4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • DamageAdept
    #131
    Letöröltem, letöltöttem újra, felraktam megint de ugyanazt a hibaüzenetet kapom hogy nem tud csatlakozni a szerverhez. Ez még indítás előtt a verzió ellenőrzésnél jelentkezik.
    Megoldás?
    steve honnan töltötted az 595Mb-os installt?
  • Masakari
    #130
    hát próbálkozok:/ de tényleg nincs 5letem,nekem sose volt még ien problémám hogy 100%-nál megakad
  • painkillers
    #129
    lehet megpróbálom flashgetel vagy fákk tudja, de a tűzfal biztos nem azé thx
  • Masakari
    #128
    akkor próbáld más módszerrel v nem tudom
  • Norbi01
    #127
    Hi all! Nem hiszem,sok game-t töltöttem le így és mindegyik lejött egyből
  • Masakari
    #126
    tűzfal?
  • Norbi01
    #125
    HI all! nekem full ugyan az van mint © painkillers -nek,pedig 3 gépen probáltam különböző böngészővel és semmi.mi a f@sz lehet???
  • Masakari
    #124
    nincs tippem,nekem gond nélkül felpccselte
  • painkillers
    #123
    figy már, nektek letduja tölteni ? mer nekem olyat ír ki 100%nál hogy nem tudja befejezni a letöltést vagy valami iesmit. Mér lehet ez ? vki help me pls thx
  • Masakari
    #122
    áh elég volt....ma meg tanulni kéne-.-'

    Warhawk a nickem..ha láttok lehet szidni v szeretni xD
  • stevenson1988
    #121
    mostmár én is :D
  • Masakari
    #120
    én már kb 3-4 órája nyomom:D
  • stevenson1988
    #119
    na mostmár megy a szerver, lehet tölteni a klienst is (595MB)
  • Masakari
    #118
    akkor megnyugodtam..xD na majd éjféltől kap a pofájára a server:D sztem kicsit lesz csak leterhelve:D

    nem tudod új klienst kell letölteni v jó lesz a régi csak updateli?
  • csaby11
    #117
    nekem se jön be most...:::D
  • Masakari
    #116
    másnak bejön az oldal v csak nem van rajta ip block?:D
  • Masakari
    #115
    1 nap 12 óra 15 perc :-)
  • csaby11
    #114
    2 nap 4 óra..:D:D:D
  • Masakari
    #113
    huha de telik az idő
    3 nap 13 óra 49 perc :D
  • Masakari
    #112
    5 nap 3 óra 24 perc...xD
  • csaby11
    #111
    ya telhetne..:!!!
  • Masakari
    #110
    nyehehe új pályák,fegyók(bár nekem megvan a kedvenc:D) és egyebek...jól hangzik,csak telhetne gyorsabban az idő:D
  • csaby11
    #109
    mától 7 nap!!..lol
  • Masakari
    #108
    ezaz
    http://combatarms.nexoneu.com/
    yeeee lehet számolni a hátra lévő időt^^
  • Dency
    #107
    Hali.
    Nekem nem tud kapcsolódni a szerverhez. Valami ötlet?
  • csaby11
    #106
    én is várom!!!:D:D:DD:D:D:D:DDDD:DD:D
  • Masakari
    #105
    majd évvége fele lesz ujra lehetőség játszani(amit én nagyon várok személy szerint)
  • Milan90
    #104
    kk kösz akor inkább hagyom
  • Masakari
    #103
    sztem csak patchet fog tölteni,de majd elválik

    Milan,sehogy eu-ba csak beta van jelenleg
  • csaby11
    #102
    ez csak 1 gondolat volt...hogy ujra le kell..mert az open betaban sok minden lessz beletéve igy 100 200MB-több lesz a game ezért kell ujra letölteni amugy +a warrock nál is igy volt...:D
  • Milan90
    #101
    amugy sztem ez a karakter customization sztem rohad jó ötlet egy fpsbe...ez az elsö ilyen fpsem
  • Milan90
    #100
    hali,ma töltöttem le a combat armsot,már regeltem is elindul a játék de amikor be akarok logolni kiirha hogy connection lost try again later.nem tudjátok mikor lesz?:)
  • Masakari
    #99
    ezt hol olvastad?
  • csaby11
    #98
    amugy mayd ujra le kell tölteni mindenkinek..:D:D:D
  • csaby11
    #97
    kiadják e má faszomba..
  • mechonoid
    #96
    és elöre láthatólag nem tudni semmit mikor indul ujra?
  • Masakari
    #95
    ahogy olvastam az accok és a karakternevek megmaradnak,de szerintem a szint az ujra kezdő lesz mindenkinek(mintha most regeltél volna),szóval mindenki tiszta lappal indul.
  • mechonoid
    #94
    Tényleg a régi accountok megmaradnak?
  • mechonoid
    #93
    Jó lessz ha már ujra indítják
  • Masakari
    #92
    sose tartozott a kedvencem közé a ctf,tdm jó 1 kis ökörködésre,de a bombarakós mód szerintem az igazi,amgy apropó open-beta,azt tudni hogy az mikor lesz?:S