4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • zoli1997
    #1824
    ok
  • f2d
    #1823
    Ne offold már tele a hülyeségeiddel a topic-ot.
  • zoli1997
    #1820
    Ja és ezt hol lehet beállítani?
  • zoli1997
    #1819
    jaja gp táskát én is katam régen...sokat :D de most már nem nem tom egyépként ha akarsz akk vmikor szólj msn:[email protected] ha van vagy skypen v bármin és ha van kedved meek gamelni
  • v150r
    #1818
    úgy van mozgó avatarunk, hogy meg van animálva :D a beállításokban te is fel tudsz tölteni akár gif-et, akár csak egy sima képet, ha megfelel méretben.
    az a helyzet egyébként, hogy eléggé játszhatatlan a játék kb 2-3 hónapja. ma beléptem, hogy kinyissam az esl-en való indulásért kapott gp case-t (1000gp), és gondoltam, akkor játszom.
    elég hamar felidegesítettek és még meg is untam. gyanítom, hogy már nem lesz olyan a játék sose, mint régen.
  • zoli1997
    #1817
    Ujra itt vok és én azt mondom hogy már kurva kevés kell h kilépjek végleg.. na ma bemegyek egy spy huntra mint mindig és akk a csávó ott van mögötte a super spy(persze mindakettő csávó paraszt török idióta volt)és akk nem lövik egymást mondom anbyáddal szórakozz azt leléptem úgyhogy erről beszélek hogy a fele CA- fele nem tud játszani a negyede meg tud a másik negyede meg reportedel meg basztat mindenkit h ő nem tud játszani ennyi...
  • steweee
    #1816
    ez amúgy milyen játék bl egy bf2höz képest?
  • zoli1997
    #1815
    meg az üziket így visszaolvasva télleg megyek a graven egy k7-el v egy p90-el nem tom már és jönnek be elém az ellenségek de tök váratlanulérnek a támadások egy unebalivet lövök és lecheatereznek pedig ez akk hülyxeség h az embernek egyszer akkora mákja van hogy összejön akk mért kel cheaterezni????

    JA ÉS BOCS H ILYEN KIS RÉSZLETEKBE ÍROM AZ ÜZIKET CSAK MINDIG ELFEJLEJTEM....
  • zoli1997
    #1814
    Ja a másik meg lehet h "kis tizenéves pöcs vok" de én sztem a gamet és csak akk cheaterezek le mást ha az is meg ilyesmik úgyhogy ennyit magamról.....
  • zoli1997
    #1813
    ja és ezeket a mozgó izék h vannak ott a nevetek mellett?
  • zoli1997
    #1812
    vkit meg ha érdekel a game majd holnap az írjon mikor jön meddig és mien game modot szeretne mert akk lesz szerver :D
  • zoli1997
    #1811
    hihihi az naon zsír lehet :DD nekem nem tudom mért csinálja ezt de elegem van azokból...ja meg belépek egy szeróra és super spy vok azt csaj meg le ghostmodezik mondom neki hogy az a jó....és kilép meg az a baj pofáznak h fraps on az most mit kezdjek vele a másik meg aki még mindig játszik sztem tudja h a fele CA-s nemtud játszani (mint én xD)
    a negyede jól nyomja mint állat a másik negyede meg nyafog h nem tud játszani azt mást reportedel és ez a gáz sajnos....
  • nandorb
    #1810
    nagyjabol a mai nagyrangu fickok heavy vestel speedhackolnak... es mikor elsohannak elotted nembirod lelonni oket... tegnap rinyaltak mert 2puskaval kiszedtem oket...de az aimbotos hulye szarok szemtelenek elegge...
  • v150r
    #1809
    én még ilyet nem tapasztaltam. nekem amúgy sem szokott laggolni a játék, csak nagyon ritkán, és akkor is körbeteleportálom a pályát :D
  • zoli1997
    #1808
    Ja az eventet félre téve ti nektek is amikor bejön egy TRAINEE vagy egy SERGEANT rangú nx-es köcsög a minigunnal v lángszóróval és ráadásul még granadéznak akk úgy laggolok mint a picsa ez nem tom mitől van. úgyhogy vki majd írjon pls
  • zoli1997
    #1807
    ok kösz a segítséget akk értem már az event lényeget Hála neked d1rtdiver
  • v150r
    #1806
    18-24, ill 25-től dec elsejéig tart még az event, értelemszerűen ez a hét 24.én ér véget, vagy akkor, vagy másnap fogják kiosztani a kulcsokat. mert az event hetekre van bontva, és az adott időszakban kell egy héten keresztül minimum 10 meccset játszani, h "regisztráljanak". tehát nem minden 10 meccs után kapsz kulcsot, hanem a 4 event hét (amiből már kettő letelt) végén. akkor is, ha csak tíz meccset játszol és akkor is, ha százat.
  • zoli1997
    #1805
    Császtok én még csak most kezdtem a CA-t de ahoz képest jól megy de azért még qwa sokat kell tanulnom na az a lényeg hogy mivel qwa sok hacker van (az új patch után is)és ráadásul ezen a héten v 20 gravet játszottamm de még mindig nem katam a kulcsot, kéne segítség mert most akk ez hogy van 1 hét,10 game /1 kulcs v mi? mert nekem nem adta ....
  • nandorb
    #1804
    szt. rossz verziot toltott le... vagy rossz helyre regisztralt
  • v150r
    #1803
    biztos, hogy ez az errorcode?
  • FOT3
    #1802
    hello letöltöttem a combat armsot és amikkor elinditom a játékot és be akkarok jelentkezni (már van felhasználom, és meg van erősitve az e-mail) és amikor rá megyek a LOGINRA akkor azt irja ki, hogy you lost the connection with the server (code 33.112. akkármi) hogy csináljam meg???
  • Dns5000
    #1801
    dragon age rpg telejes egyértemű, hogy sokkal több idő a single és 0 idő a mutli de fordítva is igaz.
    én meg 20 óra körülit mutliztam az mwvel és nem lenne vége ha a szmetek nem pathcelik :P
    fegyók szerintem rendben vannak, lehet hogy singleben nem érződik a különség de mutiban igen.
  • v150r
    #1800
    ha gondolod, csinálok print screent a player statusról, ott írja a 4 óra 14 percet. azt sem mértem, hogy egyszerre mennyit töltöttem el a játékban, de a fagyásokkal együtt nagyjából 15-20x indítottam el a 4 óra alatt.
    realitás alatt azt értem, h multiban kispisztolyból is két golyó kell, meg az 50 golyós p90ből is, megy úgy en bloc majdnem mindenből. unbalanced káosz.
    serious sam alatt azt értettem, hha elkezdenek jönni és nem mozdulsz onnan, akkor még jövő nyáron is lőheted őket, mert csak rakja le őket folyamatosan.
    nem a történet ai-jával volt gond, hanem az ingame-el. arra céloztam, hogy az, hogy kúszik-mászik a földön, nem ai centrikus, hanem ugyanúgy előreprogramozott, mint pl az ablakon keresztülugrós jelenet.

    nézd. én azt írom, amit láttam és tapasztaltam, te is. elbeszélünk egymás mellett. ha neked ez egy jó játék, akkor lelked rajta, vedd meg, játssz vele. én úgy látom, hogy még egyszer is kár volt végigjátszani. egyszerűen úgy érzem, hogy semmit nem tett hozzá sem a sorozathoz, sem pedig a "játéktörténelemhez". főleg olyan játékok mellett nem, mint a dragon age origins, vagy a borderlands, csak hogy aktuális neveket hozzak fel. mindkettőben megvan az újrajátszhatósági faktor, és az, hogy máshogy alakulhatnak a dolgok. igaz, borderlandsra ez utóbbi kevésbé igaz, de mw2 csak egy fps marad, annál sem több, sem kevesebb. és igen, csalódás. nekem egy játék legfőképpen attól lesz jó, ha szívesen játszom vele később is.
    bár a dragon age nem fps, eddig 28 órát töltöttem el a játékban, és még koránt sincs vége. de említhetem a borderlandsot is, kétszer játszottam végig, több, mint két napot töltöttem a játékban, mind single módban, mind coop-ban és még mindig nem unom. ezzel szemben az mw2-t már a második küldetésen untam. változatos, ez tény, de pont ez a veszte, mert ebből én azt olvasom ki, hogy inkább lefilmeztek pár motion capture jelenetet és azt beleírták a játékba, mint semhogy egy értelmes, és kidolgozott játékmenetet raktak volna le az asztalra. mert ezek a bombázós-repülőteres-lopakodós részek tök jók, csak túl gyorsan váltakoznak, és ezen kívül SEMMIT nem tud felmutatni a játék. nem lehet parancsokat osztani, nincs moddolhatóság, nincs egy kidolgozott sztori, csak: juj, de gonosz, elárult minket, nahát. csavaros történet, mondhatom.
  • Dns5000
    #1799
    egy helyben le tud kötni egy óránál tovább - fail
    - egyben lenyomtam
    minimum 8 óra végigjátszani - fail (4 óra 14 perc)
    nekme 6-7óra volt amugy stopperel mérted de persze 59 percnél mindig abahagytad hogya az előző állításod igaz legyen
    nem fagy ki félóránként - fail
    - nekem sosem fagyott, még ez is beleféret a 4óra 14 percbe gondolom
    ha már reális konfliktusokon, reális fegyverzettel kell rohangálni, akkor a játékmenet is legyen reális - fail
    - igazad van milyen szép is lenne ha az első golyó után amit a kevlár mellénybe kapsz két hétig áponának a korházba realtime és utánna lehetne menni ujra küldizni
    az ellenségek ne úgy jöjjenek, mint a serious sam utolsó pályáján impossible fokozaton - fail
    - egész jól fedezébe vonulnak néhány pályán, ezzel sem volt probléma
    a történet legyen végig következetes, az első perctől fogva, és ne csak a játék felénél induljon be - fail
    - a történet tényleg elég gyengusz, de ha történetet akarsz olvass egy könyvet
    ne úgy zárjanak le egy történeti szálat, hogy lelőnek, felrobbantanak, leszúrnak, felgyújtanak, ránkesik egy műhold, és megint leszúrnak. - fail
    - nekem tetszett, olyan "heroikus" mese habbal kicsit már túl édes, meg komikus
    -kár, hogy ezek 95%-ban előre meg voltak írva, és nem az ai istencsászársága miatt volt úgy
    hogyha valamit csinálni kell valakinek egy történetben akkor mégis, hogy lehet az cselekvéssel megcsinálni?
    Mondjuk megcsinálják a tökéletes AI-t, ember szintű csak mindig mást csinál mit amit kellene mert nincs kedve azt csinálni amit szeretnének mert már unja, és inkább elmegy pillangókat hajkurászni. Az jó lenne?
    Tök mind1, hogy scriptelt vagy nem, ha egy bizonyos cselekvés sorozatot kell végrehajtani.
  • nandorb
    #1798
    crackelt-el jatszottal? ha igen akkor necsodalkoz hogy lefagy stb. az crack miatt van.
  • v150r
    #1797
    nekem a jó játék az itt kezdődik:
    egy helyben le tud kötni egy óránál tovább - fail
    nem ingadozik a nehézség - fail
    minimum 8 óra végigjátszani - fail (4 óra 14 perc)
    nem törik meg a játékmenetet félpercenként hülyeségekkel - fail
    nem fagy ki félóránként - fail
    ha már reális konfliktusokon, reális fegyverzettel kell rohangálni, akkor a játékmenet is legyen reális - fail
    az ellenségek ne úgy jöjjenek, mint a serious sam utolsó pályáján impossible fokozaton - fail
    ne abból álljon a játék, hogy rusholsz előre és lősz - fail
    a történet legyen végig következetes, az első perctől fogva, és ne csak a játék felénél induljon be - fail
    ne úgy zárjanak le egy történeti szálat, hogy lelőnek, felrobbantanak, leszúrnak, felgyújtanak, ránkesik egy műhold, és megint leszúrnak. - fail
    három jó dolog volt a játékban:
    a briefing videók
    és a RENGETEG scriptelt esemény, amit az ellenség produkált. az baromi jó volt, kár, hogy ezek 95%-ban előre meg voltak írva, és nem az ai istencsászársága miatt volt úgy, ahogy.
    a repülőteres pálya elborultsága
  • Dns5000
    #1796
    hát a single valami iszonyat jó volt a no russan jó mellbevágó kicsit beteg, meg a legvége a tőrrel :D
    A multi meg iszonyat addiktív lehet ugyanúgy rohangálni és speedre gyurni mint CA csak még tőrőzni is lehet, lehet assault rifeleval pontosn lőnni messzire, mg vel átlőnni a falakon nagy tárral.
    Szerintem baromi jó.
  • nandorb
    #1795
    jah most jelent meg es mar van hacker a combat arms meg mikor megjelent nemvolt...csak glitcherek voltak...utana jott par hacker hullam utana patch eltuntek es ujbol jelentek meg...
  • v150r
    #1794
    még alig van, mert egy hetes a játék. és egyébként az a bajom vele, hogy az év csalódása számomra. single-ben is és multi-ban is. az a veszte, amitől nagyon jó lehetett volna.
  • Dns5000
    #1793
    nem tudom mi a bajod vele tiszta ca csak picit szebb, és még alig van hacker
  • v150r
    #1792
    az? mw2-t én már csak úgy hívom, hogy modern warFAIL. majd a bad company 2.
  • Dns5000
    #1791
    mw2 kinyirja ezt a gamát, ha még nem nyírta volna ki
  • shm1984
    #1790
    Én se szoktam már játszani, de most felnéztem. Szerintem a lagg csökkent valamelyest, de megint találkoztam hackerekkel.
  • nandorb
    #1789
    ah ennekem megvan a Luitenant rank es nem jatszok... szarok masra...
  • shm1984
    #1788
    Na kérem ez mindennek a teteje.. Elindítom CA-t, a hack shield mintha updatelene.. mondom, ok... bemegyek egy szobába, nincs igazán lagg, nincsenek hackerek.. végig tolom a mapot szépen, elég jó stattal. Erre a végén, a 140 kill után a menüben egy olyan szöveg fogad jutalom helyett (xp, gp) hogy ki lettél rúgva túl magas latency miatt.. EZ IGEN!! Ez a fasza... na ez már tényleg no comment..
  • Seat
    #1787
    ez a nexon ill. a ca egyre szánalmasabb......
  • nandorb
    #1786
    bf2-esben 30-as a ping ellenben hogy magyar szerver es hogy a csapattarsaimnak kb. 5-20ig megy... es 40tol kezdodik a laggolas...
  • nandorb
    #1785
    aaa azok pont olyankor kezdenek lonni mikor tudjak hogy ott van vki. ellenben nem is lonnek...tudod mas BF2-ben ha csinalsz prefire-t mert ott van 1commander es megmondja enemySpooted es kesz,te latod az ellenseget a terkepen meg spootolgatja vki...en ha jo klan tarsaimmal jatszom akkor meg van ertelme a jateknak nem mint itt... durwa laggok,ott max neha ugrik meg nagy ritkan az is csak akkor ha masik gepen megy download...
  • v150r
    #1784
    ezt az egész prefire dolgot baromságnak tartom. mert 90%-ban megláthatott, vagy számít arra, hogy bizonyos pontokat védesz, vagy csak előre lő el egy pár golyót, ahogy be akar breachelni.
  • Sikiller
    #1783
    Tegnap játszottam. Gyalázatos volt. Wawerider-en úgy ment a játék, hogy aki vesztésre állt, az gyorsan elszaladt valami cheat-ért. Mást sem csináltunk, mint rugdostuk ki őket. Egy óra játék után viszont maradtunk 4-en, és sikerült egy valóban élvezetes partit összehozni. Tehetségemnél csak a gépem rosszabb, ezért én bizony szoktam kempelni, methogy idő kell, míg valakit célba veszek, ezért kérek mindenkit, ha ellenem játszik, néha kicsit álljon meg, hogy le tudjam lőni! :-)
    Viszont úgy tűnik, van egy csalhatatlan módszerem, bár nem tudom, tudományosan megállja-e a helyét. Nekem úgy tűnik, ha kavar valami csaló, akkor borzasztóan laggol a játék. És eddig, mikor kicsit körülnéztem, meg is találtam a delikvenst. Ezért aztán szinte csak ismerős társaságban játszom.