4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • v150r
    #732
    tanulj meg kicsit helyesebben fogalmazni és akkor helyesebb választ kapsz.
    nekem soha nem "ragadt" még be, nem tudom, hogy ez hogy jött elő neked.
  • SaphireDraco
    #731
    Amug ymég 1 kérdés van olyan kispisztlyal hog ymondjuk tudok 7 et lőni goyrsan aztán meg mindta beragadni és egy 3-4 sec ig nem tudom használni
    ez mitől van és ennek mi aszabálya hogy ez mikor történik?
  • f2d
    #730
    AK-47 4ev
  • Titan
    #729
    Na, igen... Én is rengeteget játszottam ill. játszom az ET-vel és EZ a játék teljesen más...
    Más a fegyverek fizikája. Félre hordanak, visszaütnek...stb. Nincs mese, ki kell tapasztalni, hogy a játékstílusodnak melyik a legmegfelelőbb csúzli...
  • SaphireDraco
    #728
    Sziasztok!
    Hol is kezdjem .... nekem valahogy nem jön össze ez a játék pedig ilyen fps sekben elég jó vagyok voltam már Enemy Territory versenyen is pl ( klasszikus Wolfeinstein) 2. lettem magyarországon szal összegezve nem önéltetés miatt de ilyenekben jó szoktam lenni de ebben a játékban sanszom sincsen :)
    Egyszerüen normális weaponos játékba embert nem birok megölni mert míg én a sima fegyómmal lövök mint aveszett 2 m ről az ellenségbe az öl meg elöbb ezenkívül álatlába semmi esélyem sincs akkor tudok jó lenne x-x kill/death statot vagy akörülit elérni ha sikerül valami nagy csávótól fölvenni egy jó kis fegyót mint nem régen egy lassan űrhajónak kinéző p90 est amivel röhögve megöltem bárhonnan bárkit az pl olyan pontos volt hogy kb 100m ről lőttem ebert le de ilyen drága fegyókra egyszerüen nincs pénzem meg a kiegészítőiez lvl sem. az eggyetlen játék ami viszont elég jól megy az a pistol only de ott is tulajdonképpen tök véletlen hogy mikor ad be hitet mikor nem és összevissza adja be a headshot ot bár még mindig jobb mert a kispisztolyra meg tudom venni a kiegészítőt és azzal tényleg tudok stabilan 1-2-3 lenni, ezenkívül a késelés a legmókásabb mert az aztán végkéép kiszámíthatalan hog ymikor öl meg mert hoyg m ekről is le tud késelni :)

    Szal összegezve valami channelt rontok és nagy a pingem vagy csak a szar a fegyóm? és ha szar akkor melyiket vegyem meg ami hazsnálhatÓ?

    Előre is köszönöm válaszotokat:)



    Előre is bocsi kevésbé vannak elválasztva a szöveg mondatai de gyorsan írtam :)

    Mellékesen msn [email protected]( igen egy p :) )
    Ha valakinek van kedve egy "noobie-t " oktatni :P
  • v150r
    #727
    na mizu? meghaltatok? :D hétfőn vizsgázom, aztán megint játszom egy hetet, de utána szóbelire és a védésre kell készülni :D
  • PosSe PenGe
    #726
    ha az amerikai weboldalon csináltad akkor a regisztrációt is újra kell csinálni az europai weboldalon...
  • PosSe PenGe
    #725
    I'm getting this error: " ERROR CODE = PI, 30022"

    This error code is shown only on the North America Combat Arms service. If you try to connect to the North America server from countries where the service is unavailable the error code "ErrorCode= PI, 30022" will be shown. You may be using the client for North America service, or you might have manipulated your client to connect to the North America Combat Arms service. >>>> szerintem próbáld meg az európai verziót leszedni gondolom az a baj, ha azzal írja ki ezt a hibaüzit akkor nemtom... fent van link az europai oldalra.
  • foxpal
    #724
  • foxpal
    #723

    valaki tudja erre mit kell csinálni?
    mert én régen játszottam ezzel de már nem akar bejönni...
  • frango
    #722
    Mondjuk high-okkal játszik ctf-et...:) + lexarja a statot és hf-ra játszik
  • Cingar
    #721
    azt birom amikor 0,3 koruli atlaggal van vagy 200k+ expje. Most ki az a szadista allat aki elvezi a jatekot ugy hogy kb midnen menetbe szarra lovik a segget?
  • nandorb
    #720
    IP aszem az APHA serveren:91.202.203.192
  • PosSe PenGe
    #719
    a játék weboldalán a fórumban van valahol 1 link valami nexchecks vagy hasonló nevű progiról és az kiírja mennyi a pinged a szerverekkel, bár játék közben szerintem ez lehet több is..
  • Speki72
    #718
    Afghaan:0.05 K/D!!
    Nem semmi!!! :))
  • Hugh Hefner
    #717
    pinget ki lehet valahogy iratni?
  • nandorb
    #716
    vagy vannak okosak akik inni tudnak de jatszashoz halvany fogalmuk nincs...
  • v150r
    #715
    láttam már 0.7-et is :D:D
    szegénynek nem sok öröme lehet az életben :D
  • nandorb
    #714
    kd rationjat nezted? en mar lattam olyat akinek 0.15
  • Speki72
    #713


    Érdemes megfigyelni Afghaan arányát!! 4/80
  • v150r
    #712
    én most kicsit le fogok állni a játékkal, mert két hét múlva lesznek az írásbeli vizsgáim, de azért majd igyekszem online lenni.
  • v150r
    #711
    nekem egyszer fagyott ki ma. de lag az volt, ja...
    meg rengeteg "érdekes" frag.
  • f2d
    #710
    Hát nem is tudtam játszani, állandóan kifagytam, ha meg nem akkor folyamatosan laggoltam. Többet nem játszok +30%-ban, csak a nehezen összegyűjtögetett GP-imet b@szatm el.
    Tegnap meg az egér... Ne is mondjam.
  • v150r
    #709
    # MATCHES WON: 999
    nyehehehehehe.
    amúgy ennyi idiótát én még nem láttam online, mint amennyit ma.
  • v150r
    #708
    változó. de sokan csak snd-ben játszanak wart, mi nem.
  • frango
    #707
    Kösz. Akkor asszem marad igy:)Egyébként itt milyen módba megy a war általában?SD?
  • nandorb
    #706
    na megcsinaltam a durva laggok mellett az only melley/junk flea/one man army ban a fantasticot
  • v150r
    #705
    fov nincs, célkeresztet lehet venni, meg hozzá más színt.
  • nandorb
    #704
    birsz venni black marketon
  • frango
    #703
    Ilyeneket, hogy célkereszt meg látószög(fov) lehet állitani valahol?
  • v150r
    #702
    volt ma egy unbelievable-m meg egy unbelievable+-om is végre :D sand hog alpha kezdőnél jött velem szembe egy srác, utána egy sarokba beálltak 3-an egymás mögé, és még jöttek... :D
  • Speki72
    #701
    Így igaz!!

    A megjelenés mindenkinek kötelező!! :)
  • v150r
    #700
    ma este 10-ig, illetve holnap délután 4-től szintén este 10-ig 30%-os xp és gp event van.
  • frango
    #699
    :)))) Igen, ennyit ér a hack shield...
  • TaRka0107
    #698
    Nem! Rájöttem h úgy jó ha kint 75HZ-re veszem a monitort:D
  • v150r
    #697
    összehúztad a monitorodon a képernyőt?
  • TaRka0107
    #696
    Vagyis csak a menüben ilyen, játékban nem!! De idegesítő mert nem látok dolgokat a menüben:D
  • TaRka0107
    #695
    Szevasztok!! Olyan gondom van h 1024x768-ban van a játék felbontása és nekem el van csúszva és nem látom a játék negyedét:D Átállítottam 1400x900-ba, nem váltott át! Kiléptem a játékból visszamentem úgyse:D Ott azt mutatta h 1400x900-ba van de el votl csúszva. Már a configokba is beállítottam, de szar!! Valaki segítsen pls!
  • v150r
    #694
    hogy te se maradj ki

  • frango
    #693
    Értem én mit mondasz.:) Ilyeneken szerintem ne hudz fel magad. Ugy se tudsz ellene tenni semmit...Az a baj ezzel a játékkal, hogy tul könnyü hackelni. Fájlokat kitörölsz a játék mappájábol és utána igy is simán felenged a szerverekre...
    megjegyzem én még egy hackert se láttam