4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • hitman08
    #3406
    Airsoft jó móka, csak elég drága dolog, főleg, ha normális felszerelést akar az ember. Amúgy én is szünetelni fogok szerintem CA-t illetően. Túlságosan elfajult benne minden.
  • cickány73
    #3405
    sziasztok!
    ritkán szoktam ide írni mert én már ritkán is játszom!!
    az ok:a sok csaló!!elment a kedvem!!és sajnos egyre több magyar is csal!amiből persze rendre veszekedés van mert én meg nem hagyom magam ahoz túl nagy a pofám!persze ilyenkor én vagyok a beképzelt mert dupla ezüstII vagyok csak azt felejtik el hogy én már 2 éve tolom!!de sebaj!én és a baráti társaságom mást játszunk csak élesben!a játék neve:AIR SOFT!ahol élesben kell játszanod nincs számitogép nincs cheat code!!!ajálanám figyelmébe a sok csalónak ki lehet jönni a pályára és meg lehet mutatni hogy ki mit tud!!erről ennyit!köszöntem hogy ide írhattam.
  • hitman08
    #3404
    Mai élmény. Ghost town dömping megy éppen. Egyik meccsen jön az ellenbe egy captain 3-as fickó, naná hogy viperrel tolja. Nem veszi észre, hogy mennyire kiszámítható, sokszor szemem sarkából láttam elsuhanni, így hát rendre elévágtam. Nem vicc, 5 alkalommal zsinórban fejest osztok neki, bevallom néhány engem is meglepett. Bár a TMP szemtelenül pontos, fejre szóráskor meg sszitne biztos a végeredmény. Mondanom se kell, az első hs után sírni kezdett, hogy mekkora csaló vagyok, a következőkben meg röhögnöm kellett, jól tudtam mennyire be fog pörögni ha folytatom :) Végül persze kidobtak, újabb bizonyíték a high rank viperes arcok legyőzhetetlen önérzetére.
  • hitman08
    #3403
    Ghost town event, szokásos napi 10 alkalom után jár a GP. No meg 100 kill után a black hisec key.
  • Icemat
    #3402
    *velük
  • Icemat
    #3401
    Skacok 1 szonak is 100 a vége rendezétek le velül 1 vs 1 ben és eldől hogy ki a jobb,én nem vok pro, a "Skill" em se jo,ez van, az hogy szoktam én is kempelni az tény,de inkább rassolni szeretek(én),az hogy ki hekker a klánombol nem tom, nyáron rendezek magamnál ugy is "babazsúrt"4-5 emberrel (lanparty) majd kiderül hogy ki hekkel meg ki nem :):):):)
  • Adriatic
    #3400
    ja, mondjuk az is érdekes gondolkodásra vall, hogy egy több-százszor több-száz méteres pályán egy ajtó méretű részre lövünk csak, ha véletlenül valaki felmerészkedik. hogy lehet ennek örülni? és tényleg nem is a vereség a bántó, hanem hogy valakinek ez jelenti a játékot és közben még azt is hiszi, hogy milyen kurva jól játszik.
  • Danzso90
    #3399
    Nem az a dolognak a lényege,hogy nyerünk vagy vesztünk,nem is ezt mutatja sztem a vidi hanem az,hogy 12 éves gyerekek apu gépén ontják azt észt fentről 4-en becampelve a padláson és írogatják,hogy skill meg,hogy milyen prok..
    Ilyenkor az ember kicsit bepöccen mivel nem csak a játék lényege veszett el hanem a szórakozás is,hogy 6*2 percig ricázhatnék war közben...
    Igen nyertetek ti is mi is.Megkérdőjelezhető a taktikátok de a vereséget is el kell ismerni más műsor lenne ha mi is 4-en 4 turettel becampelnénk az emeletre és kártyáznánk vagy kóláznánk fent.Tuti tök szupi lenne írogatni nektek,hogy milyen prok vagyunk..xD
    Amiket meg írogatsz Ice Youtubeon is,hogy hack...A klánodba már most mondom,hogy van egy pár,többek az előző klánomba voltak tagok és hát...
    Nah de mindegy feljavultak...
    Az is tény,hogy már 4 embert bannoltak a klánodból ..
  • Danzso90
    #3398
    Értem én amit mondasz de nem értem hogyan jönnek ide most a hackerek:)
    De igazad van.
  • Icemat
    #3397
    Még 1 poén az olvasóknak.....................elözöleg evertetek (old beaches) minket,szerencse vagy skill??lényegtelen nyertetek. mi mért nem fujtuk fel a dolgot?mért tudtuk elkönyvelni simán hogy 1 vereség???
  • hitman08
    #3396
    Még néhány gondolat. Cw-n tényleg baromi sok csapat játszik úgy, hogy beveszik magukat, és várják az áldozatot. Értem én, hogy biztosra akarnak menni, az is lehet, hogy ez az ő "TAKTIKÁJUK", viszont mindezt anyám is meg tudja csinálni, ha odaültetem egy sarokba és csak a bal egeret kell nyomkodnia.
    Szóval ez a CA lényegében egy játék lenne, a bevételtől eltekinteve azért született, hogy jól érezzük magunkat vele, nemzetközi közösségek, barátságok is kialakulnak segítségével, és a fair játék szerintem igazán elvárható legalább a cw-n résztvevő csapatoktól. Más kérdés, hogy én specik jelenlétét is szabályoznám cw-n, alapban kiemelkedő előnyt jelentenek, de ott egye a fene, ha már valaki fizetett érte, hozza csak, csak ne sírjon, ha "őfelsőbbrendűsége" kap egy fejest, bár ilyenkor az ember pénztárcája nyüszít igazán véleményem szerint.
    És úgy általánosan minden játékosnak kicsit le kellene nyugodnia. Olykor túl komolyan veszik ezt a baromságot, mert tényleg az. Leülünk, pixelbabákra lövöldözünk, közben meg hősnek érezzük magunkat, ha felsejlik a FANTASTIC felirat. Persze, ha minket nyírnak ki, akár többször egymás után, pedig megvettük a legfajább cuccokat, biztos csaló a srác! Jön a pocskondiázás, az egymásra fújás. Mindez valahol gyerekes, igaz, hogy az embernek kell a kikapcsolódás, ez is annak egy fajtája, de nem vérre menő harc, hanem JÁTÉK, kezeljük is úgy, ha kérhetem.
    A valódi csalókról meg feleleges bármit is írnom, jó lenne végleg megszabadulni tőlük, egy hatásos védelmet felállítani ellenük, bár nem hiszem hogy ez mostanában bekövetkezne. Addig is türelem, nyugi, játszatok ismerősökkel, és ne kiabáljatok hackert minden sarkon, csak ha valóban meg vagytok győződve igazatokról.

    Üdv!
  • hitman08
    #3395
    Na igen. Az albérlet hadművelet sajna elég népszerű néhány klán esetében, túl sokat nem lehet vele kezdeni. Gyökér stratégia, viszont tényleg hatásos. Csak pontosan a játék lényegét veszi el, semmi többet. Amúgy meg, ha Bravo-ról mindenki azonnal kirohan a lépcsők felőli oldalra még el lehet csípni pár embert a lépcsőn baktatva, esetleg egy sniper odasprintel a kocsi vagy a fal mellé, és rohadtgyorsan keres célpontot, többiek folyamatosan tüzelnek arra amit látnak. Ha nem minden ellenfél viper, akkor úgy 1-2 embert tutira le lehet szedni, máris kevesebb lakót kell eliminálni. Gondolom ezek no explo meccsek, már csak a kifüstölés lehetősége miatt is. Ha meg már bent vannak, akkor 2 ember menjen be egyszerre, egymásnak háttal. Ha van harmadik, ő úgy 1-2 másodperccel később. A negyedik lent nézegessen körül, hátha valaki mégis lent maradt. Bár ez szinte elképzelhetetlen... :D
  • Icemat
    #3394
    én nem tom h miket irkáltak "skill" meg a tököm tuggya,nem csak kempelünk,jah köcce a szám cimet,ööö jah és én nem vok pro 1,50 es kd ellen kb 1.00 át tok produkálni-ez van,az hogy ők mennyire "prok"? jol jáccik 1 ik másik de azt probáljátok ki 1 vs 1 ben ellenük, tuti hogy nem fogják vissza utasitani,ez nem fos taktika mert ellenetek is bevált (nem baszogatásbol),hirtelen más nem jut az eszembe :) jah és csöcsbimbót mindenkinek!!!!!!
  • Adriatic
    #3393
    campelős clanokkal igen. olyanokkal ritkábban, akik CSAK campelnek. de mindegy. végülis ez is egy taktika. csak fos. és béna.
  • Danzso90
    #3392
    De könyörgöm akk ne írogassátok,hogy skill meg,hogy prok vagytok mert ez nem az...Aranyos dolog meg tök izgi meg javul a klán stat de a skilltől messze áll..Rihanna-Whos that CHICK
  • Icemat
    #3391
    jah 1 kérdés mi a szám cime és elöadója a vidiben?
  • Icemat
    #3390
    na férre a poénkodással am nem szoktatok találkozni kempelös clan okkal?ha igen mi jot csináltok?
  • Icemat
    #3389
    :) jo ez a szöveg "csajok" teccik:):):):) ha majd növesztek puncit megigérem h te leszel az elsö akivel közlöm :)
  • Icemat
    #3388
    Na az má inkább!!!
  • Adriatic
    #3387
    hát, ha mi is csak a bázison campeltünk volna, akkor nem nyernek, hanem 6 döntetlen lett volna. hatalmas játék... valami oktatóvideót nyomhatnátok, csajok!
  • Danzso90
    #3386
    Egy közös Combat camp taktika kifejlesztése??
  • Icemat
    #3385
    Syelni sajna nem tok.....:(
    Valami más esetleg?????
  • Danzso90
    #3384
    Joci elmegyünk egyszer síelni olyan zorall vagy
  • Icemat
    #3383
  • Icemat
    #3382
    Jajjj anyám csak el ne kezd hogy csíííííterek is mert lefosom a bokám............................
  • Icemat
    #3381
    Cry van folyamatban??????Ahogy láttam a statot, 2 szer is elvertek titeket (én nem értem rá mert meloban voltam.......-.-)
  • Danzso90
    #3380
    Áh bárcsak én is ilyen pro szintű gamer lennék...:(
    Remélem egyszer azért bevesztek a klánba.Az tök muri lenne.
    Csapnánk sok babazsúrt fent az emeleten sorton.
    Alig várom....
  • Adriatic
    #3379
    pro clan, hehe!
  • hitman08
    #3378
    Hát aki ennyire ráér... :)
  • Cungi
    #3377
    Alakul a gyereknek :D:D
  • Cungi
    #3376
  • Cungi
    #3375
    Majd még talán az is meg lesz.:)
  • Icemat
    #3374
    Gyurjál még 1 kicsit a "FÖRSZT" re
  • Cungi
    #3373
    top5
  • hitman08
    #3372
    Perma AK-47. Lehet meg is venném :)
  • Cungi
    #3371
    http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=101&contentNo=00ADv&pageIndex=1
    csak hogy miböl marad ki az cae :(
  • Cungi
    #3370
    http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=103&contentNo=00A9u
    na ez lesz a jó event ha le adják itt is :) ghost town 50mecs g36valkyrie 1 hétre :)hmm^^
  • Cungi
    #3369
    Jólvan most már van szeró, és pecsel is, remélem valami újdonsággal is előálnak :))
  • Cungi
    #3368
    Vagy csak én nem tudok fel menni a szeróra vagy ti se?
  • Cungi
    #3367
    Mi lett a szeróval ?:D