97
A második rész
  • robicarlos6
    #97
    Nagyon-nagyon rossz hírek érkeztek a Beyond Good and Evil 2 háza tájáról
  • Danecay
    #96
    Messze nem, a DNF vagy 12 évet csúszott kb. A BG&E-t pedig a 2017-es E3-on jelentett~k be, azaz valamennyivel több mint 4 éve.
  • JonasSandor
    #95
    Hát a duke nukem foreveren már réges rég túlnőtte magát.
  • totyak
    #94
    Majd visszafogja magát a 10 éves játék :D Kicsit Duke Nukem utánérzésem van.
  • Seth
    #93
    Sebaj, legalább nem fogja vissza a 10 éves technó
  • robicarlos6
    #92
    Beyond Good & Evil 2, revealed the platforms it will be released on

    Azaz PS4 és Xbox One verziók kasza ,csak új genre jön és pc-re
  • JonasSandor
    #91
    Jól halad a fejlesztés, most írták pgo-n. Én meg most jöttem a 6.20-assal ebből nem lesz már a büdös életbe semmi. 13 éve várjuk XXXXXXXXXXXXD
  • takysoft
    #90
    khm...
    Prey: 1995-2006
    Diablo III: 2001-2012
    Duke Nukem Forever: 1996-2011 (15 év... igen :D)
    The Last Guardian: 2009-2016
    Final Fantasy XV: 2006-2016

    Szóval azért nem a világ legtovább fejlesztett játéka :D

    Én a magam részéről a Psychonauts II-t várom nagyon, amit még 2015 decemberében backeltem, szóval ki van fizetve :D

    Bááár....
    A pletykák szerint már 2008-ben egy éve pre-production-ben volt.
    De a pre-production még nem fejlesztés, csak ötletelgetés. 2008-ban ellenben már volt teaser trailer, szóval ezt tekinthetjük biztosnak. Akkor ez eddig 12 év.

    Jó... végül is nem esélytelen, hogy átveszi a trónt :)

    De a Ubisoft már 'AAAA' játékként tekint rá. Szóval értsd úgy, hogy ebbe pofátlanul sok pénzt fognak beleölni :D
    Nekik pedig van, és amúgy hihetetlen jó játékokat készítenek. (nem úgy, mint az EA :D )

    Optimista vagyok, és tekintve, hogy kis eséllyel ezt a covidot is túlélem, talán megérem én is, amikor kijön :D
  • JonasSandor
    #89
    Most írták, hogy csak gameplay jön jövőre, akkor leghamarabb az E3-on kapjuk meg. Ez alapján kibebaszott soká jön még jó ha 2023-ba megkapjuk loooooooool a világ legtovább fejlesztett játéka:D:D:D
  • JonasSandor
    #88
    Leghamarabb is 2021 év végén jöhet.
  • takysoft
    #87
    Annyi biztos, hogy idén nem tervezi kiadni a Ubisoft.
    Nyilván ez csupán épp annyit jelent, amennyit jelent.

    Amit te mondasz, azt nem jelenti.
  • JonasSandor
    #86
    Most ki lehet jelenteni hogy ez már a büdös életbe nem fog kijönni örökké waporware marad.
  • takysoft
    #85
    igazigaz!
  • Malakai
    #84
    Az első rész is sokféle játékmenetet követett, a sétálgatás, hajózgatás, álatokat fotózás mellett volt harc, ugrabugra, lopakodós, logikai feladványok, bossfightok, hovercraftel száguldozás, minigamek, még ilyen folyamatos menekülős rész is...
    Az, hogy belevittek egy ilyen parkour féle ugrabugrát az szerintem nem rontja le.
  • Vaxi
    #83
    asztakurva :O
  • takysoft
    #82
    Mirror's Edge letudva, Assassins Creedet épp most nyomom. Nagyon jó az is.

    De BGAE 1 nem ilyen volt... persze ez se lenne rossz, de én szerettem a stélgatok, gondolkodok, fotózgatok elgondolást. persze az nem volt túl eladható
  • Sephi
    #81
    Assassins Creed es a Mirror's Edge is elbujhat emelett ha valoban ilyen szintu lesz a jatekmenet.
  • MerlinW
    #80
  • takysoft
    #79
    nem bízom semmi movie-ban.
    jöjjön ki a játék, akkor jó:)

    duke nukem foreverből is láttam már pár moviet:D
  • offkorzreg
    #78
    :D
  • Sephi
    #77
    Remelem tudjatok, hogy ez nem ingame muvi hanem ingame elemekbol osszerakott render...

    AMUGY MEG ALIG VAROM!
  • grebber
    #76
    Trailer
  • takysoft
    #75
    köszönjük szépen az infót!
  • Prince23
    #74
    A Ubisoft neves dizájnere, Michel Ancel nemrégiben egy interjújában elárult néhány részletet az egyelőre igen nagy csend közepette készülgető Beyond Good & Evil 2-ről.


    A tavalyi Ubidaysen leleplezett Beyond Good & Evil 2-ről egyelőre még nem tudunk túl sok mindent - lényegében csak egy teasert láthattunk róla -, a játék mögött álló Michel Ancel azonban most beszélt egy keveset a folytatásról. Lássuk a leglényegesebb információkat.

    >> Sok visszatérő karakter lesz a Beyond Good & Evilből, de alapjában véve is szeretnék megtartani az első rész "lelkét", így hasonló atmoszférára számíthatunk a folytatásban is.

    >> Az előzmény esetében mind a külsőt, mind pedig a játékmenetet illetően sok mindent nem tudtak megvalósítani a hardveres korlátok miatt, most azonban már ez a probléma nem áll fent, éppen ezért a második rész a külcsínt tekintve egy picit másmilyen lesz, és a játékmenet is változni fog - Ancel azt mondja, hogy nem szeretnék, ha csak egy új sztorival körülszőtt Beyond Good & Evil lenne a folytatás.

    >> A játék világa sokkal nagyobb lesz, és több lehetőséget is fog kínálni - azt szeretnék, ha a játéktér határai lényegében láthatatlanok lennének, amit az első rész esetében nem sikerült maradéktalanul megvalósítaniuk.

    >> Nem fogják elkövetni még egyszer azt a nagy hibát, amit az eredetivel, vagyis hogy nem kapja meg a kellő marketinghátteret a játék, Ancel szerint ráadásul most már a dolguk is könnyebb, hiszen amíg az első rész egy teljesen új cím volt, addig a folytatásra már alapból is rengetegen kíváncsiak.

    >> A konkrét célplatformokról ezúttal sem esett szó, csupán a "nextgen" kifejezést használta a dizájner, így továbbra is az Xbox 360, PlayStation 3, PC platformhármas a leginkább valószínűsíthető.

    >> Nem véletlen, hogy ezidáig nem hallhattunk megjelenési dátumról: a Beyond Good & Evil 2 fejlesztése egyelőre csak a preprodukciós fázisban tart, és a Ubisoft részéről sincs semmilyen nyomás a montpellieri stúdión, így egyelőre nyugodtan dolgozhatnak.

    gamer365
  • robi3
    #73
    jó van szövetkezzetek ellenem!
  • msstz
    #72
    akkor sem szabad spoilerezni.
  • robi3
    #71
    miért már én is kijátszottam. am ezt a videót bárki megtudja nézni akinek megvan mert bennt van a bonusba ott meg credits
  • Malakai
    #70
    Habár valószinüleg ide az néz be, aki végigjátszotta az egyet (bár eseted is egy ellenpélda), de azért az ilyet inkább spoilerbe illene.
  • robi3
    #69
    kijátszottam!!! am kösz a topikot! az egynek a végén az a videó hogy kik csinálták meg minden na annak a végén mutatják a cocókát és nincs valami jól aztán mutatják a kezét és 1 olyan bigyó nől rajta mint HH nyakán azt csak ennyit akartam ez lesz sztem a bevezetés a 2-be
  • Danman
    #68
    bge1 topik.
  • Evin
    #67
    Ezzel csak az a baj, hogy a BGE2 még meg sem jelent.
  • robi3
    #66
    nem tudom megcsinálni a végét amikor azzal az izével harcolok elviszem addig hogy az irányítás megfordul és vége utána mindig megöl amikor a fejem fölé megy azt csak ritkán tudom kicselezni
  • robi3
    #65
    értem thx
  • Danman
    #64
    eznemazatopik.


    ha jól emlékszem, az egyik versenyről kell egy (titkos :c) átjárón bejutni. /vhol vissza kell fordulni/
  • robi3
    #63
    hogy kell bemenni a slaughterhaus-ba?
  • robi3
    #62
    azért sztem ennyi változás mégse mehetett végbe,de remélem majd kiderül
  • Malakai
    #61
    Valószinüleg új helyszín, új sziget, vagy nagy változások mentek végbe a világában...
  • robi3
    #60
    ez a videó hol játszódik? mert az egybe nem volt sivatag
  • Olcsy
    #59
    Offkorz:lol :D


    Gyuri:Mert?Nem én kezdtem el kötekedni.Erről ennyit.
  • gyuri12
    #58
    A helyedben,ilyen helyzetben pont nem mondtam volna,na mind1.