4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • f2d
    #812
    A K/D eszmefuttatásról meg annyit, hogy igazából semmi jelentősége sincs, mert nem lesz tőle több GP-d, EXP-ed, magyarán sehova nem számít. Ha folyamatosan erre koncentrál az ember, akkor az rontja a játékélményt, főleg a pörgősebb pályákon. Egyébként meg tényleg lehet becsületesen is magasabb értéket elérni, én egyszer a téli pályán CtF-ben abszolult nem a zászlóra koncentráltam, hanem sznájpolgattam az embereket, így 40 feletti kill-em volt 7 death mellett (0 védés és megszerzett zászló). Először tetszett is, de másodszorra már nem láttam értelmét, és inkább zúztam a zászlóra 1000-rel.
    Na igen valakit a stat boldogít valakit a pörgőshent, mindenki másért játszik. Szerintem megférünk egymás mellett.
  • f2d
    #811
    Na ilyenkor nincs értelme a játéknak. Laggol, fagy , stb.
  • f2d
    #810
    Hogy lehet a legjobb pályát kihagyni???
    Death Room CtF nélkül az egész mitsem ér.
  • f2d
    #809
    Ez űber király lesz.
  • Titan
    #808
    Na, végre! Már vártam valami hasonlót..:)
  • v150r
    #807
    nos emberek. június negyedikén úgy update jön, amiben egy új játékmód is benne foglaltatik. ez a fireteam névre hallgat, ami egy speciális mód lesz az ai által irányított terroristák ellen. lesz normal, hard és extreme fokozat, 4 illetve 8 playeres kialakításban. lesz benne respawn, illetve hp-t és ammo-t is fognak dobálni az elhulló katonák. a misszió két részből fog állni. az egyik, hogy egy intelcsomagot meg kell szerezni, a másik pedig, hogy az elfogott túszokat ki kell szabadítani. túl sok minden nem derül ki a trailerből, de az bizonyos, hogy tömeghentre lehet számítani. egyébként két event is fog kapcsolódni ehhez az update-hez. az első event bármilyen fokozaton való teljesítés esetén black market itemeket fog dobálni, míg a másik, az extreme fokozat teljesítésére vonatkozik, amit egyhetes blackmarketes supply dobozokkal jutalmaznak majd. tehát én azt javaslom, hogy kezdjünk el gyakorolni nyolcan erre a mókára :)))
    trailer és leírás itt
  • v150r
    #806
    holnap és holnapután délután öt órától este 9 óráig 30%-os gp és xp event lesz az összes combat arms szerveren
  • eminemtheking
    #805
    köszi megvan
  • v150r
    #804
    a statisztikát a site-on a community/profile-on belül írja ki pontosan
  • Titan
    #803
    Ha most megveszed , akkor holnap eddig lesz meg, hiába használod vagy sem!
    A statisztikádat a fenti eu honlapon(vagy ahova regeltél) tudod megnézni ha bejelentkeztél...
  • eminemtheking
    #802
    most ha veszek egy fegyvert 1 napra akkor hogy számolja a játék azt az 1napot? holnap ilyenkor már nem lesz meg vagy a játékban eltöltött idő 1nap? ja és a statisztikámat hol tudom megnézni hogy mennyi a k/d arányom? még nem jöttem rá ezekre:D
  • v150r
    #801
    junkon is lehet, csak mondjuk nem a 30 golyós m4a1-el :D
    négy olyan pálya van, amin nem játszom, az a death room, a junk, a waverider és a brushwood.
  • Vér Istvánka
    #800
    a baj akkor velem van
    én mindig rohanok oda ahol a tömeg és a csatazaj
    nem bírom a tétlenséget
    APRÍTANI AKAROM AZ ELLENT
    oszt vagy összejön vagy nem




    ja és ték
  • PosSe PenGe
    #799
    persze valamien szinten kell a rush , de ha jönnek szembe 3an akkor fedezék mögül több esélyed van ha bevárod őket néha, mintha közéjük szaladsz.campelni meg lehet úgy is hogy mindig máshol vagy megvárod míg a csapattársaid előre mennek aztán hátsó sorból amikor nem rád figyelnek leszeded őket :D vagy pár mapon kezdőről sniperral , a jobb játékosok leszednek de addig lelősz pár gyengébbet ,te még múltkor azt írtad hogy kis mapokra meg nem is mész játszani azzal is javítod az arányodat.ja és még az is számít szerintem hogy mennyire zsúfolt a pálya pl junk flea 8v8 gránáttal aknákkal nem hinném hogy könnyű 2kd felett lenni :)
  • v150r
    #798
    egyébként pont hogy rush-al lehet nagyobb kdr-t elérni, mert a camp az nem maradandó, nagyobbrészt pár helyen lehetsz csak, és előbb-utóbb egy jobb gamer kitapasztalja a helyeidet és onnantól egy fraget sem szerzel.
  • v150r
    #797
    ezek szerint akkor én is hackelek a 2.50-es kdr-mmel :D
    penge: nagyrészt igazad van, én is hasonló véleményen vagyok. én úgy játszom, h 1-2 halál alatt kitapasztalom, hogy kivel kell vigyázni, és addig csak a rush megy. és azalatt fel tudom mérni ,hogy milyen stílusra van szükség, illetve melyik útvonalat(kat) használhatom biztonságosabban.
    az viszont semmi estre sem játszik, h becampelek egy-egy sarokba, aztán várom, hogy odajöjjenek.
  • PosSe PenGe
    #796
    szerintem meg el lehet érni és csak a gyengébb kezdő játékosok vannak meggyőződve arról hogy nem lehet, és szerintem lehet jobb játékos az akinek pl 1,5 vagy 1,7 k/d aránya van egy 2 k/d arányú játékostól...ezek nagyban függnek a játékstílustól is , ha valaki jó játékos de rusholva játszik legjobb esetben lesz 2k/d aránya , ha egy jó játékos óvatosan játszik campelve akkor magasabb lehet a kd. az én véleményem összességben az ha valakinek túl magas a kdje akkor túl campelve játszik ...ha meg 1 alatt van akkor meg láma , ha akarnám akkor mindig csak a saját térfelemen bújkálnék úgy kevesebb fragem lenne de biztos hogy 3kd közelében lenne az arány csak nekem ez fosós játékstílus nem jön be.az ésszel rusholós játékosok szerintem a legjobb játékosok több váratlan szituációba keverednek bele ezért skillesebbek is...
  • Vér Istvánka
    #795
    én is szoktam felfelé dobálni a szeretetcsomagot
    a legjobb mikor visszaesik és lehet szaladni

    ja és a lelőhetetleneket is szeretem
    tegnap egy lengyel köcsög ott állt előttem nekem háttal jól megsoroztam volt vagy 10 találata erre megfordul és lelő aqrvaannyját az ilyennek
    és persze véletlen hogy pont az ilyen embereknek 1,7 a K/D-je

    egyszer sem bírtam lelőni csak gránáttal bírtam kinyírni kb 3-szor míg ő lelőtt vagy 12-szer

    tegnap ugyanabban a lengyel klánban amiben ez a seggarc is volt az egyik fószernek 2,14 volt a K/D-je

    szerintem bármennyire jó valaki hack vagy egyéb trükközés nélkül ilyen eredményt nem lehet elérni
  • eminemtheking
    #794
    köszi!
  • v150r
    #793
    szia,

    igen, az. amit te szedtél le, az az amerikai kliens.
    a fejlécben ott az európai kliens letöltési linkje, illetve hozzá a regisztráció is.
  • eminemtheking
    #792
    az lenne a baj hogy innen töltöttem le? http://combatarms.nexon.net
  • eminemtheking
    #791
    Sziasztok!
    most töltöttem le a játékot és raktam fel majd csináltam accuntot amit aktiváltam is de ha elindítanám a játékot ezt írja:

    Can not connect to the server. Please try again or visit.....
    Error Code = -2,10060

    valami ötlet?
  • v150r
    #790
    mindenhol lehet a csomagküldéssel szórakozni, elvileg itt is midnen olyan dolgot át lehet írni, amit a fear combatban, vagy a fear első szériájának bármelyik részében, ugyanis ugyan az a motor hajtja. csak azért nem merek vele szórakozni, mert a hackshield hajlamos minden apró változtatásra aztán félóránként kidobálni, ezt remekül láttuk a kalonline nevű mmo-nál.
  • Titan
    #789
    Muhahaha! Jaj, még a könnyem is kicsordult..:D :D :D

    Nem vagy egyedül ezzel a problémával! De hozzá teszem, hogy ha véletlen csinálsz egy multikill-t vagy egy Unbelive-t, akkor azonnal reportolnak, de lehackereznek vagy nooboznak vagy folyamatosan vote-oznak!!
    De hozzá tennék pár dolgot:
    -Mostanában egyre többször jövök ki győztesen a fegyverpárbajból (P90 rulez) sőt a dublekill is rendszeres, mert beállnak egymás mellé vagy épp egymás mögé..
    -némely (főleg török) klántagok 2x körbefutnak, pattognak és lőnek, ha lelövöd őket, akkor a lagra panaszkodnak! Tegnap pl. ahányszor meghaltak, mindig ott maradt a karakterük vagy 10 mp-ig!
    Csak azt nem értem, hogy ha lagol, akkor hogyan talál el? Minden túlzás nélkül mondhatom, hogy meglátom és meghalok abban a pillanatban, szinte csak 1 lövést hallok és nem HS vagy NS!

    Szerintem tuti van valami okosság, hogy a packets-el vagy valami hálózati beállítással machinálnak!
    pl. sokat ET-ztem és ott volt olyan lehetőség a cfg-ben, hogy a network értékeket a hálózatodnak megfelelően átírva gyorsabbnak tűntél és simábban ment a játék...

    Én a flashbang-től (villanó gránát) kapok infarktust! Iszonyatosan tud idegesíteni, mindig a pofámba dobják!

    Én is szeretem a death room-ot és íme egy tipp (tegnap jöttem rá! Nem kinevetni az öreget!):
    Alulról fel lehet dobni a gránátot az átjáró folyosóra, így kellemes meglepetést lehet okozni, ha blokkokolják a folyosót vagy szaladnak a zászlóval 4-en!
  • Vér Istvánka
    #788
    nos amiket észrevettem:
    -az én respawn időm a leghosszabb
    -respawn után én vagyok a legrövidebb ideig sebezhetetlen
    ugyanolyan fegyverrel szemtől szemben mindig az ellenség lő le engem
    -ha nekem erősebb fegyverem van akkor is én halok meg
    -hiába van rajtam light vest és military bandana az ellenség mindig gyorsabb
    -az ellenség simán túléli az m69he robbanását
    -deathroomban ha odamegyek az ajtóhoz tuti h épp akkor respawnol a túloldalán valaki aki jön és lelő
    -valaki mindig a hátam mögött respawnol és lelő
  • v150r
    #787
    ne törődj vele.
  • Titan
    #786
    Már megint reportoltak...:(

  • v150r
    #785
  • grebber
    #784
    Már sikerült belépnem.
  • v150r
    #783
    ha azon a linken be tudtál lépni, akkor a játékban vagy rossz passot írsz, vagy nem eu-s a kliensed. olyan nincs, h a siteon beenged, de a játékban nem.
  • grebber
    #782
    Betudok lépni ide a kliensem is EU.De azt írja password incorrect
  • v150r
    #781
    nemtom mi lelte a ca-t ma, de úgy lagolok, hogy az valami hihetetlen, pedig még az msn-t is lelőttem, szal nem eszi semmi sem a sávszélemet.
  • v150r
    #780
    itt be tudsz lépni a regelt usereddel?
    két dolog lehetséges:
    a játék nem enged be, ergo az európaira regeltél, de a kliensed amerikai.
    a játék nem enged be, ergo az amerikaira regeltél, de a kliensed európai.
    ha a site nem enged be a linken, akkor nem ezen a szájton regeltél, hanem az amerikain.
  • grebber
    #779
    Nekem nem win7-em van és megy a telepítés csak a game fos nem fogadja el a kódomat :(
  • v150r
    #778
    win7-en nekem se akart elindulni a telepítő... majd nézek rá valami megoldást, bár én tudok játszani, csak le kellett szedni egy régi fos klienst, ami beleírta magát a registry-be, aztán azóta tudok játszani a normális kliensemmel...
  • Dessice
    #777
    Én is asszem feladom, megpróbáltam vagy 6 féle telepítőt, és semmi.... még mindig fehér kocka ennyi... lehet vagy 32 bites win fosal menne vagy vistával, ami nekem van x64 xp.... másra nem tudok gondólni :S
  • grebber
    #776
    Feladom most meg azt írja nem jó a kódom lol:(
  • grebber
    #775
    Nem az a bajom hanem az eu-s verziót leszedve telepítésnél meg áll mert nem talál bizonyos fájlokat de leszedtem újból most feltelepült majd hamarosan kiderül csatlakozik-e a szerverre!
  • Dessice
    #774
    Remélem nem ugyan az a bajod mint nekem, amit írtam. Akkor már ketten vagyunk akinek nem megy.... :) ( tehát fehér képernyő a telepítő, és semmit nem tudsz tenni....)
  • grebber
    #773
    Hát az égiek sem akarják hogy ezzel játsszak :(
    Leszedtem EU-t az meg települni sem akar.