4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • SirAlo
    #3646
    Nah minden frissites fent, ujrainditottam a gepet aztan a jatekot inditom es csak ERROR CODE=204 ... kiraly
  • SirAlo
    #3645
    igen, windows7 , mar a combat arms forumba is beirtam, azt is probaltam hogy a tesom gepjerol atmasoltam a hacksheild mappat de az se segitett , megprobalom az updatelos-ujrainditos dolgot de szerintem az nem fog segiteni
  • hitman08
    #3644
    De olyat is olvastam, hogy windows update szükséges, majd gépet restartolod és segít a problémán.
  • hitman08
    #3643
    Gyakori hiba, lehet az új windows-t nem csípi. Windows 7 amit használsz?
    Amúgy én is sokat olvastam már erről a hibáról, minden esetben működő megoldás nem létezik. Reinstall, registry kitakarítása, driverek ellenőrzése, valami csak bejön. Próbálkozni kell.
  • SirAlo
    #3642
    Talaltam az amerikai oldalon leirast , letoltottem a Hacksheild mappat, kicsereltem , mostmar nem ir ki errort hanem elinditom a jatekot es nem csinal semmit utanna, CTR+Alt+Delnel ottvan a Folyamatokba a jatek
  • SirAlo
    #3641
    Ez meg micsoda?: KEP

    Ma telepitettem ujra a windowst es amikor inditanam a jatekot...
  • hitman08
    #3640
    Bár nem voltam még leader, két lehetséges módot látok.

    1. Mindenkit kirúgdosol a klánból és így törlöd.

    2. Kinevezel egy tagot leadernek, majd kilépsz. (Ezt csak feltételezés, ésszerű lenne, ha vezetőként meg tudnál jelölni egy másik embert leadernek.)
  • petrinorbi
    #3639
    egy leader hogy tud kilepni a klanjabol??
  • kzoard
    #3638
    Írd le a számítógéped konfigurációját és kiderül, hogy megy -e vagy sem. Leginkább ez lehet a hiba. Ha értesz angolul, akkor itt is találsz megoldást. Hivatalos fórum.
  • hitman08
    #3637
    Nem éppen. Csak leírtam mint napi tényt :) Van, hogy követek egy havert vmi szobába, aztán nem veszem észre, hogy elit mod van benne. Általában kick a vége :)
  • kzoard
    #3636
    újdonság?
  • hitman08
    #3635
    Elit modok 90%-a balfütyi. Azonnal kidobálják a kihívást jelentő embereket, szánalom...
  • Sadax
    #3634
    esetleg valaki most egy 5v5-öt? :)
  • mikichi
    #3633
    Eddig ment a játék most meg nem mert ezt a hibát irja ki előre is thx.
  • mikichi
    #3632
    hali all!Nem tudja valaki mit jelent a IDS APP SHUTDOWN_1 ezt irja ki a játék?
  • kzoard
    #3631
    Szerver reboot, check-up, update. Megnézem, mi lesz belőle.
    Borzgy után semmi hozzászólni valóm nincs az előbb történtekhez.
  • Borzgy
    #3630
    1. Jobb lenne, ha a mondandókat 1 hsz.-ben megfogalmaznánk.
    2. Jó lenne, ha az sg-s CA topicot nem anyázással lepnétek be.
    3. A 2. ponthoz kapcsolódóan: Ezt meg lehet oldani egy CW-n is...

    Ui.: Én az ilyenek miatt sem vagyok klánban...
  • hitman08
    #3629
    Jah, mi lehet vele? Biztos van jobb dolga is :)
  • Adriatic
    #3628
    jah, mondjuk én örülnék, ha néha visszatérne dirt és törölné a személyeskedő hozzászólásokat.
  • hitman08
    #3627
    Ehh, mi folyik itt. Tipikus fórumbetegség egymás szidalmazása, jobb lenne túllépni rajta.
  • Adriatic
    #3626
    ki ez a gooffancs, te? idejön, beregisztrál, azt az első 5 hozzászólásában egy értelmes mondat sincs. ez a fórumon fenyegetőzünk dolog meg aztán a legnagyobb csicskaműsor. kiskölkök játszák a pofájukat, itt akarják visszavenni, amit az élet elvett tőlük. tipikus balfaszok, akiket biztos vert az apjuk, vagy jobb esetben az anyjuk.
  • Danzso90
    #3625
    Szted egy online játékban kiállni valaki ellen félek?
    Eléggé óvva lehetsz a kis családodban ha te ilyenektől félsz vagy azt hiszed,hogy mások félnek.

    Nah de gyere ts barátom megbeszéljük
  • Gooffancs
    #3624
    Dan mindent félre téve jöhetnétek 1 cw-re, vagy féltek?
  • Gooffancs
    #3623
    Danzso cimborám, én ravenka 17 0 csinalt cwn és bealázta az egész népet mikor a többi klán társa össz öltek 3-at , és te azé nem fogsz sose olyat csinalni mert 1 nagy noob vagy

    aszt ne mondd h öszinte drukkolás, am. nem engem izgat annyira a cw kd hanem binghit meg kimarjat

    IGN:még mindig aki utál nem árnyék
  • Danzso90
    #3622
    Danzso te nagyon kemény vagy, mindenkit kibeszélsz a háta mögött, nem mindegy neked h mennyi idö alatt lett ltröl cpt a gyerek? mert tudom kiröl beszélsz és ha tovább folytatod nem lesz jó vége, eddig nem utált annnyira de kezd kurwa ideges lenni, meg mindenki hacker neked , nem is tudom kit bannoltak ki ... és mivan ha felment a kd? idövel az ember egyre jobb nem ugy mint te aki 2éve jáccik de nagy balfasz

    Nah látod apa pont erről beszéltem.Te is egy otthon ülő balfasz vagy.
    1,5 hónapja lett kibaszva 3lt-s karival...Számolj utána Rambo
  • Danzso90
    #3621
    :) Sok sikert a klánotokhoz,éppen egy ott lévő tagotokról is szó van amit írtam.Tényleg sok sikert és ügyesek legyetek a klán stat javításnál:)Drukkolok nektek sikerülni fog!!

    Ez a probléma már látom,hogy nem fog megszűnni soha mert nem lehet ellenőrizni a tagokat pláne ha egy monitor mögött elbújt kis fasz vagy és pont ilyeneket osztasz mint most.
    Sajnos nem fogok 19-2-es statokat csinálni 5v5-ös waroknál mint Raven cimboránk,de ha szeretnéd szólj és mutatjuk a videókat,hogy hogyan is kivitelezhető.
    U.i.:Mielőtt elkezdődne az arcoskodás,hogy találkozzunk meg,hogy ismered Józsit akinek a sógorának a fiának a cimborája boxol nem ezért írtam.Persze állok elébe de pont erről beszéltem,hogy név nélkül elmondom a tényeket és erre Te írsz egy ilyet,meg,hogy a HH leadere 45 évesen találkára hívogat akkor nincs miről beszélni sztem.

    Tényleg mindenki úgy játszik ahogy akar,de ha valaki csal az vállalja a következményeket.Jó példa erre a The Movement,ami Mo.első csak magyar klánja volt és csak jók voltak.2 év alatt egy bannjuk nem volt...Ezt Dirt is megmondhatja..

    Kívánom,hogy nálatok is így legyen!
  • Gooffancs
    #3620
    am. meg azért is mert cpt a kedvenc rankom :)
  • Gooffancs
    #3619
    am nem 1 hónap alatt járta ki az lt szintet volt az 2 is de neked semmi közöd hozzá h miért, hogyan (am. turretért) és igen 1szer én is akarom élvezni 1 hétig azt h a többi noob szaladgál a turretbe és szop shorton, ne csak én szenvedjek puszi
  • Gooffancs
    #3618
    IGN: aki utál.. nem arnyek:))
  • Gooffancs
    #3617
    Danzso te nagyon kemény vagy, mindenkit kibeszélsz a háta mögött, nem mindegy neked h mennyi idö alatt lett ltröl cpt a gyerek? mert tudom kiröl beszélsz és ha tovább folytatod nem lesz jó vége, eddig nem utált annnyira de kezd kurwa ideges lenni, meg mindenki hacker neked , nem is tudom kit bannoltak ki ... és mivan ha felment a kd? idövel az ember egyre jobb nem ugy mint te aki 2éve jáccik de nagy balfasz
  • Gooffancs
    #3616
    Ügyi vagy Danzso nagyon kened vágod a hackeket... :D
    Az a max 20 emberes klán megvalósult és jól is működik lsd. Memento Mori.
    A hack kérdés CW-n minket is megvisel 80%+ lement most 77%-ra -.-

    Az meg, h itt sírtok fórumon mindenért annyit mutat, h nem tudtok játszani, azért van az ft, h míg sok a hacker azt játszátok.
    Nexonnak az üzlet, h nincs rendes hackshield lsd elite modorator vásárlás.

    Ez csak egy játék, élvezzétek aztán bízzatok benne h a nexon majd lép pár dolgot az ügyekben.

    IGN: ArNyek
  • Icemat
    #3615
    am azt néztem hogy keztem a játékot "21.05.2009" és minnyá major a kari,és nincs acc megosztás,csak állandó 100% pass :):):)
  • Icemat
    #3614
    NONO nem hackerezlek le,csak arra probáltam rá világitani hogy ha valaki jol jáccik az ne legyen hacker 1 böl azé me a steel be "volt".
  • Adriatic
    #3613
    hungaryheroes-ból eddig 31 embert bannoltak. gondolom ezt nem kell magyarázni. akit meg még nem, az persze nem tudott semmit az egészről. kezét levágnám az ilyeneknek!
  • Danzso90
    #3612
    Visszatérve ehhez még egyszer elmondom,hogy sajnos a server log sok embert megszivatott.Lehet az bug miatt,lagg miatt(nállam ez lehetettt),hack miatt vagy valami server probléma miatt ami sztem a Nexonnál nem lenne meglepő.
    Ugye te sem hiszed,hogy egy két éves karit aki csak CSM5 ös volt 1.60 KD-val kibasznak mert hackel?
    Sztem aki csal annak nincs két éve,bár nem tudom,hogy megy ez.Szó ami szó lehetek hacker de akivel én már lassan két éve együtt játszok és az első magyar klán óta együtt nyomom megmondhatja neked.
    Persze lehetne nagyobb rangom acc megosztással és hackel meg powerlevellel de nem ezért tolom a combatot.
    És sajnos abban igazad van,hogy hamar meg lehet ezt unni a sok csaló miatt.Visszasírom a kezdeteke amikor még nem volt annyi hacker és nem is volt annyi okoskodó kis srác mint manapság..:)
  • Danzso90
    #3611
    No látod pont erről beszélek.A klánod tagjai közül 30%-a az én régi klánomba volt.Infinitium Ca,Imperial...Játékukról csak annyit,hogy mióta máshol vannak(Steel,Professional)2-3* olyan jobbak mint voltak.(Hirtelen kd növekedés,rank növekedés stb..)Persze ezt a fantáziádra bízom,hogy mitől de ne nekem és a régi már több mint két éve játszó játékosoknak magyarázzátok be,hogy kenterbe veritek a cpt és major körüli csapatot akik több száz valaki több ezer cw-t lenyomott már.Minden esetre hidd el jókat röhögtünk és röhögünk is ahogy sok csaló,bocsánat jó gamer osztja az észt és a 4 egymás utáni hs-eket waron :)Persze tudom,hogy jó dolog a szép klán stat de az Old Beachesben másként fogjuk fel ezt.Én nem hackerezek le senkit döntsétek el ti magatok,de csalóknak nincs helye nálunk.Mondhatnék most neveket kik azok akiket kiraktunk a klánból és most már hirtelen a 0.20-al nőtt a kd-ja és hirtelen 1 hónap alatt kijárta az L1T rankot,de minek.Az a lényeg,hogy mindenki szórakozzon játék közben de döntsük el azt,hogy mi áron...
  • Icemat
    #3610
    Ja és félre értés ne essék engem nem bannoltak csak 1 zászló csere történt , emiatt nem lehet megtalálni a magyarok között .
  • Icemat
    #3609
    Danzsonak ment nem neked.........
  • Icemat
    #3608
    Téged is bannoltak nem? DE, Állitásod szerint nem vagy csaló ,akkor mért mondod a volt klántagokra h azok? Annyira nem értelek..............vaN aki jobban jáccik nalad és ennyi,mellesleg meG a klán tagok nem istenek csak van köztük pár jó gamer és ennyi.
  • Icemat
    #3607
    Meguntam a játékot,a sok cheater miatt.de ha annyira warolni Akartok ott van a *professional* :)