97
A második rész
  • offkorz
    #57
    ez jutott eszembe nekem is egyből :D
  • Olcsy
    #56
    Nah pedig Te pont olyan vagy :P
  • gyuri12
    #55
    Dehogy szeretnék kötögetni, csak utálom az ilyen kis" nagy a szám,pedig azt sem tudom,hogy miről beszélek" gyerekeket.
  • Olcsy
    #54
    Köszi az ÉRTELMES válaszokat!^^ Megnéztem Youtube-on, nem tom...Lehet, kipróbálom.Ezen túl csak pozitív kritikákat hallottam róla.:) Mi van Gyuri, kötekedni akarsz?
    Mama 2:Anyád...xD Am kössz a tippet.xD
  • mama2
    #53
    Te menj WOW-ozni-.-.
  • gyuri12
    #52
    Szerintem te hozzá se kezdj,kerülj messze ettől a játéktól,te túl kemény,és komoly vagy,hogy ilyen játékokkal játsz.:|
    (remélem átjött a mondandóm lényege)
  • biomage
    #51
    egy év? hát addig nem tudok várni :D most kell xD
  • offkorz
    #50
    ahogy mondod,egy fantasztikus egyedi game mai napig.öcsém most fog vele játszani majd^^
  • offkorz
    #49
    ajánlom neked a guglit,vagy inkább nemis hanem a jutubot,és ott írd be Beyond Good & Evil.és nézd meg az első részt.na olyan,és próbáld is ki szerintem.biztos nembírod majd lerakni nagyon hangulatos és eszméletlen jó játék.első ránézésre lehet gyerekesnek tűnik meg 7+-os de igazából sokkal több rejlik benne.
  • tigeroo
    #48
    l2p

    (nem kötekedésképpen, hanem mert tényleg fantasztikusan egyedi játék mai napig az első rész!)
  • Olcsy
    #47
    Ez meg WTF?Milyen játék? xd
  • Sephi
    #46
    Hat majd akkor gyun ki...
  • ZsZso
    #45
    Azt csiripelték a verebek, hogy a RAR fájl linkjét hibásan adtam meg. Így igaz, íme a teljes OST egy rarban: katt ide.
  • biomage
    #44
    oké akkor csá egy év múlva :D addig légy jó xD
  • Sephi
    #43
    Na jo, akkor topik behal es talakozunk jovore ugyanitt.
  • Frosty01
    #42
    hol lehet letölteni a teljes albumot??? a link szerintem rosz, vagy én nem találtam meg rajta.. akkor viszont segítsétek ki tudatlan elmém :D
  • Punishment
    #41
    Kár, hogy egyenlőre csak Xbox 360-ra és PS3-ra van bejelentve. Remélem PC-re is kiadják!
  • rhazid
    #40
    psychonauts ftw
    egyébként fel keltettétek az érdeklődésemet :]
  • offkorz
    #39
    Propaganda :DDDDDD
  • Dying Soul
    #38
    tyuhajj dejó. még lekéne győznöm a domz nagymestert az első végén. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #37
    Ezzel természetesen egyetértek, én is nagyon sokra tartom mindkét játékot.
  • gibson9
    #36
    Sok jó játék bukik meg üzletileg, de ez még nem von le semmit az értékéből! És pont ezért nem számítottam, hogy lesz belőle valaha folytatás! És lám milyen kellemes meglepetés :D
  • Vaxi
    #35
  • ZsZso
    #34
    Itt online tudod hallgatni a zenéjét. Itt pedig le bírod tölteni a teljes albumot. (csupán egy szám maradt ki a RARból) Ha ez még mindig nem lett volna elég, akkor nézd meg ezt az oldalt. Itt egyesével töltheted le a számokat.

    (nem warez, akit érdekel, az utánanézhet mért nem)

    Jó zenehallgatást!
  • Sephi
    #33
    A Beyond es a Psycho is ket FANTASZTIKUS jatek.
  • Zóanagyvarázsló
    #32
    Üzletileg nem volt sikeres, legendásat nagyot bukott, ahogy a Psychonauts is.
  • davidka003
    #31
    Nekem megvan.
  • Bercy #30
    Látom a vizet a második részben felváltja a sivatag.
    Kellemes játéknak igérkezik, kell.
  • Vaxi
    #29
    geeeeeeeeeeec nekem az megvolt valahol az a szám, ha valakinek megvan, közölje velem plz, mert kellene :DD
  • Sephi
    #28
    Ez volt az egyik kedvenc jatekom!

    LA PROPAGANDA!!!!
  • Malakai
    #27
    Jah, vhogy kicsit nehéz beleképzelni ebbe a személyiségét, de bízok benne, hogy megoldják. :) (De lehet, hogy amúgy is csak a pesszimizmusom tör fel...)
  • ZsZso
    #26
    Kb egy fél éve nyomtam végig. Csak ajánlani tudom én is!
  • ZsZso
    #25
    Hát ez hatalmas :). Nagyon jót kacagtam a teaseren. Egy valamit sajnálok ... PJ inkább félelmetes mint aranyos :S. Na, kíváncsi vagyok hogy fog kinézni az új Jade.
  • offkorz
    #24
    bár lehet téves az infóm és az más.nemtudom. :-|
  • biomage
    #23
    aha :D biztos ezért
  • offkorz
    #22
    egyszer már eljátszották,mivel van valami folytatás,csak gamecube-ra.azthiszem,mármint a BG&E-ből.szerintem nemfognak mostmár szopatni minket.
  • offkorz
    #21
    amúgy érdekes hogy ezt elvileg kisgyerekeknek készítették,vagyis az első részt,és azért szerintem itt senkise olyna kisgyerek már,és hogy rajong érte.köztük énis:)
  • takysoft
    #20
    csak nehogy úgy járjunk, mint Fable-el, hogy a folytatás PC-re nem jön....
  • offkorz
    #19
    mert okosak,és tudják hogy nemhagyhatják ki:)
  • takysoft
    #18
    sikeres lett, csak nem túl populáris.
    egy tipp:

    Akinek tetszett az első, rész és szeretne valamit játszani, míg jön a második, annak nagyon ajánlom a Psychonauts c. játékot. Tényleg érdemes belenézni, mert ha ez tetszett, akkor az is fog jó eséllyel.