4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • hitman08
    #2391
    Érezd magad szerencsésnek. A laggolás még mindig iszonyú, sokszor nevetségesen szar a játékmenet.
  • zoli1997
    #2390
    De lett is networ uptade én tegnap előtt nyomtam és semmi lagg sincs
  • Dezinter
    #2389
    Üdv.Elérte azt a szintet a játék hogy még else kezdtem játszani de már ki is rugtak a szobából hack miatt.Eddig nem nagyon rugtak ki de már lassan napi 3 szor a semmi miatt.
  • v150r
    #2388
  • igor90000
    #2387
    Úgy volt hogy network update is lesz, csak aztán fogták magukat is kiszedték mert nem tudták megcsinálni..., ez már... szánalmas
  • v150r
    #2386
    szerintem teljesen felesleges. a nagyobb update-eket úgyis lefordítjuk nektek általában, ha nem én, akkor zoárd, vagy más.
    ha kedvetek van hozzá, csináljátok, de a magyar játékosok többsége olvassa ezt a fórumot (még ha nem is aktívan), aki meg nem, az előbb-utóbb úgyis idetalál.
    angel kings-ék is ki szokták pakolni a híreket.
  • igor90000
    #2385
    Arra gondoltam hogy csinálhatnánk egy blogot, ahol az frissítéseket híreket amiket a hivatalos honlapon közzétesznek magyarul is felrakjuk. Csak egyedül eléggé nehéz folyamatosan frissíteni, ha lenne még 1 vagy több ember aki besegíteni, akkor elkezdeném csinálni mondjuk atw-s tárhelyen. Ha van kedvetek és van angol tudásotok is, legalább középfokú akkor belekezdhetnénk :).
  • igor90000
    #2384
    A legkedveltebb fegyver az M416 CQB ebből van a legtöbb permament.
    Holnap reggel 7-ig szerverkarbantartás, honlap, és szerverek karbantartása. + Network (Hálózat) karbantartás, azaz megoldják a lag problémát. Tegnap pedig befagyott a login szerverük, mindenkinél megakadt a Connecting to server Please wait. ablaknál.
  • Seat
    #2383
    hi!
    rushra szvsz a PP19 :)
  • Icemat
    #2382
    Még 1 kérdés,tapasztalatokra lennék kiváncsi
    (Black Market==>Weapons==>Primari==>AR==>Na innen tapasztalatok alapján meiket lenne érdemes megvenni örökbe?????????????????
  • Icemat
    #2381
    Du 6 körülre csinál valaki szobát??????????
  • v150r
    #2380
    tele vannak a szerverek, mostanában elég sokszor játssza ezt. próbálkozz.
    ja, és persze ilyenkor szétfagy a kliens, tehát ctrl+alt+del, win7-en ctrl+shift+esc
  • mumeen
    #2379
    Nem akar belépni a játékba!!!
    Már harmadszorra indítom újra a gépet,és mindig "connecting to server..."
    És nem csatlakozik!
    Mi lehet a gond??
  • Icemat
    #2378
    A játékban is Icemat vok ha valaki csinál szobát akko vegyen fel és meek
    :)
  • Icemat
    #2377
    nem csinál valaki szobát?????? pl Death Room ot???????? páran össze gyülhetnénk és alázhatnánk a sok külföldit..XD
  • Icemat
    #2376
    Nekem 25 megás netem van 512 es video kari GDDR3 assal 3Ghz 3Gb ram és laggol az egész szal nem a gépekkel van a baj hanem a nyanvatt játékkal
    -.-
  • igor90000
    #2374
    De már több mint 1 hónapja szarakodik az egész, hiába várunk, nincs kedvük megcsinálni.
  • hitman08
    #2373
    Laggot nem oldaná meg, valójában nem kell különösebben gyors kapcsolat a játékhoz, az egész kliens van elbaszarintva, na meg a szervereik sincsenek a topon sokszor.
  • igor90000
    #2372
    Én már kerülöm az Elite Modos szobákat. Cabin Feverben 120knál több pontom volt, és 2. lett a mod és fogott és kikickelt... 17. roundban. A másik azért mert ugrás közben fejest adtam neki. A 3 azért mert átugrottam a szuper speces mineát ami szerinte lehetetlen és kickelt hacking miatt... hát ezen már csak erőltetetten tudtam röhögni. A másik az hogy valaki nem tudja hogy ADSL-nél hol kell beállítani hogy duplájára növeljem a letöltést? egyszer sikerült 500 kb/s helyett 1 mb/s-el szedte a dolgokat, de vissza ugrott... hol lehet ezt beállítani? MTU-t kell állítani? lehet hogy megoldaná a laggot
  • hitman08
    #2371
    Ó, hát persze, az mindennapos dolog. Ha nem kiáltanának ki napjában húszszor csalónak, már azt hinném baj van. Bevallom, ma mákom is volt a fejesekkel, olyan dolgok is összejöttek, hogy csak pislogtam, meg is kaptam a titulust egyből :) Le kell sajnálni a pattogó gyökereket, kár figyelni rájuk. Helyette áldozz rájuk még néhány skulót :)
  • Icemat
    #2370
    Én nem másért probálom a statom feljebb tornázni hanem kizárólag magam miatt,nem másért jáccom hanem magam miatt mert szeretek jáccani
    :)
    csak én is azt utálom hogy ha jol jáccik az ember akkor már 1 böl csiter meg mittom én -.-
  • hitman08
    #2369
    "...a poén nagyon sokan pont ugy vannak hogy azért indit uj karaktert hogy a K/D je "magasabb" legyen"

    És annak mi értelme? Nézzétek, magas az arányom, féljetek tőlem!!! Ennyi a lényeg? Vagy ez, vagy önmagad büszkesége okán tudom elképzelni ennek fontosságát. Elbeszélünk egymás mellett, úgy érzem.
  • v150r
    #2368
    na ja. azért találták ki a kdr-t, hogy lehessen mérni valamivel az átlagos teljesítményedet. én törődöm azzal, hogy hogy játszom, és nem utolsósorban, hogy milyen a statom. én akkor élvezem a játékot, ha jól megy. ha nem megy jól, akkor nincs az az isten, hogy bent maradjak. viszont, nagyon is irigylem azokat az embereket, akik nem törődnek ezzel. vagy azzal, hogy lecsitereznek/kirúgnak/reportolnak. akár még csak szóbeli fenyegetésképpen is. ettől elmegy a kedvem az egésztől.
  • igor90000
    #2367
    Am rájöttem hogy Omega Drivert kell szedni és a MultiReset meg nem kell feltelpíteni + 3D-ben mindent teljesítményre szedni, alig fogja terhelni a memóriát... nem úgy mint a CCC Omega driverek ATIra és egyébre
  • igor90000
    #2366
    Csak Európában megy ez a megkülönböztetés... amerikaiak nagy ívben leszarják. A másik meg az hogy attól leszel nagyobb meg jobb ember hogy magasabb a K/D arányod? Ki nem szarja le a másik véleményét, én nem raknám újra a pontjaimat csak azért hogy imponáljak másoknak, elég ha a klánom meg én tudom hogy tudok játszani. Senki se úgy születik hogy rögtön 1.30+ kd felé tudja tolni magát... Egyáltalán nem az számít,az számít hogy jól tudj szórakozni és úgy állj fel a géptől hogy de jót játszottam, nem úgy hogy hogy ez a szar CA megint felb*szta az agyam.
  • Icemat
    #2365
    Hát szerintem pont a K/D arány amiböl lehet következtetni dolgokra miko belépsz a szobába........(Szerény véleményem)..........mert az hogy mekkora a rangom max azt mutatja hogy mekkora kocka vagyok.......XD.............csak 1 hülye példa ugyebár ha belépsz 1 szobába és tele van "nagy" ranguval sokan má megilyednek hogy jujjj na ezek ellen nem jáccom mert milyen rangjuk van,pedig totál nem számit mivel az csak azt mutatja h mennyit ül a gép elött jelen esetben a játék elött,szerintem pont K/D arány ugy mond az 1 etlen ami számit nagyrész azon mulik hogy most te picsázod el az illetöt vagy ö téged......pl csináltam olyan statot sokkal magasabb rangu ellen hogy csitereznek 1 folytába-de picszott már el "kezdö"rangu is és nem csiter volt hanem csak a második karija volt........ezt csak azé irtam mert szerintem mindenki ugy van vele hogy jobban szeret nyerni mint veszteni.........és a poén nagyon sokan pont ugy vannak hogy azért indit uj karaktert hogy a K/D je "magasabb" legyen.........én is gondolkottam rajta de a tökömnem sincs kedve megin 1 évig cumizni a gép elött csak azért hogy ,hülye példa megduplázzam a statom,és a rangom is magas legyen....!Ne kioktatásnak vegyétek ez csak az 1 éni szoc véleményem pár dologrol!
    :)
  • v150r
    #2364
    olyat nem írtam, hogy baj lenne a sok komment...
  • hitman08
    #2363
    Bevallom, fel nem fogom, mi a fenéért olyan fontos a K/D arány. Mintha attól forogna a világ. Nem egy számtól lesz jó az ember, bár sok hülyegyerek ez alapján azonosít be játékosokat. Ostoba csíterek is sokszor a 8-as meg 10-esk/d-val kérkednek, hogy némmá, mekkora májerek! Amúgy én feleslegesnek érzem a reset dolgot, az egész hiúságod legyezgetése csupán, nem több, értelme nulla. Ha tényleg jó vagy, amúgy is nőni fog az a nyomorult érték. Vagy ha tényleg annyira számít, jobb, ha önerődből javítasz az átlagodon, nem pedig resettel.
  • nandorb
    #2362
    De most komolyan mért baj ha több hsz. van?
  • v150r
    #2361
    már számtalanszor esett róluk szó a topicban, keress rá a nevekre.
    a haverjaidat csak "abuse"-ra való okként említettem, nem vádoltalak meg, vagy ilyesmi. és igen, ha 100-at osztasz 10-el, akkor az tíz lesz, ha meg ezret, akkor nem...
    a továbbiakban pedig törekedj arra, hogy lehetőleg egy kommentben fogalmazz meg mindent, ne kelljen moderálgatni a nem idekapcsolódó hozzászólásokat, és azért is, hogy ne legyen tele zajjal a topic (és csetszerűen egymásra épülő kommenthalom egymás után).
    nincs kifogásom az ellen, ha pörög egy téma (vagy több is), hisz ezért van.
    köszönöm
    igor: én csak a gyártó drivereiben bízom, másban nem. bárki bármit mondhat, egy 60-80 fps felett már teljesen mindegy, hogy hogy fut a játék. mert amúgy is lagol tőled függetlenül is, és mindig lesznek nálad jobbak-okosabbak-szerencsésebbek. ez nem framerate függő. egy q3-nál fontos volt, hogy 100+ körül mozogjon a framerate, mert az pörgős játék volt, főleg emelt fovval. vagy egy ut. a ca annyira nem gyors. főleg nem számít a nyolcmillió dpi-s lézeres, száloptikás, kávéfőzős egereknél, mint amik manapság kaphatóak.

  • Icemat
    #2360
    Am irnátok fegyverekröl véleményeket-Tapasztalokat,Elönyöket Hátrányokat, ha szépen megkérlek titeket?
    :)
  • Icemat
    #2359
    Még 1 hülye kérdés ha le reset elem a statom akkor sokkal könnyebb javitani felfele mivel kisebbek a számok és az eltérések.........ha jol gondolom? persze ugyan ez lefele is.........szal ha már belejöttem a játékba és kb dupla annyit ölök mint halok akkor megéri le reset elni? (És nem ismétlem nem a haverjaimon gyakorlok) :)
  • WorldTorrent
    #2358
    Klant keresek !:D F.P.S klanba mar jelentkeztem kb 1 hete de nem vettek meg most sem be :S
  • igor90000
    #2357
    Ati video drivernél ha fogom és kitörlöm a CCC -t akkor az lefogja vinni az fps-em vagy fel viszi? + Szerintetek melyik a legjobb ati driver? (pl.: Omega drivers) ami a legtöbb fps-t adja.
  • kzoard
    #2356
    nem
  • mumeen
    #2355
    Akkor sima gp-s fegyvert nem is lehet örökre megvenni??
  • Icemat
    #2354
    Köcce a választ am nem a haverjaimat öldösöm hogy javitsam a statom :)
  • v150r
    #2353
    amíg nem a haverjaidat öldösöd junk flea-n, h javítsd/tartsd az arányt, addig nem.
    de egyébként hosszútávon megtartani 3-3,5 es statot is már majdnem lehetetlen, nem hogy 4.00-t.
  • Icemat
    #2352
    1 hülye kérdésem lenne szerintetek ha le "reset" elem a statomat és csinálok pl 4.00 át nem bannolnak? (most 1.41)??????????
  • v150r
    #2351
    szolgálati közlemény rovat
    haverom _magyar_ klánt keres. egy hét alatt felhúzta a kdr-jét 0.91-ről a jelenlegi állapotára. aktívan játszik, de nem komolyan. ebből következik, hogy warozni max funból menne. ha valaki(k) kompetens(ek) az ügyben, akkor lépj(etek) vele kapcsolatba.
    köszi :)