4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Speki72
    #571
    Mogyoró találat 100% KOOOO!! :))
  • v150r
    #570
    ja, még két dolog. a sebzésváltozást pedig abban vélem felfedezni, hogy a kezdők, és az alacsonyrangúak ma sokkal több fejest, és sokkal több sebzést okoztak nekem, mint általában. aztán lehet, h ma nem megy annyira a játék.
    másik. eddig előfordult az néha, hogy elmentek a lépéseid hangjai a meccs végéig, ehelyett most időnként MINDEN hang elmegy, aztán visszajön, teljesen össze-vissza.
  • v150r
    #569
    nos. néhány észrevétel. igyekeztem minél több féle fegyvert felvenni, hogy minél teljesebb képet kapjatok, mivel úgy látszik, hogy megint buzeráltak a fegyverek sebzésén, és a pontosságán is.
    az értékek a játékban és a site-on nem változtak a grafikonon belül, de már egy ideje minden patchben változtatnak egyes fegyverek tulajdonságain, és most is ezt vélem felfedezni.
    az ump egészen jól használható most már, 3 lövés tutira pontos. úgy vettem észre, hogy kijavították az l96a1 brutális félrehordását is. a "sztárfegyverekben" ezúttal nem tapasztaltam újdonságot, az m4a1 a scar, és a g36 nem változott. az mp5 szintén kapott egy hangyányival pontosabb célzást, illetve az sr25 mintha jobban rúgna, mint eddig.

    az újdonságokról:
    ugyan nem figyeltem, hogyha tökön lőttek, akkor mennyi hp-m ment le, de tartok tőle, h azonnali halált okoz. mindazonáltal poénos kis cucc, jópofának tartom a mókust is, de talán nem sokat tévedek, ha ezzel arra akarják ösztönözni a játékosok zömét, hogy váltsanak nexoncash-t és vegyenek női karaktert, mert ez gyakorlatilag egy második headshot, ami csak a férfi karakterekre érvényes.
    az új pálya, hát, nem tudom. elég vegyesek az érzelmeim, szerintem túl kicsi lett, és inkább egy szabadtéri death room és junk flea keverék némi campground-al, mint egy teljesen új pálya. mindkét oldalt kegyetlenül be lehet szorítani a kezdőhelyre, kb akkora az egész, mint a brushwood.

    a snow valley-n és egyéb helyeken található lépcsőbeakadós bugot sikerült egy patch alatt kijavítani, de egyéb jelentős hibajavítást nem láttam a játékban.
    egyenlőre ennyi.
  • Cingar
    #568
    mindenki repoltolni fog mindenkit de legalabb lenyugszanak a noobok es nem a fuluket fogjak ragni a marhasagaikkal.parmillio report utan ugyis tojnak majd az egeszre es ha bajod lesz majd mondjak hogy hasznald ezt az ingamereport systemet es szepen lepattintanak.
  • Speki72
    #567
    A game működik!!!
  • v150r
    #566
    van kinevezett admin?
    mert ők tudnak bevenni, de ha nincs, akkor én szívesen kirakom, de ha nem tudjátok elfogadni, akkor értelmetlen.
  • nandorb
    #565
    en vagyok a leader vagyis meg mindig az vagyok de azzal a regemmel nemtudok bejelntkezni :(
  • Titan
    #564
    Detto! Nekem is ez járt a fejemben, főleg, hogy tegnap 2x is volt unbelive-m..:)
  • Speki72
    #563
    Ahogy mondod minden így lesz! Már előre félek!!
  • v150r
    #562
    nos. kering egy notice a játékon belül, h a szervereik haldokolnak, és dolgoznak a megoldáson.
    akkor lettem volna meglepve, ha ez a patch nem okoz valami kritikus hibát a játékban.
    a beígért egy napos fegyverek nem lettek kiosztva, nekem is üres az inboxom, ileltve az in game report úgy néz ki, hogy akár a teljes szobát is reportolhatod, de képet nem csatolhatsz hozzá.
    már látom, hogy ebből az lesz, hogy az összes pistike, akit lelősz 30x, mert egy béna fasz, reportol és sorra fogják bannolni az embereket mindenféle ok és bizonyíték nélkül.
    szal gratulálok ismét.
  • v150r
    #561
    hát ha olyan kapcsolatban vagy a leaderrel, vagy valamelyik adminnal, hogy tudsz a nevükben nyilatkozni, akkor persze, kirakom szívesen
  • Speki72
    #560
    Sajna nálam is ez van. Remélem, javítják. Pár pályán tudtam játszani 10:2 arányban.
  • Titan
    #559
    Ti tudtok játszani? Én nem tudok egy játékhoz se csatlakozni...írja, hogy ingame és ott maradok a chat ablakban..:(
  • nandorb
    #558
    En is birom? Nalam vannak magyarok meg szerbek meg meg azonkivul par europai orszagbol is...
  • v150r
    #557
    arra kérném a topikot látogató magyar klánleadereket, illetve más klánok aktív tagjait, hogy írják meg a hozzájuk való csatlakozás minimum követelményeit (kdr, w/l, kirívó követelmények), és sitecímet (ha van), a leader, vagy az admin nevét, esetleg elérhetőségeiket, illetve egyéb preferenciákat (komoly klán és vannak konkrét tervei, aktív meccsekkel, vagy csak poén szinten működik) és küldjék el azt nekem egy privát üzenetben, vagy akár egy hozzászólás formájában. minden ilyen információ ki fog kerülni a topik fejlécébe egy rendszerezett formában, hogy aki klánt keres, az meg tudja találni a számára ideális közösséget.
  • v150r
    #556
    akkor a gyengébbek kedvéért.
    [] bekerül egy új pálya, a showdown, ami csak eu exklúzív
    [] a pénzért vehető itemek közé bekerül a desert eagle, illetve a tomahawk (ami gyanítom, hogy egy balta lesz), illetve beraknak 5 új supply case-t amiben teljesen véletlenszerűen lesznek cuccok.
    [] a nexoncash-es cuccok közé kerül egy moddolt mp5, illetve néhány másik fegyver is, amiről a patchlog nem tesz említést, illetve néhány plusz item kerül a supply case-ekbe is. "bérelhető" lesz egy új, női skin is, mei. a játékmenetet konrétan nem érintő tárgyak listája is frissül, választhatóvá válik a karakter neme, meg lehet változtatni a célkeresztet, illetve a nemzetiséged zászlaját is.
    [] újdonságok: a nutshot azt jelenti, hogy ha a férfikaraktert tökön lövik, akkor az több sebzést fog bevinni, mint eddig :DD illetve végre játékon belül is lehet majd reportolni.
    [] ezen kívül javítottak hibákat is, illetve a március 29.-én tapasztalható belépési zavarok miatt, kompenzációként kap mindenki egy 1napos fegyvert az inbox-ba.
  • Titan
    #555
    Holnap frissítés lesz!
  • v150r
    #554
    jaja :D
  • rolyx
    #553
    Kössz szépen,sokat segítettél megvan a hiba.
  • Cingar
    #552
    jaja kb 90% luck hogy meg tudod e csinalni vagy sem.eddig mindig az volt hogy ha elertem a fantasticet es ott lenne a lehetoseg akkor hirtelen 3 ember van elottem es a boseg zavaraba belehalok
  • v150r
    #551
    egyébként az unbelievable még várat magára nálam. nem tudom bemákolni, pedig már egy párszor majdnem sikerült :D
  • v150r
    #550
    68 15, az köszi.
    mondjuk már egy ideje nem veszek l96-ot mert nem futja rá :D szal ezek 90%-ban close combat fragek. bár a 20-1 az vicces volt, mert elfogyott az m4a1, aztán a backpackben lévő alap fos is, meg egy scar, meg két g36, egy mp5, meg egy féltáras p90 (abba buktam bele, ugyanis azzal én még egy tehervonatot se tudok eltalálni :D)
  • Cingar
    #549
    http://kep.ivpicture.hu/80576.N.jpg
    vegre az unbelievable is sikerult
    http://kep.ivpicture.hu/80577.N.jpg
  • Speki72
    #548
    Ez aztán szép!!!
    Gratulálok!!
  • Titan
    #547
    Nektek megy az xfire a CA alatt? Én sehogyan se tudom berúgni a játék alatt! :(
  • v150r
    #546


  • Cingar
    #545
    nekem a two towers a favorit^^ eddig online fpsben mindig az lett a kedvenc map amin legeloszor jatszottamm.
  • Lackokoma
    #544
    rolyx a gondodra megoldás hogy be kell állítanod a Eset-be kivételként a CA-t! Nekem is ez volt a bajom és nagy nehezen jöttem rá! ez a menü elvan rejtve valahol de most sajna nem tudom megnézni mert nem használom már de ha nem találod meg akkor megnézhetem de előtte próbálkozz!
  • rolyx
    #543
    Újraraktam,de még mindig azt csinálja....:(
  • rolyx
    #542
    Tűzfalam Eset Smart Security 3.0.669.0
  • rolyx
    #541
    Gépigény megfelel,internet 1Mb-os,Eu-s szeróra regeltem,egy darabig be is engedett,aztán jött ez a dolog.
    Most próbálom ujrarakni,hátha jó lesz...
  • v150r
    #540
    lol ezt nem is ismertem :D
    én tunkolásról tudok :D
  • Optimus Prime
    #539
    Aka sprayeljsz, ahogy egyszer olvastam. XD
    Nekem a kedvencem a két dzsungeles pálya, a Sand Hog, a Junk Flea és a Deathroom csak ha pergős DM-re vágyok. A Cold Seed és a többi kicsit egyhangú.
  • v150r
    #538
    ott legalább van valami skill és nem csak arról szól a játék, hogy veszel egy 50 golyós fegyvert meg egy shotgunt és lősz egyfolytában.
  • Speedstick
    #537
    Jah Cold Seed meg Death Room nekem is tetszik. :) De pl a Two Towers vagy nem is tom mi a neve... Ott beállnak az ablakokba, aztán kempelnek minket spawnhelyen. XD
  • steweee
    #536
    ez a battlefieldhez hasonló játék ? jobb rosszabb?
  • Optimus Prime
    #535
    Tűzfal program?
  • nandorb
    #534
    Nexon ID: az amivel fogsz belepni a jateban
    a Forum ID: amivel a forumba lepsz be
    Secyrity question: pl. where are you born?(hol szulettel?)
    Adresahoz tehetsz fake-t is...nemfogjak ellenorizni
  • erieskrisz
    #533
    Ezeket nem értem:NEXON Europe ID Forum ID Security Question Your Answer ill adreshez be kell irni a teljes cimet
  • erieskrisz
    #532
    S