4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • PosSe PenGe
    #611
    csak azért nem lett több fragem mert chatelnem is kellett közbe hogy nem cheatelek mert reportolni akartak... xp gp t majd otthon megnézem a screenshoton . mi a neve játékban az osztálytársadnak?
  • v150r
    #610
    mit akarsz, ez nagyon jó eredmény :D ha arányokat nézünk, akkor még jobb is vagy, mint osztálytársam. neki 92 35 lett :D
    azt lehet tudni, h circa hány xp-t és gp-t kapsz ilyenkor?
  • PosSe PenGe
    #609

    első képfeltöltésem remélem sikerül...
    tudom nem nagy szám de azért felrakom...88/27es stattal végeztem zászlót le se sz..tam
  • f2d
    #608
    Tényleg, azért nem tudom, mert olyan magasságokig még soha nem jutottam el.
  • v150r
    #607
    ultra után fantastic van :P
    amúgy kis lépésekben elérsz mindent. egy idő után, már nem lesz gond egy ultra összehozása sem.
  • f2d
    #606
    Na megvan a harmadik Ultrám, -viszont ez most nem örömhír- ha nem fogy el a lőszerem, akkor meglett volna az első unbelievable-m.
  • nandorb
    #605
    hehe,mink a multkor veszekedtunk vmi. faszokkal klan match utan lattom siman hogy csalnak kimentunk nem folytatuk es erre elkuldtuk oket hogy mien fasz cheater noo3-ok tudod a dumat ok meg lealtak es osztottuk egymasnak...a vegen mink leptunk le...
  • v150r
    #604
    a hungarian leons tagjai lecsítereztek ma. a változatosság kedvéért. de meglepődtek, amikor meguntam és elküldtem őket a jó k*rva anyjukba. nem számítottak arra, hogy egy nem magyar nevű player magyarul fog nekik válaszolni :D
  • f2d
    #603
    Akkor erről jól lemaradtam.
  • v150r
    #602
    9ig 30%-os xp és gp event van
  • f2d
    #601
    Grat! Nekem eddig két Ultrám van, de valahogy a patch óta képtelen vagyok konstruktívan játszani, csak rombolom a statisztikámat.
  • v150r
    #600
    végre meglett az első unbelievable-m :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • v150r
    #599
    amúgy nem olyan súlyos az az összeg szerintem, főleg akkor nem, ha többen vagytok rá és elosztjátok magatok között, mert akkor fejenként pár euró csak. a fennmaradó részből meg vehetsz bármit magadnak.
  • f2d
    #598
    Köszi, időközben már én is rájöttem, ezért maradunk kopaszon. Mi elsősorban a játék ingyenes részét próbáljuk meg kiélvezni, így nem törünk semmiféle rekordra, még egy színes logóra sem.
  • v150r
    #597
    úgy tudsz, ha váltasz nexoncash-t és megveszed a klánnak a clan emblem névre hallgató itemet. ha választottatok avatart (gondolom van egy elég nagy képbázisuk hozzá), akkor azt azt hiszem, h azonnal rá is rakja az uniformra.
    a cucc 11,900 nx-be kerül, amihez 20.000 nx-et kell váltani, és ez (paypallal fizetve) 20 eurótokba kerül.
  • nandorb
    #596
    Na atlepte a klanunk az elso szintet...
  • f2d
    #595
    Létre hoztam egy klánt, ehhez pl hogyan tudok logót feltenni? Valamint az egyenruhára miféleképpen tudom felvarázsolni a klánjelvényt?
  • v150r
    #594
    higgy amit akarsz.
  • nandorb
    #593
    nemtudok bizonyitani de te sem tudsz bizonyitani szal...ugyanaz
  • v150r
    #592
    biztosíthatlak, hogy a rise againstben egy darab cheater sincs, aki volt, az ki lett baszva a francba. kérlek, ne állj be azok közé, akik azonnal csalást emlegetnek, ha kikapnak.

    mondjuk engem is lecsitereztél, szal teljesen mindegy :D
  • f2d
    #591
    Ez a piszkos "nyúl" típus keseríti mostanában az életemet.
  • f2d
    #590
    Nálam ez úgy jelentkezik, hogy elsőre kiszúrom a palit, beugrok fedezékbe, persze ezt késve nyílt terepen észreveszi, de nem menekül, hanem bele enged egy sorozatot a falba és én pedig kifingok. Ez nem biztos, hogy a lag miatt van.
  • v150r
    #589
    a falon át lövés az utóbbi patch óta vált rendszeressé, kicsit lagol a szerverük, vagy nem tudom, de sokszor előfordul, hogy már több másodperce nem voltam azon a helyen, de mégis meghalok.
  • v150r
    #588
    untam magam:

    az online gamer:
    cs-n, army-n, cod-on és battlefield-en nevelkedett, általában a fiatal korosztályhoz tartozó játékos. kedvenc játékaiban hallott erről a gammáról, és azon nyomban regisztrált, hogy bizonyíthassa, hogy az ő képességei felülmúlják mindenki másét. meg is veszi a legdrágább, vagy a legjobban kinéző fegyvert és meglepődve tapasztalja, hogy vannak nála jobbak, de ezt nem hajlandó beismerni. ezután, mivel az első 10 meccsben a lista legalján végez, minden egyes halálakor vadul noobozni és csiterezni kezd.

    az örök taktikus:
    példaképe sam fisher, és minden játékban, amivel játszik, az ő képességeit igyekszik lemásolni. fegyvert nem vesz, nem is vált, egy tárral képes lejátszani egy kört. takarékoskodik, biztosra megy. fülessel játszik, teljes sötétségben, és a legkisebb zörejre is azonnal a legközelebbi fedezék felé vonul. éberen figyeli a spawn pontokról elinduló embereket, és kiválasztja azt az egyet, amelyik a legjobban leszakad a csapatból, és azt saját prédájának tekinti. általában pont ez okozza a vesztét, mivel ezzel az akcióval magára vonja a többi player figyelmét, majd fülét-farkát behúzva elmenekül(ne).

    a rambo:
    mindenféle taktikusságot és ésszerűséget nélkülözve folyamatosan rongyol befelé, általában olyan fegyvert választ, amiben jó sok golyó van, hogy minél kevesebbszer kelljen tárat cserélni. ha egy módja van rá, akkor rögtön kettőt is vesz. értelmes eredményt soha nem képes elérni, csak hátráltatja a csapattársait. mindezek ellenére, egy-egy húzósabbnak kinéző ellenséges haderő láttán egy időre félrevonul, és a legjobb érzékkel, mindig pont úgy tud beállni a játékosok mellé/mögé, hogy azok ne tudjanak elfutni egy esetleges gránát elől.

    a gazdag:
    szerencsétlen tizenéves abba a fals hitbe ringatja magát, hogy mivel az eddigi ingyenes játékaiban mindig ő lehetett a sztár, ha költött rá, itt sem lehet másként. ezért apucihoz és anyucihoz fordul, akik szívesen áldoznak az ő kincsüknek az új játékára, hisz annyira szeretné. miután egy évre elegendő pénzt váltott be nexoncash-re, és mindenből vett egy egy hónapos fegyvert, teljes felszerelésben, általában napszemüveggel és nagyobb hátizsákkal felszerelkezve indul el. ezekkel együtt magához vesz egy rakétavetőt is, egy kisebb hatásfokú, de annál nagyobb tárkapacitású mesterlövészpuskát, illetve egy shotgunt, majd amikor elejti első áldozatát, már meghalt 20-szor.

    a modder:
    mivel a számítógépe is a szivárvány összes lehetséges színében villog másodpercenként kétszázszor, illetve a folyékony nitrogénnel hűtött processzorát naponta leteszteli a doom 1-el, ezért a játékon belül is minden létező módosítást rápakol az alap fegyverére, de érdekes módon, sosem elég jó neki. vagy a tár túl nagy, vagy a sebzése túl kicsi, vagy zavarja az életerő-mutató. tovább próbálkozik, majd rájön, hogy ez nem neki való, és kezd egy új karaktert.

    az igazságosztó:
    saját maga nem rendelkezik semmiféle különlegességgel, teljesen átlagos player, ám ha úgy véli, hogy igazságtalanul bántak vele, képes az egész szobát is reportolni, illetve mindenkit ki akar bannolni, aki lelövi.

    a mesterlövész:
    kedvenc filmjei közé tartozik a "mesterlövész" és minden hasonló nevű más alkotás. már gyerekkorában is lövöldözött a fatertól kapott légpuskával az erkélyről, igaz, akkor még csak galambokra, de néha megpróbálkozott egy-egy gesztenyével is. a játékban minden létező magaslati helyre felmászik, és onnan lövöldöz. amikor félrelő, akkor üvöltve írja a csetbe, hogy cheater.

    az árokásó:
    kedvenc időtöltése a zetor vezetése mellett a krumpliültetés, ezért a játékban is igyekszik ehhez tartani magát. minden létező sarkot jól megnéz, majd az ideális hely kiválasztása után, a guggolás gomb cellux-al való leragasztásával vár. legjobb taktikája, hogy mindenkit hátbalő.
    fejlettebb változata már képes arra, hogy egy-egy kudarc után átvonuljon egy másik sarokba.

    a noob:
    kedvenc időtöltése a fraglista tetején álló emberek kritizálása és lecsíterezése. sohasem zavarja, ha a csapata miatta veszít, hisz ő mindenki felett áll. az sem hozza különösebben lázba, ha egyetlen pontot sem szerez egy meccs alatt. ő az isten, még akkor is, ha közvetlen közelről lövik le. mindezek ellenére állandóan klánt keres, és azonnal a legjobbak közé akar belépni.

    a progamer:
    állítása szerint számtalan versenyen ért el első helyezést különböző játékokban, és a csetben előszeretettel használja a pwned, az ownage és a fuck bitch fuck fuck szavakat. rendszerint az átlagon felül teljesít, és mérhetetlenül lenéz mindenki mást, aki nem hajlandó őt követni. szándékában áll minden létező online és offline versenyre nevezni, és a játékban ha akár egy klánmeccset is veszít, feloszlatja azt, majd kezd egy újat.

    a fanatikus:
    élete a combat arms, csak és kizárólag ezzel tölti az idejét. beregisztrál az összes külföldi és hazai fórumra és aktívan kinyilatkoztatja a véleményét, még akkor is, ha ő maga is tudja, hogy ferdít. amikor éppen nem informálódik, akkor játszik. a tájékozottsága miatt általában jobb játékos az átlagnál, mégis képes berohanni 3 ellenséges player közé, mert ő a jobb. minden pályát pixelről-pixelre kielemez, de ezt az információt csak részben tudja feldolgozni, ezért mindig a lehető legnyíltabb terület felé veszi az irányt.

    a programozó:
    noha még soha nem játszott semmiféle játékkal, hisz élete a programozás, amolyan igazi otthonülős fajta. a haverjai unszolására kezd el játszani, és mivel tetszik neki a grafikája és a komplexitása, hamar pénzt is fektet bele. ám hamar rájön, hogy ő ennél jobbat is tud írni, fogja a haverjait és egy új ememo efpées fejlesztésébe kezd.

    a szerencsés:
    saját elmondása szerint csak poénból játszik, ezért nem is költ a játékra, sőt, még a játékpénzt sem költi el. amikor szintet lép, és megkapja az érte járó pénzösszeget, azt hiszi, hogy ajándékba kapta. hiányzik az eszköztárából a célzás, a taktika és a csapatmunka képessége. minden egyes lövése fejes, de ha a kezdőhelyén elé kerülsz, akkor sem veszi észre a különbséget személyed és a csapattársai között.

    az igazi játékos:
    mérlegeli az erőviszonyokat az első pár körben, és igyekszik az adott csapat ellen egy olyan taktikát kidolgozni, amivel sarokba lehet őket szorítani. hamar csatlakoznak hozzá a bajtársai, és ezzel behozhatatlan előnyre tesznek szert. jó csapatjátékos, és általában egy, maximum két fegyvert használ, de azt állandóan. nem kísérletezik, biztosra megy. másik alfaja, egy neccesebb helyzetben átveszi az almighty god szerepét, és kinevezi magát parancsnoknak, amikor is egy sarokba bújva osztja az észt, hogy ki mit csináljon. ennél a fajtánál az sem ritka, hogy a fanatikushoz hasonlóan, az egész életét a játék előtt tölti.

    a gyüjtő:
    amíg van pénze, minden neki tetsző fegyvert kipróbál 1 napra, ám amikor elfogy, akkor a hiányzó darabokat a pályán szedi össze. a játék igazából nem is érdekli, csak a fegyverek megszerzésével járó trófeák érdeklik.

    a vezető:
    hamar rátalál az oldalon lévő klánranglistára, majd konstatálja, hogy neki is kell egy ilyen. elkezdi meghívni a játékba a 200 fős msn listáján szereplő összes embert, és klánt alapít a közülük regisztráló 10-ből. a klánjának frappáns nevet választ, általában a nickje az első szótag a klán nevében. a játék mindaddig működik, amíg el nem kezdi számon kérni a barátain, hogy miért kapnak ki rendszeresen. mindig más a hibás, ő maga sohasem. a morál javítása érdekében mindenkit meghív egy egy zacskó gumicukorra, de megszabja, hogy mindenki csak egyet vehet. a matek korrepetálás utáni szünetekben mindig megbeszélik a következő stratégiát, de az valakinek a hibájából soha nem sikerül tartani. egy idő után megunják, és egymást lövöldözik egy jelszóval védett szobában, majd szépen lassan mindenki otthagyja a játékot.

    a nyúl:
    kedvenc fegyvere a shotgun, és előszeretettel nyomogatja a space gombot. a tapasztalatlanabb játékosok nem tudnak vele mit kezdeni. de, ha szembekerül egy tapasztaltabb játékossal, és nem tudja eltalálni, vagy éppenséggel beleugrik a golyók útjába, autoaim-et kiáltozva elhagyja a játékot.
  • nandorb
    #587
    heh veszel VIP hackot aminek az elofizetese:100euro havi elofizetest kell fizetni...de akkor minden patch utan kapsz updatet-ot allitolag de ezt az okos cheaterek letagadjak...
  • f2d
    #586
    Na ezek jól megszívattak.

    Egyébként csalni hogy lehet ebben a játékban? Tegnap egy ürge rendesen felidegesített, 3szor eltaláltam L96-ossal és a dög utána röhögve lelőtt egy lövéssel a G36-osával és ez többször is előfordult. Ja meg a falon át lelövésnek is szoktam még örülni, utóbbi napokban jellemző.
  • nandorb
    #585
    lol,tegnap majdnem egesz nap CW-ztunk
    A rise against -ben gondolom nem olyanok vannak akik nem csalnal hanem vip hackolosok.
    Akkor jaccotunk ilyenek ellen:
    ez 1ik jatekosuk:
    Meg 1nap a patch kiadasa utana:
    Volt 11.000GP es koltekeztem box-okat:
  • f2d
    #584
    Most má tudok klánt csinálni. Gyüssz klán tagnak? Nincs semmi kitétel, ez kimondottan vérpista gyűjtőhely lesz. Fel vesszük még a Szurkot meg pjocót is, ők igazi vérpisták.
  • f2d
    #583
    Na ezt mondhatnám én is.
  • Vér Istvánka
    #582
    temeg addela házat válság közepin
  • Vér Istvánka
    #581
    thx!
  • v150r
    #580
    aki balkezes, annak nehéz.
  • f2d
    #579
    Tanújjá meg wsad-zni!
  • v150r
    #578
    át lehet, csak ez egyelőre a játék egyik nagy hiányossága. ha valamelyik configfájlba beleírod az ascii kódját a két nyílnak, akkor menni fog. most nem találom azt a fórumpostot, ahova ez le volt írva, de majd havert megkérdezem, ha online lesz.
  • Vér Istvánka
    #577
    jójezajáték, de mé nem lehet a jobb bal mozgást a jobb bal nyílra konfigurálni?

    ezzel jól megszopatnak, mert én nem tudok wsad-vel rendesen játszani
  • f2d
    #576
    Köszi, látom, hogy igazából ezzel nem is kell foglalkozni. Inkább nyomulok tovább.
    Egész jó gamma ez. Az már valami, hogy egy hét alatt nem untam meg.
  • v150r
    #575
    ha elolvastad volna a magyar nyelvű segítség alatt lévő kis leírást, akkor azt tudnád, amit lehet
    "a játék rendszere egyébként nagyon egyszerű. minden lejátszott meccs után kapsz xp-t és gp-t [utóbbi a pénzt jelképezi]. ugyan arra nem jöttem rá pontosan, hogy hogyan is számolja a pontokat, de az biztos, hogy mind a fragek, mind pedig a halálok száma is beleszámít, igaz, nem olyan fajsúlyosan. ezen kívül figyeli azt is, hogy hanyadik helyen állsz a végeredményben, illetve, hogy a te csapatod nyert, avagy sem. fontos még megemlíteni, hogy 6 szintig számolja és jutalmazza a sorozatos öléseidet. egyszerűbben: double kill, ultra kill, unbelievable, satöbbi."

    az xp egyébként arra jó, hogyha, eléred a 100%--ot, akkor szintet lépsz, ugyanúgy, mint más mmo-ban, és minden szint után új rangot és pénzt kapsz.
  • f2d
    #574
    Már egy hete játszok a játékkal, de nem jöttem rá igazából, hogy mi alapján nő levele-em és GP-m. Van amikor hótt béna vagyok és kb kétszer annyi level %-ot kapok mint amikor viszonylag jó K/D-t érek el. A GP meg teljesen random, vagy legalább is nekem úgy tűnik.
    Az EXP egyáltalán mire jó?

    Ja és a RattleSnake az igazán jó pálya, csak kár, hogy nem népszerű.
  • v150r
    #573
    akkor nem csak én láttam így :D
  • Titan
    #572
    A mai tapasztalatom az, hogy a patch miatt rengetegen fent voltak és szinte ellepték az összes pályát a hihetetlenül gyorsan sréfelő emberek akik hirtelen megjelennek és végig pattogva hülyére lőnek mindenkit...
    2 óra játék után inkább filmet nézek...