4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • v150r
    #491
    lesz valami progamer event nemsokára. olvasd el a siteon.
  • PosSe PenGe
    #490
    ezt az üzenetet írta ki pirossal a játék a képernyő közepére kb játék közben: "YOU WILL BE ABLE TO PLAY WITH THE PROS VERY SOON SO STAY ALERT!"
    ez mit jelent???????
  • Titan
    #489
    Juhééé! Had jöjjön! :D

    Azért az alapfegyóval nem csak fraglopás megy..:)Bár lehet, h csak mákom van..:)
  • nandorb
    #488
    ujabb video
  • v150r
    #487
    szerintem ez az egész attól függ, hogy mennyi időt tudsz ráfordítani naponta vagy hetente. az alap fegyver mindenképpen rossz választás, mert maximum másoktól tudod elcsórni a frageket, mert nem sebez semmit sem, és hord, mint az istennyila.
    már 3 hete nem játszottam egy percet sem, mert lassan itt van a szakdolgozat leadási határidő, és azon kell dolgoznom. van 8ezer gp-m a tarsolyban, abból kijön 2 hétre egy m4a1, ez nekem elég, mert amint újra tudok játszani, meglesz a napi 1-2-3 óra játék, amivel visszajön. én ott kúrtam el, hogy az első hét után vettem egy hétre m4-et, meg 1 hétre l96-ot, aminek az lett az eredménye, hogy az egyre fogyatkozó szintlépések felemésztették a vagyonomat. most kb választhatok a tartalékolás és az eldobott fegyverek felvétele, illetve az nxcash között. mondjuk az tény, hogy ha nem vettem volna sokáig ezt a kombót, akkor valszeg nem lenne ilyen arányom, mint amilyen van.
    ugyanis én sem veszem túl komolyan a játékot, de ha klánmeccsben valaki elhülyéskedi az egészet, akkor zavar. és igen is, bármilyen cuccot veszek, odafigyelek arra, hogy LEGALÁBB annyi fragem legyen, mint halálom.
    a heavy vestről és a sapkáról az első hét után lemondtam, mert teljesen felesleges pénzkidobás.
  • Optimus Prime
    #486
    Én vettem egy P90-est 7 napra, meg egy headshottól védő sisakot. :P Igaz 1 és 7 napra, de úgy legalább olcsón kijön. Azon felül így végig lehet próbálni sok fegyvert. A P90-es eddig nagyon bevált a Csillagkapuban is ilyet használnak. :D
  • Titan
    #485
    A röhej, hogy ráadásul a kezdő fegyverrel nyomom és semmi cucc nincs rajtam amit lehet venni..:( Szánalmas...és a vicc az egészben, hogy pusztán a szórakozásért járok fel nem pedig a skillek miatt...
  • PosSe PenGe
    #484
    portability lehet tényleg csak a szó szerinti fordítást jelenti "hordozhatóság"
  • Cingar
    #483
    nyugi minden online fpsben ez van. jobb vagy a masiknal vagy esetleg van pofad adni egy fejest? hacker!
  • PosSe PenGe
    #482
    a portability azt jelenti hogy mozogás közben mennyire használható a fegyver, a recoil pedig egyértelműen a fegyverszórást jelenti minél kisebb a csík annál jobb
  • v150r
    #481
    írtam is nekik a mailben, hogy ezt még nem értük el, de tekintve, hogy aktív a téma, ezt pár napon belül elérjük. de még arra sem méltattak, hogy majd akkor térjünk rá vissza.
  • nandorb
    #480
    Hazigazda birsz lenni de mimum 500Hsz. kell hogy legyen...
  • v150r
    #479
    rengeteg ötletem lenne a topikkal kapcsolatban, írtam is balidaninak hogy adja át nekem a szoba felügyeletét, mert nem igen van online. azt válaszolta, h havonta egyszer loginol be az sg-re, és nem tudja, hogy kell átadni a szobát. jó. utánanéztem, van egy emailcím erre az esetre, írtam is oda egy emailt kábé két hete és még nem kaptam rá választ, de majd küldök akkor egy privátot egy illetékes moderátornak, vagy nemtudom.
  • nandorb
    #478
    hat latod engem is hasonlo eset ert es meg kiisbannoltak vagy mar mivan nembirok jatszani
  • Titan
    #477
    Köszönöm az infókat! Na srácok én nem tudom, hogy mi a rák történt, de engem már 3x is lecsítereztek, mert véletlen volt egy multim vagy épp headshotom! Azért ez már tényleg kezd komédiába fajulni...
    Én nem vagyok egy szuper játékos és egy 27/24-re telefloodolni a chat-et, hogy hacker...vicces...
  • Optimus Prime
    #476
    Hát igen, az újratöltés reload(ing). :)
    A héten újra elkezdetem játszani és egész jól ment. Meg szebb is a grafikája, mint a CrossFire-nek. :D Épp olvasom a lentebbi hacker mizériát. Ez tényleg nem fair, biztos sokan csalnak, de tuti nem ők húzzák a rövidebbet. De jó tudni, jobb ha még rosszabbul játszom. Tegnapi menetekben nekem volt a legtöbb fragem. Lehet a P90-es miatt. Egyébként milyen rang kell, hogy beléphessek egy magyar klánba?

    Ja és lenne egy banner javaslatom: az európai oldal linkjét - az esetleges kavarodások végett - nem kéne beleírni/linkelni?
  • v150r
    #475
    nem.
    de ha már nekem nem hiszel, nézd meg, hogy mit jelent
  • nandorb
    #474
    szerintem meg a recoil az azt jelenti hogy mien gyorsan lehet feltolteni a puskat..
  • v150r
    #473
    embere válogatja.
    a recoil azt jelenti, hogy mennyire ránt vissza a fegyver 1-1 lövés után.
    de elvileg az a jobb, aminél kevesebb, mert sorozatnál jobban tudsz célozni a lövések között.
    a portability teljesen lényegtelen, azt mutatja, hogy milyen gyorsan, vagy ha úgy tetszik mennyivel hosszabb távot tudsz futni. értelemszerűen, magas portabilityvel (pl pisztoly) gyorsabban tudsz futni, mint a 20 kilós sniperrel.
  • Titan
    #472
    Skacok!

    A Recoil és a Pertability mit jelent fegyvereknél? Mit befolyásolnak és melyik a jobb, a "hosszú csík" vagy a rövid?
  • nandorb
    #471
    van szam is betu is...2havernak miutan nembirtam belepni oda adtam hogy ellenorizze le es ottsem volt jo...
  • Cingar
    #470
    ha vannak szamok a jelszoban pl 0 akkor numerikus billen ird be vagy ha ott irod nezd meg be van e kapcsolva. tudom nagy hulyenek kell lenni ehez de elofordult mar hasonlo velem es elment vele parperc szenvedes mire rajottem mi volt a hiba szal lehet tanulhatsz a karombol

    @v150r
    hat ez kezd eleg nevetseges lenni, eddig az volt a baj hogy tele voltunk hackerekkel most meg osszevissza bannolnak. lehet kene egy normalis hackshield mert a mostani eleg gaz
  • MarkRashid
    #469
    Üdv.
    2 napja játszottam akkor semmi gond nem volt. most volt egy rövid patch és annyi elindítom a gamet. fekete képernyő, aknavetős csávó, fekete képernyő és kilép.
    ok? valaki tud segíteni?
  • nandorb
    #468
    kertem minden nap eddig legalabb 20x mar eddig...es nem kuldik
  • v150r
    #467
    hát pedig csak belépéssel van customer support, nem vágom, h miért nem tudsz belépni. kérj jelszóemlékeztetőt, vagy valamit.
  • nandorb
    #466
    nem amerikai europai jatekom van es oda is regeltem a jatek ment v150r el jatszottam mar parszor meg kulonben nezd meg a a rangomat nem kezdo
  • PosSe PenGe
    #465
    te nem véletlenül az amerikai oldalra próbálsz belépni vagy nem oda regisztráltál véletlen? emailcímet nem találtam sehol a supportnak csak bejelentkezve lehet panaszt írni asszem.. Itt próbálsz meg belépni és itt regeltél: http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main ?
  • nandorb
    #464

    Ez mintha valtozott volna a GP meg az EXP

    Ha megtudom hogy vki. feltorte es elopta akkor az felesz jelntve a rendoroknel arra nagyon szamithat mert ha jol emlekszem utoljara 1000GP-m volt...Ha vki. tudja a nexon supportjatol a mail cimet irja mar ki...
  • nandorb
    #463
    nemtudok mire gondolni mar...nembirok belepni az accountba csinaltam mar 3-ujat es semmi...azt irja hogy incorecct password...
  • v150r
    #462
    remélem, hogy az lejött, hogy ez csak egy ironizált szöveg.
  • nandorb
    #461
  • nandorb
    #460
    a supportnak nemtudja vki. a mail cimet?
  • nandorb
    #459
    Dont Get To Many Multi Kills In One Game Or You Will Be Accused As A Hacker An Banned

    Na ez volt vmi. noobok ellen jatszottam ahol megvolt tobb mint 10x egymas utan a multikill de tobb nem.A cold seed-ben minden meghallas utan elmentem a bazajukig bomba+2 +1kill ennyi oldalrol leszedtek megvolt minden alkalommal a multi az apjafaszat a szervernek de legaabb ellenoriznek a jatekost...
  • v150r
    #458
    lefokoztak kb 150 playert, mert "túl sokat játszottak".
    elvették az összes xp-jüket és az összes pénzüket. mondván, hogy powerleveling-et tolnak, ami nagyjából azt jelenti, hogy bemegy pár haverral egy junk flea melee only ctf-re, késsel szétkaszabolják egymást párszor, aztán bevisz 4 vagy 5 zászlót és mindenki heppi. van néhány player a 150 név között, aki valóban ezt csinálta, de a többség KURVÁRA nem.
    született is a fórumban jópár post, hogy ezt így mégis hogy gondolják, mert ez először 3 hete merült fel, de akkor még "kaptak" 1 hét játékidőt (hogy mire fel, az nem lett tisztázva).

    tanulság:
    angolul tudóknak:
    Just A Quick Warning When Your PlayIng This Game :
    Dont Get To Many Multi Kills In One Game Or You Will Be Accused As A Hacker An Banned
    Dont Play To Good Or You Will Be Reported
    Dont Get Over 100k GP Or Nexon Will Think You Plvl And Reset Ur Account
    Dont Get To Much XP Or Nexon Will Reset Your Account
    Dont Win To Many Clan Wars Or You Will Be Labeled As Hackers
    Dont Get To Many Headshots Or You Will Be Called An Aimbot User

    If You Have Anymore Warning To Give People When Playing Combat Arms Please Leave Them Underneath And Thank You For Playing The Worst Managed Game In The World. Have A Nice Day

    egyszerűsített magyar összefoglaló:

    ha jól játszol és/vagy sok fejest lősz, hacker, cheater, wallhacker és aimbotter vagy, reportolnak és kibannolnak
    ha sokat játszol, powerlevelezel, lefokoznak
    ha valóban szarráhackeled a szervert, és hetekig 30as, meg 120as kdrel vagy a lista tetején, szarnak rád


    eredeti post
  • Cingar
    #457
    hmm fura, meglestem honlapon TH-LilVik0 adatlapjat es eddig egesz magasszintu volt most meg total nincs semmi exp vagy killek a karin.a guildjenek meg mindig leadere. ilyen büntit kapott vagy databasehez nyultak?
  • v150r
    #456
    g36.
  • nandorb
    #455
    pedig ha 3an jelentenek be akkor pedig eleg...
  • Speedstick
    #454
    http://images.netbag.hu/20090331/16073140827.jpg - Ajánlom mindenkinek a shopban az 1. oldalon lévő távcsöves gépfegyvert. ( nem tom mi a neve :P :D )
  • PosSe PenGe
    #453
    írj nekik mailt hátha
  • PosSe PenGe
    #452
    ahol elit moderator van fennt a szerveren engem rendszeresen kidobnak hogy cheatelek ,általában már az első pályán kidobnak de ha mégsem a másodikon tuti... a többi szerveren meg rendszeresen írkálnak hogy cheatelek pedig nem is mindig megy olyan jól a game... remélem azért csak alapos indokkal törlik az accot ...1 report szerintem azért nem kéne hogy elég legyen..