111
Ide jöhetnek ingyen fps-ek cimei amiket neten vagy akár csak egyjátékos módban játszhatunk!
  • Kepek
    #111
    Valorant
  • Aquir
    #110
    na ezeket majd megnézem ha ráérek, ismerek egy kettőt amiket terveztem kipróbálni :)
  • Solid Snake
    #109
    Én találtam egy jó kis gamét

    http://wolfteam.softnyx.net/

    Nekem nagyon bejön a game ide regeltek letöltitek és kész
  • utgyuru
    #108
    ebben csak a teljesen ingyenesek, vannak igaz? Mert pl nem láttom a Warrockot, ami alapban ingyenes ugye, csak van premium része =/
  • Cat 02 #107
    X-Ops, best game evör xD
  • Masakari
    #106
    van ctf mód(bár ezt sose játszom) "deathmatch"de csak bodycount a neve(gyakorlatilag tdm:P) meg van obj(ez meg oan mint a bombalerakó cs-be)
  • hitch
    #105
    Free fps lista
  • Miskolc88
    #104
    és ezzel a moddal tdm.be is lehet jáccani?
  • Masakari
    #103
    igen de ez 1 mod rá:P köze nincs a rendes enemy territory-hoz:P sima et nekem se tetszik
  • Miskolc88
    #102
    Nekem nem jött be enemy.t.
  • Masakari
    #101
    True Combat:Elite
    realistikus mod az enemy territoryra
    http://youtube.com/watch?v=u7qalr6x0a8
  • Miskolc88
    #100
    oké
  • utgyuru
    #99
    közbe rájöttem mi a gond, másik fórumon meglett
  • Miskolc88
    #98
    passz,még nem próbáltam ezt a game.t
  • utgyuru
    #97
    Combat Arms-ba tud vki segíteni? regisztrálok, feltelepítem, indítanám, loginkor először hibaüzi h nem tud kapcsolódni a login szerverhez, még1x, utána kiírja h nincs kapcsolat a loginszerverhez és kilép az egészzből. ötlet?
  • Aquir
    #96
    #86-->[URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1211988707&no=68]#68[/URL] tükörhsz, és ott is van a válasz :)
  • Aquir
    #95
    én is ezt mondtam, hogy csak a pacs van ott :)
  • Peetboy
    #94
    Ja bocs, ez csak Demó. Mégsem ingyenes. Csak azért hittem, hogy az mert nem kell hozzá crack. Csak feltelepítem, és müködik.
    Akkor ez is bundle kategória lehet, mint a SOF3.
  • Peetboy
    #93
    Legújabb ingyen FPS-em: Terrorist Takedown 2

    Release Date : 05-21-2008
    Release Type : DVDRIP --> 1 CD = 547 MB

    Nagyon jó játék, most próbáltam ki. Multizni is lehet vele, csak nekem valami miatt nem kapcsolódott.
  • Miskolc88
    #92
    Nekem megvan a BF2 eredetibe de nem tudom mi olyan jó benne...
    van pár szeró ahol van egy pár tank vagy autó meg ilyesmi és mit kell csinálni?
    embert ölni,zászlót cserélgetni,stb.
    ebbe mi a jó?
    szerintem értelmetlen az egész,de lehet CSAK ÉN látom igy
  • Balintrial
    #91
    csak a cs :D
  • Gaben001
    #90
    Igen a rising eagle-t már írtam de nem reagált rá senki pedig egész jónak tűnik.Kicsit kemp-barát játék.Gyakran előfordul,hogy a kezdőponton lőnek le mert valaki talált egy "tuti" helyet...Viszont lehetőség van benne mert a páncél ad olyan tulajdonságokat amikkel lehet élni és ettől kicsit színesebb a játék.
    pinnacle:a cs fanoknak nemigen tetszik az army mert 2 teljesen eltérő játékról van szó.Nekem az 1.6 idején volt acc-om de utáltam,hogy sarok mögül kiugranak awp-vel közben guggol meg zoomol és már be is akadt a fejes.Mire földet ér már desert van a kezében és osztja az igét.Nekem jobban bejönnek a lassabb fps-ek.
    De ettől szép az élet,hogy nem vagyunk egyformák
  • Atomreaktor
    #89
    CS-ben is vannak ilyen bütykölt dolgok? amúgy elhiszem, hogy illúzióromboló lehetett számodra.
    ami jó volt még multiban anno a vietcong. nem tudom játszanak-e még vele:)
  • pinnacle
    #88
    Én az Armyval 2.1 óta játszottam 2.8-ig bezárólag.
    3 klánt pusztitottam:) Köztük a magyar bajnok klánba is voltam, majd külföldi ligákba is játszottunk/játszottam.

    CS után Army egy rendkivül nehéznek tűnő játék. Én most funból játszottam CS-vel és vmi eszméletlenül jól ment, főleg AIM mappon. Természetesen jött a sok csiterezés.

    Armyval gyakorolj sokat. Pályák:

    Gyors körök, kevés campelés:
    Urban Assault, Hospital SF, Dusk.
    Undoritó camper mapok:
    Bridge Assault (az össsze alfaja), Woodland Outpost, Taiga, Mounten Ambush.
    Elviselhető mapok:
    Border, Extraction SF és van még jópár.

    RPK a legjobb fegyver, ha teheted szerezd meg.

    Jah és én azért hagytam abba, mert a magyar "elit" klánok többsége és külföldiek túlnyomó része használ bütykölt egeret, pedálokat, stb.

    Sokan egér görgővel lőnek, amivel kb 3x gyorsabban lőnek. Van akik autofire-el lőnek a bütykölt egereikkel és stb stb.
    A magyar közösség nagyrésze nem tartja ezeket jogosulatlan előnynek.
    AAO.hu fórumjánka tagjai elfogadja ezeket.
    Igy pl. a magyar bajnokság is értelmét vesztette.

    Amúgy jójáték, csak ez a sok csiter-buguser-hacker elveszi a játékélményt.
  • bakvarnyu
    #87
    BF2 az a legjobb választás megunhatatlan.
  • Cat 02 #86
    Rising Eagle-t írta már vki ?
  • Atomreaktor
    #85
    Far Cry a muliban a CS-t próbálta utánozni?
  • Miskolc88
    #84
    Amúgy már a Far Cry is ingyenes elég rég óta.
    PC guru-ról meg már akárhonnan is le lehet szedni ingyen.
  • Miskolc88
    #83
    Nekem van steam accountom,a Dark messiahoz adták.
  • Balintrial
    #82
    Soldier Front nagyon jól néz ki, holnap ki is próbálom.
  • Code92
    #81
    ezeket tudnám ajánlani némelyikük elég igényes
  • Code92
    #80
    half-life2 deathmatch nVidia download [URL=http://www.joinfear.com/main]download
    Warsow download
    Soldier Front download
  • Sordoran
    #79
    hát még nem igazán vok ezekben otthon, majd ha meglesz új gépem akkor beszerzek talán ezt-azt
    inkább stratégiai játékokat kedvelem meg szimulátorokat
    Battlefield 2őt tervezem beszerezni, az mennyire jó?
  • bakvarnyu
    #78
    csak aztán nehogy elvegye a kedved ; kurva jó multi fps-ek vannak
  • Sordoran
    #77
    én most nyomok online először fps-t, rögtön ingyenes: Postal 2 multiplayer edition
  • Gaben001
    #76
    Roger6!Az amcsik a derékszíjon hordják a felszerelést az ellenség meg a mellén.Körvonalakra kell figyelni.Ja meg a sisak.Az ellenfél nemigen visel kevlár tökfödőt.Az SF mapokon vigyázz mert a szövetséges erőknek AK74-ük van meg RPK-juk és a ruházatuk is hasonlit az ellenségre de van sisak a fejükön.Nem minden szerver van úgy beállítva,hogy kidob bizonyos roe érték után.
    milk41 az sf melyik része nem megy?a teszt?
    Elsõ teszt: A A A C C B A B D B A E A C C A A D
    Második teszt: B B A B C D A C
    Harmadik teszt: B D B C B B B
    A negyedik egy gyakorlat. Három sérültet kell ellátni, megfelelõ sorrendben.
    Az AAO.hu-n fenn van a teszt fordítása is a Training menüben.A lopakodós rész is le van írva:
    http://www.aao.hu/pages/training/training.php?trainingid=13
  • bakvarnyu
    #75
    sztem meg a Raven shield is ott van csakhát az nem ingyenes
  • Roger6
    #74
    Ezt is próbáltam, de mire ugye visszanézek, már végem. :D
  • milk41
    #73
    nézd a térképet:D
  • Roger6
    #72
    Hát ezt nem hiszem el! Nyomom Urban Assaulton, ott tényleg sokkal jobb a helyzet, nincs annyi kemper, viszont nem tudom megkülönböztetni a saját embert az ellenségtől. Először ruha alapján próbáltam, egyelőre esélytelen, nagyon meg kell még szokni, hogy kinek milyen ruhája van, ráadásul ez már csak játékban tudom megtanulni, mert sehol nem láttam a menüben olyat, hogy a kakterem így vagy úgy nézzen ki. Lőttem a saját csapattársat, volt olyan kör, ahol 2 társamra is rálőttem. Én CS-ben fel tudnám gyújtani az ilyen embereket, úgyhogy ezen sürgősen változtatni akartam. Mondom király, akkor legyen az, hogy fegyver alapján különböztetem meg őket. Ez legtöbbször bejött, de hát vanak ugye olyanok, akik felveszik az ellenfél fegyverét, és így meg ők lőttek le, mert azt hittem velem vannak. Hát van még mit tanulnom... :-D