4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • erieskrisz
    #531
    ziasztok regelnék a gamera de sajna nem vágom az angolt igy a tököm sem tudja az elsö pár rublikába mit kell irni 1 kis segitség kéne köcce
  • nandorb
    #530
    szar eltevedek mindig...ott Death room mostanaban fav. Warhead es Cold Seed a kedvenceim a tobbi mind fos...
  • Speedstick
    #529
    Brushwood a legjobb pálya. :D Szvsz ha meglátom Junk Flea-t, inkább kilépek a CA-ból, minthogy azon játszak..xD
  • Lackokoma
    #528
    Utálom a Death Room-ot! junk flea az igazi! 90%-ba ott játszok!
  • Titan
    #527
    Ó! Ezt hol lőtted? Death Room-ban!
  • nandorb
    #526
    meglehet az amerikai szerora reggeltel...ITT probalkozz
  • Lackokoma
    #525
    Hát korai volt az öröm! Nemtom mi lehet a baj! Configot levettem low-ra felbontás pedig 1024re van állítva! sebességmérőt is néztem és a ping-em 26 lett! Ha tőlem kérdezed akkor Invitel: 3.82Mbit/s 0.23Mbit/s és már nem 1* raktam újra a game-et és a win-t! Lehetséges hogy a routerem lesz a ludas (Tp-link WB542G)!
  • nandorb
    #524
    a gep igeny megfelel?mien internetet hasznalsz?Probaltad ujra rakni?
  • rolyx
    #523
    Üdv

    Annyi lenne a problemám,hogy
    bepötyögöm a nevem jelszavam,ez rendben,de a következő mikor a szerók listáját hozza be ott kiadja,hogy
    Connectig to server.Please wait...
    itt meghal se ki,se be,semerre
    kilépni is csak a feladatkezelővel tudok belőle.
    Fogalmam sincs mi lehet a baja.
    Nincs valami ötletetek?
  • Speki72
    #522


    Boldog Húsvéti Ünnepeket!
  • v150r
    #521
    szerintem penge a te embered.
    de lassan már több magyar ca klán van, mint player.
  • Lackokoma
    #520
    Black Legion-ba vagyok de gondolkozok rajta hogy át kéne lépni 1 másikba mert nem nagyon aktívak a társak de mostanában én se mondjuk mert jön az érettségi! :S Tudok 1 jó magyar klánt ahol aktívak a tagok?
  • nandorb
    #519
    meik klanban vagy?
  • Lackokoma
    #518
  • Lackokoma
    #517
    Köszi szépen így már elég tűrhető!
    http://www.combat-arms.it/sign/v1/0001/0006/Yoda.png
  • Speki72
    #516
    Szerintem is a grafikából vegyél vissza, illetve minden progit amit nem használsz, kapcsolj ki nálam ilyenkor csak a tűzfal, fut.
    A grafikai bealításom a minimálisra van bealítva. Igazából nem nagyon érdekel, hogy a gránát robbanásánál hullámzik a levegő.
  • f2d
    #515
    Kösszentyű!
  • v150r
    #514
    elképzelhető. vedd lejjebb a grafot, ha eddig nem tetted volna meg.
  • Lackokoma
    #513
    Hali! Lehetséges hogy kevés ram végett lag-ol a game mert 4mb-es netem van és elég szépen lagol??
    gépem:
    amd sempron 3300+
    Ati Radeon HD 2600 PRO
    512 ddr1 ram
  • Titan
    #512
  • Speki72
    #511
    Az oldal cime
  • Titan
    #510
    Ilyet hol lehet csinálni?
  • v150r
    #509
    jam. nagy valószínűség szerint az amerikai klienst szedted le.
  • Speki72
    #508
  • Speki72
    #507
    Próbáld ezt!
    Combat_Arms_Eu
  • f2d
    #506
    Ha csatlakozni akarok a szerverre nekem ezt írja ki folyamatosan: ErrorCode = PI,30022
    Valakinek valami ötlet?
  • v150r
    #505
    de legalább már ennyi ki van rakva.
  • v150r
    #504
    köszi, h szóltál, mert lehet, h nem veszem észre. majd csinálok egy értelmes headernek valót, csak még szakdogaszenvedés van nagyjából egy hétig, és majd utána tudok vele foglalkozni.
  • nandorb
    #503
    hamár házigazdi vagy akkor ezt a linket függeszd alá:http://passport.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Registration/Signup
  • nandorb
    #502
    ezt a videot talaltam en nem birok jatszani mar 1 jo ideje...
  • v150r
    #501
    tegnap este volt a pro night. itt megnézheted
    egyébként nem minden speedhack. igaz, a törökök hajlamosak csalni, de military bandana-val és/vagy késsel a kézben és/vagy light vesttel elég gyorsan lehet futni.
  • Titan
    #500
    hehe vicces!
    Jó a vidi jót mulattam rajta, a géped nem teszi tönkre az ilyen zene??? Miközben bőszen henteltél, látszik hogy egy hacker beszorult a kontinál és kaszabolt...:D
  • nandorb
    #499
    en szelotejpet hasznaltam most hogy nem jatszok leszedtem
    Szal pici kockat raksz a kepernyo kozepere amire egy markerral egy potyot raksz..es egvan oldva az egesz meg meg sznajperral is tudsz pontossan kozelre lonni...
  • Titan
    #498
    wooo,még egy gyöngyszem? :)
    A célkereszt pulzálását nem lehet valahogy kikapcsolni?
  • nandorb
    #497
    junk flea
  • nandorb
    #496
    1.CFT-Capture the flag
    A torokokre meg jelemzo hogy penzel jatszanak es, hogy hackolnak akarmit mondanak nem igaz...
    Meg kulonben a speedhackerek szoktak csinalni azt hogy 1az1-re jatszanak ctf-t ugy hogy 1-2olest csinalnak meg szaladgalnak a zaszlokkal.Es osszejon 200GP -is.
  • PosSe PenGe
    #495
    az amikor mindnki egyhelyben jár nekem is szokott lenni... olyankor van amikor megszakad a kapcsolatod és úgylátod hogy mindenki egyhelyben jár de közben lehet ők tovább játszanak csak te szakadtál le a játékról... szerintem
  • Optimus Prime
    #494
    1. 100% hogy hack, néha én is látok hasonlókat.
    2. Nekem szombat-vasárnap volt hasonló, az Alpha szerveren egy játékba sem tudtam belépni, el sem indult, de másnak se. Ellenben a Charlie szerveren már minden oké volt.
    Viszont nálam tegnap minden szerveren laggolt, de nagyon. Más játékos is csak szaladt egy helyben. :S
  • PosSe PenGe
    #493
    hát én nem találtam semmi ilyesmit
  • Titan
    #492
    Tegnap toltam 3 órát a játékot és volna pár kérdésem:
    1. Létezik valami "cfg" buzizás? Ahol olyan beállításokat lehet eszközölni amivel testre szabható a játék, mint ET vagy más fps? Ezt azért kérdem, mert volt fent egy Risk nevű emberke aki olyan gyors volt az én szemszögemből és nem az a speedhack szerű sebesség, de nagyon ügyes volt. Ő a "törökelit" klán tagja. A lényeg, hogy ugrált, szaladt és alig lehetett eltalálni.
    2. Mikor belépek egy pályának az előszobájába van olyan, hogy nem tudok "Ready"-t nyomni és kiírja, hogy próbáljam meg később! De ha chanel-t váltok és máshol próbálkozom, akkor ott engedi.
    Ez miért van? Régebben a patch előtt nem volt ilyen..