4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • grebber
    #772
    Akkor szedem az eusat de abban olyan kod lehet amit a vírusirtó vírusnak lát és nem engedi letölteni.Mindegy erre az időre kilövöm.
  • v150r
    #771
    nagyon úgy tűnik a hibakód alapján, hogy mégiscsak sikerült az amerikai klienst leszedned.
    dessice: fogalmam sincs, hogy mitől fagy be a telepítőd. a szájon van kint egy gamershell-es link, az nem a downloaderes, hanem egy kész 4-500 megás változat, de azt nem tudom, hogy milyen régi, bár gyanítom, hogy úgyis update-eli majd magát.
  • Dessice
    #770
    Ja azt elfelejtettem oda írni, hogy win xp 64bit van fent nekem, nem tom ez okozhat bármi féle gondott, eddig nem volt semmi gémmel gondom.... sorry a duplázásért.
  • Dessice
    #769
    Szotyi all, az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak amikor ezt dobja ki
    telepítés Bármit próbáltam, semmi nem használt, tűzfalhoz hozzá adtam, az sem jó. Ha bárki bármit tud ebben segíteni, thx előre is.
    telepítés
  • grebber
    #768
  • v150r
    #767
    hibakódot nem dob ki? csak annyit, hogy cső, bocs de nem fogok csatlakozni?
  • grebber
    #766
    Hibaüzenet nem tud kapcsolódni a szerverhez ennyi és kilép.
    Fenti linken regeltem igen! Tűzfal router van de ki van engedve a game!
  • v150r
    #765
    ez túl kevés információ.
    *a fenti linkek valamelyikén regisztráltál/töltötted le a klienst?
    *kapcsolatod?
    *hibaüzenet?
    *többszöri próbálkozásra sem?
    *tűzfal?
    *router?

    (bocsi, de ezeket a kérdéseket mindenkinél fel kell tenni.)
  • grebber
    #764
    Letöltöttem a gamet de nem indul amikor az elején beloginolna nem csatlakozik a szerverhez is kilép :(
  • v150r
    #763
    nah ezt is megéltem végre, lvlup :)))
  • nandorb
    #762

    EZ LOL
  • nandorb
    #761
    Hm.. se karomkodas semmit sem lehet az meg nalam nem megy...
  • PosSe PenGe
    #760
    konkrétan a te játéktudásodra gondoltam, van sok klán aki erősebb nálunk ezzel én tisztába vagyok főleg hogy eléggé inaktívak vagyunk az utóbbi hónapban...ha meg nyernétek nem hinném hogy rajtad múlna a győzelem engem is hívtak már más erősebb klánokba...
  • nandorb
    #759
    hm... nem gyengek mikor mink is jaccotunk nem hittuk hogy leverjuk...
  • Vér Istvánka
    #758
    de mi bénák vagyunk
    amúgyis, meg ez lesz (ha lesz) az első klánmeccsünk
  • Vér Istvánka
    #757
    anagylof@szt verjük le őket
    majd ők minket mint vak az pohárt
  • nandorb
    #756
    hm... hat ha meggondolom most olyan klanba vagyok ahol parat ismerek szemelyesen... entolem nyomhatunk egyet...CW-t mond mikor felel meg nektek...
  • PosSe PenGe
    #755
    csak viccelek ne szívd mellre
  • PosSe PenGe
    #754
    nem vagy te olyan klasszis játékos hogy csak úgy válogass a klánok között
  • v150r
    #753
    azért te nem vagy amatőr ;)
    nandorb: írj az official fórumba, az összes olyan cuccoddal, ami lényeges és fogsz kapni jónéhány feedbacket, aztán oda mész, amelyik tetszik.
    egyébként holnap, holnapután, illetve vasárnap este 8-10-ig 30%os szokásos event lesz.
  • nandorb
    #752
    kileptem a klanbol gondolkodom hogy hova menyek at...
  • f2d
    #751
    Nem tudom , szerintem ügyesen játszottak. Biztos fejlődtek azóta, vagy csak mi vagyunk nagyon amatőrök. Mondjuk soha ne tudtunk még össze hozni legalább 4 embert, hogy team-be játszunk, de ami késik nem múlik.
    Tegnap 5 főre bővült a csapatunk, most már csak az kellene, hogy 4-en egyszerre rá is érjünk.
  • nandorb
    #750
    azoktól elvesziteni? annó mikor jáccotam akkor simán levertük őket
  • f2d
    #749
    BaNaT WaRRiOrS
  • nandorb
    #748
    meik klán?
  • f2d
    #747
    Vasárnap játszottunk a szerbekkel, még nem team meccset, mert nem voltunk meg sajnos 4-en. Jól szarrá püföltek, de nemvolt részünkről núbolás, hakkolás, meg sértődés. A meccsek után jót dumáltunk, és ha megleszünk 4-en, akkor visszavágunk nekik, de már team meccsen. Na ezt majd meg látjuk.
  • f2d
    #746
    Nem nagyon értem az ilyen buzogányokat. Ha olyan nagy májernek tartja magát, akkor fingasson ki ő engem, én biztos nem fogok kilépni vagy ellene árulkodni. Így meg qrva könnyű 1,xx K/D-t összehozni, csak lámák ellen, ha valaki egy kicsit is ügyesebb, akkor azt meg egyből kirúgják a játékból, hogy ne rombolja a kibaxott statisztikájukat.
  • v150r
    #745
    mondjuk most engem is kirúgtak csak úgy, normál szobában "other" ért... kurvára örültem neki a 30kill 7 halálommal, buzi lámák. azokat kéne kirugdosni, akik minden kibaszott sarokba beülnek, aztán várják, hogy odamenj...
  • v150r
    #744
    sajnos van ilyen. ezért nem szabad elite mod szobába úgy bemenni, hogy a másik teambe vagy
  • f2d
    #743
    Hát ez a Spanish soldiers team egy igazi dákóslukkoló csapat. Képesek voltak azért kib@szni a játékból, mert a kcsg főnöküket (Raftur) kifektettem 4-szer 5-ször.A délieket amúgy is rühellem, mert csalnak mint állat, de a spanyoloknál nagyobb buzogány népet még eddig nem láttam.
  • v150r
    #742
    tegnap a vizsga után felmentem játszani végre... első körben 14-10, másodikban 17-12, aztán visszaálltam a "normálisra", bár annál egy kicsit jobb voltam, hehe :D
  • f2d
    #741
    Ma engem is szanaszét szívatott egy lengyel manus. Hótt béna volt, ha találkoztunk mindig én lőttem először kb egy féltárnyival, de mindig ő jött ki győztesen. Ráadásul a kibaxott P90-esével marha messziről szedegette le az embereket.
    Mikor a játszótársai finoman felhívták a figyelmét: ugyan ne csaljá már ennyire, akkor meg fel volt háborodva , hogy ő nem, ő ismeri a pályát és nagyon ügyes.
  • v150r
    #740
    tagadta ezeket, szal majd bemegyek és megnézem, hogy mi van
  • v150r
    #739
    saphire: fingom sincs, pisztolyt csak nagyon ritkán használok, nekem nem volt ilyen soha.
    nandorb: hát, akkor nem vagyok képben, majd rákérdezek msn-en, hogy mi a fene van most
  • nandorb
    #738
    hm... SilverVIP-t kibasztak a klanbol vmi. cirkusz miatt o csinalt vmient... 16-an vannak benne...
  • SaphireDraco
    #737
    Akko igyekszem jobban leírni
    Van egy alap pisztolyom 2 es hangtompító val és sima távcsúvel,
    ugye lövésenként kell klikkelni és van olyan amikro pl símán tudok 7-8 at egymás után lőni máskor meg egyszerüen akár hgy nyomgoatom 2 után beáll és nem lő töbszor vagy 3 sec enként 1 et és így akkro símán megölnek
    nem tom így érthető e
  • v150r
    #736
    hát figy. ugyan nem voltam online egy-két hete, de akkor még úgy volt, hogy qwibble vizsgaidőszaka miatt most pihen nyárig a rise, de persze lehet maradni, és maradtunk is, ezzel nem volt gond. nem tudom, hogy mostanában mi a szitu, mert be se léptem azóta a saját vizsgáimra való készülés okán, de ha felveszed friendlistbe silverVIP-t és beszélsz vele, szerintem nem lesz ellene.
  • nandorb
    #735
    mond be-e vennenek engem a Rise Against-ba?
    Erdeklodom mert a sajat klanomban elszabadult a pokol egyesek azt hiszik mindent lehet a hatam mogott...
  • Vér Istvánka
    #734
    nameg az autohop
    kész vagyok hogy ugrabugrálnak előttem etyfolytába
  • Vér Istvánka
    #733
    kár hogy széthakkolják ezt a játékot :-(
    a god mod superjump és egyéb nyalánkságok ugyan már nem műxenek a paccs után de aimbot speedhakk wallhakk simán mennek
    ezeket játék közben is lehet látni és tapasztalni sajnos
    húúú ha nem lenne elveim ellen való pénzt adni ingyenjátékér én is fizetnék egy ilyen hakkpakké