4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • v150r
    #692
    kb januárban lett teljesen open
  • TaRka0107
    #691
    Hey all !! Ez a játék mikor jelent meg?:D
  • f2d
    #690
    Szép dibolás.
  • Titan
    #689
    Köszönöm az építő hozzászólásodat, de talán neked kéne elolvasnod megint és megérteni a felháborodásom lényegét!
    A "Ja meg ha..." kezdetű mondatod "hatalmas" bölcsességre vall! Igaz, hogy áll és okoskodó, de valóban egy lehetséges megoldás! Bár a dolgon egyáltalán nem változtat és inkább legalizálja és elfogadja a dolgot!
  • v150r
    #688
    valamelyik nap volt egy arc (asszem pont aznap, amikor jrtam ,hogy nem lehet játszani, mert tele van a szerver csiterekkel) rattlesnake 3v3 140kill kb 20-an kimentek az alfáról, ő végig maradt. kicsit lerontottam a kdr-jét szegénynek :D
  • frango
    #687
    Ha elolvasod a hozzászolásodat Te is pontosan azt csinálod!:)Csitterezel haxorozol:)Ne várd el akkor másoktol, hogy ne tegyék ugyanezt...
    Ja meg ha azon gondolkozol, hogy te is csalsz azt kibaszol másokkal akkor már szerintem inkább nyomj egy uninstallt... (ha ellenzed ne süllyedj le a szintre)
  • f2d
    #686
    Nem mindenki ilyen . Tegnap egyedül voltam három ellen CtF-ben és bemutatkozásra csináltam gyorsan egy multikillt (ugye 3 ellen jobbat nem lehet). De nem álltak le egyből núboskodni, hanem taktikát váltottak és rendesen legyaptak. Viszont még így is sokkal jobb volt játszani mint csalók ellen.
  • f2d
    #685
    Én az ilyenen már nem szoktam felakadni, mert ha ezeket szűrném, akkor semelyik pályán/szerveren nem tudnék játszani. Azt el kell fogadni, hogy egy ingyenes játék ilyen, akinek nem tetszik az mehet fizetősre, azt egy kicsit komolyabban veszik a felhasználok. (Én is gondolkodom, hogy visszatérek ArmA-zgatni.)
  • nandorb
    #684
    Ha raersz jatsz ezzel a szemelyel 1vs1-est:Mituska
  • Titan
    #683
    Na, skacok!
    Az jó tetves anyjukat a sok tetves kis taknyos cheater köcsögnek! Egyeszerűen nem igaz, hogy nem tudok olyan szobába bemenni, ahol vagy ne lőjjenek le 1 lövésből, vagy ne jelenjenek meg a semmiből emberek, vagy ne hipersebességgel rohanjanak végig a pályán... vagy ha véletlen beesik egy multikill, akkor ne cheaterezennek le, ne haxorozzanak le, le vagy ne noobozzanak le...
    Ha szóváteszed, hogy a klántag csal, akkor kickkelnek, ha ügyes vagy, akkor reportolnak...
    Komolyan azon gondolkodom, hogy felteszek valami okosságot és rámászok egy-két klánra, ha banolnak csinálok új karaktert és így tovább...
    Én elhiszem, hogy egy ingyenes játéknál ez megszokott dolog, de ez azért mégiscsak durva...
    Az ember nem tud kikapcsolódni, szórakozni egy tetves játékkal, mert az ágybavizelő kis pöcsök tönkrevágják az egészet, mert nem tudnak máshol kibontakozni és úgy gondolják, hogy a csalás általi előnyökkel többnek érzik magukat és eme hamis sikert valóságnak könyvelik el...
  • v150r
    #682
    elvileg a fémek kivételével mindenen át lehet lőni, a csövekről is van bizonyos mértékű mandineres találat, de az viszont tény, hogy az utolsó patch óta "visszahúz" a falhoz a ping vagy a lag és emiatt vannak "érdekes" killek. amúgy azért léptem ki délután, mert egyszer még oké, hogy lelő, bug volt. na de hogy egymás után háromszor lövök bele 2-2 tárat és nem hal meg, az kicsit sok volt nekem is. arról nem is beszélve, hogy az a meccs ami 0-3-al kezdődik, már nem lehet túl jó.
  • f2d
    #681
    Ma rájöttem, hogy a falon át lövés nem is cheat, hanem bug. Én is lőttem le ma így mandrót. Láttam, hogy hova bújik és a falba egy sorozat, számolta is nekem a pontot. Azért az gigalol, hogy a falon átlehet lőni, egyes hálókon, korlátokon pedig nem.
  • frango
    #680
    Ha esetleg tud valaki megoldást az emberkék lagolására, akkor azt még mindig várom, mert eddig nem jutottam semmire...
  • v150r
    #679
    :D
    nem olyan ritka pillanat az az életemben :D
  • f2d
    #678
    Ma én is jó sz@r voltam, pedig a tegnap bekaszált zsetonból felfegyverkeztem.

    v150r! Ma láttalak az egyik pályán, éppen akkor téged núboztak.
  • v150r
    #677
    igen, van egy olyan bug, de rangfüggetlen. fegyvert kell váltani olyankor és aztán megjavul, de ma ez se segített, mintha spy huntos hp-val rohangáltak volna egyesek.
  • nandorb
    #676
    a patch utan nemtom eszre-e vetted de a kisssebb rangu konyeden leszed...te meg ot loheted
  • v150r
    #675
    tegnap is voltak már érdekes dolgok, de ma 8 meccsből 8ból léptem ki, mert minden kis köcsög hack-el játszott. lőhettem beléjük a tárakat fegyvereket váltogatva, lőhettem nekik headshotokat és a tegnap emlegetett kiírás után vígan lelőttek, szóval A F*SZOM EBBE A K*RVA JÁTÉKBA
  • Titan
    #674
    Én is P90-essel nyomok, és sikerült 1x az unbelive is..:) Persze, állandóan jön a haxor, lagger, noob...tényleg jó lenne már ha a kis taknyok inkább a testüket fedeznék fel...
  • nandorb
    #673
    omg... tegnap megcsinaltam P90-essel az elso fantasticot
  • v150r
    #672
    pár napja volt az, hogy az egyik srácot megvádolták hackeléssel, kirúgták, mondtam neki, hogy te láma szar és kiraktak engem is :D
  • f2d
    #671
    Jó lesz.
  • Titan
    #670
    Kész vagyok a törököktől...A turki klán vagy mi a nevük...tegnap ctf-eztünk, persze ők voltak az egyik oldalon és mi publik playerek a másikon...
    Ez a shotgunospattogóshighspeed technikájuktól teljesen lehidalok! Persze volt köztük moderátori ranggal ellátott ember és így senki nem mert ugatni...ha véletlen megtette...kick...beszarok...
    Engem csak lehaxoroztak, mert véletlen csináltam egy fantastikot...pff
  • v150r
    #669
    LOL
  • PosSe PenGe
    #668
    pump jack ctf 8v8
  • PosSe PenGe
    #667
    amúgy nem laggolt
  • PosSe PenGe
    #666
    nekem is laggolt ma itt az eredménye: [IMG][/IMG]
  • v150r
    #665
    na, valami ilyesmi lesz
    igyekszem ugyanolyanra megcsinálni, mint ami a hivatalos site-on van :)
  • v150r
    #664
    ahhahahahaha :D
    amúgy nekem is lagolt ma
  • PosSe PenGe
    #663
    2 cheter csapat között az nyer akinek jobb programozói háttere van
    amúgymeg nem tudom...
  • J0ker
    #662
    f2d, nekem is laggolt, csipával pedig elég gáz, hogy egy színtiszta headshot el se találja, mire visszalaggolog pedig már lelő egy maki:D
  • f2d
    #661
    Ma elég sokat játszottam a játékkal, mert elakartam érni a Staff Sergeant III-at. Na ez meg is lett. Nem tudom miért, de délután nagyon laggolt a játék. Ez lehet, hogy az én netem miatt van, de többen is panaszkodtak játékközben. Remélem ez nem válik rendszeressé.
    Ma találkoztam a legjobb cheat-tel. Fejbe lövöm a palit -ki is írja, hogy head shut- és semmi baja sem lesz, röhögve lelő.
  • v150r
    #660
    pfff...
    gondoltam, h leszedem a site-ról a menü swf-jét, visszafejtem és átalakítom a fórumnak, de ezek olyan krva komplikáltan oldották meg az egészet, hogy kb lehetetlen rekonstruálni, de majd megnézem, hogy mit tehetek.
    180 ezer layerben, a saját tárhelyükre össze-vissza hivatkozva töltik be a képeket és a szövegeket a flash fájlba, és nem lehet csak úgy átírni a forrást, mert lerövidítették és változókhoz kötötték az elérését, és ha kiszedem, hogy átírjam, akkor kb hamarabb lenne meg, ha nulláról építem fel
  • f2d
    #659
    Nem is rád mondtam. 70.000 exp = Sergeant First Class III
  • v150r
    #658
    ezt velük kell lebeszélned, nem vagyok tagja egyik magyar klánnak sem, csak a rise againstnek, ami internacionális, szóval nem tudok hozzátenni semmit. kiraktam nekik ezeket a dolgokat, hogy segítsek a klánt kereső embereknek, de ennél többet nem nagyon tudok tenni. ott van egy csomó elérhetőség, vedd fel őket msn-en vagy írj nekik email-t, aztán beszéld le velük
  • J0ker
    #657
    Nem vagyok az, csak összefüggéstelennek találom az itt leírtakat és azt amia honlapot van:D
  • f2d
    #656
    Így könnyű hibátlan statisztikákat felállítani.
    Mi van akkor, ha két cheater csapat játszik egymás ellen?
  • f2d
    #655
    Sergeant First Class III
    Ne légy türelmetlen, gyűjtsd össze a megfelelő exp-et. Ez a 70.000 valószínűleg azért van, mert nem akarják, hogy minimális tapasztalattal rendelkezők lerontsák a csapatmunkát.
  • J0ker
    #654
    Először is köszi a türelmes válaszolgatást, bár még mindig nem értem, hogy ha 70 000 exp kell (ami őrmester mittomhanyadik szintje:D) akkor miért van a honlapon az, hogy közlegény rangtól vesznek fel valakit?
  • v150r
    #653
    az azt jelenti, h neked kell annyi. hogyha egyik klán se kapálózik érted egyelőre, akkor keress a játékban egy másikat, aztán majd mész a magyarokhoz