4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • v150r
    #652
    ilyenkor ki kell lépni, és a klán nevét be kell postolni a fórumba a blacklist topicba
  • J0ker
    #651
    Tagfelvétel követelmények:
    exp min: 70000

    ezt akkor se értem igazán^^
  • PosSe PenGe
    #650
    waroztunk rattlesnaken S&D modban egy láma klán ellen 2:0 ra vezettünk védő oldalon mindenki élt tőlünk mindeki más helyen erre kb 1 ezred sec alatt egyszerre ölt meg mind a 4 emberünket az egyik emberük . gondolom bekapcsolt valamit 1 körig, utána védő oldalt simán hozták és így kikaptunk 4:2re .de azt az 1 kört tuti csalták . én nem szoktam alaptalanul cheaterezni senkit de ez nagyon fura volt. klánnévre már nem emléxem majd holnap visszanézem...
  • v150r
    #649
    klán level az más egy picit. ha jól tudom, összesen 4 level van. minden klánszinten újabb tagokat lehet felvenni, illetve egyel több admin lehet. azt hiszem.
  • J0ker
    #648
    Köszi, még valamiben segítenél?:D Asszem rosszul értelmezem de mi az a level 2?:D és annak hogy lehet 70 000 xpje?:D (assassin klanrol beszélek:D)

    nekem van vagy 1500, v nem tudom mennyi, pedig elvileg 3-as vagyok:D 1 csík a jelzésem:D
  • v150r
    #647
    a fenti két link alatti textekből válogathatsz :D
    1-es kdr kezdetnek jó, hajrá ;)
  • J0ker
    #646
    Sziasztok!
    Most kezdtem el a játékot 2 napja, egyelőre stabil 1-es K/D rációval:D
    Stabil magyar klant keresek jó közösséggel és honlappal lehetőleg :)

    msn: [email protected]
  • v150r
    #645
    töröltem, ez nem az a topic ahol ezt eltűröm.
    de egyébként jellemző, hogy még az alap adatait sem meri felvállalni. aki képtelen tisztességesen játszani, az ne játsszon. az meg különösen nem kibúvó, hogy más is használja, ennyi erővel sorozatgyilkosnak lenni jó dolog, mert más is csinálja...
    nem értem, hogy miért jó az neked, ha veled együtt magaddal rántasz még néhány idiótát, és aztán majd azon mehet a verseny, hogy ki tud jobban csalni.
    azt is biztosra veszem, hogy még egy agyonhekkelt klienssel sem lehetsz ellenfél.
  • Titan
    #644
    Tán nem kéne! Inkább olyat tegyél fel ami megmutatja, hogy ki használ ilyeneket!
  • v150r
    #642
    akkor nincs ötletem.
  • frango
    #641
    Nem a nettel nincs gond.(2Mbit simán elég neki)Sok ember irkálja, hogy lagol. Néztem a külföldi forumokon, hogy irnak "megoldásokat". Persze egyik sem jo. Nem ugy lagol mint általában az online FPSek! Olyan mintha csontig be lennének spurizva az emberek. Rángatozik meg olyan hulyen ugral a kep. Én valami grafikai bugra gyanakszok...
  • Titan
    #640
    Ha mindenki teleportál akkor lag, ha csak pár vagy 1 ember, akkor az nem az...
  • v150r
    #639
    ha nem olyan gyors a neted, akkor kapcsolj ki minden olyan cuccot játék közben, ami egy picit is eszi a sávszélt (msn, ffox, ie, torrent, stb)
    ha meg jó, akkor nemtom, h mitől van, nekem abszolút nem lagol. egy nap egyszer meg-megugrik de nincs vele bajom.

  • frango
    #638
    Hi
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a lagal lehet valamit csinálni? Nagyon idegesito hogy teleportálgatnak az emberkék. Be kell valamit állítani vagy kell valami spec driver hozzá?(arra nem is merek gondolni, hogy alapbol ilyen a játék) Egyébként fun gamma, és végtelenül egyszerü...
    Előre is kösz a válaszokat.(remélem lesznek:)
  • v150r
    #637
    4 meccset játszottam ma eddig, de egy hétre elég volt.
    alacsonyszintű kis noobok lőttek halomra a fizetős cuccaikkal, minden kib*szott sarokból. annyira utálom ezt, szétb*sszák a nehezen összekapirgált kdr-emet.
  • v150r
    #636
    na ja. de mondjuk két darab 2-3 kilós fegyverrel, meg páncéllal és lőszerrel könnyen kitörheti a bokáját, főleg, ha még a sisak el is takarja a látómezejének egy részét :D
  • Optimus Prime
    #635
    Hát igen, nem kell olyan gyorsan sprintelni stressz helyzetben lévő katonának a lépcsőn, mert szívrohamot kap.
  • f2d
    #634
    Akik nem pár hete játszanak a játékkal tudják hova kell helyezkedni, és ezt az előnyüket ki is használják.
  • gsg16
    #633
    Üdv!pár hete találtam rá erre a gyöngyszemre,de már is tele a tököm a sok cheaterrel!anno ezért hagytam abba a BF2-őt is.az olyasmi jelenségekre gondolok,mint pl hogy a sarkon befordulok,és azonnal fejen lő az ott gugoló,és várakozó ellenfél,vagy pl a junk flea pályán benne gugol a köcsög a páncélozott harcjárműbe,aminek én max a tetejére tudok rá állni,és aminek a kerekei között lövöldöz ki,és nem lehet agyon sem lőni.nem igaz,hogy minden ilyen online játékot szét kell kúrnia a sok gyíkarc kispöcsnek,akik csak és kizárólag csalás útján tudnak érvényesülni az életben,és ebben a játékban.
  • v150r
    #632
    az már a betaban is volt. nem kell sprintelni a lépcsőn, és ennyi ;)
  • f2d
    #631
    HSDPA-val szenvedek. Elméletileg 7,2-es, de a feltöltése csak 384-es, akkor ez lesz itt a baj. A patch előtt nem volt vele gond. Ehhez kár volt a fejlesztőknek hozzá nyúlni.
  • PosSe PenGe
    #630
    nekem rendszeresen szokott olyan lenni hogy sprintelek pl lépcsőn vagy egyéb helyeken és váratlanul meghalok pedig nem is lőttek rám meg semmi...
  • v150r
    #629
    ha olyat tapasztalsz, hogy lövöd távolról és rád se fordul, akkor gyorsan válts át pisztolyra, vagy másodlagosra, mert a játék nem adja át a szervernek azokat az információkat, ami alapján sebzel valakit. ha váltasz, és vissza, akkor "megoldódik" a probléma. sajnos nem figyelnek oda, hogy mit buzerálnak a saját játékukban, és ezért állandóan 1 hiba helyére 3 másikat raknak. már várom azt, hogy mikor lesz olyan hiba, hogyha zoomolok, akkor instant meghalok :DDD
  • PosSe PenGe
    #628
    igazából ami fontos szerintem csak a feltöltésed sebessége mert játék közbe a le/fel töltés csak pár kilobyte... közel nem használod ki a sávszélességed kapacitását még szerintem a közepes vagy kisebb adslnél se... ami még lényeges hogy milyen messze vagy a szervertől és mennyi a pinged ... mondjuk ez az egyetlen játék amiben nincs feltüntetve mennyi a pinged
  • Titan
    #627
    Nem is tudom...30/30 Mb-tes netem van és néha látok furcsa dolgokat...
    Pl. volt olyan, hogy a tag mögé lopóztam és egy teljes tárat (50 töltény) beleeresztettem a hátába közvetlen közelről, megfordult és csodálkozó arcomba beleeresztett egy sorozatot..:(
  • nandorb
    #626
    allitolag 6mbites nettel mar nem laggol az egyik a klanbol olyannal jatszik es siman megy...
  • f2d
    #625
    A patch óta nálam is folyamatosan laggol, a hangra nincs panasz.
  • v150r
    #624
    a patch utáni első játékban nekem is volt olyan, h el-elment a hang a showdownon, de azóta nem tapasztaltam ilyet
  • Optimus Prime
    #623
    Csak nálam vacakol a játék? Az új Showdown pályán nincs hang, és a többi pálya is laggol vagy inkább leesett Crysis szintűre az FPS. :S
  • v150r
    #622
    köszi :)
    mondjuk ahhoz nagyon hülyének kell lenni, hogy pénzért vegyen valaki egy férfikaraktert, amikor a női merc-eket nehezebb eltalálni és még nutshotjuk sincs.
    de hülyék vannak.
  • f2d
    #621
    Ennyi van a hivatalos oldalon:

    http://kephost.com/images/758_capture_22042009_221753.jpg
  • v150r
    #620
    na, csak túléltem a mai napot, és a levelup is meglett. most egy pár napig nem akarok ca-t látni.
    egyébként meg kering valami olyasmi, h lesz holnap egy kis black market és gp item frissítés, de mivel kevésbé jön be a site, ezért nem tudom leellenőrizni :)
  • v150r
    #619
    nem parás, talán egy, vagy két vizsga az, ami húzósabb lesz, de azért mégiscsak 5 vizsgáról beszélünk :D
  • f2d
    #618
    Jól nyomod. A vizsgaidőszak a legjobb játszani, anno én is mindig akkor töltöttem legtöbbet a számítógép előtt, na persze játékkal.
  • v150r
    #617
    úgy volt, h ma level up lesz, de már megcsináltam 16 %-ot és 5,5 hiányzik, de ahhoz már nincs idegzetem. holnap 5 vizsgám lesz, szal asszem ráér ez holnap délután is
    az a 16% az kb 40 meccs :D
  • v150r
    #616
  • f2d
    #615
    Azt a kis barna jelet nem érted? Az ennyit jelent: Ágasfán alvó népi tejtartó cserép edény.
  • Speki72
    #614
    Drága Testvirem!

    Nagyon örülnék neki ha magyarul beszélnél! Egy hortobágyi paraszt legéiny kérése!
    Gondolom érted!!?
  • f2d
    #613
    Múltkor S&D-ben 1:4-ről 5:4-re fordítottunk és ahogy illik ki is zártak e miatt, pusztán csak irigységből. Tegnap a PenGe-nél jóval gyöngébb produkcióért is kibasztak (18:2). Mondjuk e miatt fordult a végeredmény, mert a vesztes oldalhoz szálltam be. Ja és játékközben folyamatosan núboltak, hakkoltak, meg nájszcsíteltek.

    Ennek nagyon szoktam örülni, hogy teli vannak a szerverek irigy kis -ökkel. Mondjuk nem sok netes játékkal játszottam eddig és nem tudom, hogy e körökben igazából mi a szokás. Régebben OFP-ztem és ArmA-ztam, de ott ilyennek nyoma sem volt.
  • v150r
    #612
    szgyf_mt