4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • nandorb
    #451
    nembirok bejelntkezni oda...nemfogadja el a passwordot
  • v150r
    #450
    írtál vele nexonnak?
  • nandorb
    #449

    Meg neki alt foljebb,mert alig talalt el meg irtam neki az ido alatt oldostek...
  • nandorb
    #448
    mert a fasz torokokket gyurtem van vhol. kep is a score-rol.Tudod mien lagjaim szoktak lenni es erre hacker igy meg ugy azt mondtak reportolnak...
  • v150r
    #447
    de miért is?
  • nandorb
    #446
    jap IP bant basztak le,es nekem fix IP adresam van
  • v150r
    #445
    kibannoltak?
  • nandorb
    #444
    Kibannoltak a faszok...
  • Cingar
    #443
    1-2 dolognal lattam ott gp-s arat is , azt en se ertettem.
    a multkor szamolgattam kb 6k HUFbol 1 honapra lehet venni hatitaskat 2 fegyvert, granatot meg meg marad is valamennyi cash, sztem nem tul draga.
  • v150r
    #442
    gp-ért nem tudsz venni nexoncash-es cuccokat, és a karakterek meg 30 napra szólnak.
  • PosSe PenGe
    #441
    ha pénzért veszek mondjuk karaktert nexon cashért akkor azt 1 hét után újra meg kell vennem szintén nexon cashért? vagy akkor már csak gp-ért is tudom bérelni?
  • v150r
    #440
    hozzáteszem, elvileg a sniperek és a nehézfegyverek mindent átvisznek (kivéve a robbanóanyagok), de erről nem tudok érdemben nyilatkozni
  • v150r
    #439
    csak a fa és a vászonfelületeket lehet átlőni, de van némi visszaverődés a fémfelületeken is, de nagyon ritka.
  • Dessice
    #438
    Az nem számít hacknek, lásd pl cs-ben is átlehetett lőni bizonyos felületeken, ha átlát falon az már hack :)
  • nandorb
    #437
    az baj hogy az mar wallhack nem sima falonat loves...
  • PosSe PenGe
    #436
    a falonátlövésről tud valaki információkat?hogy milyen felületeket lehet átlőni ilyesmi.
  • v150r
    #435
    csak én érzem azt, hogy ez a játék hasonlít valamire?
    link
  • Cingar
    #434
    ez a vid nagyon lol
  • nandorb
    #433
    Uj video amit igertem...
  • v150r
    #432
    ma, illetve holnap este 6-tól 9 óriáig 30%al több xp-t és gp-t kap minden játékos, aki az előbb említett időintervallumon belül játszik.
  • v150r
    #431
    akinek nem megy:

    1., indítsd el a launchert
    2., ctrl+alt+del
    3., a folyamatok fülön keresd meg a PnkBstrA.exe-t vagy a PnkBstrB.exe-t
    4., állítsd le őket
    5., indítsd el
    6., ennyi.
  • v150r
    #430
    van akinek megy, de elenyésző.
    nekem sem.
    fórumon csak a sírás megy, az nem segít, ha újra leszeded, szal várunk.
    nézzétek a jó oldalát, a hétvégi 30%os xp és gp event után fognak csinálni egy másik eventet a kimaradt idő után, eddig is mindig csináltak, ha elbactak valamit.
  • Titan
    #429
    A mai nap folyamán volt egy update! Azóta nem indul a játék! Nektek se?
  • PosSe PenGe
    #428
    egy másik számítógépről működik a sajátomról nem ,valszeg akkor valameik szoftver blokkolja
  • PosSe PenGe
    #427
    tudom mit keresek meg is néztem pontosan hogy kell írni a weboldalon is..
  • nandorb
    #426
    jonni fog csak meglegyen a szamitogepem...leegett a grafikuskartyam...most is a tesomerol irok...
  • v150r
    #425
    egyébként meg nézd meg az oldalon, h mit is akarsz keresni, vagy kire is akarsz keresni, és utána a játékban.
  • v150r
    #424
    nem hiszem, nekem semmi gondom nem volt a kereséssel.
  • PosSe PenGe
    #423
    rámegyek a klánkeresés gombra a játékban, kilistázza a klánokat 1 oldalon 5klán ,alul tudok váltani hogy mondjuk a 13.oldalon levőket lássam. felül van hogy leader id vagy klán név szerint akarsz keresni és ott van a find gomb. beírok valamit a keresőbe kiválasztom hogy leader id vagy klánnév szerint keressek rákattintok a find gombra de semmi sem történik.
    van pár szoftver telepítve a gépemen pl adblockplus , scriptblock, meg a kaspersky internet security full, lehet ezek blokkolnak valamit?
  • v150r
    #422
    ezt fejtsd ki plz.
  • Titan
    #421
    Jöhet méééég!
  • PosSe PenGe
    #420
    a klán keresés
  • PosSe PenGe
    #419
    játékon belül nem működik a keresés valaki tud rá megoldást ? esetleg valami szoftver blokkolná?
  • torque12
    #418
    Köszönöm, Mester!
  • mayk
    #417
    Aki akar majd megtalál online Anhor néven általában olyan pályákon vagyok ahol jól lehet sniperezni
  • mayk
    #416
    Mert rossz verziót töltöttél le!
    Amit letöltöttél az az euban nem mükszik.

    Google->Combat Arms European download!
    így keress rá nekem is így van meg.
  • torque12
    #415
    hát az meg mitől lehet? Friss account..
  • v150r
    #414
    nézd, nem tudom, néztem fórumon, de nem akadtam bele ilyen hibába, azért mondtam, hogy nyiss egy topicot, hátha ők tudják, hogy mi a helyzet.
    egyébként tűzfalat, meg ilyesmit néztél?
  • v150r
    #413
    "Have you tryed logging on to the game and got this (error code PI=30002) this means you account has been banned or demoted."
  • torque12
    #412
    Sziasztok. Ezt írja ki amikor elindítanám. Mi rá a megoldás?