4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Razor0909
    #2837
    Szevasztok.Amit Sadax kérdezett,arra én is nagyon kíváncsi lennék!Ha tudja valaki legyen oly jó és ossza meg velünk!!!Köszi.
  • SirAlo
    #2836
    Akkor bekellene inditsam az Xfiret es videokat csinalni a hackerekrol, csak lehet videobol nem latszik a neve :( de majd megprobalom
  • hitman08
    #2835
    Hivatalos fórumon kell egy bejegyzést írnod róla, az ottani instrukcióknak megfelelően. Leírod ki, mikor, melyik pályán csalt, és valamiféle bizonyítékot kell hozzácsapnod. Ez esetben a képet belinkeled, de lehetőleg többet, hogy egyértelmű legyen a helyzet.
  • SirAlo
    #2834
    Bakker ez mar tobb mint felhaborito-.- Hol tudnam ezzt a b*zit feljelenteni ? Ha csalnak legalabb ugy csinaljak hogy ne legyen feltuno...
  • SirAlo
    #2833
    Jelentkeztem az Angel Kings klanba, szerintetek 1.01 rateval bevesznek ?
  • kzoard
    #2832
    A játék az alapján adja a GP-t/XP-t, hogy hányszor öltél és haltál meg. Itt a zombivá válás is halál, így a lényeg, hogy addig visszatartságok a főzombiz, amíg tudjátok (jobb esetben még meg is ölhetitek). Ha megfertőztek, akkor nyomás a még élők után.
  • hitman08
    #2831
    http://www.youtube.com/watch?v=Hdg8WzzbXjc&playnext_from=TL&videos=J5VyU393Co4
  • SirAlo
    #2830
    Es ha pl. szandekosan mindenki megengedi hogy megfertozzek mindig nyersz? vagy ebbe a modba csak azok nyernek akiket nem fertoznek meg?
  • Sadax
    #2829
    Tudja valaki, hogy mi lesz ez a rec rules?
  • hitman08
    #2828
    Bocs, a regenerálódás régebben volt, azóta nem játszottam ebben a módban. Ma már ez nincsen, helyette 3 másodpercig sebezhetetlen vagy zombiként.
  • hitman08
    #2827
    A kör elején véletlenszerűen kiválaszt a program néhány egy vagy több játékost, akik alapban fertőzöttek lesznek. Őket kell minnél hatékonyabban kordában tartaniuk a tűlélőknek. Ha egy fertőzött megcaap egy élőt, akkor ő is zombi lesz. A léynege az egésznek, hogy meg kell próbálni a lehető legtovább kitartani, esetleg le is győzni a zombivá vált játékosokat. Ami rettentő nehéz, lévén hatalmas hp-juk van, és regenerálódnak, ha nem éri őket folyamatos tűz. Túlélőként okosan kell beosztani a lőszered, ügyesen kihasználni a terület, a környezet adottságait, mindezt előnyödre fordítani. Elég izgalmas tud lenni néhány kör, és az a jó benne, hogy teljesen pályafüggő játékmód. Szinte minden mapon más stratégiára van szükség az életben maradáshoz.
  • SirAlo
    #2826
    A Quarentain modnal mi a lenyeg? meg nem jottem ra de eleg sokan jatszanak olyat
  • hitman08
    #2825
    Az a legérdekesebb az egészben, hogy engem kizárólag a GP event alatt dobált ki, de akkor minden egyes alkalommal. Event-en kívül pedig ha egyszer kaptam kick-et. Hogy is van ez akkor?!?
  • mumeen
    #2824
    Akkor most nem is érdemes cabinozni??
    Engem eddig 5-ből 5-ször kidobott...
  • hitman08
    #2823
    Jah, de esetleg az oldalra nyomhatnáak egy figyelmeztetést vagy üzenetet, hogy ez a probléma létezik, és esetleg dolgoznak rajta vagy mi a fene. Nexon barátunk nem teljesít túl jól kommunikáció terén. Meg nagyjából semmilyen téren mostanában.
  • igor90000
    #2822
    Ez annak az oka hogy mivel a szerverek ip-címe publikus ezért sokszor áldozattá válnak az olyan támadásoknak amik, -sajnos nem jut eszembe a neve, a lényeg hogy túlterhelik a gépeket olyan módon, hogy gyakorlatilag szét spammolják hogy befagyjon, ezzel rohadt nagy kárt okznak- megzavarják a rendszert. Egyik GM postban ezt jelezték is. A lényeg hogy meghibásodott az egész, és rohadt nehéz rájönni hogy mi a hiba a logok alapján mert folyamatosan baromkodnak.
  • hitman08
    #2821
    Nah, írtam a hivatalos fórumra egy bejegyzést a cabin problémáról, talán majd olvassa valami illetékes. Csodálkozom, hogy előttem senki sem szólt a jelenségről.
  • hitman08
    #2820
    Tegnap az eset megismétlődött, ezúttal a 17-es körben. Ha azt veszed észre, hogy laggolnak a zombik, nagy eséllyel be fog következni a dolog. Lövöd őket, de nem látod a pontszámokat rajtuk, csak kicsivel később, darabosan mozognak, na akkor keresztet vethetsz az egészre. Utána fel akartam nézni fórumra, hogy mit írnak róla az emberek, de a fórummal is probléma volt, egyszerűen nem jött be az odlal. Nexon újabban nem tudom mit művel, egy hatalmas káosz az egész.
  • mumeen
    #2819
    Nekem is fulra ugyanezt csinálja.Mitől van??
    Rohadt idegesítő...
  • hitman08
    #2818
    Beszarás! Épp cabint nyomtam, 19. kör vége felé jártunk. Erre hirtelen kidob lobby-ba a játék, és feljön egy kedves kis ablak. Miszerint speedhack-et érzékelt nálam a program, így ő most engem kidob az egész játékból, amint nyomok egy okét. Így is lett. 20 percnyi meló után ez jut a becsületes játékosoknak. Mondjuk az utolsó körben mintha laggoltak volna a zombik, de ezért nehogy már engem dobjanak ki! Jéééézusom...
  • hitman08
    #2817
    Na meg ez is jöhetne a shopba lassan:
    http://combatarms.nexon.net/Shop/ItemDetail.aspx?itemId=465&order=465&cat=2&subCat=5&is_sales_tab=false&sales=1&status=0&pageIndex=1&orderType=1
  • hitman08
    #2816
    Ilyen miért nincs Európában?!?

    http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=101&contentNo=0087c&pageIndex=1
  • hitman08
    #2815
    Lehet benézek, majd rádszólok játékon belül. Ha mást nem, hát cabint nyomhatunk majd.
  • Icemat
    #2814
    Ma valaki game 10 töl??????????
  • hitman08
    #2813
    Gondolom, hogy mi lesz a probléma. A letöltést nem sikerült befejezned teljesen, vagy valami hiba lépett fel közben, így csak ez a két ideiglenes fájl maradt a mappában. Azt javaslom, mikor letöltöd a setup-ot, semmiképp se szakítsd meg a letöltést, várd ki amíg végez vele. Utána tutira a megnyitható fájl lesz a mappádban.
  • StoReK
    #2812
    Nekem az lenne a gondom hogy leszedtem a letöltővel és letöltött 2 olyan File-t amit nem tudok megnyitni (.KMT .KMS)
  • kisbesi
    #2811
    jajj ne is mondd
    nekünk is ugyan ez volt
    De mi van már a nexon nal?
    A lagg is tisztára megőrít, most meg az elmaradás. :(
  • hitman08
    #2810
    Helyesbítek, az event technikai problémák miatt ma is elmarad. Miközben halomra öltem a zombikat, bekúszott egy vörös üzenet a pofámba, pont hogy ne lássak írtani. HIrtelen olyan dühös lett mindenki, hogy mérgünkben azonnal kiakasztottuk a cabin-t extreme fokon. És mindenki életben maradt az utolsó körben :) Tiszta jó kör volt.
  • hitman08
    #2809
    Este 6-tól ajánlatos benézni a játékba, a tegnapi szerverhiba miatt ma kerül sor a bónusz eventre. +100% GP és XP egészen éjfélig. Hajrá!
  • GirondinsHUN
    #2808
    Adta a játék! :D
  • Morpeus
    #2807
    Üdv! Ma kezdem a játékot, és azt szeretném megkérdezni, hogy hol találkozhatok magyarokkal, mert eddig 1 nem sok annyit se láttam. Jó lenne egy jó közösségben játszani.
    A játékban Sichrol a nevem.
  • GirondinsHUN
    #2806
    Én beszoktam nézni. :) Amúgy felvettelek friendlist-be, 1 óra múlva játszhatnánk. Ráérsz?
  • hitman08
    #2805
    Mi van, mindenki nyaral, vagy mi?!? :) Elég elhagyatott a fórum, sőt játékon belül is alig futok össze ismerőssel. Viszont annál több csalóval :D
  • Dezinter
    #2804
    Sajnos sokszor még meg is védik a hackert.Kill Creek event-nél volt az hogy minden szobában volt egy spaqn killer vagy hogy hívják ezeket akik csak állnak és késsel ölnek mindenkit na ott mire ''észerevették'' ,hogy már 20-0 ás statja van vége volt a játéknak és ezt minden nap kb 4-szer.
  • hitman08
    #2803
    Power surge pályán megy a móka, ultrakillnél kapcsolódok be. Megy tovább, fanastic, unbelieveble és így tovább. Aztán ugyanez megint. Nézem a csávó nevét, Pro-Hacker. 40-2 az aránya, mindig mindenkit megtalál, azért ez egy picit gyanús kellene legyen, főleg corporal rangnál. Regényt írok az ellenfélnek, hogy ugyan valaki esetleg hívjon már egy szavazást. Zéró reakció, mintha mi sem történt volna. Hihetetlen milyen ostoba, embernek titulált egyedek léteznek ezen a földgolyón.
  • hitman08
    #2802
    Akkor uninstall, töltsd le a nexoneu.com oldalról a legújabb klienst, tedd fel, és próbáld újra a belépést. Valami hibának tűnik az egész. Különben nem értem a név beírását miért kínálja fel egyáltalán, jó lenne látni a képernyőt. Ha nyomnál egy print screen-t és a képet feltennéd valahová, talán többet tudnánk mondani a dologra.
  • bobakrome16
    #2801
    tudom régeben máe játszottam de most csináltam uj accountot es mikor kijön a karakter tiszta fekete mögöte minden csak nevet lehet irni es mást nem tudok csnálni
  • hitman08
    #2800
    Ma hosszabb próbának vetettem alá a P90-et, mivel eddig nem igazán használtam, és azt kell mondjam, hogy tetszik. Középtávon és közelharcban is könnyű vele fejest összehozni, egyedül a 100 töltényes limit jelent némi hátrányt. Na meg hosszabb távon elég nehéz vele dolgozni, mivel nagy a szórása. De hatékony cucc, mellé egy erősebb puska és már mehetünk is.
  • hitman08
    #2799
    Nevet beírni csak új karakter létrehozásánál kell, nem is értem a problémát igazán.
  • bobakrome16
    #2798
    nem enged tovvab