsiger
    #25
    Emberek.. Az Ea ügyes és gazdag, az már hogy ezt kissé ronda módszerekkel érte el, de szerintem őket nem érdekli.. Akárki akármit mond, nem lehet majd rossz!
  • b4dluckboy
    #24
    No offense,de miért kell húzni a száját pár embernek? Elindul egy/szerintem nagyon jó dolog/és egyből orrvérzésig fikázni kezdi...úgyis fizetős lesz később...és akkor?Ha 3 hónapig ingyenes,akkor 3 hónapig ingyenes,amíg ingyen van addig megéri az árát,nem?:) Különben meg nem értek a gazdasághoz,marketinghez,de szerintem az EAnek van elég pénze ahhoz,hogy ilyen "jótékonysági" akciót vigyen véghez ami ha nagy durranás lesz és sztem minden esély megvan rá eddig akkor elég jó reklám is lehet,főleg abban az esetben ha a casual playereket is figyelembe veszik pl. a nehezített elhalálozással és akár új playereket is elcsábíthat akikből aztán vásárló is lehet. Szerintem ez egy egész jó lehetőség lenne ahhoz,hogy a picit idősebbb korosztályt is megcélozzák,hiszen látszik,hogy ez a játék nem veszi magát túl komolyan:). Azt hiszem nagyjából ennyit akartam leírni,kíváncsian várom.:)
  • HUmanEmber41st
    #23
    Nah újabb rókabőr lenyúzás...Mivel a Battlefield szó világszinten elismert játéknév, mindenféle ratyit is el lehet adni vele. Ez majd biztos ingyenes lesz. Az etetési időszakban..ahogy a Silkroad is..Az EA mindig is a nagy emberségéről volt híres...
    Akkor most kapunk egy újabb BF 2142 részt, ahol viccesre vesszük a figurát?
    Ó köszönjük néked EA...sok sikert hozzá..
  • Anakyn
    #22
    Ha ténylég ingyen lesz, akkor nem kell ellopni :) Az EA okosabb mint az MS. Legyen Windows Heroes is! Ha a windows sem halna meg olyan gyorsan... :)))))))
  • Énvagyokazapád
    #21
    de itt csak "esztétikai" cuccokat lehet venni, mint pl ruházat, stb, nem erősebb fegyvereket (ha fegyvereket is lehetne majd esetleg, azoknak is csak a külsején változtatnak, a tulajdonságain nem)
  • Icegod
    #20
    szerintem egyáltalán nem nagy szám a grafikája ... de ez kifejezetten tetszik benne :) legalább nem kell hozzá erőmű.

    A messerschmitt szárnyán ülő fickó elég érdekes látvány :D
  • Lordboxi
    #19
    és mi ebben az rpg?
  • joebacsi
    #18
    itteni topikja
  • kukacS3K
    #17
    nagyon jó a grafika
    az ötlet is
    kíváncsi vagyok
  • Camouflage
    #16
    Aha. Papiron ingyenes lesz. Mint az ossze letezo koreai MMORPG. De ha egy ido utan nem veszel premium felszerelest (es/vagy ingame goldot) eselyed sem lesz csatat nyerni. A vilagon semmi sincs ingyen.

    Aki nem hiszi nezzen utana a Silkroad online cimu nagysikerunek. Ha nem veszel premium ticketet nem jutsz be a jatekba, mert a serverek 100%-os kihasztnaltsaggal uzemelnek a a nap 24 orajaban, a het hat napjan (kedden inspection - ilyenkor karbantartas utan 10 perccel meg be lehet lepni).

    Osszessegeben: parasztvakitas, de remelem, hogy en tevedek - a kepek alapjan nagyon jol nez ki.
  • Atomreaktor
    #15
    "...munka helyett játszó réteget akarjuk megfogni":))))
  • Cat #14
    A WWII Onlineban - melyről gondolom senki nem vitatja, hogy MMO - szintén egy központi weboldal van, amin jelzik a kék és a piros csapatok frontvonalait.

  • cateran
    #13
    Igaza van....az MMO (massively multiplayer online)tulajdonságai közt a felsorolt fogalmak nem szerepelnek,az RPG tulajdonságai közt inkább....vagyis a mondatok fogalmazása nem éri el az ált. iskola 4. osztályt.....
    "A Battlefield Heroes a szerepjáték elemeken túl MMO hatásokat is mutat. A weblap nem csak a játék indítására, reklámok elhelyezésére és tárgyak megvételére szolgál majd. Lesz rajta karakterkészítő felület, profiloldalunkon nyilvántarthatjuk küldetéseinket."
  • dzsagon
    #12
    Ez nem FPS hanem ratyi TPS lesz.
  • Teppik Amon
    #11
    még nem is hallottam róla! Tetszik a képek alapján! Megmég ingyenes is? Most talán a WolfET-t is megszorongatják? ;)
  • Princeman
    #10
    Remélem lesz benne egy csomó vicces dolog!! :D:D Jónak tűnik. És akkor ingyér lesz? vagy csak a játák lesz ingyen, magát a progit meg kel venni?
  • KoJin Mekre
    #9
    Ez egyre jobb ! :)
  • Amergin
    #8
    Rinygépeknek: ez is olyan lesz mint a Balázs-show. Akinek nem tetszik az nem nézi.. ennyi. Szerintem remek lesz, sokan fognak játszani vele mert nem reflexjáték és ingyenes lesz. Kell több?
  • Loverman
    #7
    bravo kedves újabb divatfikázó/rinyáló/whineoló hogy újabb alkalmat szalasztottál el az első rendes gondolatod megalkotására
    ;-)
  • schrank
    #6
    eddig a sok cod-os ...sz azé rinyát mer nem lehet könnyen ölni benne akkor most már végleg felakaszthatja magát az összes de helyettük ellepnek bennünket a wow-os agyhalottak bravo EA
  • Frosty01
    #5
  • magyarvok
    #4
    "A Battlefield Heroes a szerepjáték elemeken túl MMO hatásokat is mutat. A weblap nem csak a játék indítására, reklámok elhelyezésére és tárgyak megvételére szolgál majd. Lesz rajta karakterkészítő felület, profiloldalunkon nyilvántarthatjuk küldetéseinket..."
    Tehát valami azért MMO, mert a weblapon van karakterkészítő felület, nyilvántarthatjuk küldetéseinket...??
  • silanor
    #3
    Mikorra varhato?
  • husi
    #2
    Jónak ígérkezik!
  • VoneOut
    #1
    Várjuk..várjuk...