4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Thanatos
    #51
    elküldtem priviben, copyzátok ki ide pls, lsuta vagyok újra visszakeresni (elöbb olvastam a privit mint a topicot :D)
  • DRPCDoki
    #50
    Engem is érdekelne, hogy hogy műxik ez a progi. Tegnap este szenvedtem vele egy kicsit, de még nem jutottam semmire...
  • painkillers
    #49
    de nem válaszol :( pls hwelp nekünk Thanatos !!! :D
  • painkillers
    #48
    oks gstup ha íron küldöm a másolatot ;)
  • gstup
    #47
    Bocsánat *Thanatos
  • gstup
    #46
    És melyiket kell leszedni innen: http://www.proxifier.com/download.htm a standard az jó?

    Üdv

    ui.:painkillers: Ha ír Neked priviben Thantos a használatról,kérlek küldd el nekem is.Köszönöm
  • painkillers
    #45
    letudnád írni mégis hogy kell ezt a progit használni ??? thx
  • Thanatos
    #44
    google :), léyneg a léyneg brámiylen proxyn keresztül megy a game, én spec a proxifier nevü progit hazsnáltam hozzá, de biztos megy más hasonloval is
  • gstup
    #43
    Szia!

    Proxifier-el?Az meg micsoda?És hogyan működik?

    Üdv
  • Thanatos
    #42
    proxifier-el már msot is megy :)
  • Norbi01
    #41
    HI all jaja énis voltam a Nexon oldalán,remélem már Szept. elején már tudunk vele játszani:D
  • Smithwarden
    #40
    "For those of you outside Nexon America’s service area (North America, South America and Oceania) who have been waiting to jump into combat, we’ve got good news: Combat Arms is coming to Europe!

    Launching a service for a new continent is no small task, so we appreciate the patience of our would-be combatants across the pond. Stay dialed in to combatarms.nexon.net and we'll let you know as soon as we have more details!"

    2008-08-08-as hir.

    Tehat nemsokara Europaban is tolhatjuk.

  • ati95
    #39
    Megy valakinek a játék?
  • Norbi507
    #38
    Egyébként jelenleg a hivatalos oldalon nem is megy a szerveridő(ott jobb oldalt)
  • Norbi507
    #37
    Hm szerintem felesleges Amerikát beírni reggel, az IP-d nem amcsi úgyhogy.. nekem már akkor error amikor még be sem írtam a dolgokat XD azon kívül ez a manual patch dolog el van cse$zve, nincs link a hivatalos oldalon.. ok leszedtem máshonnan, de mit kezdjek vele hova másoljam be?XD
    Valami leírást adhatott volna a kedves fejlesztőcsapat
  • Norbi507
    #36
    Szerintem lehet majd játszani ezzel EU-ban is, ez olyan mint a Dekaron egy ideig csak Kínában vagy Japánban lehetett vagy hol, de aztán már itt is lehet. Remélem ha vége ennek a bétás dolognak lehet majd vele mindenhol játszani, nem kell várni rá..
  • Bally
    #35
    Sziasztok én ma töltöttem le nem ismerem a játékot és ezzel a hibaüzenettel is dobot ki ami ott van lejjebb kép akkor mi magyarok nem is tudunk játszani ezzel?
  • Viktor99
    #34
    Ez oké de... Valahogyan csak lehet játszani... x-firén is látam több magyar emberkét is :'(
    Vagy nem lehet? ÁÁÁ Már teljesen összezavart ez a hülyeség...
  • Solid Snake
    #33
    #7
  • Viktor99
    #32
    Ja bocsi mindenkinek csak most néztem vissza :)
    Akkor a problámát megoldja egy új reg?
  • Viktor99
    #31
    Szevasztok
    Nagyon megtetszett a game le is szedtem, regisztráltam de amikor belépnék
    ezt írja ki...
    pls help
  • ati95
    #30
    Én amikor elinditottam a játékot akkor letöltött egy patch-t de akkor se megy.Kivel volt még igy?
  • Norbi01
    #29
    *ausztri helyet ausztrália
  • Norbi01
    #28
    Hi,neekemis és a haveromnak is ez a hiba hogy nemtudnk bejeltkezni maga a játékban,tök sz**as hogy csak AMerika és Ausztria tud csak játszani,pedig nekem tetszik a game,de egyépként is jófejek hogy nincs kirva seholsem ahol látná az ember mikor letölti,csak utána szembesül vele az ember mikor kidobja a hibaüzenetet
  • levi19711023
    #27
    Snexi pls írj ha sikerült Amerikával
  • Xflax
    #26
    bejelentkeznék erre disconnected
    ötlet?
  • ati95
    #25
    mikor jelenik meg a teljes verzio?
  • ati95
    #24
    MINIMUM RECOMMENDED
    OS Windows 2000 Windows XP or better
    CPU Pentium 3 - 1GHz+ Pentium 4 - 2.4GHz+
    MEMORY 256Mb RAM 512Mb RAM
    VIDEO CARD GeForce 2 MX GeForce FX 5600 or better
    DIRECT X Version 9.0C or later Version 9.0C or later
    HARD DISK SPACE 2.0 Gb
    INTERNET CONNECTION Cable/DSL Cable/DSL


  • Xflax
    #23
    szerintetek melyiket érdemes tolni?
    War rock vagy Combat Arms?
    Egyébként mennyi a C.A. gépigénye?
  • szapor
    #22
    mert ahogy látom mindenkinek vmi baja van vele :S
  • szapor
    #21
    Akkor ne töltsem le inkább? :)
  • braincruiser
    #20
    rájöttem... csak a tengerentúlon meg ausztráliában elérhető a játék online... kecsegek.
  • braincruiser
    #19


    bocsi:)
  • braincruiser
    #18


    volt már valakinek hasonló tapasztalata?
  • Snexi
    #17
    Néztem róla egy gameplay videót,tök ugyanaz mint a war rock.A menü,szerverkereső,a játékmenet,minden
  • csaby11
    #16
    inkább war rock feeling
  • Snexi
    #15
    Na újra regizek és amerikát adom meg.Vagy az nem segít?
  • csaby11
    #14
    remélem kijön olyan hogy EU Client!!Sz**ják Le
  • Smithwarden
    #13
    Hat...

    "NOTE: This beta is for North American, South American and Australian users ONLY!"

    Ezt az infot csak tobb napos kesessel tudtak irtak ki a "nyilt beta"-hoz.
    A beta forumokon is rendesen anyazzak oket emiatt.
  • csaby11
    #12
    letöltöttem, felregeltem , elindítom és beirok mindent és loginolok
    és error