4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Icemat
    #2471
    HOHO nem mind halt meg csak a 99%-a Victor Channel 2-3 müködött
    :)
  • Jeremias
    #2470
    Egész este bravon játszottunk, mig meg nem halt a szerver, alpha játszhatatlan....aztán utána meghalt az összes 23:00 körül....
  • v150r
    #2469
    az alpha channel csak annyira lagol egyébként, hogy gránát helyett egy hisecet dobtam?!?!?!? el.

  • v150r
    #2468
    az a baj szerintem, hogy a gatewayek tömkelege nem bírja el ezt a nagy mennyiségű lekérést. és nincs vas mögötte, ami kompenzálja ezeket az ingadozásokat. mert ha lenne, akkor el tudná úgy osztani, hogy csak minimális legyen a lag.
  • Jeremias
    #2467
    Egy dolog látszik, hogy még mindig kicsi a szerver a játék mögött....vagy sok lett a játékos. Én a végleges következtetéssel várnék 1 hetet, addigra beáll az átlag létszám, tegnap álltalam még soha nem látott tömeg volt online. Egyébként a ma reggeli szerverleállás alatt is biztos finomhangolták a rendszert. Nagyon úgy tűnik, hogy rate-ekkel játszanak hol ide tolják, hol oda majd kiderül sikerül-e valamit találniuk ami dobna a teljesítményen annyit, hogy élvezhető legyen folyamatosan a játék. Tegnap éjszaka már egész játszható volt, nem mondom, hogy nem lagolt, de sokkal kevésbé, mint előtte.
  • v150r
    #2466
    alpha totálisan szar ma is, bravo egészen játszható.
  • v150r
    #2465
    szerintem jobban jártak volna, ha azt a pénzt, amit a költözésre szórtak el, inkább néhány új szerverre költötték volna el.
  • hitman08
    #2464
    Helyesbítek, d1rtdiver megfigyelése lesz a helytálló. A játék egy idő után bármelyik channel-en istentelenül megrogyik, szinte teljesen játszhatatlanná válik. Akkor...ööö...izé... Jöhetne is egy új patch :D
  • v150r
    #2463
    Mini ATX (284x208mm)
    Standard ATX (305×244 mm)

    a rápakolt usb, ill egyéb csatik nem ettől függnek. a miniatx lapokat többnyire miniszámítógépekbe és médiacenterekbe szánják, de persze ettől még be lehet szerelni a házakba. ezért van a ház alaplaptálcáján annyi "használatlan" lyuk.
    biosban nem nagyon kell majd állítgatnod, max a boot folyamatot, de azt se jellemzően. a frissítést megoldhatod már oprendszeren belül is, minden gyártónak van erre külön szoftvere.
  • hitman08
    #2462
    És hogy azért a játékról is legyen némi szó, elég felemásan sikerült az átszervezés/javítás. Alpha 3 és 4 jól játszható, tényleg simább a játékmenet. Alpha 5-ön akadt némi lagg, de csak néha volt igazán zavaró. Alpha 6 és onnan lefelé valóban a katasztrófával egyenlő a helyzet, folyamatos akadás, zsákbamacska az egész játék. Bravo-t még nem próbáltam, mondjuk könnyen lehet csatlakozni sem enged végül:) Majd kiderül...
  • igor90000
    #2461
    Nagyon szépen köszi a válaszokat, sokat segítettetek. Még egy utolsó kérdésem az hogy függ hogy a fizikai mérete ATX vagy mATX? vagy az csak az hogy mennyi USB csatlakozó van rajta stb.? BIOSt ha mindenből veszek újat, memória, vga, proci, alaplap akkor kell állítani a BIOSban?
  • v150r
    #2460
    nem, a mai alaplapok mindegyikén van már integrált hálókártya is. viszont az a kérdés, hogy a processzorod milyen foglalatú, mert agp-s viszonyokhoz képest nem hinném, h belemenne a procid is egy új lapba.
    azok az idők már elmúltak, hogy az olcsó lapok = asrock.
    valamennyi gyártónak van alsókategóriás lapja is, vagy olyan, ami egy generációval régebbi chipsetet hordoz magán és/vagy csak 8 giga ram megy bele. lehet válogatni. viszont minőségben nagyon nem különböznek. 13e+ felett már kaphatsz egész jókat is.
    az agp témát én is hanyagolnám. egyetlen gond van azzal, ha sokáig nem újítasz semmit a gépen: egyszerre kell majdnem mindent újítani. agp abszolút felejtős, és nem nagyon beszélhetünk "elfogadhatóságról" már sajnos ilyen "elavult" technológiák esetén. kérdés persze, hogy mire szeretnéd használni.
    szerintem ne kapkodd el ezt a vásárlást, inkább tegyél félre egy kicsit (ha tudsz) és akkor egyszerre vegyél valami aktuálisabbat, vagy kezdj csak fél-1 giga rammal, és majd később bővíted.
    nekem se egy felső-kategóriás lapom van , de ez jelen pillanatban mindenre elég, amire nekem kellhet. igaz, a gyári beállítások nem a legjobbak gigabyte esetében és rá kell engedni egy biosfrissítést, de összességében megérte. ez annak idején azt hiszem, hogy 21 e forint volt, a társai most se kerülhetnek többe. szal szerintem várj ezzel.
  • hitman08
    #2459
    Nem. Integrált hang- és hálókártya van minden alaplapon, ami boltban újan kapható manapság. Amúgy egy Asus M4A78 SE szintén 15-16 ezer környékén mozog, simán jó, ha AMD procid van.
  • igor90000
    #2458
    az úgy elég drága, a biztosabb alaplapok 20,000 forint körül mennek, ASROCKot nem veszek volt 2, mind2 besült..., csak az lenne méga kérdésem hogy, ha veszek alaplapot akkor ahhoz külön kell vennem hálókártyát hogy tudjak netezni?
  • hitman08
    #2457
    Először is, nehogy megvedd ezt a kártyát! Ma már ennyi pénzért sokkal jobb kártyákat adnak. Én a helyedben először is megszabadulnék az AGP-s alaplaptól. Mindenképpen ott kezdeném a fejlesztést. Nagyon régi már ez a technológia, a PCI-os kártyák pedig ár/érték arányban is jobbak. A 35 ropiból a helyedben inkább vennék egy valamivel újabb alaplapot, amibe aztán belemegy a PCI-os kártya is. Ugyanaz az HD4650 1 gb PCI-al 15-16 ezerbe fájna csak. Tehát a maradék 20-ba belefér egy alaplap. Legalábbis szerintem, de nem akarom helyetted beosztani a pénzedet :)
  • igor90000
    #2456
    Tudom nem ide illik, de bennetek még sose csalódtam :D, szóval:
    Úgy voltam vele hogy teljesen a gépet felújítom, de mivel közbejöttek dolgok így maradt 35,000 forintom és alaplapot meg procit nem akarok cserélni, csak Videokarit, és AGP-s foglalatúból találtam egy egész jót:
    XFX ATI HD 4650 1GB DDR2(link), szerintetek megéri? A másik kérdésem az hogy viszonylag elfogadható gépnek számít egy ilyen videokarival felszerelt, 2 giga rammal és sima p4 2,8ghz-es procis gép?
    Ui.: Az hátrány ha egy fizikai procim van de 2 logikai? Multi CPU..
  • mumeen
    #2455
    Engem be se enged sehova..."connecting to server..."
    Kicsit kezdem unni.
  • v150r
    #2454
    egyes channelek egész játszhatóak, de egy idő után ott is teleport-lag lesz. teljesen mindegy, hogy moderated, low, vagy full channelbe mész, egyedül a channelek között van különbség. ahogy most áll a dolog, az alpha 5, 7, 8, 9 channel teljesen szar;
    a 6-os egészen élvezhető, de az is lagol, csak nem állandóan.
    1-4-be nem jutottam be, de gyanítom, hogy ott is hasonló a helyzet.
    valamit írsz a chatbe, vagy soha nem jelenik meg, vagy pár másodperces késéssel. akkor is, ha éppen nem érzékelsz lagot. a ca site-jára is másodperceket kell várni, szal ez tükröződik a játékban is, attól függetlenül, hogy a szerverek és a site-szervere elkülönül egymástól.
    nem biztos, hogy most a nexon a ludas, de valamennyi lobbychatben az megy, hogy ez is lagol, meg az is lagol.
    jah, és valaki mondott valami olyasmit a chatben, hogy még pár óra és jön az új map. erről nem tudok semmit.
  • v150r
    #2453
    nexon faszán megcsinálta.
    megint smooth a gameplay, tehát tisztán kivehetőek a lövések, meg stabilizálódott a framerate is, de.
    az alpha channel 8 úgy lagol, hogy komolyan azt hittem, hogy rossz játékba léptem be, és ez a portal. az egész channel sikít, hogy valami nem jó, mert ez egyszerűen botrányosan szar.
    a játék annyiból lett "jobb", hogy nem a kép áll meg 5 másodpercenként, hanem te teleportálsz össze-vissza. nagyon ingadozik a szerverek teljesítménye, mert van akinél lagol, van, akinél nem. 9 embert öltem le, mert azt se tudták, hogy hol vannak, aztán nekem volt ugyan ez. egyszóval: amennyiben napra veszitek a cuccokat, egy pár napig nézzétek meg az alapcuccal, h játszhatóak-e a szerverek, mert nagyon úgy tűnik, hogy kidobtam az ablakon kétezret.
  • v150r
    #2452
    ca, official cs1.6, starcraft 2 beta, borderlands, nfs shift, és a legutóbbi lan folyományaként ut1 és q3.
  • nandorb
    #2451
    de en nem idegeskedek 1 jatek miatt:)

    3game van fent, CA,BC2,BF2 es nemtom bc2-zek v bf2-zek:) a 3.-at nemjatszom utobbikor a csavo sniperrel vegig rohant a palyan es noscope-zott aimbottal az mar sok volt.
  • v150r
    #2450
    háhá, én gyorsabb voltam, bibi
    (omg)
  • nandorb
    #2449
    36orat 04.00-ra 2GM-ben szamitva
  • v150r
    #2448
    "Ma hajnaltól ( 2010.03.30. 4:00 ) elérhetetlenek a nexon szerverek 36 órán keresztül egy kis szerver adatbank költözés miatt..."
  • hitman08
    #2447
    Meddig tart vajon a szervermizéria? Én amúgy előzetesen nem értesültem a dologról, és azért legalább valami webldalon tájékoztathatnák az embereket, hogy mire számítsanak. De persze nem jön be semmi, egy hang nélkül eltűntek egyik napról a másikra.
  • hitman08
    #2446
    Ne vészmadárkodj itt nekünk! :) Amúgy szerintem sem lesz az életben soha 100%-os a game. De az account-rablást azért kerüljük el, ha egy mód van rá :D
  • v150r
    #2445
    btw, nem fűzök hozzá túl sok reményt, hogy a szerverköltözés után helyreáll a rend. valami cink biztos beüt megint. igazából már azt várom, hogy melyik patchben lesz valami olyan major bug, ami miatt lenyúlják mindenkinek az accountját, vagy rollback legyen minden másnap, mert pl. az adatbázis költözés nem úgy sikerült, ahogy szerették volna.
    de ne legyen igazam.
  • v150r
    #2444
    amennyiben továbbra is aktívan tolod rá a kontentet, fennmarad a fejlécben a cím.
  • Jeremias
    #2443
    Sziasztok!

    Egy ideje olvasgatom itt a fórumot....( najó ez költői túlzás, jó ha hetente 1szer elolvasom )
    Szóval gondoltam csinálok egy kis reklámot ide a CA blogomnak amely elérhető a Jeremias-ca.blog.hu címen. Itt találhattok friss infókat, híreket, pletykákat, élményeket a játékból.

    Bocs az offért tudom, hogy nem ezért van a fórum.

    Mivel "on" is akarok lenni ezért @icemat: nekem a g23 nagyon bejött, bár nem próbáltam mindegyiket. Mellesleg nekem Desert nagyon nem jött be.
  • Icemat
    #2442
    NX ért meik a legyjobb pisztoly?
    Tapasztalatok? (Solymon és Kígyón kivül XD)
  • Icemat
    #2441
    Bővült a repertoárom :P

    MP7 MOD (Permament)

    Arctic Wolf (Permament)

    M17 Combat (Permament)
  • v150r
    #2440
    statért engem még nem akartak reportolni, max kirúgni a szobából :D
  • hitman08
    #2439
    http://indafoto.hu/ostobatuk/image/7307855-596cc80b/details/xl

    Ezért az eredményért, és úgy általában a konstans killekért jelentett az egyik csíra matyi, nagyon büszke volt magára, hogy na, most aztán mit lépek erre. Én csak annyit mondtam neki, hogy ha csalnék is, egyértelmű bizonyítékra lenne szüksége ellenem, és valószínűleg ő lesz az egyetlen idióta, aki jelent egyáltalán. De csak nyugodtan, ha ettől jobban érzi magát. Mert játszani nem fog jobban tőle :)
  • hitman08
    #2438
    Fraps a leggyakrabban használt ilyen program, célnak tényleg megfelel. Kezelni is egyszerű.
  • Icemat
    #2437
    1 kérdés milyen progit ajánlotok amivel fel lehet venni a játékot???
  • hitman08
    #2436
    Vettem jövő hétre egy MP7-et az M416 mellé, eddig ideális kombónak bizonyult. Hihetetlen, hogy mennyire ki tud húzni a trágyából ez a kis PDW. Ma láttam Discovery-n egy műsort, CQB-hoz használt top 10 fegyver volt terítéken, MP7 az előkelő második helyen feszített. Bizony nem hiába :)
  • hitman08
    #2435
    Jah, én meg GP-re :) NX-től távol tartom magam, nem érzem szükségét, hogy valódi pénzt áldozzak egy ilyen hülyeségre, GP cuccokkal is simán lehet tartani az NX-es arcokat, csak takarékoskodni kell, meg cseppet számolgatni, hogy mi, meddig, mennyiért éri meg. Meg amúgy is hétvégi madár vagyok a CA-n, kivétel mondjuk a tavaszi szünet, mint például jövő hét. Jön a Power surge, mint heti map, vagyis jól megszedem majd magam, ha minden rendben megy :)
  • Icemat
    #2434
    Talán tudom a választ:)
    uccsó körökben miko már kipusztul a csapatbol pár ember és nagyon sok zombi jön,mivel a zombik ugy találnak meg hogy az utvonaladat követik (ahol mész) nem pedig látnak (mivel ez csak 1 játék) 1 taktika:kintre raksz csomo élet töltöt és fucc körbe a házkörül nem megy le az életed és közbe apritod öket és a bentieket is valamien szinten megóvod a zombiktol mivel "lehuzod" rolluk a nagy részét és nekik nem is sok dolguk lessz ha körbe körbe rohangálsz:) talán ezért pakolták kintre de ha belegondolok nem is rossz taktika :) jah és az alözöbe ingen az "ARCTIC"ot k*rtam el :)
  • nandorb
    #2433
    feltolti 100-ra es megis tobb eselye van mint neked loszer nelkul acsorogni.
  • v150r
    #2432
    de az mire jó, h kintről lő a 15. körben, amikor bentre kéne a sok hp, mert ott gyűlnek össze a mobok mindenféleképpen?
    meg akinek maradt mondjuk 5-15 hp-ja, az nem nagyon fog kirohangálni azért, hogy hátha túléli és vissza tud tölteni mondjuk 10-et, mert a többit leveszi a gáz amúgy is.